» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
380 / 1490
»»

fomator ::

Hvala za pomoč. LP tokens commited: 3.7070, 3.7070 reclaimed. Watch 0 claimed. Vse je sivo obarvano in gumb Claimed je siv, kao da sem ga kliknu.

Kot kaže je še v procesu vrnitve verjetno - ker to bi mi moral pod liquidity vrnit - če prav razumem. pod LP tokene.

Škoda, ker nisem dal več not, da bi dobil vsaj 1 token. Pa lahko že kar takoj prodaš naprimer ta token, al kako to poteka? To pomeni, če vložiš 1000$ kar takoj prodaš za 25000? Jaz sem danes prvič poskusil.

Motion ::

fomator je izjavil:

Hvala za pomoč. LP tokens commited: 3.7070, 3.7070 reclaimed. Watch 0 claimed. Vse je sivo obarvano in gumb Claimed je siv, kao da sem ga kliknu.

Kot kaže je še v procesu vrnitve verjetno - ker to bi mi moral pod liquidity vrnit - če prav razumem. pod LP tokene.

Škoda, ker nisem dal več not, da bi dobil vsaj 1 token. Pa lahko že kar takoj prodaš naprimer ta token, al kako to poteka? To pomeni, če vložiš 1000$ kar takoj prodaš za 25000? Jaz sem danes prvič poskusil.

Če bi blo Total Raised 100%. Tako pa je blo TR 71000%. Zdaj pa računaj kakšen delež bi dobil z 1000 vložka

Mato989 ::

Likalnik je izjavil:

amacar je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Sam casperlabs so ze imeli presale. Cena je bila prej dosti, dosti nizja kot bo sedaj.

Ni bila kaj dosti nižja kot je Option 1. S tem, da pri option 3 boš prehitel vse vlagatelje, ker imajo locked 90 dni.
Prejšnji sale



Prihodnji sale


Lahko kdo malo vec pove o tem…predvsem kaj pomenijo te tri option 1,2 in 3….. v katero se trenutno da vlozit in na kaksen nacin….? Moram imeti kaj posebej odprto? Ali preko racuna nakazem?
Lahko takoj oziroma kdaj bo navoljo?


Z walleta pošlješ privatnega, bom doma več napisal če ne bo kdo prej
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

amacar ::

Rabiš račun na coinlist in urejen KYC. Če nakažeš gor usdc/usdt/eth/btc lahko kupiš direkt, drugače lahko pošlješ tudi druge kovance in pri njih zamenjaš (imajo svojo borzo). Tako je bilo pri flowu in nucypherju v katera sem šel preko coinlista, zato sklepam, da bo tu enako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

PersonaRuda ::

En dobronamerni nasvet. Kdor bo danes si zaklenil kovance za 12 mesecev, to pomeni do marca 2022 in če v tem času pokne balon, torej recimo decembra 2021 ali januarja 2022 to pomeni, da bo takrat, ko bo želel prodati svoje kovance, ti že od -50% do -70% od svojega ATH. Zato vse kar je zaklep večji od septembra 2021 (to je 6 mesecev), zelo tvegate. Torej 6 mesecev zaklep, še gre skozi. 12 mesecev pa močno odsvetujem.

fomator ::

Motion je izjavil:

fomator je izjavil:

Hvala za pomoč. LP tokens commited: 3.7070, 3.7070 reclaimed. Watch 0 claimed. Vse je sivo obarvano in gumb Claimed je siv, kao da sem ga kliknu.

Kot kaže je še v procesu vrnitve verjetno - ker to bi mi moral pod liquidity vrnit - če prav razumem. pod LP tokene.

Škoda, ker nisem dal več not, da bi dobil vsaj 1 token. Pa lahko že kar takoj prodaš naprimer ta token, al kako to poteka? To pomeni, če vložiš 1000$ kar takoj prodaš za 25000? Jaz sem danes prvič poskusil.

Če bi blo Total Raised 100%. Tako pa je blo TR 71000%. Zdaj pa računaj kakšen delež bi dobil z 1000 vložka



Čaki. 300$ sem dal in nisem dobil niti enga tokena, kar pomen da je bla začetna cena še ful več za 1 token. Zdaj pa je en token vreden 3$? To pomen, da sem imel še srečo, da sem imel premal sredstev, ker bi zgubu ful dnarja? OMG

Ker nateg:O

Likalnik ::

amacar je izjavil:

Rabiš račun na coinlist in urejen KYC. Če nakažeš gor usdc/usdt/eth/btc lahko kupiš direkt, drugače lahko pošlješ tudi druge kovance in pri njih zamenjaš (imajo svojo borzo). Tako je bilo pri flowu in nucypherju v katera sem šel preko coinlista, zato sklepam, da bo tu enako.


Ok, si bom ustvaril racun in uredil KYC….gor bom nakazal usdt….
Kaj pa glede option 1,2,3….1 option je zaklenjena eno leto, 2 pol leta, 3 je pa brez omejitve…si prav razlagam oziroma kaj to pomeni, ce vlozim 1000$ v opcijo 1 potem imam eno leto ta sredstva zadrzana ? Oziroma katero opcijo predlagate?

BorutO ::

PersonaRuda je izjavil:

En dobronamerni nasvet. Kdor bo danes si zaklenil kovance za 12 mesecev, to pomeni do marca 2022 in če v tem času pokne balon, torej recimo decembra 2021 ali januarja 2022 to pomeni, da bo takrat, ko bo želel prodati svoje kovance, ti že od -50% do -70% od svojega ATH. Zato vse kar je zaklep večji od septembra 2021 (to je 6 mesecev), zelo tvegate. Torej 6 mesecev zaklep, še gre skozi. 12 mesecev pa močno odsvetujem.


Pa kaj? Pustiš notri leta, če treba ... zakaj bi mogel ven dvigovati?

kow ::

Ker ima kapital vedno alternativno pot. Sedi, ena.

PersonaRuda ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Sem malo zdaj raziskal njihovo stran. To me je zbodlo in prižgalo vse možne rdeče alarme pri meni. Enostavno ne verjamem v to, da bo celi blockain na samo 22 kb. Torej samo preskočim take znanstveno-fantastične napovedi. Kot, da bi jaz naredil kovanec in napisal, da bo imel 1 milijardo transakcij na sekundo in potem to tržil kot, da je izvedljivo. Taki kot so Nodi bi zagrizli, ostali pač ne. In jaz žal ne bi zaslužil za dopust v Mehiki, ker bi bilo premalo Nodijev ujetih v to mrežo.


Še malo sem raziskoval:
Naval Ravikant je soustanovitelj. Ko vidim njegovo zgodovino poslov, me mine, da bi karkoli imel od njega:
Naval Ravikant @ Wikipedia


Nodi, pa kje ti najdeš take projekte s takimi profesionalci? Še včeraj mešetar, danes pa že največji strokovnjak za blockchain in on bo Bitcoin učil, kak se celi blockchain da spraviti na 22 kb. ;((

To bo pomoje en taki lepi pump&dump. Kdor bo zadnji prišel na ta vlak, bo našpukal.


Ce bi vedel, čemu je namenjen ta blockchain ne bi tukaj trolla in bluzil.

Just another day za povprečnega Janeza.

Enostavno kupi in gremo dalje. Jaz sem napisal razloge, da če meni nekaj smrdi, podobno kot ko sem kupoval rabljeni avto, sem se samo obrnil in šel dalje iskati. In meni ta kovanec smrdi na daleč. Ti pa izvoli, pa investiraj. Pa da ne bo pomote, želim da se motim glede tega kovanca in vsakemu kateri vloži kamorkoli želim, da mu rata in da pobere ven fajne dobičke. Good luck to all.

ncnevem ::

Likalnik je izjavil:

amacar je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Sam casperlabs so ze imeli presale. Cena je bila prej dosti, dosti nizja kot bo sedaj.

Ni bila kaj dosti nižja kot je Option 1. S tem, da pri option 3 boš prehitel vse vlagatelje, ker imajo locked 90 dni.
Prejšnji sale



Prihodnji sale


Lahko kdo malo vec pove o tem…predvsem kaj pomenijo te tri option 1,2 in 3….. v katero se trenutno da vlozit in na kaksen nacin….? Moram imeti kaj posebej odprto? Ali preko racuna nakazem?
Lahko takoj oziroma kdaj bo navoljo?


Opcija 1: zaklenjeno 12m, potem pa ti 6 mesecev postopoma odklepajo kovance. cena 1,5cent
opcija 2: zaklenjeno 6m, potem pa ti 6 mesecev postopoma odklepajo kovance. cena 2cent
opcija 3: kovance dobiš 4.1 + 40 dni in lahko z njimi trguješ ali pa jih stejkaš. cena 3cent
ps. ko je zaklenjeno ni stejkanja

Kolikor sem jaz zastopil je bil prvi private sale je bil validator sale only (lahko si soldeloval, če si nabavil hardware in kovance kupil, da jih stejkaš. Uglavnem zagotovil, da boš sodeloval pri delovanju mreže). Rekli, so da je 1,5cent ista cena kakor je bila za ta sale. Kakor sem jaz na netu gledal, je bla cena 1 cent.
Če prav razumem (tam nekje pri 13min):

Kar sem jaz naumil:
-Projekt temelji na raziskavi od Vlada, prvi plan je bil, da bi delalo na ETH, ko so se odločili, da grejo svoj blockchain naredit, je šel on proč. Še vedno pa temelji na Casper CBC.
-Gravni razlog za svoj blockchain je bil ta, kar je tudi njihov glavni sales pritch, da so hoteli že samo osnovo (layer1, VM) narediti tako, da bi jo lahko podjetja čim lažje povezala s svojim softwarom. Pravijo, da bo to res enostavno in da imajo zelo dobre odzive (sej veste vsak shilla svoje).
- Kar je tudi pomembno: bosta v bistvu 2 organizacije, ena neprofitna, ta bo skrbela za blockchain. Druga pa bo Casperlabs, ki jim bo glavni biznis to, da bodo podjetjem pomagala pri integraciji softwera z Casper blockchainom. Kolikor razlagajo nekaj takega kakor je Red Hat za linux. V bistvu blockchain s pravim supportom, kjer imaš številko, ki jo lahko pokličeš, da ti pomagajo (za ceno seveda).

Men osebno se zdi projekt zanimiv. Lockup me ne moti moti več, sem se odločil, da bom pač holdal malo dlje, ker se mi zdi zanimiva zadeva. Vprašanje samo če zraven prideš. Vložil bi pa itak denar, ki ga ne bom pogrešal (easy come, easy go), če se bo sploh dalo zraven priti in ne bo prevelik naval.


Splača se tale dva videa pogledat:


amacar ::

To kar je ncnevem napisal drži. Js bom dal nekaj v option 1 (če bi bilo v option 3 slučajno vse razprodano), več pa v option 3.

Očitno pa tudi zaposlujejo, včeraj dobil tole na linkedin.

Motion ::

fomator je izjavil:

Motion je izjavil:

fomator je izjavil:

Hvala za pomoč. LP tokens commited: 3.7070, 3.7070 reclaimed. Watch 0 claimed. Vse je sivo obarvano in gumb Claimed je siv, kao da sem ga kliknu.

Kot kaže je še v procesu vrnitve verjetno - ker to bi mi moral pod liquidity vrnit - če prav razumem. pod LP tokene.

Škoda, ker nisem dal več not, da bi dobil vsaj 1 token. Pa lahko že kar takoj prodaš naprimer ta token, al kako to poteka? To pomeni, če vložiš 1000$ kar takoj prodaš za 25000? Jaz sem danes prvič poskusil.

Če bi blo Total Raised 100%. Tako pa je blo TR 71000%. Zdaj pa računaj kakšen delež bi dobil z 1000 vložka



Čaki. 300$ sem dal in nisem dobil niti enga tokena, kar pomen da je bla začetna cena še ful več za 1 token. Zdaj pa je en token vreden 3$? To pomen, da sem imel še srečo, da sem imel
premal sredstev, ker bi zgubu ful dnarja? OMG

Ker nateg:O


Deli se se glede na delež tvojih sredstev od vseh nabranih sredstev, ostalo se ti vrne v obliki LP. Tvoj delež je bil premajhen zato so ti vse vrnili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

PersonaRuda ::

BorutO je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

En dobronamerni nasvet. Kdor bo danes si zaklenil kovance za 12 mesecev, to pomeni do marca 2022 in če v tem času pokne balon, torej recimo decembra 2021 ali januarja 2022 to pomeni, da bo takrat, ko bo želel prodati svoje kovance, ti že od -50% do -70% od svojega ATH. Zato vse kar je zaklep večji od septembra 2021 (to je 6 mesecev), zelo tvegate. Torej 6 mesecev zaklep, še gre skozi. 12 mesecev pa močno odsvetujem.


Pa kaj? Pustiš notri leta, če treba ... zakaj bi mogel ven dvigovati?

Jaz imam drugačno taktiko. Ko je ATH je največja vrednost in vedno potem pade od -66% do -98%. Še nikoli ni noben kovanec obstal na isti vrednosti, ko je počil balon. Torej moja taktika je, da če imaš imeti namen kovanec 10+ let (jaz ga imam namen imeti oz. jih imeti), ga vedno ob poku balona prodaš in potem čez 1-2 leti, ko je cenejši nazaj kupiš. Lahko vse vložiš in imaš najmanj x2 ali x3 več kovancev, kot si jih imel ali pa tudi x10 več. Lahko pa nazaj kupiš isto število kovancev kot si jih imel pred prodajo, ostali presežek pa lahko zapraviš, investiraš... (no jaz sem bo držal te slednje taktike, probat kupiti vsaj pol oz. vse kot sem imel pred pokom balona, ostalo pa za zapravit, investirat).

BorutO ::

Za tiste, ki še ne vedo:

enemon ::

Danes spet vse rdeče, vključno z delnicami ;((

BorutO ::

meni axs prav lepo raste ... mogoče bo obstal na treh dolarjih, maličko je vseeno prebil okroglo cifro. :) Če bo padalo, bom ven dvignil, za enkrat kaže zelo dobro.

XRPNERD ::

A ma še kdo probleme z Binance fiat withdraw?

Motion ::

Spremeni smer pa bo šlo :)):D

Likalnik ::

BorutO je izjavil:

meni axs prav lepo raste ... mogoče bo obstal na treh dolarjih, maličko je vseeno prebil okroglo cifro. :) Če bo padalo, bom ven dvignil, za enkrat kaže zelo dobro.


tako je AXS in ENJ oba rasteta...ostalo vse po večini v rdečem....ampak po mojem prov visoko več ne bosta šla...AXS je že na 3 $ in vprašanje, če bo šel višje

V0RT3X ::

Solidnih x35 na $watch takoj po zaključku. Sam ene 10x več tokenov bi mogu dobit. :))

PersonaRuda ::

XRPNERD je izjavil:

A ma še kdo probleme z Binance fiat withdraw?

Jaz sem si vse uredil z dokumentacijo vred, da ne bo panike, ko bo potrebno prodajati. S tem sem rešil eno zadevo in sicer mi ne bo potrebno prenašati sredstev na Bitstamp, ampak bom direktno iz Binance na SLO TRR nakazoval.

In ravno včeraj sem naredil testni withdrawal za 50€ na SLO TRR (v ponedeljek sem nakazal gor na Binance), da sprobam če deluje. Fee za SEPA withrawal je bil 0,80€, ob 10h sem oddal zahtevek, malo pred 11h sem dobil od Binance mail, da je zadeva uspešna in začuda malo pred 13h dobim sms od banke, da imam denar nakazan "Withdrawal from Binance". V manj kot 3 urah od oddaje zahtevka sem dobil nakazno. No morda je krivo to, ker je bil res majhen znesek, ampak vseeno.

Torej vse na izi. Na koncu prodaš kovanec za € in si te € nakažeš na SLO TRR.

BorutO ::

Likalnik je izjavil:

BorutO je izjavil:

meni axs prav lepo raste ... mogoče bo obstal na treh dolarjih, maličko je vseeno prebil okroglo cifro. :) Če bo padalo, bom ven dvignil, za enkrat kaže zelo dobro.


tako je AXS in ENJ oba rasteta...ostalo vse po večini v rdečem....ampak po mojem prov visoko več ne bosta šla...AXS je že na 3 $ in vprašanje, če bo šel višje


Verjetno ne bo, je pa vse mogoče, glede na to, da že lep čas dokaj miruje blizu 3. :)

XRPNERD je izjavil:

A ma še kdo probleme z Binance fiat withdraw?

Če maš preveč fiata, lahko meni nakažeš? :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BorutO ()

XRPNERD ::

PersonaRuda je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

A ma še kdo probleme z Binance fiat withdraw?

Jaz sem si vse uredil z dokumentacijo vred, da ne bo panike, ko bo potrebno prodajati. S tem sem rešil eno zadevo in sicer mi ne bo potrebno prenašati sredstev na Bitstamp, ampak bom direktno iz Binance na SLO TRR nakazoval.

In ravno včeraj sem naredil testni withdrawal za 50€ na SLO TRR (v ponedeljek sem nakazal gor na Binance), da sprobam če deluje. Fee za SEPA withrawal je bil 0,80€, ob 10h sem oddal zahtevek, malo pred 11h sem dobil od Binance mail, da je zadeva uspešna in začuda malo pred 13h dobim sms od banke, da imam denar nakazan "Withdrawal from Binance". V manj kot 3 urah od oddaje zahtevka sem dobil nakazno. No morda je krivo to, ker je bil res majhen znesek, ampak vseeno.

Torej vse na izi. Na koncu prodaš kovanec za € in si te € nakažeš na SLO TRR.


Prve 3 transakcije so šle gladko iz Binance -> moj TRR.
Od včeraj zvečer pa do danes pa so "Failed". Že 5x zapored (poskušal tudi z zneski < 1000 €)

PersonaRuda ::

XRPNERD je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

A ma še kdo probleme z Binance fiat withdraw?

Jaz sem si vse uredil z dokumentacijo vred, da ne bo panike, ko bo potrebno prodajati. S tem sem rešil eno zadevo in sicer mi ne bo potrebno prenašati sredstev na Bitstamp, ampak bom direktno iz Binance na SLO TRR nakazoval.

In ravno včeraj sem naredil testni withdrawal za 50€ na SLO TRR (v ponedeljek sem nakazal gor na Binance), da sprobam če deluje. Fee za SEPA withrawal je bil 0,80€, ob 10h sem oddal zahtevek, malo pred 11h sem dobil od Binance mail, da je zadeva uspešna in začuda malo pred 13h dobim sms od banke, da imam denar nakazan "Withdrawal from Binance". V manj kot 3 urah od oddaje zahtevka sem dobil nakazno. No morda je krivo to, ker je bil res majhen znesek, ampak vseeno.

Torej vse na izi. Na koncu prodaš kovanec za € in si te € nakažeš na SLO TRR.


Prve 3 transakcije so šle gladko iz Binance -> moj TRR.
Od včeraj zvečer pa do danes pa so "Failed". Že 5x zapored (poskušal tudi z zneski < 1000 €)

Hmmmm... upam, da to ni neka praksa, pri 3 okey, potem pa komplikacije. Si bom pribeležil to in spremljal takrat, ko bom prodajal resne vsote. Je pa to sedaj koristna informacija, da ne delam več kot treh transakcij dol.

DeeJay ::

Po Matomatiki bi mogu bit ENJ že zdavnej v rdečih številkah, smo pa x2 od kar sm ga omenu, da je good buy.

Don't buy into fomo.
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

neocodexx ::

Še kar gre gor ENJ, to sell or not to sell :|

DeeJay ::

neocodexx je izjavil:

Še kar gre gor ENJ, to sell or not to sell :|

Sej lahk sam del prodaš. Recimo 1/3
Don't f with me.

neocodexx ::

Ok sem prodal polovico (1.43$ trenutno), pa da vidimo.

Zgodovina sprememb…

ncnevem ::

PersonaRuda je izjavil:

BorutO je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

En dobronamerni nasvet. Kdor bo danes si zaklenil kovance za 12 mesecev, to pomeni do marca 2022 in če v tem času pokne balon, torej recimo decembra 2021 ali januarja 2022 to pomeni, da bo takrat, ko bo želel prodati svoje kovance, ti že od -50% do -70% od svojega ATH. Zato vse kar je zaklep večji od septembra 2021 (to je 6 mesecev), zelo tvegate. Torej 6 mesecev zaklep, še gre skozi. 12 mesecev pa močno odsvetujem.


Pa kaj? Pustiš notri leta, če treba ... zakaj bi mogel ven dvigovati?

Jaz imam drugačno taktiko. Ko je ATH je največja vrednost in vedno potem pade od -66% do -98%. Še nikoli ni noben kovanec obstal na isti vrednosti, ko je počil balon. Torej moja taktika je, da če imaš imeti namen kovanec 10+ let (jaz ga imam namen imeti oz. jih imeti), ga vedno ob poku balona prodaš in potem čez 1-2 leti, ko je cenejši nazaj kupiš. Lahko vse vložiš in imaš najmanj x2 ali x3 več kovancev, kot si jih imel ali pa tudi x10 več. Lahko pa nazaj kupiš isto število kovancev kot si jih imel pred prodajo, ostali presežek pa lahko zapraviš, investiraš... (no jaz sem bo držal te slednje taktike, probat kupiti vsaj pol oz. vse kot sem imel pred pokom balona, ostalo pa za zapravit, investirat).



To ti dam čisto prav. Pač vsak mora sebe poznati, pa vedeti česa je sposoben oziroma kaj naredi, ko je kriza.

Itak če maš zaklenjeno se sladko kislo smejiš, ko raste (ti pa ne moreš prodat), ko pa pada, se pa jočeš, ker nisi mogel prodat, ko je pravi čas. Zato je pomoje najbolj pomembno, da greš v neki, da v to verjameš (itak je vse en gemble ali bo ali pa ne bo) na dolgi rok. Ja osebno sem idiot, ker sem vedno prodal z namenom, da bi več kovancev kupil, potem kupim prehitro pa še pade, ali pa mi zbeži še bolj gor preden bi kupi. Zato se zadnje čase raje držim tega, da hodlam prodam in zaključim zadevo.

Kar premlevam tole z lockupom, pa se še nisem najbolj odločil. Mi je pa zanimiv predlog amacar-ja, neki v opcijo 1 neki pa v opcijo3.
Moja računica je pač ta, da če kupim po 1,5cent, drugi pa po 3cente, pa gre gor npr.10x, potem pa pade za 95% je to še zmeri, 1,5cent. In sem na istem do naslednje rasti. Ker osebno se dovolj dobro poznam, da vem, da samokontrole nimam dovolj dobre, da bi dobro trejdal. Tistemu, ki to zna, pa je logično, da bo če kupi po 3cente itak naredil veliko več kakor jaz s tvojo taktiko.

Še enkrat. Vsak mora sebe poznati in si ne lagat česa je sposoben.

neocodexx ::

DeeJay je izjavil:

Po Matomatiki bi mogu bit ENJ že zdavnej v rdečih številkah, smo pa x2 od kar sm ga omenu, da je good buy.

Don't buy into fomo.


A to pomeni da bi moral priti nazaj pod 1$ kjer je bil al samo misliš na dnevna odbijanja? Zakaj kar naenkrat tako raste oz. od kod ima tako vrednost. Sem nekaj bral novice, ampak mi ne objasni takega pumpa.

Motion ::

Še dobro da SAND dela. Edino kar drži porfolijo nad vodo danes
A Depth graf gleda kdo? Dejansko uporaben za kako trgovanje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

endelin ::

Haha sam da sem jaz vcer flow prodajal kar je edino kar ne pada:)) kmal bom res verjel v kako superkripto teorijo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

kajpazdaj ::

fomator je izjavil:

Motion je izjavil:

fomator je izjavil:

Hvala za pomoč. LP tokens commited: 3.7070, 3.7070 reclaimed. Watch 0 claimed. Vse je sivo obarvano in gumb Claimed je siv, kao da sem ga kliknu.

Kot kaže je še v procesu vrnitve verjetno - ker to bi mi moral pod liquidity vrnit - če prav razumem. pod LP tokene.

Škoda, ker nisem dal več not, da bi dobil vsaj 1 token. Pa lahko že kar takoj prodaš naprimer ta token, al kako to poteka? To pomeni, če vložiš 1000$ kar takoj prodaš za 25000? Jaz sem danes prvič poskusil.

Če bi blo Total Raised 100%. Tako pa je blo TR 71000%. Zdaj pa računaj kakšen delež bi dobil z 1000 vložka



Čaki. 300$ sem dal in nisem dobil niti enga tokena, kar pomen da je bla začetna cena še ful več za 1 token. Zdaj pa je en token vreden 3$? To pomen, da sem imel še srečo, da sem imel premal sredstev, ker bi zgubu ful dnarja? OMG

Ker nateg:O



Pozdravljen,

tudi jaz sem se dni prvič seznanjam s pancake swap, se moraš kar potruditi, da delno pogruntaš zadevo,
imaš še kar nekaj opcij, ki ti nudi menjalnica.
Še dobro, da na netu najdeš dosti materiala za učenje, predvsem youtube.
Ampak, da zadevo spoznaš jo moraš uporabljati, čeprav te spremlja dvom.
Za začetek uporabljati manjše zneske, pa paziti na fee-je, sem nekaj menjaval tokene, ki sem jih dobil, pa z CAKE-a v USDT pa nazaj v WATCH (malo za gambling :) ) pa se naberejo ti feeji...
Pa za varnost poskrbeti.

Drugače ni nateg, le kot je napisal motion je bilo vloženega preveč denarja, da bi za svoj vložek dobil kak token.


lp

mit3k ::

Motion je izjavil:

Še dobro da SAND dela. Edino kar drži porfolijo nad vodo danes
A Depth graf gleda kdo? Dejansko uporaben za kako trgovanje?


Ta teden je #NFT teden, FLOW +80%, MANA +60%, SAND +50%.

DeeJay ::

neocodexx je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Po Matomatiki bi mogu bit ENJ že zdavnej v rdečih številkah, smo pa x2 od kar sm ga omenu, da je good buy.

Don't buy into fomo.


A to pomeni da bi moral priti nazaj pod 1$ kjer je bil al samo misliš na dnevna odbijanja? Zakaj kar naenkrat tako raste oz. od kod ima tako vrednost. Sem nekaj bral novice, ampak mi ne objasni takega pumpa.


Cel NFT svet in vse kar je povezano s tem je v totalnem hypu. ENJ je en glavnih v NFT že dolgo časa.

BTC supporti: 48.1, 45.8, 42.2.
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

neocodexx ::

Ima kdo kaj znanja o STEEM kako točno sploh deluje, a je to tudi kao NFT?

"Steem is social blockchain that grows communities and makes immediate revenue streams possible for users by rewarding them for sharing content. It's currently the only blockchain that can power real applications via social apps like Steemit"

Se mi tudi zdi zanimiva stvar (podobno kot ENJ, nek social/gaming token?), ga že nekaj časa opazujem. Samo zanima me več o njemu, kakšna mnenja če so. Jaz si to iz prve roke razlagam da se lahko uporablja kot npr. reward tokeni (gold) na redditu.

Zgodovina sprememb…

Dakota ::

Motion je izjavil:

Še dobro da SAND dela. Edino kar drži porfolijo nad vodo danes
A Depth graf gleda kdo? Dejansko uporaben za kako trgovanje?


To tudi mene zanima in pa kako točno ga brati.

kow ::

neocodexx je izjavil:

Ima kdo kaj znanja o STEEM kako točno sploh deluje, a je to tudi kao NFT?

"Steem is social blockchain that grows communities and makes immediate revenue streams possible for users by rewarding them for sharing content. It's currently the only blockchain that can power real applications via social apps like Steemit"

Se mi tudi zdi zanimiva stvar (podobno kot ENJ, nek social/gaming token?), ga že nekaj časa opazujem. Samo zanima me več o njemu, kakšna mnenja če so. Jaz si to iz prve roke razlagam da se lahko uporablja kot npr. reward tokeni (gold) na redditu.


Steem je bil fail, ko sem nazadnje gledal - kaksni 2 leti nazaj. Verjetno bo reddit prva popularna platforma, kjer bodo userji uporabljali kripto.
NFT-ji so uporabni samo za kaksne badge ipd. Vse kar rabis je scaling, da lahko ljudje financno nagradijo komentarje preko kripta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

agrezjan ::

enemon je izjavil:

Danes spet vse rdeče, vključno z delnicami ;((


Juhu samo kupuj

Mato989 ::

neocodexx je izjavil:

Ima kdo kaj znanja o STEEM kako točno sploh deluje, a je to tudi kao NFT?

"Steem is social blockchain that grows communities and makes immediate revenue streams possible for users by rewarding them for sharing content. It's currently the only blockchain that can power real applications via social apps like Steemit"

Se mi tudi zdi zanimiva stvar (podobno kot ENJ, nek social/gaming token?), ga že nekaj časa opazujem. Samo zanima me več o njemu, kakšna mnenja če so. Jaz si to iz prve roke razlagam da se lahko uporablja kot npr. reward tokeni (gold) na redditu.


Joooj prosim stran od STEEMA... to je failan Dan Larimer projekt!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

mit3k ::

Mato989 je izjavil:

mit3k je izjavil:

To kar dela Flow je meni neverjetno, vstopil sem pri 14$ in potem zadržano dokupoval pri 18, 22, 28 in čakal pullback. Seveda ga ni bilo. Glede na to da se ja kar trudil prebit 30$ je tukaj zdaj močen support. Če le BTC ostane okoli 50k


ja... Mislim da bo komot prebil 40$ morda celo danes, se splača na tole skočit verjetno za quick gains do jutri zvečer.


Evo pa smo na 40$. :D

Mato989 ::

mit3k je izjavil:

Mato989 je izjavil:

mit3k je izjavil:

To kar dela Flow je meni neverjetno, vstopil sem pri 14$ in potem zadržano dokupoval pri 18, 22, 28 in čakal pullback. Seveda ga ni bilo. Glede na to da se ja kar trudil prebit 30$ je tukaj zdaj močen support. Če le BTC ostane okoli 50k


ja... Mislim da bo komot prebil 40$ morda celo danes, se splača na tole skočit verjetno za quick gains do jutri zvečer.


Evo pa smo na 40$. :D



Tako je, še dobro da sem ga kupil na 30,9€ :O Je kar že lepih 33,5€ skoraj torej 500€ danes plusa...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Sejbo ::

po matomatiki je plus šele ko prodaš - si prodal?

PersonaRuda ::

ncnevem je izjavil:


Kar premlevam tole z lockupom, pa se še nisem najbolj odločil. Mi je pa zanimiv predlog amacar-ja, neki v opcijo 1 neki pa v opcijo3.
Moja računica je pač ta, da če kupim po 1,5cent, drugi pa po 3cente, pa gre gor npr.10x, potem pa pade za 95% je to še zmeri, 1,5cent. In sem na istem do naslednje rasti. Ker osebno se dovolj dobro poznam, da vem, da samokontrole nimam dovolj dobre, da bi dobro trejdal. Tistemu, ki to zna, pa je logično, da bo če kupi po 3cente itak naredil veliko več kakor jaz s tvojo taktiko.

Še enkrat. Vsak mora sebe poznati in si ne lagat česa je sposoben.

Pa saj tudi jaz ne bi bil dober trajder. In ker to vem, sam ne trejdam. Sicer nihče ne ve, kdaj točno bo počil balon. Boš pa vsaj 2-4 tedne pozneje vedel, da je počil in če takrat prodaš si prodal od -10% do -20% od vrha (to je nekje tudi moj cilj) in nato, čez 22-24 mesecev nazaj kupiš iste alt-e v istem številu, ker bo takrat "verjetno" bottom. Pri BTC pa je ponavadi bottom 11-12 mesecev po poku balona. To je vsa moja strategija. In ker mislim (upam), da bo za tem ciklom še mogoče en cikel, bom še enkrat vstopil na ta vlak in potem prodal spet decembra 2025/januarja 2026.

Ta vlak bo po moje vozil, dokler BTC ne bo konkretno prebil milijona in kasneje, ko bo tisti pok balona iz 2-5 milijonov za BTC, se bo stabiliziral na vrednosti 1 milijon ali pa ga bo oblast totalno uničila. Vse je možno, sam pa imam občutek, da preden se vse konča bo BTC prebil 1 milijon vrednost. Tega pa skoraj zagotovo ne more v tem bullu. Zato pa sam pričakujem (upam na) še en bull. Vse to so moje lastne napovedi (bolj rečeno mnenje), katere so lahko še kako napačne.

Mato989 ::

Sejbo je izjavil:

po matomatiki je plus šele ko prodaš - si prodal?


Da
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

mit3k ::

Lahko kdo od mojstrov naredi hitro analizo FLOW, kje so RSI-ji? Tole že par dni zgleda pregreto.

neocodexx ::

ENJ še kar pumpa lol, evo prebil 1.50$

mr_chai ::

Ta Casper sm gledu jst že pred dnevi. Že po facah vidiš, da gre za navadne scammerske Pajeete.

neocodexx ::

mr_chai je izjavil:

Ta Casper sm gledu jst že pred dnevi. Že po facah vidiš, da gre za navadne scammerske Pajeete.


Resno? Ne bi 100€dal noter? Je bil že kdaj kak scam na coinlist?
««
380 / 1490
»»