» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
334 / 1490
»»

ViperR ::

Ja mal naivno je pričakovat, da je sla tesla noter in Saylor yolo pri 50k kupuje 900mil bitcoina, če bi bil to konec.

thetech ::

Machete je izjavil:

Nehajte gledat geomtrijske like in preprosto kupujte. BUY BUY BUY

Izgubo povrneš ti? XD

ViperR je izjavil:

Ja mal naivno je pričakovat, da je sla tesla noter in Saylor yolo pri 50k kupuje 900mil bitcoina, če bi bil to konec.

Oni lahko...

endelin je izjavil:

Kraken

Kakšen leverage ima Kraken?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: thetech ()

BorutO ::

Vi se mi samo norčkajte ... ampak ta BTT mi dela čudeže :'D ... tak za foro sem počil čez jurja v btt na bithumbu, pri ceni 0,00167, za foro nastavil prodajo 0,0023 ... me je zanimalo, če bo res prodalo po taki ceni ... zdaj kar debelo gledam pa se čudim in smejim zraven :D WTF ... ta sistem me bo še obogatil. :D

Boli me spodnji organ, če se vi norčujete iz šitcoinov ... Zadnja prodaja bttjev mi je prinesla malo čez 400 dolarjev čistega profita ... zdaj pa razni mato pa še kdo .. vaše "strokovno" mnenje in % so ena sama žalost. :)

https://imgur.com/1Tv6wv0

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BorutO ()

ViperR ::

BorutO je izjavil:

Vi se mi samo norčkajte ... ampak ta BTT mi dela čudeže :'D ... tak za foro sem počil čez jurja v btt na bithumbu, pri ceni 0,00167, za foro nastavil prodajo 0,0023 ... me je zanimalo, če bo res prodalo po taki ceni ... zdaj kar debelo gledam pa se čudim in smejim zraven :D WTF ... ta sistem me bo še obogatil. :D

Boli me spodnji organ, če se vi norčujete iz šitcoinov ... Zadnja prodaja bttjev mi je prinesla malo čez 400 dolarjev čistega profita ... zdaj pa razni mato pa še kdo .. vaše "strokovno" mnenje in % so ena sama žalost. :)

https://imgur.com/1Tv6wv0


It works until it doesnt.

Povej ko bos par 100 trejdov naredu kje bos.

valkoor ::

BorutO je izjavil:

Vi se mi samo norčkajte ... ampak ta BTT mi dela čudeže :'D ... tak za foro sem počil čez jurja v btt na bithumbu, pri ceni 0,00167, za foro nastavil prodajo 0,0023 ... me je zanimalo, če bo res prodalo po taki ceni ... zdaj kar debelo gledam pa se čudim in smejim zraven :D WTF ... ta sistem me bo še obogatil. :D

Boli me spodnji organ, če se vi norčujete iz šitcoinov ... Zadnja prodaja bttjev mi je prinesla malo čez 400 dolarjev čistega profita ... zdaj pa razni mato pa še kdo .. vaše "strokovno" mnenje in % so ena sama žalost. :)

https://imgur.com/1Tv6wv0

Congrats..

BorutO ::

Hja, tak koliko sem sredi dneva malo raziskoval za nazaj btt graf, ko sem spraševal tu gor glede tega čudnega grafa, da tako zaniha, sem opazil, da se kar rado dogaja na dan, da doseže tam do 0,002 ali pa čez ... ker mi prvič ni bilo jasno zakaj je prodalo, ko pa na binancah graf sploh ni dosegel tako visoko v eni minuti, sem probal za foro nastaviti 0,0023, če bo prodalo, če bo prišlo ... pro 0,00167 se mi je zdelo dovolj varno, da sem malo čez jurja notri počil pa probal, če že ne bi prodalo po tej ceni, kljub takemu grafu, bi pa zagotovo graf s časoma prišel po normalni poti do 0,0028, pa bi se takrat prodalo. Zdaj sem okroglega jurja notri počil, pa nastavil na 0,002 prodajo ... pa da vidimo ... nakupna cena je dovolj nizka, da izgube zagotovo ne bo, če se ta graf tokrat ne bi obrnil nad 0,002, bom pa prodal za kakšnih 0,0028 ... študiram, da bi jutri isto naredil še za win, ker sem videl, da tam graf isto skače sem pa tja ... probati ni greh ... sicer pa ta jurja je tak priigran, tak da minusa ni nič, tudi če ga izgubim, me ne bo bolelo.

Zdaj pa nasmejan spat. :)

BorutO ::

VipeR ... edino kaj ne vem .. če graf pač tak je kot je, jaz dobim tak dobiček, to delam recimo vsak dan cel dan ... je to sploh legalno? Tak se mi čudno zdi vse skupaj. Verjetno kake bene ali pa to ne talajo, ali? To pač ni moj problem, če imajo tako čudne grafe, ki ti lahko naredijo tak dobiček. O tradanju nimam pojma no ... tak malo sem bral kako je glede pump and dumpa, če je to dovoljeno, vse kar sem našel je, da nikjer ne piše, da bi te zaradi tega kaj kaznovali. Če tudi mi je nekdo par dni nazaj rekel nekdo, da so to tako majhne cifre pri pumpu, da so še oni na trade platformi veseli, da jih delam ... ampak to je verjetno mislil na cifre par dolarjev?

Sergio4 ::

Biti trol je žalostno. Biti slab trol še toliko bolj.

Sirena ::

#turbokripto: hehe, ZRX gre čisto res gor - samo ne vem, ali bo res moon:)

SuperKripto ::

btc zaenkrat sedi na 4h moving average, odboj pa je bil zaenkrat na dnevni moving average. zdaj pa cakamo ce bo suport zdrzal.

mr_chai ::

Sami degeneriranci v tej temi. Mikrokozmos propada civilizacije.

A_A ::

a bo dovolj velika korekcija? meni se zdi da je dovolj :)

DegenGambler ::

Dobro jutro fantje in punce :)

Ucer sem hotu rect, da kamikaza zihr nima prav, pa vseeno mu zgleda kdaj uspe hehe
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

zanimivo, da je zdaj na cme futures nizja cena kot na bitstampu, 48k proti 50k

A_A ::

DegenGambler je izjavil:

Dobro jutro fantje in punce :)

Ucer sem hotu rect, da kamikaza zihr nima prav, pa vseeno mu zgleda kdaj uspe hehe

ja zaenkrat je zadel, samo obrniti se mora navzgor pa bo imel prav :) očitno nekaj ve za razliko od mene :)

SuperKripto ::

a dovolj imas korekcije? kaj se ti zdi btc 48k ful pocen za kupit? :)

svecka ::

ne pozabit na trap, ki je bil po novem let 2018, ko je padalo, šlo gor in potem v brezno.

A_A ::

SuperKripto je izjavil:

a dovolj imas korekcije? kaj se ti zdi btc 48k ful pocen za kupit? :)

glede na to da ponavljam napake iz 2018 sem še vedno skoraj ful v coinih in brez fiata :) tako, da upam da se pobere in začnem prodajat, razen tisto kar imam namen holdat par let

SuperKripto ::

sicer ne vem kaj se bo zgodilo, ampak ce bi bil nesramen whale, bi razmisljal tako, da bi zdaj najprej normalno dumpal do priblizno 27 februarja. Potem pa bo imel tether menda spet zaslisanje ali nov rok za oddat dokumente in potem bi se tam naredil en velik fud in se bolj dumpal, da bi blo cist ena velika korekcija za popuste in pocen nakupe.

Zgodovina sprememb…

A_A ::

mislis da se bo potem še našlo toliko ljudi da bodo kupovali potem ko so zgubili večino?

SuperKripto ::

folk je prodajal vmes, se posebi ko je padlo pod trendlinijo, tko da bodo imeli pripravljen denar.
tist ki je bolj previden, je prodal pri padcu iz kanala ali pa ko je btc prisel nazaj gor pri 54k testirat kanal in bil zavrnjen. potem bo spet vstopil, ko btc zacne delat higher low pa higher high. nekateri pa bodo skusali ujeti padce na vec razlicnih ravneh manjse nakupe, dolar cost average.

Zgodovina sprememb…

demogill ::

Sam za info. Vceraj je Yellen med vrsticami za NYT omenla da se obeta dolocena regulacija kripta se posebej Bitcoina. Prihaja "cripto" dollar.

Glede na inflacijo slabo svetovno gospodarstvo, ki prihaja, nobena drzava nebo dopustila da se denar se posebno njene fimancne spodbude stimumacije ki bi morale krozit v gospodaratvu obraca in steka v kripto. Fantje, in dekleta tega veselja bo kmalu konec

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: demogill ()

Mato989 ::

Kaj ti pomaga regulacija kripta če ne obstaja izvršba s katero bi banka pobrala dol iz crypto račnov privatnih denar... to je single najboljša rešitev vseh nas.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PersonaRuda ::

demogill je izjavil:

Sam za info. Vceraj je Yellen med vrsticami za NYT omenla da se obeta dolocena regulacija kripta se posebej Bitcoina. Prihaja "cripto" dollar.

Karkoli naredijo, če ga ljudje ne sprejmejo za svojo valuto, bo na koncu končal isto kot tisti venezuelski petro coin ali kaj je že bil, krit v sodih nafte. In ne verjamem, da bodo ljudje sprejeli kakršnokoli centralizirano kripto valuto lansirano s strani "držav".

Mato989 je izjavil:

Kaj ti pomaga regulacija kripta če ne obstaja izvršba s katero bi banka pobrala dol iz crypto račnov privatnih denar... to je single najboljša rešitev vseh nas.

Točno to. Nekdo pobegne s kitajske. Država mu zaseže denar na banki. Nemore pa mu zaseči valut na cold wallet od kripta. To je potem čar kripta in velika prednost kripta proti vsem bankam na svetu.

Zgodovina sprememb…

perci ::

perci je izjavil:

Virtualni short 10 jurjev, leverage 5x. Cena na Bitstampu 54.324.


Ker seveda nisem naštimal avtomatskega zapiranja pozicije ponoči, moram sedaj svoj virtualni short zapreti precej višje na 51.007 USD.

Dobr, virtualne tri jurčke sem vseeno pospravil v virtualni žep.

Nauk zgodbe. Nikoli ne pusti virtualne pozicije brez nastavljenih exitov čez noč

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

demogill ::

Regulacija kripto racunov regulacija borz, davki na kripto, dokazi o premozenju...name it. Bral sem daljsi clanek, clanke, s kriptom kot takim "samosvojim" je konec vse drzave se pripravljajo na digitalizacijo svojih valut in pocasi bodo "ukinili" tudi kriptovalute, ker so tako nevarnost za drzavne sisteme kot za gospodarstvo. Prihodnost bo v digitalnih reguliranih drzavnib valutah, kripto je bil nekaksno uvajanje v to, tud papirnat denar bo popolnoma izginil. Digital yuan, "kripto" dollar,...

Mato989 ::

demogill je izjavil:

Regulacija kripto racunov regulacija borz, davki na kripto, dokazi o premozenju...name it. Bral sem daljsi clanek, clanke, s kriptom kot takim "samosvojim" je konec vse drzave se pripravljajo na digitalizacijo svojih valut in pocasi bodo "ukinili" tudi kriptovalute, ker so tako nevarnost za drzavne sisteme kot za gospodarstvo. Prihodnost bo v digitalnih reguliranih drzavnib valutah, kripto je bil nekaksno uvajanje v to, tud papirnat denar bo popolnoma izginil. Digital yuan, "kripto" dollar,...


Jap, to že paničirajo od nastanka kripta oz. od 2017... medtem pa folk ni sposoben shranit gesla od binanc in takim boš ti dal digitalni dolar... HO HO HO to bodo heci.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

perci ::

Državnih kripto valut še vsaj dva bullruna ne bo.

DegenGambler ::

perci je izjavil:

perci je izjavil:

Virtualni short 10 jurjev, leverage 5x. Cena na Bitstampu 54.324.


Ker seveda nisem naštimal avtomatskega zapiranja pozicije ponoči, moram sedaj svoj virtualni short zapreti precej višje na 51.007 USD.

Dobr, virtualne tri jurčke sem vseeno pospravil v virtualni žep.

Nauk zgodbe. Nikoli ne pusti virtualne pozicije brez nastavljenih exitov čez noč


Imas prav. Zvecer odprl long pozicijo na SAND in nastavil sell tam pri 10% visje. Seveda se zjutraj zbudim in vidim masaker na marketu, pozicije moje pa ni bilo vec. Precekiram ceno Sanda, krepko 20% pod mojo vstopno tocko, tako da itak likvidiran. Mi je bilo pa cudno, zakaj mi binance ni poslal smsa/maila o likvidaciji. No potem se mi je pa posvetil, da je mogoce sell uspel, pa grem preverit in dejansko je.

Ceprav na coingecko grafih kaze, da je bol vrh pri 0.305$ vceraj ob 11ih, je nekako filalo moj sell pri 0.328.

Par stotakov je, za tolazbo za tale masaker.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

demogill ::

perci je izjavil:

Državnih kripto valut še vsaj dva bullruna ne bo.

Te regulacije bodo kar kmalu, torej tezko da bodo tudi bullruni, verjetno bo ta zadnji. ampak ja, dokler se da se kaj zasluzit s spekuliranjem je treba to izkoristit.

perci ::

Centralne banke so počasni dinozavri. Taka stvar traja leta preden se uvede, potem ko je enkrat odločitev sprejeta. In odločitev še ni sprejeta.

XRPNERD ::

XRPNERD je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Vprasanje kdaj je kupoval. Sicer ma kul portfolio. Avax bi takrat lahko se dodal



A se sploh sedaj kaj splaca kupovat. Solana je sla od 0.7 na 12 usd. Fucked up, totally.


Morda predlog, da si naštimaš buy order za XRP na 0.505 in sell order na 0.595. Tolk ti niha skor na dnevni bazi.


Nodi, a si naštimal buy order za XRP na 0.505?
https://ibb.co/Rh3Xnwh

PrihajaNodi ::

XRPNERD je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Vprasanje kdaj je kupoval. Sicer ma kul portfolio. Avax bi takrat lahko se dodal



A se sploh sedaj kaj splaca kupovat. Solana je sla od 0.7 na 12 usd. Fucked up, totally.


Morda predlog, da si naštimaš buy order za XRP na 0.505 in sell order na 0.595. Tolk ti niha skor na dnevni bazi.


Nodi, a si naštimal buy order za XRP na 0.505?
https://ibb.co/Rh3Xnwh


Piz.... nism mam vse sam xrpja ne. Thnx
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

XRPNERD ::

Veš uno k pravjo, da se ne smeš emocionalno navezat na kojn. Velja tudi v obratni smeri v smislu, da ga kdaj kupiš, čeprav ti ni všeč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XRPNERD ()

PrihajaNodi ::

Uf xtz ze na 3.70. Lep melt down

XRPNERD je izjavil:

Veš uno k pravjo, da se ne smeš emocionalno navezat na kojn. Velja tudi v obratni smeri.

XRPNERD je izjavil:

Veš uno k pravjo, da se ne smeš emocionalno navezat na kojn. Velja tudi v obratni smeri v smislu, da ga kdaj kupiš, čeprav ti ni všeč.


Sj nism. Sam shitkojnov ne kupim vec:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

ViperR ::

Sej amercani ze zdej placajo davek na dobicek bitcoina.. pa vsako leto morajo oddad davcno napoved in poslat irs vsak trade, ki je obdavcen.

PrihajaNodi ::

Dobr je kamikaze zadev.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Thompic ::

XRPNERD je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Vprasanje kdaj je kupoval. Sicer ma kul portfolio. Avax bi takrat lahko se dodal



A se sploh sedaj kaj splaca kupovat. Solana je sla od 0.7 na 12 usd. Fucked up, totally.


Morda predlog, da si naštimaš buy order za XRP na 0.505 in sell order na 0.595. Tolk ti niha skor na dnevni bazi.


Nodi, a si naštimal buy order za XRP na 0.505?
https://ibb.co/Rh3Xnwh


Jaz sem, hvala za nasvet :D Držim pesti da gre še sell order dobr skoz. Sicer sem tako mala riba da kaj dosti ne bo, pa vseeno :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thompic ()

demogill ::

Mato989@ ne da szrasim ampak glede na to da zelo aktivno spremljam finace, borzo, geopoitiko,... ti lahko recem da nas caka taksno sranje proti katerem je bila kriza 2007-2009 "walk in the park". Tale triljonski bitcoin market cap se zna ekspresno zmanjsat ker bo narod spet potreboval fiat.

PrihajaNodi ::

demogill je izjavil:

Mato989@ ne da szrasim ampak glede na to da zelo aktivno spremljam finace, borzo, geopoitiko,... ti lahko recem da nas caka taksno sranje proti katerem je bila kriza 2007-2009 "walk in the park". Tale triljonski bitcoin market cap se zna ekspresno zmanjsat ker bo narod spet potreboval fiat.



Sem istega mnenja

Vmes bo se mal odboja, koliko pa ne ve nihce.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

demogill je izjavil:

Mato989@ ne da szrasim ampak glede na to da zelo aktivno spremljam finace, borzo, geopoitiko,... ti lahko recem da nas caka taksno sranje proti katerem je bila kriza 2007-2009 "walk in the park". Tale triljonski bitcoin market cap se zna ekspresno zmanjsat ker bo narod spet potreboval fiat.


Ja ampak to so strašili že januarja 2018 pa decembra 2017... in minila so 3-4 leta in strašenje je spet enako...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IL_DIAVOLO ::

Nodi se vedno strinja z negativnimi misli.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Nodi se vedno strinja z negativnimi misli.

Greed je prevelik. Sem pa vesel za vse, ki ste naredili profit. Jaz sem pusnil 1500 eur.

Mato989 je izjavil:

demogill je izjavil:

Mato989@ ne da szrasim ampak glede na to da zelo aktivno spremljam finace, borzo, geopoitiko,... ti lahko recem da nas caka taksno sranje proti katerem je bila kriza 2007-2009 "walk in the park". Tale triljonski bitcoin market cap se zna ekspresno zmanjsat ker bo narod spet potreboval fiat.


Ja ampak to so strašili že januarja 2018 pa decembra 2017... in minila so 3-4 leta in strašenje je spet enako...


Pazi, vmes je bila kripto zima in na forumu samo jaz in vazelin.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

DegenGambler ::

demogill je izjavil:

Mato989@ ne da szrasim ampak glede na to da zelo aktivno spremljam finace, borzo, geopoitiko,... ti lahko recem da nas caka taksno sranje proti katerem je bila kriza 2007-2009 "walk in the park". Tale triljonski bitcoin market cap se zna ekspresno zmanjsat ker bo narod spet potreboval fiat.


Torej vprasanje potem je, v cem drzis ti denar v pripravi na to krizo? Delnice, kripto, zlahtne kovine, luksuzne dobrine, nepremicnine?
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrihajaNodi ::

DegenGambler je izjavil:

demogill je izjavil:

Mato989@ ne da szrasim ampak glede na to da zelo aktivno spremljam finace, borzo, geopoitiko,... ti lahko recem da nas caka taksno sranje proti katerem je bila kriza 2007-2009 "walk in the park". Tale triljonski bitcoin market cap se zna ekspresno zmanjsat ker bo narod spet potreboval fiat.


Torej vprasanje potem je, v cem drzis ti denar v pripravi na to krizo? Delnice, kripto, zlahtne kovine, luksuzne dobrine, nepremicnine?


Fiat, dummy.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

Tisti ki želite da bo konec, ste ali preveliki revezi za investiranje ali pa ste preveč popusili.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

SuperKripto ::

PersonaRuda je izjavil:

demogill je izjavil:

Sam za info. Vceraj je Yellen med vrsticami za NYT omenla da se obeta dolocena regulacija kripta se posebej Bitcoina. Prihaja "cripto" dollar.

Karkoli naredijo, če ga ljudje ne sprejmejo za svojo valuto, bo na koncu končal isto kot tisti venezuelski petro coin ali kaj je že bil, krit v sodih nafte. In ne verjamem, da bodo ljudje sprejeli kakršnokoli centralizirano kripto valuto lansirano s strani "držav".

Mato989 je izjavil:

Kaj ti pomaga regulacija kripta če ne obstaja izvršba s katero bi banka pobrala dol iz crypto račnov privatnih denar... to je single najboljša rešitev vseh nas.

Točno to. Nekdo pobegne s kitajske. Država mu zaseže denar na banki. Nemore pa mu zaseči valut na cold wallet od kripta. To je potem čar kripta in velika prednost kripta proti vsem bankam na svetu.


a tudi ne verjames , da so ljudje sprejeli centraliziran fiat denar? drgac pa obeta se regulacija za cel svet, Kripto ne bos smel posredovat brez kyc imena priimka in naslova, na zacetku transakcije nad 3000 dolarjev, potem pa verjetno se manj. Na svedskem ljudje sami stojijo v vrstah za cipiranje, da lahko kupujejo z roko. Tko da ljudje marsikaj pocnejo, ce v tem vidijo ugodnosti, kot naprimer binance kreditna kartica, kjer dobis denar povrnjen na racun nekaj procentov od nakupa.

Zgodovina sprememb…

martincek1 ::

Precej nas je takih, ki upamo na en konkreten 50%+ padec, da kupimo. Zgodil se bo slej ko prej, vprašanje samo če pri 50k ali 500k. :D (seveda to ne pomeni, da komu ne privoščim ATHjev)

Mato989 ::

martincek1 je izjavil:

Precej nas je takih, ki upamo na en konkreten 50%+ padec, da kupimo. Zgodil se bo slej ko prej, vprašanje samo če pri 50k ali 500k. :D (seveda to ne pomeni, da komu ne privoščim ATHjev)


Ko nekdo upa da nekaj pade da imajo drugi manj, mu vedno želim obratno pa če imam finančno kaj do tega ali ne... ker je to negativna energija in želja. Namesto da bi kupil in želel nov ATH želiš da pade da kupiš več...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

demogill ::

Mato989 je izjavil:

demogill je izjavil:

Mato989@ ne da szrasim ampak glede na to da zelo aktivno spremljam finace, borzo, geopoitiko,... ti lahko recem da nas caka taksno sranje proti katerem je bila kriza 2007-2009 "walk in the park". Tale triljonski bitcoin market cap se zna ekspresno zmanjsat ker bo narod spet potreboval fiat.


Ja ampak to so strašili že januarja 2018 pa decembra 2017... in minila so 3-4 leta in strašenje je spet enako...

2016,17,18,...relativno mirna obdobja brez neki turbolenc, vsaj splosni javnosti znanih, tale koronakriza je sele zacetek. Da me nebo kdo obtozil trolanja zaklucujem komentiranje na to temo, ampak vseeno bodite previdni. Tudi sam s temi komentarji nebom spremenil ceno kripto na svetovnem trgu tako da ni panike :)
««
334 / 1490
»»