» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
382 / 1490
»»

A_A ::

fomator je izjavil:

Ena stran, kjer bi bili zbrani dobri prihajajoči ICOji, DeeJay a obstaja kaj takšnega?

https://icodrops.com/

perci ::

A je tudi kakob bukselj, ker še vedno drži večino BTC? In, ki ob vsakem padcu izgubi več kot mi vsi skupaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

BorutO ::

kolko pa jih ima?

DeeJay ::

fomator je izjavil:

Ena stran, kjer bi bili zbrani dobri prihajajoči ICOji, DeeJay a obstaja kaj takšnega?

Twitter
Don't f with me.

A_A ::

93,8 :))

perci ::

Si pa precej premajhno številko napisal.

Dovolj, da kupi nas, Srečkota, Zlatkota in Šmarno goro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

PersonaRuda ::

Drži. Ima štiri ali pet mestno število BTC. jype ima 3 mestno. Je sam enkrat napisal 800 kom. Se še spomni kdo, da je enkrat prodal neko stvar vredno okoli 50€-100€ in dobil za to mislim da 20 BTC. Pa jih je še v prejšnjem bull runu HOLDal. Dvignil je le neki drobiž, glavnino pa obdržal.

A_A ::

tole pa ne vem če bi verjel sorry.. mislim o 5 mestni številki :)
no vsaka čast če ima, ampak jaz se ne bi tukaj na forumu kregal pri takih stevilkah :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A_A ()

PersonaRuda ::

A_A je izjavil:

tole pa ne vem če bi verjel sorry.. mislim o 5 mestni številki :)
no vsaka čast če ima, ampak jaz se ne bi tukaj na forumu kregal pri takih stevilkah :)

On je s 500 BTC-ji kupil Golfa. Veš ki so cajti, ko je bil BTC okoli 50€. Daleč, daleč nazaj. Tolko samo. Pa ni ga kupil z zadnjimi BTC-ji. To, da se pa krega, pa tudi ne drži. PrihajaNodi ga je sprovociral do konca (leto-do-dve mu je s svojimi komentarji dvigoval pritisk) in zato se je tudi umaknil s te teme. Samo zaradi njega je šel stran. Drugače pa je imel zelo koristne nasvete. Verjetno je to Nodija motilo in ga je taktično pregnal iz teme, da sedaj lahko on mirno trolla po tej temi.

BorutO ::

No, sem mislil, da ma kakih 10 max bitcoinov ... ne pa toliko. Vsaka mu čast, da jih je uspel obdržati in da jih še drži.

doktorproof ::

perci je izjavil:

A je tudi kakob bukselj, ker še vedno drži večino BTC? In, ki ob vsakem padcu izgubi več kot mi vsi skupaj?


Obnaša se že tako.

BorutO ::

Mimo grede, fantje ... če bi jaz imel 500 bitcoinov, bi vsakemu tu gor dal enega. ;)

A_A ::

PersonaRuda je izjavil:

A_A je izjavil:

tole pa ne vem če bi verjel sorry.. mislim o 5 mestni številki :)
no vsaka čast če ima, ampak jaz se ne bi tukaj na forumu kregal pri takih stevilkah :)

On je s 500 BTC-ji kupil Golfa. Veš ki so cajti, ko je bil BTC okoli 50EUR. Daleč, daleč nazaj. Tolko samo. Pa ni ga kupil z zadnjimi BTC-ji. To, da se pa krega, pa tudi ne drži. PrihajaNodi ga je sprovociral do konca (leto-do-dve mu je s svojimi komentarji dvigoval pritisk) in zato se je tudi umaknil s te teme. Samo zaradi njega je šel stran. Drugače pa je imel zelo koristne nasvete. Verjetno je to Nodija motilo in ga je taktično pregnal iz teme, da sedaj lahko on mirno trolla po tej temi.

potem pa še enkrat vsaka čast, ter boljše da uživa kot pa nodija posluša :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A_A ()

perci ::

ampak jaz se ne bi tukaj na forumu kregal pri takih stevilkah :)

Ti tudi ne bi imel nikoli takih številk.

BorutO je izjavil:

Mimo grede, fantje ... če bi jaz imel 500 bitcoinov, bi vsakemu tu gor dal enega. ;)

Haha, lepa. Javi se, če ti rata. Mimogrede, multiakounterji ne dobite nič :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

neocodexx ::

perci je izjavil:

A je tudi kakob bukselj, ker še vedno drži večino BTC? In, ki ob vsakem padcu izgubi več kot mi vsi skupaj?


Nas je takih kar precej. Od tistih ki jih pa osebno poznam po discordu ipd. pa so vsi težki hodlerji. Rekdokdo se hoče ubadat z dnevnimi trejdi. Dosti jih drži nekaj "drobiža" BTCja in ga ima kot dolgoročni value. Jaz tudi tisto kar mam svojega ne trejdam (tudi zaradi feejev) trejdam raje s altcoini, BTC je pa ena stvar ki se pri meni načeloma hodla. To če niha med 40k in 60k me ne gane preveč (razen tega kako vpliva na alte).

Težko ga je prodat, še težje ga je pa kupiti. Nekaj sem ga letos celo pretopil v alte (ko je bil nekje 55k), in če se ne motim se je že obrestovalo, sem na altih procentualno več dobil. Preostanek BTCja pa res ne prodam, ne vidim razloga. Še iščem na kaj bi ga vezal na bolj daljši rok, da dobivam procente.

Zgodovina sprememb…

A_A ::

perci res ne, ker nisem kupil takrat ko bi moral, pač ni bilo na faxu preveč keša na zalogi, jbg :) če telcoin zraste na 10k, potem mu bom pa blizu :)))

P.S. ne dvomim pa da mu ti ne bi bil že blizu, ko si vse nasvete iz te teme prebral ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A_A ()

IL_DIAVOLO ::

Od spominov, obžalovanja in ljubosumja se ni bil noben bogat.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

potem pa še enkrat vsaka čast, ter boljše da uživa kot pa nodija posluša :)


Najvecji njegov zadetek je bil Solana. Pozabljate pa da je 3 leta nazaj shilal tezos, kjer ga je veliko forumasev kupilo. Je pa naredil najmanj od vseh shitkojnov.

Pa ne pozabit se, da lahko kaj kmalu pride do taksne krivulje:
https://coinmarketcap.com/currencies/su...

L.p. Nodi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

perci ::

A_A je izjavil:

perci res ne, ker nisem kupil takrat ko bi moral, pač ni bilo na faxu preveč keša na zalogi, jbg :) če telcoin zraste na 10k, potem mu bom pa blizu :)))

P.S. ne dvomim pa da mu ti ne bi bil že blizu, ko si vse nasvete iz te teme prebral ;)

Četudi bi takrat midva kupila, bi že zdavnaj prodala in ne bi obogatela. Veliko je takih, ki so takrat kupili, malo takih, ki so držali.

A_A ::

res je, zato sem mu pa izrekel spoštovanje

Senior Dev ::

Oni ki je kupil pico za 10.000 BTC je totalen bedak za moje pojme. Jaz bi na njegovem mestu držal in šele letos počasi začel prodajat po svežnjih. Ampak sto ljudi sto čudi pravijo. Upam da je bila gor vsaj bivolja mocarela.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

mit3k ::

Ne moreš obtoževat nekoga, ker je nekaj shillal, sploh pa v kripto. Nodi, sam si kriv.

neocodexx ::

Saj a je bil problem takrat kupit nazaj 10.000 btc? Ni bil. Še vedno si imel možnost. Pa je kdo? Jaz nisem. :)) Isto kot litecoin, smo se mu vsi smejali :))

Zgodovina sprememb…

perci ::

sploh, ker ni ničesar shillal

fomator ::

Torej če prav razumem: Kakob je milijonar, kul oseba s pametnimi nasveti, ki ga je Nodi - ljubosumnež in revež v primerjavi s Kakobom - provociral iz čiste zlobe in zavisti, ga na škodo vseh pregnal iz foruma, iz negativnih čustev pa izhaja tudi Nodijevo trollanje obiskovalcev foruma, s tem da shilla bedne coine ala PAID in po možnosti je shill Casperja IDO na konc tud navadn troll. Res upam da napačno sklepam.

ViperR ::

Ko sem js zacel minat bitcoine u 2011 so bli 10$ tko da ce si jih hotu 10k si mogu ze takrat placat 100k. Tko da mal dvomim, da jih kdo se zmer drzi iz takrat, razen ce ni pac ze od prej dost bogat in lepo zivi

SuperKripto ::

SuperKripto: NTF kaj je to? WTF
DeeJay: NFT, to je zdaj popularno
Charlie Lee, ustanovitelj litecoina: NFT so kot ICO leta 2017

DeeJay ::

Jep NFT je balon, ki zna potegnt za sabo tud drug crypto.
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

Lojzek007 ::

Čao folk kaj pa napadate Nodija. Ko sm bil na tleh me je on bodril

tonis ::

Če gledam mesečni graf nisem prav nič bullish. Verjetno smo šli z razlogom gor na začetku meseca.

//Lojzek ena zate:

SuperKripto ::

DeeJay je izjavil:

Jep NFT je balon, ki zna potegnt za sabo tud drug crypto.

sem te ze vprasal v sosednji temi glede teh NFT igric, a si ze kej razmnozeval tiste rastlince, lol? Kaj je fora vsega tega?

Zgodovina sprememb…

Lojzek007 ::

tonis je izjavil:

Če gledam mesečni graf nisem prav nič bullish. Verjetno smo šli z razlogom gor na začetku meseca.

//Lojzek ena zate:


Ja moj kripto pohod je bil pokončn, intenzivn, še posebi pa zlo kratek. Zagamblal v 1 tednu vse. Sred bullruna. Zdaj sm pa en tistih ki sam še bere. K dobim naslednji keš mi pa pliz poshillajte neki, da zmagam.

IL_DIAVOLO ::

fomator je izjavil:

Torej če prav razumem: Kakob je milijonar, kul oseba s pametnimi nasveti, ki ga je Nodi - ljubosumnež in revež v primerjavi s Kakobom - provociral iz čiste zlobe in zavisti, ga na škodo vseh pregnal iz foruma, iz negativnih čustev pa izhaja tudi Nodijevo trollanje obiskovalcev foruma, s tem da shilla bedne coine ala PAID in po možnosti je shill Casperja IDO na konc tud navadn troll. Res upam da napačno sklepam.


Ja paid je kar nekaj, sem se ga ze znebil.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

DeeJay ::

SuperKripto je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Jep NFT je balon, ki zna potegnt za sabo tud drug crypto.

sem te ze vprasal v sosednji temi glede teh NFT igric, a si ze kej razmnozeval tiste rastlince, lol? Kaj je fora vsega tega?

Sem ti tam tudi odgovoril :)
https://slo-tech.com/novice/t781579#crta
Don't f with me.

PrihajaNodi ::

perci je izjavil:

sploh, ker ni ničesar shillal


A zato je toliko forumašev kupilo ta coin. Bolj je bilo v smislu: "high tech" "long term". Folk pa verjel, ker je kakob.eh well

Med drugim tudi ti
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

KappaPride ::

games,seoul,kespa,steam,blizzard,betting (KT Life rip)
~2k25?


Nodi weak hands

SuperKripto ::



a je kdo opazil cist vsak dan enakomeren spike v volumnu na bitstampu na xrp/usd? Se posebej od 24. naprej se opazi. Zadnje dni je priblizno ob isti uri? Kaj naj bi to bilo? Bot?

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::



btc tudi na cme trenutno pod dnevno moving average, ceprav se je dnevna zakljucila nad MA. Prej je bila MA na 45k zdaj pa je ze dost visje, rumena crta.

SuperKripto ::



ni cudn, da pada. Dolar je sel gor

SuperKripto ::

ce pogledate zadnje 4 padce na 15 min grafu, od 4. marca zjutraj do danes zjutraj, so priblizno enake velikosti, morda gre za orkestriran dump, poleg tega, da je nekdo cakal, da se svece zakljucijo nad suporti in cez minuto ali dve sel dumpat v kontra smer oziroma prodajat po cim visji ceni

Zgodovina sprememb…

Baja ::

BorutO je izjavil:

No, sem mislil, da ma kakih 10 max bitcoinov ... ne pa toliko. Vsaka mu čast, da jih je uspel obdržati in da jih še drži.


10 si jih včasih namajno v enem mescu ;)

jype je izjavil:

Jaz imam na powercolor 6950 trenutno 330MH/s in sem do včerajšnjega dviga težavnosti pridelal približno 1 BTC na tri dni - zdaj ga pa na štiri ali pet dni. Ne dere se, se pa greje.

Mato989 ::

Aqua nisi odgovoril kako kaj support na 50k...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

fomator ::

DeeJay je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Jep NFT je balon, ki zna potegnt za sabo tud drug crypto.

sem te ze vprasal v sosednji temi glede teh NFT igric, a si ze kej razmnozeval tiste rastlince, lol? Kaj je fora vsega tega?

Sem ti tam tudi odgovoril :)
https://slo-tech.com/novice/t781579#crta



Jaz sem par dni nazaj tudi za foro kupil dva strainza, ampak sem plačeval z multi coin walletom. Zdaj imam opciji za povezat samo metamask pa neko smart chain denarnico. In mi piše da mam 0 strainzov, na multicoin me pa ne poveže

..konc zabave I guess. :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fomator ()

Mato989 ::

Tale rastlina igrca, to je blo že 100 let nazaj neo je mel gladiatorje si jih mešal lol.. gen 0 gen 1 itd... bv
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

ferstanislav ::

Zdravo fantje in dekleta.
Ka mislite da DODO ma kakšno perspektivo da zraste?

fomator ::

V bistvu ugotavlam da Trust multicoin wallet je binance chain wallet. Tako da mi ni jasn, zakaj me na strainz ne poveže...

A kdo to ve

fomator ::

fomator je izjavil:

V bistvu ugotavlam da Trust multicoin wallet je binance chain wallet. Tako da mi ni jasn, zakaj me na strainz ne poveže...

A kdo to ve


Imam gor na bep20 prenešen bnb, vedno v zgornjem kotu z eth prestavim na BSC znakec, imam ene 100 eur bnbja gor... ampak mi piše 'could not connect with wallet'.

Nevem, kje bi ga lohk še pihnu, da me ne poveže

Mato989 ::

Prime example ljudi ki ne znajo delat s tehnologijo in se silijo =)

Zakaj misliš da se eni izogibamo DEXom in CEXom... ne vemo kaj si zmutil dragi fomator, žal nam je.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

sloxl8 ::

tonis je izjavil:

perci je izjavil:

A se koga tole stanje spominja na tisto zivotarjenje btcja, ko je padel iz 20k na 15,16k pred tremi leti in potem ni vedel ali bi šel gor ali dol. Vmes je bil alt season ampak btc pa ni več prodrl....


Sicer sem jaz ta del zamudil - ampak težko vlečem vzporednice... dominanca se mi zdi absolutno previsoka...
Vsak val ima neke podobnosti z vrhom 2017 in pol se tle sprašujemo kaj pa če je to to...



ADA se bliža dnu kanala.. tam nekje 1.06


tudi matic se vrača


Žal sem danes zamudil špico ICXa - spet je šel na vrh tedenskega ichimoku oblaka, zdaj je že precej nižje, zna pa it vsaj do 1.65(zaradi indikatorja ki sem ga že 800x omenil) :)


Se je ADA ravnokar odbila?

endelin ::

Jaz če bi imel fiat bi počakal z nakupi.
Trg je malo stinky

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()
««
382 / 1490
»»