» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
354 / 1490
»»

SuperKripto ::

oracle je izjavil:

XMR je po mojem strašansko podcenjen in se ga splača kupit.

SuperKripto je izjavil:

kaj vidite na tem ethru?

Vprašaj grayscale ;)


grayscale vlaga med drugim v ether zarad tega, ker ima likvidnost. graycale ne more kar vlagat v kaksen low marketcap shitcoin, ker vlaga prevec denarja noter. Njim se gre bolj razprsit nalozbo v top kovance in imeti nek povprecen dobicek na dolgi rok. Vam, ki ne vlagate milijone vam ni treba tega pocet.

Zgodovina sprememb…

neocodexx ::

oracle je izjavil:


O kakšnem ETH 2.0 ti sanjaš? ETH 2.0 ne bo uzrl luč sveta še vsaj par let, pa saj to je že sam ruski vesoljček povedal (ne morem se spomnit imena, lol). S tem da cardano se komaj trudi priti do prve pametne pogodbe, pa so ljudje že vsi slinasti. Vse je nekaj v razvoju, ljudje organizmirajo na roadmape, funkcionalnih izdelkov pa v resnici ni. V ceno je pa že vkalkulirano. To je zelo nevarna situacija za brutalen padec.


Še par let? Sem potem imel čisto napačno predstavo/informacije. Že dolgo nisem spremljal kripto scene, tako da komaj dohajam kaj se dogaja.

seniorman ::

Jaz se ne sekiram, jaz grem lahko v penzijo kadarkoli hočem: noobi, potreboval sem 3-4 leta spremljanja in veliko bušk ob padcih (da ne bo kdo mislil, da je bilo enostavno).

DegenGambler ::

Conspiracy: seniorman = Senior Dev

Skoraj isto ime imata, pa obadva se mata za ful več od ostalih. Mislim, da nisem daleč od resnice.

Lep pozdrav, Sašo
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

kow ::

ViperR je izjavil:

Grem long btc, je kdo z mano?


Sem z mislimi s tabo. Do it.

seniorman ::

40k LONG, prej ne.

kow ::

SuperKripto je izjavil:


kaj vidite na tem ethru?


Uporabnike. Razvijalce. Gibanje. Cel ekosistem. Saj ves, vse kar shitkojni kot Cardano nimajo?

Skratka, ce bi Cardano to imel, ne bi bil shitkojn.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

DegenGambler ::

Kow, citiraj se čez pol leta. Prav? :D

Za Ethereum je edina rešitev ETH 2.0. EIP 1559 ne bo rešil ničesar, vse kar se bo spremenilo je, da bo folk nabijal napitnine v nebo, da bo lahko naredil transakcijo.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

kow ::

Ja, pokazi mi da se folk seli na Cardano, pa ti bom verjel. Ce mislis BSC, pa ne bom tvegal. Risk je prevelik.

kow je izjavil:

Pravkar je sel ether gor za 40p v 1 tednu. Take norije kot smo jo videli leta 2017/2018 ne bo vec. Ampak, popolnoma mozno je, da kripto naraste dovolj, da mediji zopet zacnejo porocati.
Ironija je, da se je 2 leti nazaj dogajalo precej manj kot danes, ko ze obstajajo prakticne aplikacije.


Pol leta nazaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

DegenGambler ::

BSC je zaenkrat kazino preoblecen v DeFi za amaterje.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

kow ::

Tocen opis.

Kvinta ::

Nižje (upam, da) ne gre.


BTC bo še letos pado pod 5k >:D
A.C.A.B

IL_DIAVOLO ::

Lol eth 2.0 bo prisel in takrat je fajn ce si deep in, ker bo polkadot blockchain zgazil vso konkurenco.

Sicer pa sem vceraj sem plačal samo 30 dolarjev fee-ja za 3k transferja. Izogibati se gemom zaradi eth-ja je samomor.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kow ::

Polkadot ima ze 1/6 Ethereum kapitalizacije. Neki hidden gem, ravno ni ;)

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Lol eth 2.0 bo prisel in takrat je fajn ce si deep in, ker bo polkadot blockchain zgazil vso konkurenco.

Sicer pa sem vceraj sem plačal samo 30 dolarjev fee-ja za 3k transferja. Izogibati se gemom zaradi eth-ja je samomor.


A to si kupu paid protocol:)))se kak gem?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

naslonjach ::

Kvinta je izjavil:

Nižje (upam, da) ne gre.


BTC bo še letos pado pod 5k >:D


Upam, da gre res čim nižje. To bo odličen trenutek za nakup:)

IL_DIAVOLO ::

Nekaj se pripravlja ja :)

kow je izjavil:

Polkadot ima ze 1/6 Ethereum kapitalizacije. Neki hidden gem, ravno ni ;)


Polkadot blockchain, ne coin ki ga vidiš med top 10.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

neocodexx ::

TheBlueOne ::

Ali samo meni deluje XRP kakor da je nekje na teoreticnem dnu? Imam nekaj stotakov, ki bi jih vrgel v kaj malo bolj riskantnega. Za Monero prej potrebujem BTC, najraje bi kupil s FIAT. Gledam se ALGO.

Zgodovina sprememb…

neocodexx ::

Če ima Dubai kripto fund namen 1 miljardo$ svojih btcjev swapat v karadadno in polko v naslednjih 30 dneh, grem tudi jaz na ta vlak...

Likalnik ::

TheBlueOne je izjavil:

Ali samo meni deluje XRP kakor da je nekje na teoreticnem dnu? Imam nekaj stotakov, ki bi jih vrgel v kaj malo bolj riskantnega. Za Monero prej potrebujem BTC, najraje bi kupil s FIAT. Gledam se ALGO.


Tudi jaz imam nekaj vloženega v XRP...pa se res nič ne primakne...bilo je nekaj kratkih vzponov ampak tudi hitrih padcev...tako, da še sam ne vem ali vztrajati pri xrp ali vse ven pobrati in iti drugam.

Kupil sem ga pred časom po 0,5...potem je bil dolgo na 0,2..sedaj je nazaj in sem praktično na 0.

XRPNERD ::

TheBlueOne je izjavil:

Ali samo meni deluje XRP kakor da je nekje na teoreticnem dnu? Imam nekaj stotakov, ki bi jih vrgel v kaj malo bolj riskantnega. Za Monero prej potrebujem BTC, najraje bi kupil s FIAT. Gledam se ALGO.


XRP je boljši kot BTC, ker če obema zraste cena za 1 $ je to pri XRP cca 200%, pri BTC pa se ne pozna nič!

lp BorutO

kow ::

IL_DIAVOLO je izjavil:


Polkadot blockchain, ne coin ki ga vidiš med top 10.


Pol pa ne vem o cem govoris.

TheBlueOne ::

Likalnik je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Ali samo meni deluje XRP kakor da je nekje na teoreticnem dnu? Imam nekaj stotakov, ki bi jih vrgel v kaj malo bolj riskantnega. Za Monero prej potrebujem BTC, najraje bi kupil s FIAT. Gledam se ALGO.


Tudi jaz imam nekaj vloženega v XRP...pa se res nič ne primakne...bilo je nekaj kratkih vzponov ampak tudi hitrih padcev...tako, da še sam ne vem ali vztrajati pri xrp ali vse ven pobrati in iti drugam.

Kupil sem ga pred časom po 0,5...potem je bil dolgo na 0,2..sedaj je nazaj in sem praktično na 0.


Jaz rad kupujem, ko je poceni. :D Kaj menite, koliko lahko se pade ali je pocasi rockbottom.

Skoraj ne verjamem, da se trenutno splaca bailati, ampak nimam dovolj obcutka, da bi vedel, ce je ze na dnu. Sem malo nov za kripto...

oracle ::

SuperKripto je izjavil:


grayscale vlaga med drugim v ether zarad tega, ker ima likvidnost. graycale ne more kar vlagat v kaksen low marketcap shitcoin, ker vlaga prevec denarja noter. Njim se gre bolj razprsit nalozbo v top kovance in imeti nek povprecen dobicek na dolgi rok. Vam, ki ne vlagate milijone vam ni treba tega pocet.

Grayscale nič ne vlaga, greyscale je lakmus papir, indikator kam se stekajo miljarde institucij. Trenutno okoli 30 miljard BTC in 5 miljard ETH, ostalo drobiž. Institucije so malo bolj spretne v investicijah kot povprečen kripto Janez iz Slovenije. Da ne govorimo o njihovem vplivu in lobističnem potencialu. Če hočeš vedeti kam gre svet, poglej kaj dela elita.

endelin ::

Še dva tedna bo tako padalo in bomo na vrednostih pred bullom:))

DeeJay ::

Če pa še en mesec pa na vrednosti leta 2017.
Če pa še pol leta, pa na vrednosti 2008.
kere mate...
Don't f with me.

IL_DIAVOLO ::

Cardano bi počasi lahko potegnil na 3 dolarje, ker rabim kes za druge coine :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

XRPNERD ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Cardano bi počasi lahko potegnil na 3 dolarje, ker rabim kes za druge coine :D


Ne bit pussyka in prodaj ADA za TTM.

Anney ::

Pa ta trenutek, al. Ne pol ko gre v lift.:)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

PacificBlue ::

Dejmo pumpat mal Cardano, ker tole je boring as fuck
I’m out.
:3

IL_DIAVOLO ::

Ja, morajo dat ven delujočo tehnologijo saj pa ni to doge, ki ga musk pumpa. Oziroma ga je, zdaj se to ne deluje vec.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Senior Dev ::

Kvinta je izjavil:

Nižje (upam, da) ne gre.


BTC bo še letos pado pod 5k >:D

Nižje od 30k nemore padit, saj ga je tam nekje kupoval Elon Musk. Če bo šel pod to vrednost bo on zmanipuliral ovce sveta in bo dvignil ceno s parimi spini. Zapomnite si to!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Bluzerji brez osnov.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Kvinta ::

Elon Musk ga je kupoval lepo počasi že pred 10 leti ,ko si jih je zelo malo upalo ... to kar se dogaja letos je imel on in njemu podobni v načrtu že leta prej :)) itak je že zmanipuliral ovce :))

Bluzerji brez osnov


Polj pa pride svizec in vse zavije v folijo al kak že gre to.
A.C.A.B

SuperKripto ::

oracle je izjavil:

SuperKripto je izjavil:


grayscale vlaga med drugim v ether zarad tega, ker ima likvidnost. graycale ne more kar vlagat v kaksen low marketcap shitcoin, ker vlaga prevec denarja noter. Njim se gre bolj razprsit nalozbo v top kovance in imeti nek povprecen dobicek na dolgi rok. Vam, ki ne vlagate milijone vam ni treba tega pocet.

Grayscale nič ne vlaga, greyscale je lakmus papir, indikator kam se stekajo miljarde institucij. Trenutno okoli 30 miljard BTC in 5 miljard ETH, ostalo drobiž. Institucije so malo bolj spretne v investicijah kot povprečen kripto Janez iz Slovenije. Da ne govorimo o njihovem vplivu in lobističnem potencialu. Če hočeš vedeti kam gre svet, poglej kaj dela elita.


Vseeno. elita ti sporoci, kaj je kupila, zato da boste vi pumpal njihove kovance. Kot vidimo, elita ne zna dobro izbrati najboljsih kovancev za rast trenutno ampak gleda bolj srednjerocno, pa tudi ne more kupovati low market cap tko da so prisiljeni kupovati to kar kupujejo. Tebi tega ni treba. Ne vem zakaj bi se zgledoval po njih ce ti ni treba. Poglej eth v primerjavi z drugimi kovanci v zadnjem casu in ce ne vidis da izgublja?

Zgodovina sprememb…

kow ::

Musk ga je kupoval ze pred 15 leti!

SuperKripto ::


Poglejte graf, kako dobro gre ethereumu v primerjavi z drugimi kriptovalutami v zadnjem mesecu. Na grafu eth dominanca. A ni vse jasno? Dokler se trend ne spremeni zakaj bi plonkal od institucij? Zakaj pa ne plonkate druge kriptovalute od grayscale, zakaj ravno eth?

Zgodovina sprememb…

kow ::

Pretekli performance ne kaze prihodnjega, prjatucek. Ce pa ze gledas trende, ponavadi gledas daljsa obdobja. Lahko prilepis tak graf?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

SuperKripto ::

trenutno je trend navzdol, dokler se to ne spremeni, ne vidim smisla biti porocen s kovancem v dobrem in slabem. Razen ce si pac 100 procentov hodler ali pa ti ne dela buy pa sell gumb. En mesec za kripto ni tako kratko obdobje, se posebi ce je bilo sred altcoin sezone, kjer so kovanci pumpal.

suhi ::

Če pa tole ni najbolj fascinantna tema na celem ST, prav z užitkom vas berem. Iz posta v post nihamo med zdolgočasenim trolanjem, naivnim optimizmom, globalnimi teorijami zarot ter sem in tja celo kakim uporabnim nasvetom :))

PacificBlue ::

suhi je izjavil:

Če pa tole ni najbolj fascinantna tema na celem ST, prav z užitkom vas berem. Iz posta v post nihamo med zdolgočasenim trolanjem, naivnim optimizmom, globalnimi teorijami zarot ter sem in tja celo kakim uporabnim nasvetom :))


Preberi še tisto o Geton trading.:D
I’m out.
:3

demogill ::

Senior Dev je izjavil:

Kvinta je izjavil:

Nižje (upam, da) ne gre.


BTC bo še letos pado pod 5k >:D

Nižje od 30k nemore padit, saj ga je tam nekje kupoval Elon Musk. Če bo šel pod to vrednost bo on zmanipuliral ovce sveta in bo dvignil ceno s parimi spini. Zapomnite si to!

Musk je svoje ze prodal ali pa pocasi ze prodaja, mislis da je neumen? prisel je dobro zasluzit na naivnih ovcah in to je to. Treba pokrit izgubo pri TSLA, kot vidis je vsa borza v rdecem

SuperKripto ::

Dolocen procent ljudi je nagnjenih k zarotnistvu, ni nic cudnega, ce se na vrhu tega posluzujejo za pridobivanje moci, dominance in kontrole nad drugimi. Ker denarja imajo ze dovolj za celo zivljenje.

IL_DIAVOLO ::

Daj zupnik, ejaj.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

demogill ::

Btw. Kripto evforija je samo skodila Musku ker mu Tesla mocno pada, s tem je ubil dve muhi na en mah, iz kripto bo sel folk spet v stockse in dober zasluzek za Muska na Btc, odlicna "win win" situacija. Cez par let pa spet "rinse and repeat"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: demogill ()

Anney ::

suhi je izjavil:

Če pa tole ni najbolj fascinantna tema na celem ST, prav z užitkom vas berem. Iz posta v post nihamo med zdolgočasenim trolanjem, naivnim optimizmom, globalnimi teorijami zarot ter sem in tja celo kakim uporabnim nasvetom :))


Enako fascinantno kot sveče in grafi. :)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Mato989 ::

demogill je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Kvinta je izjavil:

Nižje (upam, da) ne gre.


BTC bo še letos pado pod 5k >:D

Nižje od 30k nemore padit, saj ga je tam nekje kupoval Elon Musk. Če bo šel pod to vrednost bo on zmanipuliral ovce sveta in bo dvignil ceno s parimi spini. Zapomnite si to!

Musk je svoje ze prodal ali pa pocasi ze prodaja, mislis da je neumen? prisel je dobro zasluzit na naivnih ovcah in to je to. Treba pokrit izgubo pri TSLA, kot vidis je vsa borza v rdecem


Daj ne bluzi ce je tesla prodala bomo to vsi vedeli ker morjo javit SECu
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

endelin ::

DegenGambler ::

Seveda da ni prodala.

Se je pa Demogil s svojimi zadnjimi komentarji razkril, da je trol in kriptohejtr, tako da njegove komentarje lahko jemljemo kot brezvezne.

Hvala, Aleksander
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish
««
354 / 1490
»»