» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
309 / 1490
»»

Jacksmav ::

PrihajaNodi je izjavil:

Eni nismo bili v kriptu zaradi pohlepa in denaraj. Nekateri smo verjeli v projekte.

itak...samo zaradi tehnologije, da si ne bo kdo kaj druzga mislil... :)

DegenGambler ::

KappaPride je izjavil:

Kdo je ze rekel, da hodla BRY?lol, xtz wut


Jz drzim, sam sem jih dobil samo 15$. Hamezu gre boljse tu.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

perci ::

Mato989 je izjavil:

perci je izjavil:

Tudi, ce poci, bo v enem letu trg nazaj. Max 2 leti.

Tega ne veš. In tudi ne vem, na podlagi česa to sklepaš.


No to lahko sklepamo na podlagi Market Cap gibanja zadnjih 10 let... kdajkoli v zgodovini si kupil BTC si danes v plusu razen morda nekaj minut... 10 letna zgodovina tega je že kar soliden pokazatelj, dokler enkrat ne bo.

In kako veš iz zgodovine, da bo v 1 letu nazaj? Nazadnje je trajalo precej dlje.

BlackDeath ::

Senior Dev je izjavil:

Evo Binance suvereno čez 300$. To lahko gre čez 1000$ pomoje. Mato, legenda.


Jaz pa prodal en del danes zjutraj, ker sem pričakoval padec danes in čez vikend. Mogoče še bo no ... fingeres crossed ...

Senior Dev ::

ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

gandolfino ::

BNB gre na jurja ziher
BNB FTW!

IL_DIAVOLO ::

Mato kapo dol!
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Senior Dev ::

Mato, svaka čast. Tokrat te je sreča najdla. Uživaj v penziji.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Anney ::

Zanimivo, nočejo novih članov, oz jih imajo preveč. :)
Jaz pa z viso v rokah. :)

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Senior Dev ::

Pa še začelo se ni. Kaj bo ko bo vsak zemljan na Binancah?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Motion ::

To binance?

lastao ::

https://cryptorandgroup.com/its-officia...

Bullish ass fuck za naprej
Sreča spremlja Hrabre :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lastao ()

PrihajaNodi ::

A ma mato ful bnbja?

Baje jih ma nekih 400 kosov
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

A niste govorili za Ado kako bo sla na moon, pa se je kar naenkrat ustavilo pri 1 dolarju? Cist vedno lovite pumpane kovance. Mogoce 10 procentov do najvec 20 procentov vseh taksnih pump ne traja vec kot nekaj dni zapored, potem se pa ustavi in dobicki se prelijejo v druge kovance. Zdej ce kdo zeli riskirat naj lovi tistih 10 do 20 procentov. V 80 procentov primerih pa bo verjetno kupil vrh.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Sj Ada ni 1 usd.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

gandolfino ::

Upam da še bo korekcija na 260/270 za vstop na BNB Express..
jaz ga vidim na 1k v roku tedna če se dobre novice nadaljujejo

PrihajaNodi ::

gandolfino je izjavil:

Upam da še bo korekcija na 260/270 za vstop na BNB Express..
jaz ga vidim na 1k v roku tedna če se dobre novice nadaljujejo


Bo, bo. Se -50% ga bos videl. Sam daj casu cas. Jst mam kokice ze prstimane. Se bom mogu shortat naucit.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

Verjetnost, da se zgodi kaj taksnega v tako kratkem casu je dost manjsa kot verjetnost, da se ne.

BlackDeath ::

Gre se za potencial in dolgi rok. Eni prevec kratkorocno gledate uspeh BNBja in se smejite tistim ki drzimo ADA in ostale.

oracle ::

BlackDeath je izjavil:

Gre se za potencial in dolgi rok. Eni prevec kratkorocno gledate uspeh BNBja in se smejite tistim ki drzimo ADA in ostale.

Če bi bil trejder, bi zdele šortu BNB pri 308 do 260. Pa da vidmo kako uspe ta miselni eksperiment.

SuperKripto ::

Meh, to dolgi rok je brezveze. pogledas razmerje med kovanci, ki so ti vsec in potem vidis kater je trenutno mocnejsi. Da pa bi hodlal brezveze 1 leto ali pa celo 3 leta se mi ne zdi ravno pametno. To je potem kot da se porocis in si s kovancem v dobrem in slabem.

Zgodovina sprememb…

endelin ::

FFS ali lahko tezus preživi nad 5usd par ur:))

oracle ::

BTW, btc v nigeriji 80k $ :O Pa letos pride menda še taproot. Da vas mal nahajpam za dinozavra :D

SuperKripto ::

Ada stagnira ze 8 dni pod 1 dolarjem. Dosegla je najvec tm priblizno 97 centov ali koliko? Neki tazga. In potem se dobicki prelivajo v druge projekte.

Senior Dev ::

PrihajaNodi je izjavil:

A ma mato ful bnbja?

Baje jih ma nekih 400 kosov

2000 jih drži nekje po mojih informacijah. Je že skoraj prodal pri 40$ da bi poplačal kredit za hišo. Kapo dol!

endelin je izjavil:

FFS ali lahko tezus preživi nad 5usd par ur:))

Mato jih ima čez milijon in jih nad 5 počasi po svežnjih prodaja. Mislim da je to pravi razlog.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

BenjaminTB ::

Po dveh zavrnjenih transakcijah ( ne vem zakaj ni šlo naredit depozita z isto kartico kot prvič) so mi kar onemogočili depozit na Binance. Zdaj pa moram skozi neke autientikacije iti, a to dolgo traja da nazaj odklenejo?

oracle ::

BenjaminTB je izjavil:

Po dveh zavrnjenih transakcijah ( ne vem zakaj ni šlo naredit depozita z isto kartico kot prvič) so mi kar onemogočili depozit na Binance. Zdaj pa moram skozi neke autientikacije iti, a to dolgo traja da nazaj odklenejo?

Če je naval, zna trajat kar dolgo.

kow ::

oracle je izjavil:

BTW, btc v nigeriji 80k $ :O Pa letos pride menda še taproot. Da vas mal nahajpam za dinozavra :D


Bos noobom prodajal 'taproot'? Njim je vseen kak dela btc, hehe.

endelin ::

Nigerija je tako bogata da si lahko privošči premium btc

kow ::

BenjaminTB je izjavil:

Po dveh zavrnjenih transakcijah ( ne vem zakaj ni šlo naredit depozita z isto kartico kot prvič) so mi kar onemogočili depozit na Binance. Zdaj pa moram skozi neke autientikacije iti, a to dolgo traja da nazaj odklenejo?


Zavrnjene transakcije? Kaj je ze to? trololo.

IL_DIAVOLO ::

SuperKripto je izjavil:

Ada stagnira ze 8 dni pod 1 dolarjem. Dosegla je najvec tm priblizno 97 centov ali koliko? Neki tazga. In potem se dobicki prelivajo v druge projekte.


Buuhuu, ce smo čakali 2 leti, se bomo počakali teh nekaj tednov.

Traderji vecni reveži lol
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Senior Dev ::

Binance prebijajo 400$. Gre to proti 1000$ še danes?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

ViperR ::

Ima kdo informacije o funding rateu na vseh menjalnicah? Me mika da bi del btcja 1x shortal. Bitmex je trenutno na 0.11%, se mi zdi da je drugje visje?

StarMafijec ::

BenjaminTB je izjavil:

Po dveh zavrnjenih transakcijah ( ne vem zakaj ni šlo naredit depozita z isto kartico kot prvič) so mi kar onemogočili depozit na Binance. Zdaj pa moram skozi neke autientikacije iti, a to dolgo traja da nazaj odklenejo?


Ja, meni je štiri kartice zavrnilo. In v poduk:

Sem gor spravil 100 EUR preko third party servisa, to je Simplexa. Oni so mi 100 EUR pretvorili v 0.317 BNC, torej po tečaju 315 EUR / BNC. Tržna vrednost pa je trenutno 257 EUR / BNC.

Zgodovina sprememb…

Anney ::

https://decrypt.co/58254/microstrategy-...

Zlate ere še ne bo hitro konec.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Motion ::

Najhitreje je najprej dat na bitstamp in nato prek xlm/xrp na binance. Direkt na binance je trajalo kake 2 uri več.

Se mi zdi da bodo binace poklekmile vsak čas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

IL_DIAVOLO ::

Anney je izjavil:

https://decrypt.co/58254/microstrategy-...

Zlate ere še ne bo hitro konec.


Naj traja 8-)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

gandolfino ::

Zakaj mi Binance ne pusti prodat BNB!!! Napiše insufient ballance pa sem probal 20x
Restartal telefon, dal stop limit, probal OCO..PJM Binancovska!!

SuperKripto ::

Mislm, da je bnb testiral prejsnji ath v eth vrednosti. Pa na btc vrednosti tudi. Drgac pa zanimivo menjavanje top 10 kriptovalut, xrp dol, bnb gor, ada, doge. Zelo napeto med top 5 marketcap, kot v casu najbolj zanimivih in napetih dirk formule 1 v casu schumaherja, hakinena in ostalih, ferari, mclaren. Ferari polka hitra kot hudir, ferari polko spilamo nobeden ni pr mir.

Zgodovina sprememb…

sloxl8 ::

Motion je izjavil:

Najhitreje je najprej dat na bitstamp in nato prek xlm/xrp na binance. Direkt na binance je trajalo kake 2 uri več.

Se mi zdi da bodo binace poklekmile vsak čas.


Najhitreje je prek Revoluta. V največ 10 minutah imaš ojrote na Binance. Pa še fee-ja ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sloxl8 ()

hamez66 ::

gandolfino je izjavil:

Zakaj mi Binance ne pusti prodat BNB!!! Napiše insufient ballance pa sem probal 20x
Restartal telefon, dal stop limit, probal OCO..PJM Binancovska!!


Nekaj jebe Binance in ne updata pravilno trejdov. Sem prodal nekaj za busd in če hočem withdrawati, sploh ne kaže. Na twitterju ima več ljudi isti problem. Če si prodajal, je verjetno prodano.

SuperKripto ::

hamez66 je izjavil:

gandolfino je izjavil:

Zakaj mi Binance ne pusti prodat BNB!!! Napiše insufient ballance pa sem probal 20x
Restartal telefon, dal stop limit, probal OCO..PJM Binancovska!!


Nekaj jebe Binance in ne updata pravilno trejdov. Sem prodal nekaj za busd in če hočem withdrawati, sploh ne kaže. Na twitterju ima več ljudi isti problem. Če si prodajal, je verjetno prodano.

A to res al kaj? Ce je res, se mi je kar zdelo, da morda manipulirajo svoj menjalnica kovanc. Cist mozno. Ker ze mal zgleda prevec dobr da bi bilo res, celo za kripto razmere.

Zgodovina sprememb…

Motion ::

stvar je mal pred tem da poklekne mam občutek

gandolfino ::

Zgleda mi kot manipulacija menjalnice, razen če ni res kar si napisal hamez66.
Bom moral počakat kako uro...;(

SuperKripto ::

Alternativa je da kupite bnb na drugih menjalnicah, potem lahk prodate, res pa je da ni toliko likvidnosti kot na binance. Ampak hej, saj prodate lahk kadar zelite.

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

SuperKripto je izjavil:

hamez66 je izjavil:

gandolfino je izjavil:

Zakaj mi Binance ne pusti prodat BNB!!! Napiše insufient ballance pa sem probal 20x
Restartal telefon, dal stop limit, probal OCO..PJM Binancovska!!


Nekaj jebe Binance in ne updata pravilno trejdov. Sem prodal nekaj za busd in če hočem withdrawati, sploh ne kaže. Na twitterju ima več ljudi isti problem. Če si prodajal, je verjetno prodano.

A to res al kaj? Ce je res, se mi je kar zdelo, da morda manipulirajo svoj menjalnica kovanc. Cist mozno.


Ja, nekaj jebe. Sej v kriptu smo že navajeni, da v špicah ves čas nekaj jebe. Lahko, da kaj manipulirajo, ampak dvomim. Je pa seveda možno. Pred časom so recimo na Poloniex za 3 dni skenslali Dogecoin wallet in se je zaradi tega naredila velika razlika v ceni (v določenem momentu celo 85%). Če bi takrat Poloniex prodajal coine na drugi borzi in jih kupoval na Poloniexu, bi naredili ogromen profit, tako da ne morem reči, da se te stvari ne dogajajo.

SuperKripto ::

Jaz sem ze prej bral, da tudi druge menjalnice kar dost manipulirajo vcasih. Tko da me to ne bi cudilo, ce bi bilo res.

energetik ::

hamez66 je izjavil:

gandolfino je izjavil:

Zakaj mi Binance ne pusti prodat BNB!!! Napiše insufient ballance pa sem probal 20x
Restartal telefon, dal stop limit, probal OCO..PJM Binancovska!!


Nekaj jebe Binance in ne updata pravilno trejdov. Sem prodal nekaj za busd in če hočem withdrawati, sploh ne kaže. Na twitterju ima več ljudi isti problem. Če si prodajal, je verjetno prodano.
Tudi jaz imam iste probleme.

PrihajaNodi ::

SuperKripto je izjavil:

Mislm, da je bnb testiral prejsnji ath v eth vrednosti. Pa na btc vrednosti tudi. Drgac pa zanimivo menjavanje top 10 kriptovalut, xrp dol, bnb gor, ada, doge. Zelo napeto med top 5 marketcap, kot v casu najbolj zanimivih in napetih dirk formule 1 v casu schumaherja, hakinena in ostalih, ferari, mclaren. Ferari polka hitra kot hudir, ferari polko spilamo nobeden ni pr mir.


Tezos je iz top 10 pogrnil na 28 mesto. Sam tolk za info
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

Samo pomagajo vam, da se bnb kovanc ne zgodi crash, a ves. Zato najbrz ne morete prodat. Vse je za neki dobr? A guess
««
309 / 1490
»»