» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
286 / 1490
»»

kow ::

hamez66 je izjavil:




Če bi imeli ETH 2.0, potem ne bi bilo potrebe po BSC, tako pa zdaj uporabljamo BSC namesto ETH, ker se na BSC da, na ETH se pa ne da, razen, če si profitabilen s feeji. Funkcionalno je BSC zdaj to, kar bi ETH moral biti, ampak ni, ker so devi prepočasni in še niso lansirali nove verzije.

Moj namen je, da se naučim arbitraž preko defijev, pa če bom lahko profitabilen na ETH chainu, bom verjetno trejdal tam, učil se bom pa na BSC, ker bo taka šola mnogo cenejša.


Teb pac nic ni jasno. Ce bi bil ETH2.0 taksen kot je BSC, bi takoj vse prodal(i). ETH2.0 je resen inzenirski projekt, to ni marketing projekt od enega kitajcka.

IL_DIAVOLO ::

Elrond is next big thing.

Ne me cez 5 let lovit, zakaj nimate lambota.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

SuperKripto ::

Mato989 je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Prodat tezos pa ne mores in kupit nekaj druzga?


Daj mi en kovanec ki ma možnost realno in ni pump n dump varianta kot so kebabarji in banane te dni, pa da stakaš.

Razmišljam o Cardanu dejansko, ampak glede na to kako se je napumpal me je malo strah.

ne vem koliko je pametno stejkat in zaklepat kovance, po mojem mnenju se ne splaca. Koliko dobrih priloznosti si izpustil zato ker imas zaklenjene kovance?

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

perci je izjavil:

Karkoli danes kupiš, te bo strah. Velja še za fiat :).


Fiat je kul
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Qurac to.
Alti spet dol

doktorproof ::

SuperKripto je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Ko ti bo en rug pull vse odnesel boš videl, zakaj ne greš z vsem noter.

graf pred par dnevi je kazal, da je bil takrat eden najmocnejsih kovancev na trgu, ce ne celo najmocnejsi med top 130 kovancev. Zato sem dal graf za tole. Od takrat je sel iz 3.55 dolarja na 7.3 dolarja. Se prav vec kot x2. Mislm da je tole resen projekt, ki bo verjetno zelo kmalu med top 100 kovancev. Po mojem mnenju ima potencial tudi za top 70, ampak to je samo moje mnenje in ne priporocam nakup z vecjim zneskom. Sem samo opazil zelo mocen trend v zadnjem casu. Zarad mene ga lahk pustite pri miru.


Za kateri kovanec gre?

SuperKripto ::

Polkastarter

PrimoZ_ ::

PrihajaNodi je izjavil:

perci je izjavil:

Karkoli danes kupiš, te bo strah. Velja še za fiat :).


Fiat je kul


Nikol ni bil.
Italjanska jajca.

kow ::

poljski fiat je bil kul. Tak poljski binance chain ekvivalent. Je bil avto, sam v resnic ni bil avto, lol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

perci ::

PrihajaNodi je izjavil:

perci je izjavil:

Karkoli danes kupiš, te bo strah. Velja še za fiat :).


Fiat je kul

Odkar je Nodi v fiatu, je ta tema postala na pol znosna.

PowaAaaaH ::

Naslednjih nekaj ur bo odločilnih kaj bo vrjetno s celotnim marketom naslednji tedn oz mesec. Vse je trenutno na BTC-ju.

Mato989 ::

SuperKripto je izjavil:

Mato989 je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Prodat tezos pa ne mores in kupit nekaj druzga?


Daj mi en kovanec ki ma možnost realno in ni pump n dump varianta kot so kebabarji in banane te dni, pa da stakaš.

Razmišljam o Cardanu dejansko, ampak glede na to kako se je napumpal me je malo strah.

ne vem koliko je pametno stejkat in zaklepat kovance, po mojem mnenju se ne splaca. Koliko dobrih priloznosti si izpustil zato ker imas zaklenjene kovance?


Govorim o tem da imam stakane na krakenu kot imam zdaj Tezos, to pomeni da stakam ko držim in odstakam v par minutah ko hočem prodat, bistvo je da raste medtem ko čakam da zraste cena.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Qurac to.
Alti spet dol


Pocasi se zabo kuha. Take sanse se dolgo ne bo vec

Mato989 je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Mato989 je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Prodat tezos pa ne mores in kupit nekaj druzga?


Daj mi en kovanec ki ma možnost realno in ni pump n dump varianta kot so kebabarji in banane te dni, pa da stakaš.

Razmišljam o Cardanu dejansko, ampak glede na to kako se je napumpal me je malo strah.

ne vem koliko je pametno stejkat in zaklepat kovance, po mojem mnenju se ne splaca. Koliko dobrih priloznosti si izpustil zato ker imas zaklenjene kovance?


Govorim o tem da imam stakane na krakenu kot imam zdaj Tezos, to pomeni da stakam ko držim in odstakam v par minutah ko hočem prodat, bistvo je da raste medtem ko čakam da zraste cena.


Jajc pa nimas da zdej prodas al? Yield na xtz ni omembe vreden.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

huwi ::

PowaAaaaH je izjavil:

Naslednjih nekaj ur bo odločilnih kaj bo vrjetno s celotnim marketom naslednji tedn oz mesec. Vse je trenutno na BTC-ju.

Zakaj?

kow ::

perci je izjavil:


Odkar je Nodi v fiatu, je ta tema postala na pol znosna.


Naj uganem, ce odide se Super s svojim grafi, bo kar znosna?

perci ::

Ja, sej veš....tako kot je pri edpidemiji vsakih 14 dni ključnih. Pri BTC-ju so časovne dimenzije druge.

kow je izjavil:

perci je izjavil:


Odkar je Nodi v fiatu, je ta tema postala na pol znosna.


Naj uganem, ce odide se Super s svojim grafi, bo kar znosna?

Ma sej me ne motijo tok grafi kot bolj njegovi conspiracy theory izpadi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Tatankas ::

Kaj so pomanjkljivosti BSC? Ne poznam tako dobro.

profesjonalc ::

SuperKripto je izjavil:

Mato989 je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Prodat tezos pa ne mores in kupit nekaj druzga?


Daj mi en kovanec ki ma možnost realno in ni pump n dump varianta kot so kebabarji in banane te dni, pa da stakaš.

Razmišljam o Cardanu dejansko, ampak glede na to kako se je napumpal me je malo strah.

ne vem koliko je pametno stejkat in zaklepat kovance, po mojem mnenju se ne splaca. Koliko dobrih priloznosti si izpustil zato ker imas zaklenjene kovance?


Cardano je dobra izbira, ker kovancev ne zaklepaš (nevem od kot ti to Aqua), prav tako pa jih za stejkanje držiš v svoji denarnici, za katero imaš private keye. Sicer pa ti celsius omogoča yield farming na kateri koli kovanec, tudi btc(slabih 5% APY) ali stable coin(12.5% APY)...

hamez66 ::

kow je izjavil:

hamez66 je izjavil:




Če bi imeli ETH 2.0, potem ne bi bilo potrebe po BSC, tako pa zdaj uporabljamo BSC namesto ETH, ker se na BSC da, na ETH se pa ne da, razen, če si profitabilen s feeji. Funkcionalno je BSC zdaj to, kar bi ETH moral biti, ampak ni, ker so devi prepočasni in še niso lansirali nove verzije.

Moj namen je, da se naučim arbitraž preko defijev, pa če bom lahko profitabilen na ETH chainu, bom verjetno trejdal tam, učil se bom pa na BSC, ker bo taka šola mnogo cenejša.


Teb pac nic ni jasno. Ce bi bil ETH2.0 taksen kot je BSC, bi takoj vse prodal(i). ETH2.0 je resen inzenirski projekt, to ni marketing projekt od enega kitajcka.



Ja, sej shardi so bili leta 2017 samo 3 meseci oddaljeni, zdaj smo pa leta 2021 in se jih pričakuje tam leta 2022 ali 2023. Ampak lej, super, jaz sem vesel, da ste eth ljubitelji tako zaverovani v eth, jih držim in upam, da pridemo do 3500, da jih prodam kakšen sveženj :D

Tatankas ::

profesjonalc je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Mato989 je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Prodat tezos pa ne mores in kupit nekaj druzga?


Daj mi en kovanec ki ma možnost realno in ni pump n dump varianta kot so kebabarji in banane te dni, pa da stakaš.

Razmišljam o Cardanu dejansko, ampak glede na to kako se je napumpal me je malo strah.

ne vem koliko je pametno stejkat in zaklepat kovance, po mojem mnenju se ne splaca. Koliko dobrih priloznosti si izpustil zato ker imas zaklenjene kovance?


Cardano je dobra izbira, ker kovancev ne zaklepaš (nevem od kot ti to Aqua), prav tako pa jih za stejkanje držiš v svoji denarnici, za katero imaš private keye. Sicer pa ti celsius omogoča yield farming na kateri koli kovanec, tudi btc(slabih 5% APY) ali stable coin(12.5% APY)...


Se pravi cardano ne ponuja nič novega oz nebo ponujal nič novega, kar drugi že nebi imeli?

tonis ::

50k smo povohali zaenkrat. ampak sploh ni nekega vzdušja a ne? Manjka 10k zelen dildo na grafu a? :)
Prav tist feeling, kaj pa zdaj? Bo šlo še gor, morda dol, al celo levo in desno? :D

DegenGambler ::

Bo ponujal nove stvari. Staking, Governance, Smart contracte, hitro omrežje.

Vsi se pa trudijo razvijat sedaj. Cardano Proof of Stake že ima. Naslednji mesec so smart contracti. Governance potem nekaj časa kasneje. Etheruem ima smart contracte, nima pa PoS.

Na koncu ne bo zmagal en chain, daleč od tega. Na svetu bo veliko chainov. Tako kot imamo danes veliko tehnoloških firm in ne samo Alphabet.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Tatankas ::

DegenGambler je izjavil:

Bo ponujal nove stvari. Staking, Governance, Smart contracte, hitro omrežje.

Vsi se pa trudijo razvijat sedaj. Cardano Proof of Stake že ima. Naslednji mesec so smart contracti. Governance potem nekaj časa kasneje. Etheruem ima smart contracte, nima pa PoS.

Na koncu ne bo zmagal en chain, daleč od tega. Na svetu bo veliko chainov. Tako kot imamo danes veliko tehnoloških firm in ne samo Alphabet.


Vse to ima Tezos zadnja 3 leta. Nothing new here...

profesjonalc ::

Tatankas je izjavil:



Se pravi cardano ne ponuja nič novega oz nebo ponujal nič novega, kar drugi že nebi imeli?


Jaz ga ne bi tako hitro odpisal, držim ga longterm, deleže začnem prodajati, ko in če pridemo do 3$ish

endelin ::

Že vidim kako vas bodo whalei obrai za ves profit ko str ga nardili letos>:D

spegli ::

Takle price action je res fajn. Bo pokalo lol

kow ::

Mimogrede, kolk je binance chain ze velik? Anyone?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

energetik ::

tonis je izjavil:

50k smo povohali zaenkrat. ampak sploh ni nekega vzdušja a ne? Manjka 10k zelen dildo na grafu a? :)
Prav tist feeling, kaj pa zdaj? Bo šlo še gor, morda dol, al celo levo in desno? :D
Levo bo šlo bl težko :))
50k sem sice pričakoval da bo, kot si napisal, spektakularno. Pa se je prav počasi priplazil do tja. Še vedno ne vem, kaj naj. Najbolje da čakam, kam se bo usulo.

spegli ::

Rising wedge ne more v neskončnost

paradoxxx ::

SuperKripto je izjavil:

Polkastarter


V 14dneh x5. Zanimivo..

spegli ::

Če ne bo spet objave, da je XX miljarder nabavil

PrimoZ_ ::

Naslednja postaja, 100k$ :))

Lojzek007 ::

Hej izkušen folk, jaz bi rabil nasvet: Sem 100% v fiatu zdej, kaj naj nardim? A mislite da se splača kaj kupit, da bo šlo ful gor?

Tnx bros 8-)

Mato989 ::

lol, cardanota ne morš stakat na krakenu wtf
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

mit3k ::

Lojzek007 je izjavil:

Hej izkušen folk, jaz bi rabil nasvet: Sem 100% v fiatu zdej, kaj naj nardim? A mislite da se splača kaj kupit, da bo šlo ful gor?

Tnx bros 8-)


Buy high, sell higher!

profesjonalc ::

Mato989 je izjavil:

lol, cardanota ne morš stakat na krakenu wtf


As i said, stejka se iz privatne denarnice :)

Jacksmav ::

Mato989 je izjavil:

lol, cardanota ne morš stakat na krakenu wtf

jp žal kraken nima možnosti za ado ...binance pa za 5% mesec dni zaklenjeno...mi pa ne diši

DegenGambler ::

Tatankas je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Bo ponujal nove stvari. Staking, Governance, Smart contracte, hitro omrežje.

Vsi se pa trudijo razvijat sedaj. Cardano Proof of Stake že ima. Naslednji mesec so smart contracti. Governance potem nekaj časa kasneje. Etheruem ima smart contracte, nima pa PoS.

Na koncu ne bo zmagal en chain, daleč od tega. Na svetu bo veliko chainov. Tako kot imamo danes veliko tehnoloških firm in ne samo Alphabet.


Vse to ima Tezos zadnja 3 leta. Nothing new here...


Tole si ga pa pihnil :D
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrimoZ_ ::

Jacksmav je izjavil:

Mato989 je izjavil:

lol, cardanota ne morš stakat na krakenu wtf

jp žal kraken nima možnosti za ado ...binance pa za 5% mesec dni zaklenjeno...mi pa ne diši


Kaj misliš s tem: 5% mesec dni zaklenjeno ?

tommorrow ::

Tatankas je izjavil:

profesjonalc je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Mato989 je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Prodat tezos pa ne mores in kupit nekaj druzga?


Daj mi en kovanec ki ma možnost realno in ni pump n dump varianta kot so kebabarji in banane te dni, pa da stakaš.

Razmišljam o Cardanu dejansko, ampak glede na to kako se je napumpal me je malo strah.

ne vem koliko je pametno stejkat in zaklepat kovance, po mojem mnenju se ne splaca. Koliko dobrih priloznosti si izpustil zato ker imas zaklenjene kovance?


Cardano je dobra izbira, ker kovancev ne zaklepaš (nevem od kot ti to Aqua), prav tako pa jih za stejkanje držiš v svoji denarnici, za katero imaš private keye. Sicer pa ti celsius omogoča yield farming na kateri koli kovanec, tudi btc(slabih 5% APY) ali stable coin(12.5% APY)...


Se pravi cardano ne ponuja nič novega oz nebo ponujal nič novega, kar drugi že nebi imeli?


Samo kislo grozdje :)

DegenGambler ::

Da sredstev za 30, 60, 90 dni odvisno od obdobja, ki ga izbereš, ne moreš uporabljat.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

kow ::

Tatankas je izjavil:

Kaj so pomanjkljivosti BSC? Ne poznam tako dobro.


Ne poznam dobro. Ampak mehanizem konsenza je DPoS, kar pomeni, da je tako kot da bi se na pokru 5 prijatlov zmenilo, da bodo kontrolirali blockchain. Ostali jim pa naj zaupamo.
Ce se ne motim lahko (vsaj nekatere) tokene kontrolira binance, kar pomeni da kaksen zaposleni z dostopom (oz. verjetno je potrebno nekaj njih) "ukrade/unici" tvoje tokene. Ali pa, ce jim ukradejo kljuce ipd. Ce binance propade, chain verjetno tudi ni sustainable in je konec z njim. Poleg tega, ce se bo "De"Fi prijel na chainu, bo drago validirati celo zgodovino transakcij, ker ne bos imel dovolj disk space-a in bo node velik terabajte itd.

Skratka, chain pod kontrolo podjetja, kar naceloma ni smiselno. Ampak v bik maniji, to sploh ni pomembno. Ljudje hocejo trejdati "prihodnost" in skacejo iz coina v coin, da bodo zadeli x100 in uresnicili svoje sanje o bogastvu.

Jacksmav ::

DegenGambler je izjavil:

Da sredstev za 30, 60, 90 dni odvisno od obdobja, ki ga izbereš, ne moreš uporabljat.

lahko prekineš...sam sem prejšnji teden že dal not ado...pa prekinil...nazaj dobiš čez 3 dni

profesjonalc ::

Ne razumem zakaj bi kdo izbral to binance opcijo, da ti za 30 dni zaklenejo sredstva, če lahko iz svoje denarnice, kjer ti držiš privet key stejkaš za istih 5% brez lock upa :|

spegli ::

Pogrešam čase, ko je Severna Koreja prepovedala kripto za en teden.

heero ::

kako pa je z Coinbase ? al obstaja kaj boljsega

Jacksmav ::

sam sem dal stejkat dune....pa so izginili iz denarnice...na srečo xtz na galleon ne...sem pa zaradi varnosti prenesel na kraken in tam stejkal....xtz prodan :)

kow ::

heero je izjavil:

kako pa je z Coinbase ? al obstaja kaj boljsega


Si mislil vprasati, ce obstaja kaj slabsega? Obstaja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

spegli ::

ByBit je soliden. Ni tako oderuški kot Coinbase

IL_DIAVOLO ::

heero je izjavil:

kako pa je z Coinbase ? al obstaja kaj boljsega


Ko sem videl provizije, sem tistega bogega tezosa pretopil na binance.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!
««
286 / 1490
»»