» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
323 / 1490
»»

ViperR ::

Lahko je tud Saylor nakazu btcje na exchange, da bo lazje kupu k bo folk prodajal.

endelin ::

ja lahko bo nekdo zamenjal 28k btc za shitcoine :D

PrihajaNodi ::

ViperR je izjavil:

Lahko je tud Saylor nakazu btcje na exchange, da bo lazje kupu k bo folk prodajal.



Al pa kakob, ko bere ta forum.

endelin je izjavil:

ja lahko bo nekdo zamenjal 28k btc za shitcoine :D



Dubaix bo en kupil s tem, ja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Sirena ::

Ehja, fantje, tole mi ni preveč všeč - in jutri imam zelo naporen dan pred seboj. Nekaj sem prodala že včeraj, nekaj danes, zdaj pa je skupno 4/5 mojega portfelja pristalo v fiatu, ostalo je bolj za seme, in zdaj bom lahko zelo mirno spala. Buy orderji so za vsak slučaj naštimani (a precej nizko), se mi zdi tudi pravi čas, da malo prevetrim kovance. Vsem, ki boste budni, želim razburljivo noč s srečnim koncem (karkoli to že je za koga).

Senior Dev ::

Govori se da bo Elon prodal.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

endelin ::

Musk je izgleda izgubil shill power.

Senior Dev ::

Ko je začel s temi shilli sem takoj dumpal TSLA iz principa. In še dobro se je poklopilo.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

BlackDeath ::

Mogoce pa ima nekdo samo dovolj in gre v penzijo.

Lahko pa da je Elon prodal da kupi se vec Doga :))

Either way, ne bom panicaril, HODL.

Senior Dev ::

Verjetno bo polovico dumpal in zdaj po matomatiki tudi če gre kripto na 0 ne bo v minusu. Vložek si bo pokril. Saj prav razmišlja Elon.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

endelin ::

Bomo deležni mini pumpa, ko azijci vstanejo?

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Bomo deležni mini pumpa, ko azijci vstanejo?


Ali pa azijci dumpajo. Kdo bi vedel.
Saj je samo mini korekcija. HODL!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Mislim da je počasi to to za letos. Žal. Jutri u fabrko, vse po starem. Po matomatiki smo vsi dobri in zelo uspešni, pa vendar, uro bo treba naviti da zazvoni ob 5:40.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

DODO pada!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

DODO? HODL!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Motion ::

A te DODOte dobiš avtomatsko če maš BNBje v denarnici? Neki drobtinic je nekako prišlo v denarnico pa se ne spomnem da bi jih kdaj kupoval.

BlackDeath ::

Noooo not the DODO

endelin ::

dodo iz 1.9 na 8 v enem dnevu:))

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

dodo iz 1.9 na 8 v enem dnevu:))


XTZ iz 2.3 na 4.5 v dveh letih.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

:D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

endelin ::

:D

Right!
@vlad74935500
! Have fun with your $6 dollar coin while I'm having more fun with $20,$30,$40 #cosmos, #chainlink, #dot! Sold the rest of my #tezos last night. Don't spend your whole dollar in one place LOL ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

enemon ::

A_A je izjavil:

https://twitter.com/CryptoWhale/status/...

hm..


Prodajamo? Al kaj? Počasi bo treba spat, pa ne bi rad mor imel. :D

tonis ::

Dejansko sem tudi sam malo zamišljen zdaj kaj bo, btc je v kanalu, ampak kdo pa pravi da se ga bo držal :)
Vrh še vedno mislim da bo prek 60, vprašanje pa je ali gremo najprej zbit longerje in naredit eno tedensko špico na 52.
Ne me resno jemat, pač naglas razmišljam... :D

..prodal sem z 0 dobička xrp, ker stagnira, pa raje čakam en del v € če bo dip.

PrihajaNodi ::

Vrh še vedno mislim da bo prek 60, vprašanje pa je ali gremo najprej zbit longerje in naredit eno tedensko špico na 52.


A samo 52 gremo pogledat? Si pa radodaren. Jaz stavim precej nižje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

Kot zanimivost, bitcoin je zacel rast po halvingu leta 2012 in 2016, pa tudi po halvingu leta 2020. Zanimivost je to, da je po halvingu leta 2012 potreboval priblizno 54 tednov za doseg vrha all time high. Leta 2016 po halvingu pa je potreboval priblzino 65 tednov, da je dosegel vrh, all time high. Ce bi se za tokratni halving uresnicilo podobno, priblizno 50 do 60 tednov po halvingu, pride priblizno maj ali junij, julij? Ampak to je samo na podlagi 2 halvingov, kar je premalo za konkretno analizo. Je le zanimivost.

Zgodovina sprememb…

enemon ::

Kako je možno, da mi na Binance kaže stanje XRP 0, če pa ga imam v portfelju?

Edit: vezavo sem imel za obresti :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

BlackDeath ::

Zakaj se dela panika z BTC? Vecinoma berem o dolgorocni strategiji BTC-ja in potencialni milijonski vrednosti na en BTC. Tisti, ki ste se bahali vceraj s par deset BTC-ji razumem da imate ze sedaj dober denar za nekaj let brezskrbnega zivljenja ampak za nas manjse pa ne vem kaj si naj mislim. Definitivno ne mislim prodajat pod neko ceno, ker raje holdam cez dip, pa magari kako leto ali vec.

SuperKripto ::

Za nekaj let? A ne za celo zivljenje? Ste pa skromni.

PrihajaNodi ::

BlackDeath je izjavil:

Zakaj se dela panika z BTC? Vecinoma berem o dolgorocni strategiji BTC-ja in potencialni milijonski vrednosti na en BTC. Tisti, ki ste se bahali vceraj s par deset BTC-ji razumem da imate ze sedaj dober denar za nekaj let brezskrbnega zivljenja ampak za nas manjse pa ne vem kaj si naj mislim. Definitivno ne mislim prodajat pod neko ceno, ker raje holdam cez dip, pa magari kako leto ali vec.



Ker smo predolgo v tem, da ne bi videli konkretne korekcije. Tako kot gre gor gre tud dol, zadnji boste itak nejbolj najebal. Srečno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

tonis ::

@Nodi
Kaj je to precej nižje?

Glej, tokrat graf s 4h MAji.


kdaj je bil nazadnje dotik rdeče krivulje (ma50). Pri 32k.
Torej, po tolikem času bi me res močno presenetilo da bi jo prebilo v prvo.


@BlackDeath, pogovarjamo se o dropu, ne o korekciji. Ti kar drži, je sigurno bolj varno.

@Aqua, ko si ravno gor, a se ti zdi da lokalni vrh nekaj nad 60 pije vodo? Pač, samo mnenje me zanima... :)

Kripto mesi ::

tonis je izjavil:

a se ti zdi da lokalni vrh nekaj nad 60 pije vodo? Pač, samo mnenje me zanima... :)

Vodo pije samo Počivalšek.

Lp, Zdravko

tonis ::

Mesi top komentar :))

Lp, Helga

SuperKripto ::

nimam pojma kje bo vrh

Sergio4 ::

ajfon je izjavil:


Zanimiv video. Zanima me vaše mnenje glede te korekcije, ki se je zgodila v 2011-12 ter v 2014 bullih, nekako pa večje ni bilo v 2018 bullu. Je možno, da je pa v 21 sploh ne bo? Ali bi rekli da je bolj verjetno, da nas to še čaka?

SuperKripto ::

drgac pa saj vam ni potrebno zadet popoln vrh. Ce boste zeleli uganit popoln vrh, se sprijaznite, da ga ne morete. Bull run traja dokler je nad moving average pa nad trendlinijami.

Sergio4 ::

Dokler je nad katerim MA?

SuperKripto ::



a kej opazite cist na zacetku videoposnetka? :)

Drgac pa Sergio4, nad 20 MA pa nad 50 MA, na vsakem grafu posebej.

Zgodovina sprememb…

wajdouc ::

a kej opazite cist na zacetku videoposnetka?

Bubbles bursting. Another buy high sell low coming right up!

DegenGambler ::

Dobro jutro!

5k v kripto noter, danes vse pretopil v evre in jih imam za 16340€. Super ROI, ki si ga ne bi mogel zamislititi niti v svojih najbolj divjih sanjah. Me je veselilo bit z vami, sam se pa zdej umikam iz kripto scene, ker bo slo samo se navzdol. 1.5 milijarde Bitcoina sovpada ravno s Teslinim nakupom 1.5 milijarde Bitcoina, tako da zdaj se nam odsteva ura, ko bo Tesla javila, da je prodala BTC za x2.

Hvala vam za vse in se slisimo v naslednjem bull runu.

Lep pozdrav, Zlatko
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Apofis ::

ripl

XRPNERD ::

DegenGambler je izjavil:

Dobro jutro!

5k v kripto noter, danes vse pretopil v evre in jih imam za 16340€. Super ROI, ki si ga ne bi mogel zamislititi niti v svojih najbolj divjih sanjah. Me je veselilo bit z vami, sam se pa zdej umikam iz kripto scene, ker bo slo samo se navzdol. 1.5 milijarde Bitcoina sovpada ravno s Teslinim nakupom 1.5 milijarde Bitcoina, tako da zdaj se nam odsteva ura, ko bo Tesla javila, da je prodala BTC za x2.

Hvala vam za vse in se slisimo v naslednjem bull runu.

Lep pozdrav, Zlatko


Se vidimo čez en teden.

tonis je izjavil:



..prodal sem z 0 dobička xrp, ker stagnira, pa raje čakam en del v € če bo dip.


Bad idea. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XRPNERD ()

Apofis ::

Kva so kake novice za xrp, al gre kar tako gor?

A_A ::

narobe svet, vse dol, xrp pa gor

Mato989 ::

Kje vse dol, če je pa na 1h skor vse zeleno lol...

Kaj vi kadite, včasih paničarite ker 1h vse pada pa je na 7d vse zeleno, dzaj je obratno pa spet panika... lol za ene skoz pada, če 2h ni novega ATH
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

gandolfino ::

To uni whale od včeraj kupuje ripl s svojimi 18.000Btc-ji... just saying

SuperKripto ::

kaj so boti prebral, da ste riple prodal? lel

kow ::

Berem temo, grem pogledat trg. Padel je za 1%. Po prebranem, bi pricakoval vsaj 10%.

gandolfino ::

Kdo je pa tole zdaj pump&dumpal ripple...:D

..al je to sam vaba da nas namamijo (majo določeni inside info glede court trial)
pol pa sledi epski dump enkrat tekom dneva..?

Zgodovina sprememb…

kow ::

kako vemo, da smo se vedno v bull marketu?

Padel je Monero, gor je sel Bitcoin Gold. To pove vse.

Motion ::

Še koga jebe binace app na androidu. Vsake par dni mi izklopi biometrični log in.

PrihajaNodi ::

kow je izjavil:

kako vemo, da smo se vedno v bull marketu?

Padel je Monero, gor je sel Bitcoin Gold. To pove vse.

Dokler nista oba v rdecem, xtz pa pa gre se vsaj minus 10 bolj dol
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
323 / 1490
»»