» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
322 / 1490
»»

blazkj ::

Jaz sem Nodija poslusal, ko je silal DOT jn lepo naredil nekaj tisocakov. Za nekaj minut sem v tistem casu sel v DFValue prek UNI ravno, da je bilo dovolj za claim naslednji mesec. Takrat sem premleval ali naj nekaj stotakov drzim notri do "ponastavitve vrednosti". Zal nisem, ker drugace bi bil zaradi tiste napake developerjev in z nekaj sreče zdaj v penziji.

Kakorkoli, kar želim povedat je to, da tukaj veliko govorite, a dejanj ni. Ne sledite tredom, amapak raje jamrate in holdate xtz, ki je ocitno nek recesija coin v najboljšem primeru.

Od trenutnega napihnjegea trga pa mi je poleg BTC, ETH zanimiv samo se FTM. Ne govorim za trenuten pump, ampak dolgoročno. Edini, ki zares ponuja resitev za abnormalne fee-je ostalih DEXov oz prenosov med menjalnicami. Bomo videli kaj prinese prihodnost. Ne pozabite unovčit dobičkov, da ne bo enak jok kot 2017

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: blazkj ()

oracle ::

Ko vidim kakšni norci so nekateri v kripto sceni, se kar ustrašim s kom si delim čoln ;((

Ontopic: great reset bo pršu in bi pršu v vsakem primeru, ker so 50 let nazaj zafural monetarno politiko in bo treba plačat račun za napako.

Nobenih taborišč in nacionalizacije ne bo. Bo pa padec standarda, vsaj pri nas na "zahodu".

PrihajaNodi ::

holdate xtz, ki je ocitno nek recesija coin v najboljšem primeru.


Je prodan

Razmisljam o corve dao

Recesija coin....hahaha
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

DegenGambler je izjavil:

SuperKripto, si slišal že za Birthday Paradox? Mislim, da te bo fasciniral.

Več grafov kot boš gledal, večja je možnost, da bo pa na X/Y grafu se ravno nekaj zgodilo pri neki črti. To nima smisla. Če ne bi BNB/DOT graf nekaj dal, bi dal pa mogoče BNB/XRP ali pa BNB/SILVER ali pa nekaj drugega. Nekje bi že zadel :D


namen teh crt ni napovedovanje ampak izstop oziroma vstop z minimalnim rizikom. Takrat je pac eden izmed najbolj optimalnih trenutkov za trejd.

kow ::

hamez66 je izjavil:


Bom malo preveril ta loopring. Zdej pohvalijo se z 2000tps, in če to imajo, pol je to top.


Nimajo velik parov. Moras tud pritegniti LP-je. Premal subvencionirajo oz. premajhne feeje majo.

hamez66 ::

Aha. Ja, bi rad sprobal layer2, kako deluje, sam pač želim, da bo cena transakcije malo nižja. V prvem poskusu je hotel 67$, v drugem celo 121$. :D

Če zadeva deluje, se lahko prekopira na BSC in naredi klon z boljšo LP politiko. :D

kow ::

Nekak ogromen cifre pises. Kolk pa ti nastavis gas price?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

hamez66 ::

Aja, ne, my bad. Narobe sem gledal. Feeji bodo malo manjši.

kow ::

Preden kaj posiljas, si raje poglej katere pare sploh majo...

dope1337 ::

SuperKripto je izjavil:

A ni nekdo tukaj omenjal apyswap? Zdaj je apyswap objavil, da bodo imeli IPO na polkastarter.

https://twitter.com/apyswap/status/1362...


Jz sem ga shillal najverjetneje par dni nazaj (250% razlike do tega trenutka).

V istem 4chan linku, se je susljalo tudi o UNI.

Zna bit zanimiv tale token v prihodnje ja.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

hamez66 ::

kow je izjavil:

Preden kaj posiljas, si raje poglej katere pare sploh majo...


Sem že poslal, ampak še čakam na konfirmacijo. Zdej fee bo 22$ in ne 67/121. Ko bo zadeva šla skozi, bom pa še poročal, če dela tako hitro, kot se obljublja.

SuperKripto ::



Trend vseh kovancev skupaj, brez bitcoina. Trzna kapitalizacija shitcoinov, btc izkljucen iz grafa. Narisana trendlinija. Zadnjic bil drop, ki se je lepo zaustavil na trendliniji. Dokler je nad prvo trendlinijo je ok.

JJS2 ::

Kaj pa danes Nebl dela...Brez besed 8-O

DegenGambler ::

dope1337 je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

A ni nekdo tukaj omenjal apyswap? Zdaj je apyswap objavil, da bodo imeli IPO na polkastarter.

https://twitter.com/apyswap/status/1362...


Jz sem ga shillal najverjetneje par dni nazaj (250% razlike do tega trenutka).

V istem 4chan linku, se je susljalo tudi o UNI.

Zna bit zanimiv tale token v prihodnje ja.


Mesas Apyswap in anyswap. Ce bi token ze bil live, potem zdaj najbrz ne bi mle IPOja a?
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

Matejjjjj ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj pa mislis o cepljenju?


Ti se res trudiš izpasti bedak...

PrihajaNodi ::

JJS2 je izjavil:

Kaj pa danes Nebl dela...Brez besed 8-O


Sm mislu da je 200% gor. Pol pa vidm 20%.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

potem ves, da smo sred bulla, ko se vam 20 procentov rasti na dan ne zdi nic posebnega

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

JJS2 je izjavil:

Kaj pa danes Nebl dela...Brez besed 8-O


Sm mislu da je 200% gor. Pol pa vidm 20%.


Da bi tolko bil danes XTZ gor bi blo čisto super ane...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

DegenGambler ::

"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

neocodexx ::

gandolfino je izjavil:

Bom jaz dal nasvet za vse 'nove' ki sprašujejo kako naredit x3 iz 300€

Glede na smo verjetno blizu konca bullruna (mogoče še teden, mogoče mesec, lahko tudi še 2-3 mesc.)
bi bil moj nasvet kupit ali SAND ali ADO ali DOT. Vsakega na -10% do -15% današnje vrednosti (počakat na mini popravek oz kar nastavit Limit Order za te procente zmanjšano ceno).

Če vam uspe kupit - nato nastavite Stop Limit orderje za 30% nižjo ceno kot ste kupili. (npr za Sand, Stop: 0.021usdt, Limit: 0.019). Tako se zaščitite pred izgubo vsega če bo ornk crash.

V upanju nadaljevanja bullruna pa vsakih par dni poglejte za koliko % je narastel vaš vložek.
Ko boste blizu vašega zastavljenega cilja, izbrane coine enostavno prodajte po tej ceni ki naj bi bila x3 vašega vložka.
(lahko pa vmes ko se dviga cena vašega coina popravljate nastavljene Stop Limit orderje navzgor skladno s % kolikor je narastel vaš coin)

Na ta način boste zaščiteni pred izgubo vašega vložka.

To je neka short term HODL varianta za začetnike.

Če bi sam imel to znanje januarja 2018 moj takratni vložek 5.000€ iz dec 2017 ne bi šel v franže..:|


Mene je stop limit tako že zaribal pri bnbju, ko je padel tako nizko, in zdaj je spet nazaj.. In to dvakrat, tako da sem zdaj s profitom pri bnb točno na nuli.

Včeraj je izgledalo da vse skupaj crasha, in sem še eth prodal ravno v tistih minutah ko je padel na ~1820. Zakaj? Ker je to ravno tista cena kjer sem ga polovico kupil (prvo polovico pa pri 1700), tak da sem pobral kar je bilo in adios.. No, seveda se je pokazalo da je bil samo trenutni crash in je takoj spet začel nazaj rast. Ga nisem več kupil nazaj ker so feeji bolani. Čeprav sem imel dolgoročno ohraniti nekaj ETHja, ampak jebiga... Tisti moment je res izgledalo da gre vse v K in je bil panic sell.

Zdaj je to že drugi vikend kjer so zadeve šle močno dol. V bistvu, če se pravilno izrazim, strašljivo hitro. Težko je holdat ko so takšna odstopanja in ko gledaš kako strmo pada. Tak da me je to naučilo, da naslednjič ko gre spet nenormalno visoko gor (30%+ na dan) prodaj zaslužek preden začne padat ker bojo vsi drugi enako naredili. Holdat bnb v upanju da bo kolikor toliko stabilen in ne bo padel nižje od 250 in bo nazaj rastel proti 350 je bilo naivno. Itak da so vsi raje pobrali profite, dokler so še lahko, ker so bili dovolj dobri. In isto danes, če bi ga še imel bi ga prodal čim bo čez 300, ker se bo ponovilo.

V minusu nismo, sem pa zgubil kar precej potencialnega dobička ker bnb nisem cashoutal v pravem času, in zdaj se kolo veselo vrti naprej brez mene. Sem dal nekaj denarja drugam, nekaj pa na hladno, na čakanje, če bo kakšna boljša priložnost.

Stop limit je tudi hudič. Par dni nazaj mi ga je tudi prodal ko sem mel stop limit 270, pa še to sem bil takrat - in kaj se je zgodilo, točno za par sekund je pal iz 285 na 270, ni bilo niti vidno na grafu (podobno kot včeraj eth zelo kratek dip), potem pa kot z brco v rit nazaj proti 330. Nice.:)

Druga stvar, ki bi jo mogoče bilo dobro narediti za drugič, je biti manj konzervativen pri svojih stop limitih, namesto +10% od kupljene cene mogoče vsaj -10%, če bi tako imel bi v obeh primerih še ostal v igri.

Mato989 ::

In percentage terms, Bitcoin growing from $57K to $1M is the same as going from $3,249 to $57K.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Baja ::

heh, na koncu bo btc tisti x100 coin, ki ga vsi lovijo :)

sovmil ::

Baja je izjavil:

heh, na koncu bo btc tisti x100 coin, ki ga vsi lovijo :)

Prvi , ki je skapiral.

dope1337 ::

DegenGambler je izjavil:

dope1337 je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

A ni nekdo tukaj omenjal apyswap? Zdaj je apyswap objavil, da bodo imeli IPO na polkastarter.

https://twitter.com/apyswap/status/1362...


Jz sem ga shillal najverjetneje par dni nazaj (250% razlike do tega trenutka).

V istem 4chan linku, se je susljalo tudi o UNI.

Zna bit zanimiv tale token v prihodnje ja.


Mesas Apyswap in anyswap. Ce bi token ze bil live, potem zdaj najbrz ne bi mle IPOja a?


Mas prav, povrsno prebral xD
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Baja ::

sovmil je izjavil:

Baja je izjavil:

heh, na koncu bo btc tisti x100 coin, ki ga vsi lovijo :)

Prvi , ki je skapiral.


v bistvu že davno, on hodl since '15-16. če bolje pomislim, mam verjetno x100 na btc-ju že zdaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

IL_DIAVOLO ::

Mato989 je izjavil:

In percentage terms, Bitcoin growing from $57K to $1M is the same as going from $3,249 to $57K.


Samo x15, kar je achievable z marsikaterim altcoinom v veliko krajsi dobi.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

gandolfino ::

PrihajaNodi ::

Prav tako /15
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

gandolfino ::

 One coin to rule 'em all ..

One coin to rule 'em all ..

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

A_A ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://btcmanager.com/boom-swiss-crypt...

? 2 leti star članek

ViperR ::

Pocasi me prijemlje, da ceu cold storage vrzem na bitmex in shortam 1x.

In pa Saylor baje ze kupuje tistih 1bil$.

tonis ::

JJS2 je izjavil:

Kaj pa danes Nebl dela...Brez besed 8-O


@Mato, daj malo povej o neblu, živa reč? ..in kaj pričakuješ? Tokrat te ne j**** z njim ;)
Če je živ, pol je fckn undervalued. Ima pa graf čist poj... ker so ga pumpali 2x v kratkem.


btc preplezal...

..ne vem kam misli it danes, je pa za pričakovat malo pullbacka, da bo malo repka na vrhu tedenske sveče. morda retest 57500, nima veze, ugibam...

..morda samo še tole, tu gor se špekulira, da bo šel btc na 300 jurjev. Ostanimo na realnih tleh, ne sanjat oblakov, bomo videli kako se bo trg obnašal na določenih nivojih. Kot sem že povedal, ni mi všeč da je bila konsolidacija po prvem valu tako blaga in rinemo precej v špico. Dejstvo je, ta bullrun je drugačen, pričakovanja so bila, da se gre na w-ema21 in zato je marsikdo ostal zunaj(tudi jaz delno), tokrat smo šli samo na dma50.

Če je kdo lani gledal graf Tesla delnice, šla je v parabolo, kot prejšnji BTC graf, potem marca treščila na tla in potem strmo nazaj gor, čist kontra od pričakovanj... Skratka, scenarijev je veliko, in naredili bodo tako, da nas bodo nategnili :D

..medtem ko sem pisal svoj monolog pa btc že naredil retest 57500 :)) ..ampak na printscreenu vidite da ob začetku pisanja tega še ni bilo.

endelin ::

Jaz verjamem v btc za 300k. To je x15 od prejsnjega vrha.
2013 - 2017 je x15
2017 - 2021 je x15

Če ee pumpa denar not kot do sedaj Fed ipd.

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Jaz verjamem v btc za 300k. To je x15 od prejsnjega vrha.
2013 - 2017 je x15
2017 - 2021 je x15

Če ee pumpa denar not kot do sedaj Fed ipd.


Kdo bo pa dobicke vnovceval?:) sej ta inflacija se bo pokrila s kesom od btcja in idiotiv ki mecejo kes v tuti fruti kovance
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

@Mato, daj malo povej o neblu, živa reč? ..in kaj pričakuješ? Tokrat te ne j**** z njim ;)
Če je živ, pol je fckn undervalued. Ima pa graf čist poj... ker so ga pumpali 2x v kratkem.


Kaj naj povem, pravkar so zaključili celoten roadmap ki smo ga dobili leta 2017... =)

In kaj pričakujem, glede na to da sem ga prodal že leto in nekaj nazaj pričakujem emmm, da me pojebe in gre v posmeh na 50€+
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

@Mato, daj malo povej o neblu, živa reč? ..in kaj pričakuješ? Tokrat te ne j**** z njim ;)
Če je živ, pol je fckn undervalued. Ima pa graf čist poj... ker so ga pumpali 2x v kratkem.


Kaj naj povem, pravkar so zaključili celoten roadmap ki smo ga dobili leta 2017... =)

In kaj pričakujem, glede na to da sem ga prodal že leto in nekaj nazaj pričakujem emmm, da me pojebe in gre v posmeh na 50€+



Ti pa v recesiji konju>:D
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

tonis ::

Vazelin, potem je za pričakovat da bo šel naslednji bull iz 300k na 4,5mio in naslednji na 13,5mio in potem 40mio..

Razumeš kaj želim povedat?

hamez66 ::

Mato, ob naslednjem dipu jih kupi za 500 eur, da ne boš ves penast, če bo šel na 50$ :D

endelin ::

Sam ta nebl je naredil že sladko desetico od pred nekaj tednov ko je bil 0.3x

Graft samo še x150 in je profit :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

tonis ::

..ja total supply ima nizek, torej če mislite da je projekt dober, bi znal lepo cifro naredit, sploh po tistem ko bo btc 300k ;)

PrihajaNodi ::




Še prosil boste, da vaše šitkojne kdo odkupi pa ne bo likvidnosti.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

gandolfino ::

Sv.Elon spet shilla Dođa

Isto sekundo sem ga kupil, prodam čez 15min-30min

Svet gre v kurac:))

* full retard mode on

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

gandolfino je izjavil:

Sv.Elon spet shilla Dođa

Isto sekundo sem ga kupil, prodam čez 15min-30min

Svet gre v kurac:))


Ta tip je itak prizadet isto ko Mcaffe. Parkrat bo šlo pol se pa nasadiš.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

gandolfino ::

Sveče so vedno krajše ja.. zaenkrat še pumpa ni primla

Zadnič se grem to retard igro:))

PrihajaNodi ::

Good luck with gambling
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

BlackDeath ::

Pocakaj da pumpa mine in kupi

pocakaj da Elon spet Twittne in prodaj se isto minuto

:))

A_A ::

endelin ::

A_A je izjavil:

https://twitter.com/CryptoWhale/status/...

hm..

u pismo 28k btc v šusu gor;((

PrihajaNodi ::

A_A je izjavil:

https://twitter.com/CryptoWhale/status/...

hm..


Auč. You have all been warned!

Xtz chart

https://twitter.com/cryptotrade110/stat...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

««
322 / 1490
»»