» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
312 / 1490
»»

lastao ::

endelin je izjavil:

To letos je zagotovo zaključni bullrun kripto žetonov


Pesimist, binance in kraken največji naval novih do sedaj.
Če še denarja ne morjo absorbirat vsega, ki ga folk hoče gor poslat.
Itak, da jih bodo spustil notr vse , dokler bo naval in jih še pustil par tednov v Extreme Greed
Sreča spremlja Hrabre :)

SuperKripto ::



bnb/btc in bnb/eth sta grafa zelo podobna, zaenkrat kaze dobro, narisani suporti

Anney ::

kow je izjavil:

Anney je izjavil:

A si se me lotil? Zakaj že? Ne osebno vlagam na dalji rok (pa ne rebiš paničarit o padcu), tu pa tam pa se igram s trejdi, kjer je bil donos krepko nad tvoje procente. Zdaj ne vem ali je sploh smiselno še v tej temi priporočat kaj ali ne, očitno imate 4je svoj dialog in ga peljete do lune.


Ker si se hvalil s svojimi donosi. In ti ne verjamem. Pa se trolal si.


Pobček ne skrbi ti zame. Te že nekaj časa spremljam pa ni videti poletja v tebi. Kot dokaz ti dam sliko portfelija izpred minutke, ni veliko za 24h, raste pa vsak dan. Koliko pa je od začetka pa vem samo jaz, trenutno je pa odlično. Tovariš bi rekel sedi 5. In ti?

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

endelin ::

MOgoče lahko že v tej rundi pride btc do pol mio eur. Ne pozabite da bo vsak milijonar hotel imeti btc

janezvalva ::

ether ga spet pumpa.
Respect the PAMP
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

endelin ::

lol xtz spet do 5.00 potem spet dol.

podobno beden in nehvaležen coin za hodlat kot Iconomi.:))

Jacksmav ::

ma ka ta šrot še kdo drži... :)

BorutO ::

Jacksmav je izjavil:

Kaj je frajerji....upam, da vas je večina krepko v plusu...eni najbrž že dal odpovedi....fak je carsko....vesel za vse, ki so upali in telebajskali tle na tem forumu...ne pozabit profite pobrat, da vas ne bodo oni :)


Jaz sem najmanj mesec dni prepozno začel trejdati ... zdaj nimam nekih velikih profitov, ker sem dan ali dva zamudil. Še le, ko je vse zraslo za najmanj 100% in zdaj bolj miruje vse, sem začel traidati ... edino z btt pa win sem zadel ... v kar sem tudi vložil pred 8.2.

hamez66 ::

Moj holderski del je danes +2.84% :p

lastao ::

endelin je izjavil:

MOgoče lahko že v tej rundi pride btc do pol mio eur. Ne pozabite da bo vsak milijonar hotel imeti btc


googl prav da ni možno, 16mio končnih, ker cca 4-5 je izgubljenih , se prav 1/3 vsak

There are approximately 46.8 million millionaires in the world. They own $158.3 trillion of wealth, according to the Global Wealth Report.
Sreča spremlja Hrabre :)

A. Smith ::

gandolfino je izjavil:

Zdaj mi je jasno da ko pride do crasha tud vse zmrzne in sploh ne moreš odreagirat ker je isti naval na menjalnice kot zdaj..


To dogajanje sem 2014 in 2017 spremljal v živo in lahko samo potrdim. Če sploh prideš na menjalnico, je ta popolnoma neodzivna, naročila gredo skozi šele čez več minut, lahko tudi pol ure.

Medtem pa kripto izgublja nekaj % na minuto :-D

Če si hodler, si zamisli ceno, pri kateri boš prodal, naročilo vnaprej vnesi v menjalnico (po potrebi ga tudi popraviš sem ter tja) in čakaj, da se izvrši. Nato ne kupuj nazaj, ampak pozabi na kripto do 2024.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

dope1337 ::

PacificBlue je izjavil:

Izgleda obetavno

https://coinmarketcap.com/currencies/ev...

Poglejte, kateri so partnerji:

https://id2020.org/alliance


Hvala za hint

Sem danes sledil AMA (Bob je car). Pa se lepa objava vzporedno z AMA - https://everestdotorg.medium.com/everes...

P.S. Bob je povedal, da v nedeljo izide alpha verzija
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

janezvalva ::

kaj menite glede govoric, da se je Binance zarotila proti ETH in da organizirano povzročajo visok Gas, zato, da bi njihov BNB pridobil na vrednosti?
https://twitter.com/LewickiBartosz/stat...
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

PrihajaNodi ::

A doge se splaca se nabavt?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Djole ::

A mogoče lahko pove kdo kaj bolj natančno kaj se dogaja z binance? včeraj naredil account, naložil nekaj denarja gor, ki ga sedaj ne najdem nikjer, razen pod history da sem pač včeraj naložil.

janezvalva ::

PrihajaNodi je izjavil:

A doge se splaca se nabavt?

ja.
strategija: PUMP and DUMP
časovni interval: 1 minuta
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

tonis ::

tonis je izjavil:


btc je sicer skrenil iz poti, next fib vidim na ~53800, ampak trendlinija je pa zdaj že nad 55k. (to ni napoved da gremo tja ampak samo povem kje so možni odboji)


btc naredil 4h prelom na prvem targetu ~53800, ta moment se odbija od trendlinije..


next fib je dobrih 57k, ne vem pa če bo to ta teden.

PrihajaNodi ::

janezvalva je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

A doge se splaca se nabavt?

ja.
strategija: PUMP and DUMP
časovni interval: 1 minuta


????
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

janezvalva ::

Djole je izjavil:

A mogoče lahko pove kdo kaj bolj natančno kaj se dogaja z binance? včeraj naredil account, naložil nekaj denarja gor, ki ga sedaj ne najdem nikjer, razen pod history da sem pač včeraj naložil.

kot ponavadi, so jim serverji spet zakuhali od totalnega navala
https://twitter.com/binance/status/1362...

PrihajaNodi je izjavil:

janezvalva je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

A doge se splaca se nabavt?

ja.
strategija: PUMP and DUMP
časovni interval: 1 minuta


????

počakaš na dip
kupiš
počakaš na pump
prodaš
ni za hodlat
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Zgodovina sprememb…

DegenGambler ::

Drugače vas razumem. Ni isto če govoriš o % portfolija ali če govoriš o dejanskih zneskih. Izgubi se pomen. Če jaz mečem po 10€ v shitcoine in jih nekaj zadanem, je to popolnoma drugo, če v nek shitcoin vložim 100k in je to 50% mojega net worth. Pač ni isto. Nikakor.

Je pa popolnoma jasno, da v nekem momentu nehaš govorit o zneskih. Tudi sam sedaj nikomur več ne govorim v absolutnih zneskih, ki jih počnem, ker ni fore, da bi drugi vedeli koliko imam ali nimam v kriptu. Pomagam s kakšnimi informacijami, nasveti, ne govorim pa nikoli koliko jurjev sem dal kam.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

XRPNERD ::

DegenGambler je izjavil:

Drugače vas razumem. Ni isto če govoriš o % portfolija ali če govoriš o dejanskih zneskih. Izgubi se pomen. Če jaz mečem po 10€ v shitcoine in jih nekaj zadanem, je to popolnoma drugo, če v nek shitcoin vložim 100k in je to 50% mojega net worth. Pač ni isto. Nikakor.

Je pa popolnoma jasno, da v nekem momentu nehaš govorit o zneskih. Tudi sam sedaj nikomur več ne govorim v absolutnih zneskih, ki jih počnem, ker ni fore, da bi drugi vedeli koliko imam ali nimam v kriptu. Pomagam s kakšnimi informacijami, nasveti, ne govorim pa nikoli koliko jurjev sem dal kam.


Ačimovič, is that you?

PrihajaNodi ::

Kaj oa je 100 jurjev v kriptu. Nic. Mato kje si?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

gandolfino ::

Nima smisla govorit o zneskih ker na tem threadu poteka interakcija med tistimi ki obračajo par 100k€ (mogoče tudi milijone) in pa eni začetniki ki so naložili na menjalnico par sto €, in še vse vmes. To je enako kot da bi se pogovarjali ljubitelji super avtov in bi eni dejansko vozili lamboje in ferarije drugi pa bi meli Hot Speed modelčke iz hoferja..:))
...

btw nastavil sem buy orderje na 265-283 za BNB. Upam da mi kaj pobere ponoči..

endelin ::

BNB je zaključena zgodba no

PacificBlue ::

Binance men spet delajo normalno
I’m out.
:3

chucki ::

withdrawal suspend na binance
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

endelin ::

ful huda rast mojega blockfolia danes. kakšnih 2% :'(

ViperR ::

800$ short na bitmex, 55000 entry da se mal igramo

endelin ::

V bullu se ne shorta no. :)

PacificBlue ::

I’m out.
:3

Senior Dev ::

Mato je zgleda kešoutal in odplačal hišo, tistih 250 tisočakov krede. Svaka čast.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Anney ::

DegenGambler je izjavil:

Drugače vas razumem. Ni isto če govoriš o % portfolija ali če govoriš o dejanskih zneskih. Izgubi se pomen. Če jaz mečem po 10€ v shitcoine in jih nekaj zadanem, je to popolnoma drugo, če v nek shitcoin vložim 100k in je to 50% mojega net worth. Pač ni isto. Nikakor.

Je pa popolnoma jasno, da v nekem momentu nehaš govorit o zneskih. Tudi sam sedaj nikomur več ne govorim v absolutnih zneskih, ki jih počnem, ker ni fore, da bi drugi vedeli koliko imam ali nimam v kriptu. Pomagam s kakšnimi informacijami, nasveti, ne govorim pa nikoli koliko jurjev sem dal kam.


Res je, zato pa govorim o %. Odstotek je pa vedno enak (niti omenil nisem fiata) in da po nepotrebnem ne vzemirajmo ostalih. Procentualno se samo bolj vznemirjaš, če imaš več kot manj. Torej še vedno je vse v odstotkih. Donos je še vedno v odstotkih na nabavno ceno, na koncu pa v fiatu, če ga iztržiš. Globalno gledano se svet vrti v odstotkih.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

Globalno gledano je se vedno fiat kralj. In ko bo crash, kar bo, bomo samo debelo gledali. In potem bo spet 3 leta ali vec stagnacije. Vmes kak bull trap in to je to. Taksni gaini so redki. Ce pa nisi potegnil ven med 50k in 100k pol pa bog ti pomagej.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Anney ::

Odstodkovno sem dobro naredil. Ne boj se zame.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

gandolfino ::

Cartesi CTSI

PrihajaNodi ::

Anney je izjavil:

Odstodkovno sem dobro naredil. Ne boj se zame.


Upam da tudi v fiatu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Anney ::

Misliš glede na odstotek vloženega? Da.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

https://coinmarketcap.com/currencies/ke...

Ta je zanimiv pa ne spumpan
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Sirena ::

gandolfino je izjavil:

Cartesi CTSI

Je to kak hint?

Matejjjjj ::

gandolfino je izjavil:

Cartesi CTSI


Kaj z njim. nabavil po 2x današnje cene.. je kaj upanja?

gandolfino ::

Ni od mene je od The Duda s Telegrama:

Cartesi($CTSI) - Another strong Binance long term coin! Been pushing a lot of partnerships and news lately. Recently had a strong move but seems like it's just the beginning. Chart looks ready for another wave upwards and I am aiming 0.64$ for the next wave and 1$+ can also be achieved easily if they keep bringing updates like they are doing now.

PacificBlue ::

hvala za tip
I’m out.
:3

tonis ::

wan - na vrhu...


ltc - dolgočasen, po planu zaenkrat...

kažejo se zametki novega kanala, ampak mora preplezat trenutni kanal.

srednji rok pa sem že napisal, iz vzorca ki ga je risal mesece je target tam tam ath (400+)



@nodi, a je tist airdrop link scam? si dobil? na telegramu se pritožujejo.

DegenGambler ::

Mislim, da je s temi coini in namigi tudi ogromno positive feedback loopa in dobesedno z nekaj hinti "Ta coin bo velik", sprovociraš pumpo iz nule. Najprej nekaj ljudi kupi noter, pa nato še nekaj, cena gre malo gor, še malo se naokoli govori in bam, v nekem momentu pride do pndja. Praktično iz nule.

Ne rečem, da se to dogaja za Cartesi. Morda se, morda se ne, je pa zagotovo zelo pogost pojav te dni.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrihajaNodi ::

@tonis Ne. Gledal sem coine na kraknu. In kaj se bi spumpano
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jacksmav ::

BTc max do 58k v € pol pa na 34-38 moje predikcije...žal se mi ne da grafa dat, ker administrator nima cajta poštimat, da avtomatsko daš fotko gor...ne pa nekam nalagat :)

gandolfino ::

Elon spremenil profilno sliko na Twitterju v BTC anime meme :))

Jaz pa takoj Long 18x

Neon87 ::

Vsaka poteza, ki jo naredim je napačna.. Zjokal se bom.. Huje je, ko prodaš in gre gor, kot takrat, ko pada in si notri.. :'(

Matejjjjj ::

tonis je izjavil:

wan - na vrhu...


ltc - dolgočasen, po planu zaenkrat...

kažejo se zametki novega kanala, ampak mora preplezat trenutni kanal.

srednji rok pa sem že napisal, iz vzorca ki ga je risal mesece je target tam tam ath (400+)



@nodi, a je tist airdrop link scam? si dobil? na telegramu se pritožujejo.



kakšen bi bil nov target za vstop v wan

PrihajaNodi ::

Kaj si prodal?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
312 / 1490
»»