» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
284 / 1490
»»

DegenGambler ::

PancakeSwap ga podpira, na twitterju hitro nabirajo followerje, so kao "Chainlink" na BSCju. Zdej a je dober projekt ali ne in ali bo uspel, me ne briga toliko. Zaenkrat ocenjujem, da je velik hype na tokene, pa da se jih bo takoj po IFOtu dalo prodat dražje :D Upejmo haha
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

hamez66 ::

Ok dejmo probat. Zadnjič so se nekateri pohvalili s 15 in kasneje celo 25x donosom. Wtf :D Zdej Chainlink BSCja je kar v redu zadeva. Pol se splača mal pogemblat.

DegenGambler ::

Je že 11m$ notri. Pol ure še do konca.

Ah idiot jaz. Vsem tele številke dans nagajajo.

11000% zaciljanih 1m$ je že investiranih, torej 110m$ in ne 11m$. Dobil bom na koncu ravno za kakih 10$ berija 8-)
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

Jacksmav ::

kaj UNI spet dal 405 gratis...še kdo dobil...ssam sem prejel na zerion :)

hamez66 ::

A te Cake BNB LP tokene se mora na Binance služit al kje to dobiš, da vstopiš v ta ico?

endelin ::

Samo še x30 in sem na pozitivni nuli s CanYa Coin

hamez66 ::

A so to tokeni od Liquidity providanja? Se mudi :D

DegenGambler ::

hamez66 je izjavil:

A te Cake BNB LP tokene se mora na Binance služit al kje to dobiš, da vstopiš v ta ico?


Am, kupit moraš cake, kupit moraš bnb. Potem pa greš na pancakeswap pa ob strani liquidity in moraš dat likviditi v bazen CAKE-BNB. Notri moraš dat v razmerju 1:1. V zameno dobiš CAKE-BNB-LP (liquidity pool) tokene. S temi tokeni nato lahko zakupiš berry v IFOju.

V razmerju 1:1 glede na vrednost tokenov.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

Super, sem naredil. Se je ful mudilo ampak je ista fora, kot pri apeswapu, tako da mi je uspelo.

No zdej pa držim pesti, da bo tole ratalo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

tonis ::

energetik je izjavil:

Ampak tole stanje zadnje 4 dni mi gre pa že ornk na jetra. Ni nobenih jasnih signalov, ali se bo BTC prebil gor ali padel dol, hkrati je v rising wedgu, ki se ponavadi konča z breakdown, 1D MACD je zelo velik in se obrača navzdol.
Po drugi strani se mu lahko naenkrat utrga in preseka zgornji resistance, v katerega buta že 1 teden.
Človk ne ve, kaj bi naredil. Zaenkrat imam skoraj vse v fiatu.


Moje mnenje je tu sicer podobno da ne vem kaj bo prej ali preboj ali prej še ena špica dol na tedenskem grafu.
Ampak zaenkrat mislim da konec tedna bomo nad 50k. Res mi deluje da gremo v parabolo, padci so pa zgolj špice na tedenskih svečah.

Včeraj smo sicer nekaj padli, ampak 4h graf se redno zaključuje znotraj kanala, ki sem ga objavil dva dni nazaj, oz tudi znotraj wedga, ki ga omenjaš. Tudi volumen zelene sveče prejšnji teden je bistveno večji od vseh rdečih sveč po tistem.
Zaenkrat izrazit uptrend.

Če bi mi manj gledali grafe bi bilo dosti manj stresno, ker če odzumiraš - gledaš večji timeframe, potem je slika jasna - zelene sveče.

hamez66 ::

Zdej smo na 17000%. Kaj oni bodo potem dobili miljon, 17 miljonov (oz še več) ali nekaj vmes?

DegenGambler ::

Ne mislim, da se jih proda za milijon. Ostanek gre nazaj investitorjem.

Jacksmav je izjavil:

kaj UNI spet dal 405 gratis...še kdo dobil...ssam sem prejel na zerion :)


Kje si to dobil? Kakšni so bili pogoji?
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

Aja tako. Se pravi, če bi hotel kupiti za 1000$, bi moral vložiti ful več, ker se potem večina dobi nazaj (vsaj pri projektu, ki je 17700% nad targetom)?

DegenGambler ::

Se mi zdi da je tko. Torej da ti dobiš (tvoj vloženi delež napram celotnemu vloženemu deležu) * število tokenov na voljo. Ampak ne me držat za besedo tuki.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

tonis ::

..glede zeriona, kaj ste naredili da ste dobili airdrop? jaz sem par dni nazaj konektal metamask in naredil en nakup, pa zaenkrat ni bilo nič free kovančkov.

PrimoZ_ ::

Ali lahko BTC prestaviš direktno iz bitstampa na binance ?

tonis ::

Seveda. Mogoče je celo free med menjalnicami, nisem siguren. Ampak jaz raje preko xrpja prenašam.

DegenGambler ::

Dobil 14 BRY tokenov 8-)
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrimoZ_ ::

tonis je izjavil:

Seveda. Mogoče je celo free med menjalnicami, nisem siguren. Ampak jaz raje preko xrpja prenašam.


Se ti da na kratko povedat kje to naredim ?
In zakaj preko XRP

energetik ::

PrimoZ_ je izjavil:

tonis je izjavil:

Seveda. Mogoče je celo free med menjalnicami, nisem siguren. Ampak jaz raje preko xrpja prenašam.


Se ti da na kratko povedat kje to naredim ?
In zakaj preko XRP
Ker je prenašanje XRP skoraj zastonj in zelo hitro. Še cenejše pa je preko XLM, od zdaj iz Bitstampa na Binance samo še s temi prenašam, fee je skoraj zanemarljiv, pa v minuti, dveh se prenese.
Imaš pa fee za prodat BTC in nabavit XLM.

DegenGambler ::

BRY se takoj ob listingu trenutno prodaja pri 3.5$. Torej x7 glede na IFO.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

doktorproof ::

energetik je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

tonis je izjavil:

Seveda. Mogoče je celo free med menjalnicami, nisem siguren. Ampak jaz raje preko xrpja prenašam.


Se ti da na kratko povedat kje to naredim ?
In zakaj preko XRP
Ker je prenašanje XRP skoraj zastonj in zelo hitro. Še cenejše pa je preko XLM, od zdaj iz Bitstampa na Binance samo še s temi prenašam, fee je skoraj zanemarljiv, pa v minuti, dveh se prenese.
Imaš pa fee za prodat BTC in nabavit XLM.


Kaj pa direkt EURE iz bitstampa na binance? Se to da, stroški?

hamez66 ::

DegenGambler je izjavil:

Dobil 14 BRY tokenov 8-)



Kul. 266 tukaj. Je zgleda treba ful vložit, če hočeš kaj teh tokenov. Na srečo je binance smart chain veliko cenejši, na eth bi za tole igračkanje s coini zdaj plačal blizu 500$. A si kaj izračunal ceno, po kateri smo plačali te tokene? Meni še ni uspelo :D

DegenGambler ::

hamez66 je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Dobil 14 BRY tokenov 8-)



Kul. 266 tukaj. Je zgleda treba ful vložit, če hočeš kaj teh tokenov. Na srečo je binance smart chain veliko cenejši, na eth bi za tole igračkanje s coini zdaj plačal blizu 500$. A si kaj izračunal ceno, po kateri smo plačali te tokene? Meni še ni uspelo :D


Token plačas po ceni 0.5$. Trenutno se BRY prodaja pri 5.5$, torej že x11. Cena pa še strmo raste.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Neon87 ::

Phala.network (PHA), še en od Polka projektov.. Ali mislite, da bi to lahko naredilo kaj profita?
https://coinmarketcap.com/currencies/ph...

hamez66 ::

DegenGambler je izjavil:

hamez66 je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Dobil 14 BRY tokenov 8-)



Kul. 266 tukaj. Je zgleda treba ful vložit, če hočeš kaj teh tokenov. Na srečo je binance smart chain veliko cenejši, na eth bi za tole igračkanje s coini zdaj plačal blizu 500$. A si kaj izračunal ceno, po kateri smo plačali te tokene? Meni še ni uspelo :D


Token plačas po ceni 0.5$. Trenutno se BRY prodaja pri 5.5$, torej že x11. Cena pa še strmo raste.



Aja, tako to lavfa. Pol bi moral ful več vložit, če bi hotel konkreten znesek. Vidim, da je tole precej varna oblika igračkanja.

DegenGambler ::

DegenGambler je izjavil:

hamez66 je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Dobil 14 BRY tokenov 8-)



Kul. 266 tukaj. Je zgleda treba ful vložit, če hočeš kaj teh tokenov. Na srečo je binance smart chain veliko cenejši, na eth bi za tole igračkanje s coini zdaj plačal blizu 500$. A si kaj izračunal ceno, po kateri smo plačali te tokene? Meni še ni uspelo :D


Token plačas po ceni 0.5$. Trenutno se BRY prodaja pri 5.5$, torej že x11. Cena pa še strmo raste.


7.2$

Sistem je podoben kot binance launchpad nov format. Vkolikor bo še veliko IFOjev (kar jih bo) na ta način, bodo CAKE tokeni kar rastli.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

No lej, super, kdaj je naslednji IFO? :)) Tole je smešno, to bom počel tudi v prihodnje :D

DegenGambler ::

Platforme, ki imajo IFO so še BakerySwap in pa BSCex pa morda še kaka druga. No te poznam. Na Pancakeswapu in bakeryswapu trenutno ni napovedanega nobenega novega IFOta.

Dobil si za 130 dolarjev tokenov, sedaj jih lahko prodaš za 2k. Lepa :)
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

A_A ::

od česa dobivaš te tokne?

urosz ::

Kje pa jih prodajate? Kje so zlistani sploh?

DegenGambler ::

Menjaš jih lahko na PancakeSwapu.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrimoZ_ ::

energetik je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

tonis je izjavil:

Seveda. Mogoče je celo free med menjalnicami, nisem siguren. Ampak jaz raje preko xrpja prenašam.


Se ti da na kratko povedat kje to naredim ?
In zakaj preko XRP
Ker je prenašanje XRP skoraj zastonj in zelo hitro. Še cenejše pa je preko XLM, od zdaj iz Bitstampa na Binance samo še s temi prenašam, fee je skoraj zanemarljiv, pa v minuti, dveh se prenese.
Imaš pa fee za prodat BTC in nabavit XLM.


Hvala.
Torej kupim XRP/XLM in dam withdraw kjer kot destinacijo navedem binance in je to to ?
Trenutno mal gemblam in bom s tem raje nadaljeval na binance, ker je manjši fee.

urosz ::

Če prav razumem.. na PancakeSwapu joinaš IFO tako da vložiš BNB. Nato v zameno glede na to koliko si vložil, dobiš Token, ki ga menjaš nazaj za BNB?

energetik ::

doktorproof je izjavil:

Kaj pa direkt EURE iz bitstampa na binance? Se to da, stroški?
Zaenkrat še ni digitalnega €... Zakaj bi to sploh počel, če lahko direktno nakažeš € na Binance??

PrimoZ_ je izjavil:

energetik je izjavil:

Ker je prenašanje XRP skoraj zastonj in zelo hitro. Še cenejše pa je preko XLM, od zdaj iz Bitstampa na Binance samo še s temi prenašam, fee je skoraj zanemarljiv, pa v minuti, dveh se prenese.
Imaš pa fee za prodat BTC in nabavit XLM.


Hvala.
Torej kupim XRP/XLM in dam withdraw kjer kot destinacijo navedem binance in je to to ?
Trenutno mal gemblam in bom s tem raje nadaljeval na binance, ker je manjši fee.

Ja. Seveda moraš najprej na Binance kliknit deposit in pazljivo skopirat naslov in tag. Probaj najprej s malim zneskom, da ne zafrkneš v prvo.
Tud jst sem skor vse prenesel na Binance, na Bitstampu te feeji ubijejo pri dnevnem trgovanju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

endelin ::

Kdaj dobimo airdrop od Xrp?:D

SuperKripto ::



POLS v razmerju z ADA Cardano. Kaze na zelo mocen trend, vzorec rounded bottom. Sem se pozanimal mal o projektu. Gre se za nekaksen nadomestek za Polkadot, kjer tisti, ki ne morejo v Polkadot gredo na Polkastarter, ali nekaj takega. Zdaj je prisel nek nov projekt na Polkastarter in zgleda je naval za listo, pogoj je nakup mislm da 3000 kovancev ? za vstop na listo za nakup novega ico ali ido, sej ne vem kaj je tocn.

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

DegenGambler je izjavil:

Platforme, ki imajo IFO so še BakerySwap in pa BSCex pa morda še kaka druga. No te poznam. Na Pancakeswapu in bakeryswapu trenutno ni napovedanega nobenega novega IFOta.

Dobil si za 130 dolarjev tokenov, sedaj jih lahko prodaš za 2k. Lepa :)



Ja, lepo tole poteka. Nikoli se nisem posebej poglobil v ta DEFI, ker so cene feejev na eth previsoke, pa me je potem odvračalo. Samo da na takle način dobiš izi x10, je pa potem neumno, da ne bi vlagal. Jaz sem si tokene LP naredil iz 97 BNB in 1500-1700 cake (ne vem točno v tem momentu). To bi šel lahko all ali po možnosti s kakšnim defi kreditom (če se da) in bi ogromno pokasiral za nekaj klikov.

Kripto mesi ::

Ko ti bo en rug pull vse odnesel boš videl, zakaj ne greš z vsem noter.

hamez66 ::

Kripto mesi je izjavil:

Ko ti bo en rug pull vse odnesel boš videl, zakaj ne greš z vsem noter.


Aha. Kaj pa je ta rug pull? Kako to izgleda?

Hvala za opozorilo. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

Fly2Sky ::

energetik je izjavil:

doktorproof je izjavil:

Kaj pa direkt EURE iz bitstampa na binance? Se to da, stroški?
Zaenkrat še ni digitalnega €... Zakaj bi to sploh počel, če lahko direktno nakažeš € na Binance??

PrimoZ_ je izjavil:

energetik je izjavil:

Ker je prenašanje XRP skoraj zastonj in zelo hitro. Še cenejše pa je preko XLM, od zdaj iz Bitstampa na Binance samo še s temi prenašam, fee je skoraj zanemarljiv, pa v minuti, dveh se prenese.
Imaš pa fee za prodat BTC in nabavit XLM.


Hvala.
Torej kupim XRP/XLM in dam withdraw kjer kot destinacijo navedem binance in je to to ?
Trenutno mal gemblam in bom s tem raje nadaljeval na binance, ker je manjši fee.

Ja. Seveda moraš najprej na Binance kliknit deposit in pazljivo skopirat naslov in tag. Probaj najprej s malim zneskom, da ne zafrkneš v prvo.
Tud jst sem skor vse prenesel na Binance, na Bitstampu te feeji ubijejo pri dnevnem trgovanju.


ja dragi so ni kaj! vendar na Bitstampu lahko "zbežiš" v Fiat, če je kriza... Kak je na Binancah? je Fiat varjanta ali samo Tether?
Binance: https://www.binance.com/?ref=16631711 (Ref.ID: 16631711)
https://www.mexc.com/register?inviteCode=1bZR5

SuperKripto ::

Kripto mesi je izjavil:

Ko ti bo en rug pull vse odnesel boš videl, zakaj ne greš z vsem noter.

graf pred par dnevi je kazal, da je bil takrat eden najmocnejsih kovancev na trgu, ce ne celo najmocnejsi med top 130 kovancev. Zato sem dal graf za tole. Od takrat je sel iz 3.55 dolarja na 7.3 dolarja. Se prav vec kot x2. Mislm da je tole resen projekt, ki bo verjetno zelo kmalu med top 100 kovancev. Po mojem mnenju ima potencial tudi za top 70, ampak to je samo moje mnenje in ne priporocam nakup z vecjim zneskom. Sem samo opazil zelo mocen trend v zadnjem casu. Zarad mene ga lahk pustite pri miru.

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

Na Binancah imaš tudi EUR, poleg pestre izbire stable coinov.

Kripto mesi ::

hamez66 je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Ko ti bo en rug pull vse odnesel boš videl, zakaj ne greš z vsem noter.


Aha. Kaj pa je ta rug pull? Kako to izgleda?

Hvala za opozorilo. :)

Google rug pull crypto npr (https://www.reddit.com/r/ethereum/comme... ), na ethju je bilo ogromno scamov, tudi na bsc bodo prišli.

hamez66 ::

Si bom o tem kasneje še kaj prebral. Tokrat sem zaupal DegenGamblerju . :D Sej ta panckakeswap je v bistvu samo kopija uniswapa, ki je nekako testiran, al kako gre to?

Pomoje so zdaj defi borze malenkost bolj varne kot na začetku, ampak sigurno je treba biti previden pri izbiri projektov. Podobno, kot v času icotov, je bilo treba naredit research o icotu, ekipi,. Tu na panckakeswap je v bistvu vse avtomatizirano in se potem nekako zaupam kodi, tako da te pomoje težje nategnejo. Ja, sigurno pa ne bi bil rad v igri enkrat, ko bi prišlo do nekega hacka, ali v IFOtu ekipe, katere namen je samo pobrat denar.

Zdej če bi se vsakič izteklo tako, kot se je zdaj, potem bi lahko šel all in. Ampak realnost je pač drugačna in to je treba upoštevati.

Kripto mesi ::

SuperKripto je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Ko ti bo en rug pull vse odnesel boš videl, zakaj ne greš z vsem noter.

graf pred par dnevi je kazal, da je bil takrat eden najmocnejsih kovancev na trgu, ce ne celo najmocnejsi med top 130 kovancev. Zato sem dal graf za tole. Od takrat je sel iz 3.55 dolarja na 7.3 dolarja. Se prav vec kot x2. Mislm da je tole resen projekt, ki bo verjetno zelo kmalu med top 100 kovancev. Po mojem mnenju ima potencial tudi za top 70, ampak to je samo moje mnenje in ne priporocam nakup z vecjim zneskom. Sem samo opazil zelo mocen trend v zadnjem casu. Zarad mene ga lahk pustite pri miru.

Wtf, nisem odgovarjal tebi. Drugače pa ja POLS je ok (ala kickstarter varianta za polkadot projekte), sem ga kupil na 1.54$ ampak že prodajam po delih.

SuperKripto ::

Zakaj tisti, ki ste kupovali POLS niste tega priporocili tudi drugim, ste pa recimo kar pogosto priporocal Tezos?

Kripto mesi ::

Zakaj? Ker nočem, da se 300 kretenskih nodijev oglasi s svojim teženjem, ker mu bo x10 premalo.

SuperKripto ::

Neon87 je izjavil:

Phala.network (PHA), še en od Polka projektov.. Ali mislite, da bi to lahko naredilo kaj profita?
https://coinmarketcap.com/currencies/ph...






Prvi graf pha v razmerju z DOT, trenutno v trikotniku, neodloceno.
Drugi graf Pha v razmerju z Pols. Naredil breakout navzdol in prot Polsu trenutno pada.

PowaAaaaH ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

suhi je izjavil:

V tem mescu, kolikor spremljam kripto sceno, se je celoten market cap skorajda podvojil. Še dva tedna nazaj je bil pod trilijonom dolarjev, zdaj smo že nad 1,5 trilijona. Modrovat o teh zadevah lih ne morem, ampak to je ja že zdaj čist adijo pamet?


Ker? Kako kaj Tesla in Market Cap?


Ja pa google pa apple pa se so... pregreto ko svinja



Že ene 3x sem opazil, da omenjaš Apple in Google pod pregreto in nevem kok precenjeno. Imaš kakšne analize zakaj oz. ali mi lahko pojasniš svoje ugotovitve?

Jaz upam stavit, da bo Apple konec leta minimum 150$ na delnico. Google je pa tudi daleč od precenjene delnice, kar je slabo pri googlu in facebooku so razne antitrust lawsuits.. Je pa Facebook nekak tudi najbolj podcenjena delnica glede na dobičke. Težave ima bolj z priljubljenostjo firme kot tudi z njihovim ne najbolj priljubljenim CEO-tom.
««
284 / 1490
»»