» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
381 / 1490
»»

endelin ::

Amacar: čestitke za penzijo. Sto čukov gor v enem dnevu lol

Neon87 ::

Jaz sem ENJ prodal za okrog 0.14$, ko se ni nikamor premaknilo. 8-O

ncnevem ::

ncnevem je izjavil:


Ta vlak bo po moje vozil, dokler BTC ne bo konkretno prebil milijona in kasneje, ko bo tisti pok balona iz 2-5 milijonov za BTC, se bo stabiliziral na vrednosti 1 milijon ali pa ga bo oblast totalno uničila. Vse je možno, sam pa imam občutek, da preden se vse konča bo BTC prebil 1 milijon vrednost. Tega pa skoraj zagotovo ne more v tem bullu. Zato pa sam pričakujem (upam na) še en bull. Vse to so moje lastne napovedi (bolj rečeno mnenje), katere so lahko še kako napačne.
:

Nebi bilo slabo, če bi se res tako lahko šli še nekaj časa.

PersonaRuda ::

Bitcoin razložen v manj kot eni minuti:

BorutO ::

Aston_11 ::

BoruO, še strižeš BTT?

PowaAaaaH ::

Market trenutno deluje obetaven za nekatere Alt-e malo bolj dolgoročno (nekaj dni). Sam bom začel dodajati pozicije, med njimi je tudi ETH.

BorutO ::

Aston_11 je izjavil:

BoruO, še strižeš BTT?


Še še ... ;) Trenutno mi minus dela, ker sem ga pri veliki ceni kupil. :D

XRPNERD ::

BorutO je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

BoruO, še strižeš BTT?


Še še ... ;) Trenutno mi minus dela, ker sem ga pri veliki ceni kupil. :D


Prodaj hitro, da ne bo še večji minus! :D

perci ::

A se koga tole stanje spominja na tisto zivotarjenje btcja, ko je padel iz 20k na 15,16k pred tremi leti in potem ni vedel ali bi šel gor ali dol. Vmes je bil alt season ampak btc pa ni več prodrl....

Mato989 ::

perci je izjavil:

A se koga tole stanje spominja na tisto zivotarjenje btcja, ko je padel iz 20k na 15,16k pred tremi leti in potem ni vedel ali bi šel gor ali dol. Vmes je bil alt season ampak btc pa ni več prodrl....


Malo me ja... samo me moti da alti ne pumpajo bolj!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PersonaRuda ::

perci je izjavil:

A se koga tole stanje spominja na tisto zivotarjenje btcja, ko je padel iz 20k na 15,16k pred tremi leti in potem ni vedel ali bi šel gor ali dol. Vmes je bil alt season ampak btc pa ni več prodrl....

Takrat so alt-i 2-3 tedne bruhali gor. In v tem času naredili x2, x3,...

A_A ::

pa se vam ne zdi da ne bo vedno enako kot prejšnji cikli? da bo počasi tudi kaj uporabnega blockchainu in da mogoče tudi padalo ne bo več tako kot je. pa tudi altov je čedalje več in mogoče ne pumpalo tako kot je. Zgolj moje razmišlanje in vprašanje :)

perci ::

PersonaRuda je izjavil:

perci je izjavil:

A se koga tole stanje spominja na tisto zivotarjenje btcja, ko je padel iz 20k na 15,16k pred tremi leti in potem ni vedel ali bi šel gor ali dol. Vmes je bil alt season ampak btc pa ni več prodrl....

Takrat so alt-i 2-3 tedne bruhali gor. In v tem času naredili x2, x3,...

Ja, sej so, poglej bnb...

Mato989 ::

perci je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

perci je izjavil:

A se koga tole stanje spominja na tisto zivotarjenje btcja, ko je padel iz 20k na 15,16k pred tremi leti in potem ni vedel ali bi šel gor ali dol. Vmes je bil alt season ampak btc pa ni več prodrl....

Takrat so alt-i 2-3 tedne bruhali gor. In v tem času naredili x2, x3,...

Ja, sej so, poglej bnb...


Govorimo o tem da so takrat praktično "VSI" top 100 ali 200 alti šli gor tedensko po par 100%... letos pa to več ni pravilo.

To je treba priznat, lep primer je Tezos in še kaj XRP ipd...

e spomnim ko sem vsak dan imel portfolio za 3-9.000EUR višje v tistih dneh med 3.1. in 13.1. 2018
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Anney ::

Se zavedate koliko več altov je, kot takrat? Potegni črto BTC, alti, pa zna biti enako (na količino oz število), suma sumaro, je pač porazdeljeno zdaj.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

endelin ::

Alti noro rastejo samo 7 dni na bull run! Potrebno je ujeti teh 7dni

Kdor ne verjame bo moral verjeti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

kiFni ::

Štarta se počas, važen je finiš.. kok jih je prodal ob prvi pumpi na 0.05-0.06... sledila je druga pa tretja,...
https://charts.cointrader.pro/charts.ht...

Mato989 ::

Anney je izjavil:

Se zavedate koliko več altov je, kot takrat? Potegni črto BTC, alti, pa zna biti enako (na količino oz število), suma sumaro, je pač porazdeljeno zdaj.


altov je cca 2x toliko... in če pomislim da je takrat portfolio šel x17, letos pa x3 je to definitivno nesorazmerno :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

StarMafijec ::

Hm, kako se ujame bull run? Se mi zdi, da najprej počasi raste, potem pa hitro požene gor. Bi moral imeti nek reminder, ki bi me opozoril na tak coin.

endelin ::

Xrp bo začel bullrun.
Tako kot 2017

Anney ::

Mato989 je izjavil:

Anney je izjavil:

Se zavedate koliko več altov je, kot takrat? Potegni črto BTC, alti, pa zna biti enako (na količino oz število), suma sumaro, je pač porazdeljeno zdaj.


altov je cca 2x toliko... in če pomislim da je takrat portfolio šel x17, letos pa x3 je to definitivno nesorazmerno :P


Groba razlaga, pa temelji na tem kaj vse imaš, lahko greš tudi gor, nema veze, na tisti čas je pač razlika, BTC vs alt, na splošno.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

fomator ::

A je zdajle dobra vstopna točka za ENJ?

Ali je možno da bo kolaps? Tnx

Mato989 ::

fomator je izjavil:

A je zdajle dobra vstopna točka za ENJ?

Ali je možno da bo kolaps? Tnx


VEDNO je možno da bo kolaps...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Anney je izjavil:

Se zavedate koliko več altov je, kot takrat? Potegni črto BTC, alti, pa zna biti enako (na količino oz število), suma sumaro, je pač porazdeljeno zdaj.


altov je cca 2x toliko... in če pomislim da je takrat portfolio šel x17, letos pa x3 je to definitivno nesorazmerno :P


Drzal si napacne coine. Ze sam ada x20 ostalo pa za bruhat.

Ze sam doge coin je imel boljsi ROI kot tezis. Ce pa drzis neo, eos, tron si bil pac fucked v tem bullu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

mAXTER ::

Gledam tu dva tipa na youtube... razlagata da smo pred morebitnim 100%+ skokom do konca marca dokler se btc se odbija od 41k usd cene...ce ne padec...bili zivi pa videli:D Aja naslednja tarca naj bi bla 78k btc

Anney ::

PrihajaNodi, pošiljam ti enga velikega :). Jih še držim drugače, določene, tudi ADO.
DOGE pa ima moja čez, hoče ga met, vprašaj jo zakaj.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

kow ::

Bogdanov, lahko sprozis neki FUD? Hvala.

PersonaRuda ::

perci je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

perci je izjavil:

A se koga tole stanje spominja na tisto zivotarjenje btcja, ko je padel iz 20k na 15,16k pred tremi leti in potem ni vedel ali bi šel gor ali dol. Vmes je bil alt season ampak btc pa ni več prodrl....

Takrat so alt-i 2-3 tedne bruhali gor. In v tem času naredili x2, x3,...

Ja, sej so, poglej bnb...

Recimo, da bi držalo (pa ne drži), da jre konec bull runa. Kaj bi to pomenilo?

BTC 2013 ATH $1000 in kasneje bottom $300 - padec za -70%

BTC 2017 ATH 20k in kasneje bottom 3,3k - padec za -83%

BTC 2021? ATH 58k? in kasneje bo bottom od -70% do -83%, kar znese od 17,4k do 9,9k.

To bi pomenilo, da se je prvič v zgodovini zgodilo, da smo pri padcu šli pod prejšnji ATH in lahko bi začeli razmišljati, kaj pa če je s kriptom konec. Zato ne verjamem, da bi zdaj naj bil 58k ATH in da višje ne gremo.

Še moje napovedi izpred par dni, ko sem primerjal pretekle dogodke. Na kratki rok (napoved za 1-3 dni) napovedi večkrat zgrešim kot na dolgi rok. ATL v letu 2019 sem zgrešil za le 10%. Torej, ko smo bili na 20k je bila moja napoved, da mi pademo na 3k in da pod $2850 ne gremo. PrihajaNodi je v eno tulil, da gremo pod 1k.

Pa ne pozabit, da smo marca. Eden najbolj depresivnih mesecev v kriptu zadnjih nekaj let.

No to so moje napovedi (mnenje samo) izpred parih dni:

PersonaRuda je izjavil:

Na podlagi preteklih dogodkov je moje mnenje, da bo BTC:

14. marec - 52k

20. marec - 56k

29. marec - 61k

dan, dva ali tri pri preboju 60k, pa sledi spet normalna-korekcija (to je cca. -10%), torej padec na 55k-56k.

Torej moje mnenje (amatersko): enkrat 30. marca, 1. aprila ali 2. aprila pade BTC iz nekje 61k na 55k oz. 56k.

SuperKripto ::

A kar vsi ste zdaj sli v flow? lol lepo ampak men se zdi neverjetno to kako ste tukaj na forumu vsi v slogi je moc in vsi kupujete iste kovance, najprej tezos, zdej flow, pa na tisoce razlicnih kovancev imate na izbiro, ampak se kar za istega odlocite vsi skupaj? V Pols recimo noben ni sel.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

SuperKripto je izjavil:

A kar vsi ste zdaj sli v flow? lol lepo ampak men se zdi neverjetno to kako ste tukaj na forumu vsi v slogi je moc in vsi kupujete iste kovance, najprej tezos, zdej flow, pa na tisoce razlicnih kovancev imate na izbiro, ampak se kar za istega odlocite vsi skupaj?


Kdo pravi da smo vsi v flowu :O
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

SuperKripto ::

sej ni nic narobe, ce vam gre dobro

by the way zdaj sta bitstamp in cme futures zelo razlicna grafa, eden je pod suportom, drugi pa na suportu tko da mal cudn za brat

Zgodovina sprememb…

Motion ::

Kaj pa vpliva na to razliko? Volumen?

Mato989 ::

SuperKripto je izjavil:

sej ni nic narobe, ce vam gre dobro

by the way zdaj sta bitstamp in cme futures zelo razlicna grafa, eden je pod suportom, drugi pa na suportu tko da mal cudn za brat


Kako kaj support na 50k btw aqua? Sem ti rekel da je support okol 48k ne pa 50k kot si bluzil ti
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

SuperKripto ::

Motion je izjavil:

Kaj pa vpliva na to razliko? Volumen?

na cme grafu ni trgovalnih dni med vikendom in vcasih ima vecjo veljavo, vsaj prej jo je imel z raznimi gapi. Dnevno sveco je zakljucil nad moving average na 49.980 zdaj je pa pod tem. Sicer na cme je ze zdavnaj nad dnevno moving average, ki je na 45k.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::




btc dnevni graf in 4h graf. Na dnevnem grafu rumena crta oznacuje moving average. Padel je pod rumeno kot tudi padel pod trendlinijo, vmes je nekdo verjetno zanalsc delal dolge spice za pobiranje raznih leverage pozicij in zakljucil 4h svece pod trendlinijo, padel pod prvo 4h moving average, zdaj pa je trenutno sedi na drugi modri moving average na 4h grafu.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::


medtem pa na cme hitro padel pod suport in tudi pod obe moving average trenutno na 4h grafu, sveca na cme se zakljuci cez 40 min.

Zgodovina sprememb…

tonis ::

perci je izjavil:

A se koga tole stanje spominja na tisto zivotarjenje btcja, ko je padel iz 20k na 15,16k pred tremi leti in potem ni vedel ali bi šel gor ali dol. Vmes je bil alt season ampak btc pa ni več prodrl....


Sicer sem jaz ta del zamudil - ampak težko vlečem vzporednice... dominanca se mi zdi absolutno previsoka...
Vsak val ima neke podobnosti z vrhom 2017 in pol se tle sprašujemo kaj pa če je to to...



ADA se bliža dnu kanala.. tam nekje 1.06


tudi matic se vrača


Žal sem danes zamudil špico ICXa - spet je šel na vrh tedenskega ichimoku oblaka, zdaj je že precej nižje, zna pa it vsaj do 1.65(zaradi indikatorja ki sem ga že 800x omenil) :)

SuperKripto ::

ocitno je bil dnevni zakljucek nad dnevno MA na bitstampu fejkout da bodo whali lahko prodajal svoje tisoce bitcoinov po visji ceni. Ker sem gledal v zivo, kako so tocno cakali na zakljucek tudi 4h svec za zakljucek nad mejami in potem minuto ali dve po zakljucku zaceli dump. Kaj pa ce je povezano s tetrom?

Zgodovina sprememb…

ViperR ::

Sell sell sell!!

neocodexx ::

Jaz sem tudi danes gledal če bi ICX prodal ampak nisem, tako dolgo je rabil da je prišel nazaj do $2.. Prejšnjič je mejo 2$ preskočil in šel direktno na $2.3, pa sem ga raje zadržal.. Mal dvomim da bo šel tak nizko nazaj, eh no ja bom pa v naslednji rundi prodal upam da bo takrat bližje $2.5 Ja vem, sem optimist.

BorutO ::

XRPNERD je izjavil:

BorutO je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

BoruO, še strižeš BTT?


Še še ... ;) Trenutno mi minus dela, ker sem ga pri veliki ceni kupil. :D


Prodaj hitro, da ne bo še večji minus! :D


Brez veze ... tak dolgo bo gnilil tam notri, dokler ne pride na 0. :) Saj je samo 240 dolarjev notri.

perci ::

To bi pomenilo, da se je prvič v zgodovini zgodilo, da smo pri padcu šli pod prejšnji ATH in lahko bi začeli razmišljati, kaj pa če je s kriptom konec. Zato ne verjamem, da bi zdaj naj bil 58k ATH in da višje ne gremo.

To, da se je nekaj 10-krat realiziralo na en način, še ne pomeni, da se ne bo 11-tič drugače.

Jst pojma nimam ali se približuje konec bullruna. Fajn bi bilo, da bi se tudi ti mal tega zavedal.

Mimogrede, odpiram long na 41.500.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

DeeJay ::

naslednja postaja 45.800 - 46.000
Don't f with me.

fomator ::

A je tole legit upcoming ICOs stran, al mamo še kaj boljšega?
https://cryptototem.com/ico-calendar/

SuperKripto ::

zaenkrat je tocno na 4h moving average, sveca se zakljuci ob devetih

endelin ::

takega bull runa altov kot prve dni 2018 ne bo nikoli več.

fomator ::

Ena stran, kjer bi bili zbrani dobri prihajajoči ICOji, DeeJay a obstaja kaj takšnega?

kiFni ::

endelin je izjavil:

takega bull runa altov kot prve dni 2018 ne bo nikoli več.

itak, če maš kaj zanimiviga ti jaz odkupim pa pel

doktorproof ::

Mato989 je izjavil:

perci je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

perci je izjavil:

A se koga tole stanje spominja na tisto zivotarjenje btcja, ko je padel iz 20k na 15,16k pred tremi leti in potem ni vedel ali bi šel gor ali dol. Vmes je bil alt season ampak btc pa ni več prodrl....

Takrat so alt-i 2-3 tedne bruhali gor. In v tem času naredili x2, x3,...

Ja, sej so, poglej bnb...


Govorimo o tem da so takrat praktično "VSI" top 100 ali 200 alti šli gor tedensko po par 100%... letos pa to več ni pravilo.

To je treba priznat, lep primer je Tezos in še kaj XRP ipd...

e spomnim ko sem vsak dan imel portfolio za 3-9.000EUR višje v tistih dneh med 3.1. in 13.1. 2018


Saj vem da veš, pa si ne morem kaj da ne bi... ti si (bil) res en bukselj!
««
381 / 1490
»»