» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
308 / 1490
»»

IL_DIAVOLO ::

Aston_11 je izjavil:

XTZ gre na 20 min ;)


Leta 2030
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Rene88 ::

Na kateri točki prodajamo XTZ? Lahko kak namig?
Sem ga kupila ponoči po 4,6. Neki dobička pa bo :)
Al je bil 5,1 vrh?

c3p0 ::

XTZ je stable coin, ni za dobiček.

Rene88 ::

Ja men je dovolj 10% za pol dneva.
Al narobe razmišljam? Resno sprašujem

neocodexx ::

Rene88 je izjavil:

Na kateri točki prodajamo XTZ? Lahko kak namig?
Sem ga kupila ponoči po 4,6. Neki dobička pa bo :)
Al je bil 5,1 vrh?




Only greed is the limit. Izgleda pa da je končno začel iti gor. Jaz bi zaenkrat še malo pustil. Meni je tudi bilo 30% dovolj za bnb v enem dnevu, in poglej kje je zdaj. Sam ne me potem lovit k sm ravno tako čisti noob pri temu. Nimam ravno zaupanja v xtz glede na to kakšen meme je postal na temu forumu, ampak trenutno izgleda bolj obetavno kot prejšnji teden.

BNB pa izgleda da se je trenutno stabiliziral na 263, noče pa pasti, kar mi je res čudno, ta coin sploh ne odbija nič nazaj kot večino ostalih ko narastejo. Izgleda kot dober trenutek za prodat, ampak se nočem več špilat :)) Izmed vseh do zdaj ta še najbolj nagrajuje holdanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

IL_DIAVOLO ::

Rene88 je izjavil:

Na kateri točki prodajamo XTZ? Lahko kak namig?
Sem ga kupila ponoči po 4,6. Neki dobička pa bo :)
Al je bil 5,1 vrh?


To je penzija coin...mislim, da ga drzis do penzije :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

neocodexx ::

neocodexx je izjavil:


BNB pa izgleda da se je trenutno stabiliziral na 263, noče pa pasti, kar mi je res čudno, ta coin sploh ne odbija nič nazaj kot večino ostalih ko narastejo. Izgleda kot dober trenutek za prodat, ampak se nočem več špilat :)) Izmed vseh do zdaj ta še najbolj nagrajuje holdanje.


Sem ravno mislo kliknit sell ko je za trenutek šel na 262 in hop je že takoj nazaj na 265 haha, ne moreš verjet kako je to varljivo. Nekdo mi mora zaklenit dostop do accounta da pustim to na miru, ker prsti preveč srbijo; ne bit tak bik kot jaz.

Lerkovc ::

XRPNERD je izjavil:

dvince je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ne. Kaj pricakujes? To je ze napihnjeno ko pes. Samo idiot kuouje ade, linke pa dot po teh cenah.


Sej ne kupujem. Imam kupljeno.
Meni se ne zdi pretirano napihnjeno... 60% v 14 dneh, ni spet nevem kej.


in kaj naj kupi nekdo, ki zdaj vstopa?:)
Polka je naredila "samo" x5 do zdaj.


XRP.
22.2. imajo pretrial v tožbi s SEC. Mogoče bo folk FOMO shoppingiral.


Pogumni in vztrajni bomo bogato nagrajeni !

Edorta ::

Rene88 je izjavil:

Ja men je dovolj 10% za pol dneva.
Al narobe razmišljam? Resno sprašujem



10% za pol dneva je dovolj, če si ga kupila veliko. Če si ga kupila malo, pa žal ni dovolj. Koliko je veliko, je odvisno od vsakega posameznika.

c3p0 je izjavil:

XTZ je stable coin, ni za dobiček.



Ja, XTZ se kupuje iz drugih razlogov, nikakor ne iz želje po dobičku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Edorta ()

PrihajaNodi ::

Ja, XTZ se kupuje iz drugih razlogov, nikakor ne iz želje po dobičku.


Katerih?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

neocodexx je izjavil:

neocodexx je izjavil:


BNB pa izgleda da se je trenutno stabiliziral na 263, noče pa pasti, kar mi je res čudno, ta coin sploh ne odbija nič nazaj kot večino ostalih ko narastejo. Izgleda kot dober trenutek za prodat, ampak se nočem več špilat :)) Izmed vseh do zdaj ta še najbolj nagrajuje holdanje.


Sem ravno mislo kliknit sell ko je za trenutek šel na 262 in hop je že takoj nazaj na 265 haha, ne moreš verjet kako je to varljivo. Nekdo mi mora zaklenit dostop do accounta da pustim to na miru, ker prsti preveč srbijo; ne bit tak bik kot jaz.


Mogoče poglej mesečni graf, lahko pa tudi dlje, letnega ali 2 letnega pa potem povej, ali se res ne odbija in gre samo gor. Sedaj pa ja, je evforija. Mene je presenetilo. Zjutraj sem ugasnil 7x long pri 230 ker se mi je zdelo čisto preveč že. Pa je bil čez eno uro pri 270. Mogoče bi se moral kasneje zbudit ane :) Je pa res da sem tudi mislil, da je konec in trenutno nimam nobene pozicije v bnbju.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

IL_DIAVOLO ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja, XTZ se kupuje iz drugih razlogov, nikakor ne iz želje po dobičku.


Katerih?


Marry her 8-)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

neocodexx ::

V teoriji je sicer čisto kul če od začetka kupiš nekaj različnih kriptovalut in gledat kako počasi, a vendarle napredujejo - bolje je kot sedeti na evru. Nastavil bi stop limit da slučajno ne greš v minus in to je to, bi lahko pozabil nanj in mirno naprej.

Hudič je potem, ko vidiš da se 3/4 od tvojih kriptov ne premikajo baš nekam - kljub temu da gre gor še vedno 100x hitreje kot če bi imel na banki, vse ok dokler ena ali dva od teh ne začnejo noret v višave in potem nastopi FOMO. Se ti potem zdi še butasto sploh kaj met v stable coinih, ko začneš primerjat s takimi narastki, pa čeprav ne bi nikoli dosegel niti 1% rasti na mesec v evrih, kaj šele po par procentov na dan kot se hitro razvadiš na kripto... Potrebno je malo brzdati konje, ampak je res evforija ko ga začne tako noret kot je zdaj npr. bnb, si res ne moreš pomagat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

DegenGambler ::

Ti moraš preživeti še en konkreten bear market, potem pa boš videl, da ni vse tako rožnato kot se zdi :)

@tonis ali kak drug graf znalec, si kdo pogleda graf za BAKE ali BURGER in javi kaj kažejo? Je RSI pri 100?
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

neocodexx ::

Saj zato sem pa na trnih ker trenutni donosi niso tako veliki glede na riziko ki sem ga vložil (sem pač bil malo late). Fomo je, ampak se zavedam da smo nevarno blizu roba. Za take zapoznele kot sem jaz bi bilo bolj pametno cashoutat in vstopiti nazaj na trg ko gre vse dol, ker s trenutno rastjo še nekaj časa ne bomo rentabilni glede na vložek (zdaj sem nekje na 130% skozi celoten portfolio) ampak glede na hype v zadnjih 2 dneh je zdaj težko iti ven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

DegenGambler ::

Na koncu je veliko težje prodati kot kupiti. Greed pokoplje večino ljudi. Če tega ne boš znal kontrolirat, se najbrž ne bo najboljše končalo. Lahko se ti posreči prodat na vrhu in bo super, najbrž pa se boš pa opekel, kot se je marsikdo na tem forumu leta 2018 in se bo tudi ta bullrun.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

neocodexx ::

Kakšna je možnost da se opečeš in greš v minus kompletno s startnim vložkom, kako točno je to izgledalo 2018? Je vse skupaj propadlo v nekaj urah za 90% al kako? Sem takrat imel btc, ampak nisem nič trgoval.

Market pa zdaj spremljam cel dan in imam opozorila na telefonu če pride do hitrih nihanj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

A_A ::

v minus ne greš, zna pa iti v grobem 70% dol.. shitcoini 99%, btc pa 50% npr :)

kotanyi ::

neocodexx je izjavil:

Saj zato sem pa na trnih ker trenutni donosi niso tako veliki glede na riziko ki sem ga vložil (sem pač bil malo late). Fomo je, ampak se zavedam da smo nevarno blizu roba. Za take zapoznele kot sem jaz bi bilo bolj pametno cashoutat in vstopiti nazaj na trg ko gre vse dol, ker s trenutno rastjo še nekaj časa ne bomo rentabilni glede na vložek (zdaj sem nekje na 130% skozi celoten portfolio) ampak glede na hype v zadnjih 2 dneh je zdaj težko iti ven.


Zdravilo je da ne gledaš preveč na dnevna nihanja, ne greš z vsem notri in ne iščeš magičnih 1000% profitov z danes na jutri. Poskusiš ohranjat zavedanje da padci bodo, postaviš si svoje cilje za vstop/izstop in se jih bolj ali manj držiš. DCA-jaš in ne greš all-in ter se ne pustiš FOMO-at vsakič, ko pride do nihanj ter ne obžaluješ zamujenih priložnosti.

V tem primeru se da srečno preživet tako bull rune kot morebitno sušo ki sledi. Ne glede na čas vstopa.

PrihajaNodi ::

DegenGambler je izjavil:

Na koncu je veliko težje prodati kot kupiti. Greed pokoplje večino ljudi. Če tega ne boš znal kontrolirat, se najbrž ne bo najboljše končalo. Lahko se ti posreči prodat na vrhu in bo super, najbrž pa se boš pa opekel, kot se je marsikdo na tem forumu leta 2018 in se bo tudi ta bullrun.


This! Umetnos je znati prodat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Motion ::

Je zmankalo vseh kuharkih specialit in swapow za hitri zaslužek. ? :))

BAKE sicer zna it po poti palačinke. Držim in vidim kaj bo.
Neki gledam da bi poskusu BCAKE.

"following the steps of Pancakeswap but with tastier Cakes."

IL_DIAVOLO ::

Največji problem je, ko folk gre preko svojih finančnih zmožnosti, potem pa panika in prodajanje v korekciji ali najpozneje, ko potrka medo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

neocodexx ::

Kaj je po definiciji razlika med korekcijo in medotom?

IL_DIAVOLO ::

V korekciji se kupuje coine, v medotu pa strik :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

svecka ::

neocodexx je izjavil:

V teoriji je sicer čisto kul če od začetka kupiš nekaj različnih kriptovalut in gledat kako počasi, a vendarle napredujejo - bolje je kot sedeti na evru. Nastavil bi stop limit da slučajno ne greš v minus in to je to, bi lahko pozabil nanj in mirno naprej.

Hudič je potem, ko vidiš da se 3/4 od tvojih kriptov ne premikajo baš nekam - kljub temu da gre gor še vedno 100x hitreje kot če bi imel na banki, vse ok dokler ena ali dva od teh ne začnejo noret v višave in potem nastopi FOMO. Se ti potem zdi še butasto sploh kaj met v stable coinih, ko začneš primerjat s takimi narastki, pa čeprav ne bi nikoli dosegel niti 1% rasti na mesec v evrih, kaj šele po par procentov na dan kot se hitro razvadiš na kripto... Potrebno je malo brzdati konje, ampak je res evforija ko ga začne tako noret kot je zdaj npr. bnb, si res ne moreš pomagat.


novembra se mi je posrečilo da sem holdal prave kovance, decemberski bull pa holdam po mesec pa nič, vse okrog mene raste kot noro, trendline mojih kovancev kaže tunel dol, neham holdat, prodam in surpise surprise naraste za 50% ...FFS!!!! Nimam sreče.

DegenGambler ::

Korekcija je, če je trenutno trend navzgor, a je za neko krajše obdobje padec navzdol. Ponavadi po hitri in strmi rasti.

Medo je pa trend navzdol.

In odgovor še na prvo vprašanje. Ne ne bo se zgodilo čez noč -90%. Bo pa recimo lepo šlo gor, potem pa enkrat -10% gor pa potem čez en teden 15& gor in potem enkrat kasneje spet enkrat 15% dol, ti si itak že navajen da manjše korekcije morajo biti in da bo šlo spet gor.
No enkrat se pa to neha. Najprej bo 15% dol, ti boš čakal, ker veš, da bo šlo tako kot prej spet gor. Pa potem še malo pada par %, nakar se zgodi spet še en -20% dan in poračunaš in vidiš, da si že 50% oddaljen od vrha. Rečeš si, saj bo šlo nazaj gor ali pa, zdej je tako nizko, da se mi niti ne splača več prodajat, pustim notri, kar bo pa bo. In tako se rodi novi bagholder.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

mastazeko ::

V medotu pa daytrading pa vse na nulo :))

oracle ::

kow je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Katero uporabno tehnologijo? Grem poglefat ce mi je dune kaj zrastel


Kje ga bos pa prodal? Endelinu cash na roko? :))

endelin je izjavil:

Bnb gre lahko na market cap od Btcja imo


Lahko gre. Samo ne bo sel.

Kdor misli, da BNB lahko napade BTC res nima pojma :))

Baja ::

v medotu se rudari, ker so takrat nizki davki ;)

PrihajaNodi ::

Evo prodam tezos pa gre ze gro. Prej sm ga pa 3 leta cakov.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Baja ::

vemo, Nodi, ne zdaj se 3 leta tega razlagati.

PrihajaNodi ::

ffs
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Motion ::

Kaj narest s tem XLM? HODL or not to HODL

IL_DIAVOLO ::

Hodl or Hold
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

neocodexx ::

DegenGambler je izjavil:

Korekcija je, če je trenutno trend navzgor, a je za neko krajše obdobje padec navzdol. Ponavadi po hitri in strmi rasti.

Medo je pa trend navzdol.

In odgovor še na prvo vprašanje. Ne ne bo se zgodilo čez noč -90%. Bo pa recimo lepo šlo gor, potem pa enkrat -10% gor pa potem čez en teden 15& gor in potem enkrat kasneje spet enkrat 15% dol, ti si itak že navajen da manjše korekcije morajo biti in da bo šlo spet gor.
No enkrat se pa to neha. Najprej bo 15% dol, ti boš čakal, ker veš, da bo šlo tako kot prej spet gor. Pa potem še malo pada par %, nakar se zgodi spet še en -20% dan in poračunaš in vidiš, da si že 50% oddaljen od vrha. Rečeš si, saj bo šlo nazaj gor ali pa, zdej je tako nizko, da se mi niti ne splača več prodajat, pustim notri, kar bo pa bo. In tako se rodi novi bagholder.


Ok hvala za warning, saj tako nekako sem si tudi jaz predstavljal da bi moralo biti. V glavnem moje pravilo je, da grmeo v panic sell če se začne bližat začetnemu vložku, ker zdaj so pa že vsi toliko zrasli da je to že kar dosti oddaljeno. Sledim pa na Blockfolio appu koliko sem za katerega dal, tak da se ne bo pozabilo kje smo. Ko pa pride na dno, pa kupujemo nazaj, ampak verjetno ne te iste altcoine, se bo premestilo na "ziheraše".

Motion je izjavil:

Kaj narest s tem XLM? HODL or not to HODL


Jaz sem ga dal včeraj vse v bnb.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

IL_DIAVOLO ::

Moje pravilo je pump and dump and x10 or nothing.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Motion ::

Ni lepo da ni povedal :))

kow ::

Kako shortati ravencoin, lol.

Motion ::

Glih sem hotu prašat če ma kdo kaj v RVN, al pa če je vredno dat not kaj?

DegenGambler ::

Berry pri 32$. x64 od IFOja 3 dni nazaj.

Drugače pa gledam male nove ICOje. Tale prihajajoči mislim, da ima ogromen potencial (sploh glede na to v kakšnem marketu smo). Sicer so pa v njih leta 2019 investirali tudi Binance Labs. Če koga zanima si lahko več pogleda tu. Sam bom najbrž tole še malo naštudiral in potem probal priti notri v presale.

https://hoprnet.org/
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

enemon ::

Ravencoin je nek slovenski stablecoin? :)

Kje ste penzionerji bull runa 2020-21? Še nobenega?

kow ::

Motion je izjavil:

Glih sem hotu prašat če ma kdo kaj v RVN, al pa če je vredno dat not kaj?


Samo, ce mislis da ga bo Musk omenil.

IL_DIAVOLO ::

Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

endelin ::

Ajde tezus ostani nad 5 ;((

Senior Dev ::

Binance naj ostanejo nad 300$ in Tezus na 5$ in smo vsi veseli!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

KappaPride ::

Kdo je ze rekel, da hodla BRY?lol, xtz wut

tommorrow ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Hodl or Hold


Hlod.

Senior Dev ::

Evo Binance suvereno čez 300$. To lahko gre čez 1000$ pomoje. Mato, legenda.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Eni nismo bili v kriptu zaradi pohlepa in denaraj. Nekateri smo verjeli v projekte.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

Se zmeraj loh verjames v projekte, hkrati pa tudi kje zasluzis.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish
««
308 / 1490
»»