» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
355 / 1490
»»

demogill ::

Mato989 je izjavil:

demogill je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Kvinta je izjavil:

Nižje (upam, da) ne gre.


BTC bo še letos pado pod 5k >:D

Nižje od 30k nemore padit, saj ga je tam nekje kupoval Elon Musk. Če bo šel pod to vrednost bo on zmanipuliral ovce sveta in bo dvignil ceno s parimi spini. Zapomnite si to!

Musk je svoje ze prodal ali pa pocasi ze prodaja, mislis da je neumen? prisel je dobro zasluzit na naivnih ovcah in to je to. Treba pokrit izgubo pri TSLA, kot vidis je vsa borza v rdecem


Daj ne bluzi ce je tesla prodala bomo to vsi vedeli ker morjo javit SECu

Ne TSLA ampak Musk, ne mi stat na usesih

Od kdaj pa Tesla kupuje BTC? Vsaj preberi komentar do konca ce ze kontriras

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: demogill ()

DegenGambler ::

Ojoj, sam ti si pa res idiot. Sori.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

tonis ::

A kdo misli, da smo že dosegli dno?

#askin' for a friend.

demogill ::

DegenGambler je izjavil:

Ojoj, sam ti si pa res idiot. Sori.

Zakaj ze? A ni to forum kjer lahko vsak poda svoje mnenje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: demogill ()

SuperKripto ::



btc na biststampu, nekaj novih trendlinij narisanih na grafu. Bil je odboj na priblizno 45k, kjer se nahaja dnevna MA na cme futures grafu. Zdaj pa leze pocas gor in se priblizuje padajoci trendliniji, ki je priblzino tam, kjer se nahaja tudi dnevna MA na bitstampu, oznaceno z rumeno crto.

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Te linije lahko vsak vlece kak jih hoce, meja je samo imagination.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

DegenGambler ::

demogill je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Ojoj, sam ti si pa res idiot. Sori.

Zakaj ze? A ni to forum kjer lahko vsak poda svoje mnenje?


Ne sej lahko. Sam da pa napišeš "Od kdaj pa Tesla kupuje BTC", pa pokažeš, da nimaš pojma o čem govoriš.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

StarMafijec ::

m0LN4r je izjavil:

Te linije lahko vsak vlece kak jih hoce, meja je samo imagination.

Ja, saj. Vsak (AI) bot vidi te linije in še več drugih linij. Pa še podatke z raznih Twitterjev in sličnim. Pa še bot dela zgubo. Ok, ko je bull, potem lahko dela profit, ampak še vedno manj, kot bi ga delal, če bi vse pustil pri miru.

demogill ::

DegenGambler je izjavil:

demogill je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Ojoj, sam ti si pa res idiot. Sori.

Zakaj ze? A ni to forum kjer lahko vsak poda svoje mnenje?


Ne sej lahko. Sam da pa napišeš "Od kdaj pa Tesla kupuje BTC", pa pokažeš, da nimaš pojma o čem govoriš.

Tesla ne kupuje BTC ampak Musk osebno zato tukaj SEC nima nikakrsne pristojnosti. A se midva sploh prav razumeva?

DegenGambler ::

Spet idiot.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

demogill ::

DegenGambler je izjavil:

Spet idiot.

Zakaj me zalis povej kaj te muci? Kaj sem narobe povedal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: demogill ()

BorutO ::

m0LN4r je izjavil:

Zakaj bi sli v alte, pocakam da BTC pade na 3k.


:'D Mokre sanje vsakega :'D

m0LN4r ::

Ma enkrat se zivi, odplacal sem gokart, zdaj pa cakam da spet pade na kake 3 ajde 5 jurjv pa potem kupim z vsem kar do takrat napraskam in pocakamo do naslednje manipulacije spet.
Treba je tut kaj ponucat, se preden bomo prestari za uzivat.

Pa odlocil sem se, da javim davcni v DE, ker se ne splaca zajebavat. Lahk me za do 10 let nazja poiscejo, da sem zatajil miljone.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

IL_DIAVOLO ::

Saj veš, da se to ne bo zgodilo?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

DegenGambler ::

3000$ je res optimistična. Sam bi si upal rečt, da je trenutno 10k$ kar zihr spodnja mejo, pod katero ne bo šlo.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

BorutO ::

XRPNERD je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Ali samo meni deluje XRP kakor da je nekje na teoreticnem dnu? Imam nekaj stotakov, ki bi jih vrgel v kaj malo bolj riskantnega. Za Monero prej potrebujem BTC, najraje bi kupil s FIAT. Gledam se ALGO.


XRP je boljši kot BTC, ker če obema zraste cena za 1 $ je to pri XRP cca 200%, pri BTC pa se ne pozna nič!

lp BorutO


Ha?

gandolfino ::

Kurc1 pa taka mlačna kripto zima, rajš grem na toplo na Tajsko pa ga bom1 tam vlagal v njihove zelo mikavne DeFl* projekte 
Donosi baje vzkipnejo po 9 mesecih
Sam je idealno da pobereš šila in kopita že dosti prej!

*(DeFl=defloration)

BorutO ::

Senior Dev je izjavil:

Kvinta je izjavil:

Nižje (upam, da) ne gre.


BTC bo še letos pado pod 5k >:D

Nižje od 30k nemore padit, saj ga je tam nekje kupoval Elon Musk. Če bo šel pod to vrednost bo on zmanipuliral ovce sveta in bo dvignil ceno s parimi spini. Zapomnite si to!

Ovce sveta? Tisti, ki imajo bitcoine, so vsakega njegovega tvita zelo veseli, tisti, ki nimamo nobenega bitcoina, pa itak, da komaj čakamo, da pade. :) Ampak ti zadnji trije meseci so nam dali vedeti, da bitcoin lahko še veliko zraste, torej bo "povpraševanje" po nižji nakupni ceni bitcoina ogromna. :) bodo ga pri 3000$ vsega prodali. :P

gandolfino ::

BorutO je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Kvinta je izjavil:

Nižje (upam, da) ne gre.


BTC bo še letos pado pod 5k >:D

Nižje od 30k nemore padit, saj ga je tam nekje kupoval Elon Musk. Če bo šel pod to vrednost bo on zmanipuliral ovce sveta in bo dvignil ceno s parimi spini. Zapomnite si to!

Ovce sveta? Tisti, ki imajo bitcoine, so vsakega njegovega tvita zelo veseli, tisti, ki nimamo nobenega bitcoina, pa itak, da komaj čakamo, da pade. :) Ampak ti zadnji trije meseci so nam dali vedeti, da bitcoin lahko še veliko zraste, torej bo "povpraševanje" po nižji nakupni ceni bitcoina ogromna. :) bodo ga pri 3000$ vsega prodali. :P


 .

.

Siso ::

kam lepše,od 9h do 18 h je btc naredu 3 jurje.

BorutO ::

Saj stalno čez dan raste, čez noč pada. :) Še maš kakšni dve uri časa, potem pa se več ne splača vlagati. Jaz še eno rudno v bnb vlagam, potem pa dvignem in zaključim za danes.

No, škoda, da sem bil vsaj en mesec prepozen, profita sem si naredil za skoraj tri moje plače, tak da me nič ne moti, če sem še naprej na čakanju. :P

Jacksmav ::

PacificBlue je izjavil:

Dejmo pumpat mal Cardano, ker tole je boring as fuck

fak prodal ado za 0.84€ 225k....kupu pa 13k dot...vseen zajebal

endelin ::

Vrhovi so čedalje nižji.
Low-i tudi čedalje bolj v podnu
;((

PrihajaNodi ::

Glej ada, solana
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

Ojoj, tesla in bitcoin cena je tolk padla, da Eloncek najbrz ze presaltal iz kaviarja na hrenovke in pastete. Ojoj, kaksna tragedija. Pa kdo res misli, da se gre tukaj samo za denar? Tesla in BTc gre lahk na nulo in mu ne bo hudega.

Zgodovina sprememb…

perci ::

Superkripto, vljudno prosim, da prenehas s svojimi teorijami zarote. Drži se tehnicne analize.

PrihajaNodi ::

Perci bil bi cas da naredis malo reda
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

Glede tehnicne analize. Dost trejdarjev rise podobne crte na grafu. Ce je dovolj ljudi prepricanih, da bo cena dosegla tocko B ce preseze tocko A, potem bo to samoizpolnjujoca se prerokba. Tako deluje kvantna fizika in spreminjanje realnosti. Seveda je odvisno tudi od dost drugih dejavnikov, kot je stopnja zavesti. Recimo milijon mravljic lahko razmislja nekaj ampak ce samo 1 clovek preprican kontra jim lahk zjebe cel koncept, ker ima clovek bistveno bolj razvito stopnjo zavesti, to je iskro, svetlobo ce hocete in je zato njegovo ustvarjanje in spreminjanje kvantne realnosti mocnejse kot od milijon mravljic. Tudi pri ljudeh so razlike v stopnji zavesti. Se najbolj se to vidi pri pijanih ljudeh, ki ne sezejo do kolen treznim ljudem, kar se tice ustvarjanja.

Zgodovina sprememb…

JJS2 ::

Ne vem zakaj se cuti vsepovsod neka panika. Tudi twitter je kar obmolknil zadnje dni.
Sam imam občutek, da se ni kaj dosti spremenilo in se še zmeraj lahko posluje s + ... tudi s "shitcoinom". :))

perci ::

Fouš aplikacijo maš, NEBL zadnjih 24 ur dela minus.

JJS2 ::

Malo boljše poglej graf :D

Isti vzorec se na NEBL-u ponavlja že par let.

tommorrow ::

Go Harmony :)

spegli ::

Neki se BTC prebuja. 49100 resist. Ni se za hecat z vzvodi.

BorutO ::

Po moje se bolj splača počakati z nakupi do kakšne polnoči ali malo čez, ko bo verjetno doseglo najnižjo vrednost, pa takrat kupiš in pustiš do naslednjega večera. :) BTTja ne morem prodati, ker sem skoraj 100 eur v minusu. :D Upam, da bo prišlo na nulo.

ADA se sploh splača kupovati, ker bolj vse miruje ali počasi pada, med tem, ko ta raste? Nekako pričakujem, da bo isto, kot je blo pri bnbju ... zrasel do skoraj 280, ko je bitcoin padal pred dnevi, potem pa je sledil kar lep padec navzdol ...

Aston_11 ::

Fajn je če obvladaš trgovanje v obe smeri - ko rase in ko pada.

spegli ::

Jaz pričakujem BTC na 40k tbh.

perci ::

JJS2 je izjavil:

Malo boljše poglej graf :D

Isti vzorec se na NEBL-u ponavlja že par let.

Si bagholder iz pred parih let, ko si zadevo kupoval po 30? Sicer ne razumem zakaj bi nekdo danes take vložke dajal v mrtev sitkojn.

JJS2 ::

Kot sem že napisal sem v Nebl v zadnjih 2-3 letih skupaj vlozil cca. 4k (tako, da neki bagholder ravno nisem bil).

Mi pa odgovarja trgovanje s tem kovacem, ker je kakorkoli obrneš donosno in si lahko mesečno izplačaš lep bonus na TRR.

PrihajaNodi ::

190k si potegnu iz nebla??
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

JJS2 ::

hehe, kdo bi si mislil :))

DegenGambler ::

Iz 4k nikakor.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

JJS2 ::

4k in 235 trejdov = trenutni znesek, če vas že res tako zanima formula

tonis ::

JJS2 je izjavil:

Malo boljše poglej graf :D

Isti vzorec se na NEBL-u ponavlja že par let.


Zdaj pa prosim razloži, da bomo še drugi spoznali ta ključ do uspeha...
Špice na grafu? Imajo kakšno specifiko, kako jih loviš oz predvidevaš targete? Danke.

ADA se je odločila da je kanal prava pot...

..jaz prodam pri ~1,35 ako do tam prilesti bode... in počakam kaj bo naredila.

ETH bi znal it tole stestirat - tam nekje 1650 je kanal... (poudarjam - špekulacija :))

perci ::

JJS2 je izjavil:

4k in 235 trejdov = trenutni znesek, če vas že res tako zanima formula

Pravljice nas ne zanimajo.

IL_DIAVOLO ::

Pridna ada :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

JJS2 ::

perci je izjavil:

JJS2 je izjavil:

4k in 235 trejdov = trenutni znesek, če vas že res tako zanima formula

Pravljice nas ne zanimajo.


perci ::

Ofkors

BorutO ::

perci, zakaj pa ne ... saj binance nimajo virtualnega računa ... ali? ;)

perci ::

Tole trolanje in multiakounti res postajajo nadlezni.

tonis ::

perci je izjavil:

JJS2 je izjavil:

4k in 235 trejdov = trenutni znesek, če vas že res tako zanima formula

Pravljice nas ne zanimajo.


Ma glej, če je naštudiral vzorec, potem je realno da je kaj naredil iz tega. Res dela pogoste špice na grafu, nimam pa pojma kakšen je recept za določanje targetov, razen če postopno prodaja..
JJS, pričakujemo pojasnila... :)

..s speglijem se strinjam, da je btc za pričakovat vsaj na retestu prejšnjega vrha, mi je pa v igri tudi 37k. Brez panike, ne mislim da bo to ta teden... :)
««
355 / 1490
»»