» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
275 / 1490
»»

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Ti samo prodaj nodi. Bolje sedaj kot potem ko bo 40% korekcija.


Kaj pa ce bi jaz ti in mato nrdil en mini dump marketa?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PersonaRuda ::

Skycoin je kot kaže tisti prvi, ki je ponudil posezonsko znižanje. Akcija -25% za kovanec :D Do razprodaje zalog :))

PrihajaNodi ::

PersonaRuda je izjavil:

Skycoin je kot kaže tisti prvi, ki je ponudil posezonsko znižanje. Akcija -25% za kovanec :D Do razprodaje zalog :))



Poglej si Tezos. Spet stable coin. Tvoje sranje se vsaj premika
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

Dobro. Za SKY se ne sekiram. Ker pri 300% rasti v 24 urah je za pričakovati kasneje isti dan -50% korekcijo. Tako da SKY bo še pomoje danes kar padel dol. Bom pa zadovoljen, če se bo stabiliziral na $3 in potem tukaj ostal kakšen teden, dva ali pa celo mesec dni. Boljše to kot $0,50 kjer je bil zadnje leto v povprečju :D

Senior Dev ::

SKY mala korekcija. Čas za akumulacijo, tole gre nad 100$ 100 posto.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PersonaRuda ::

Sicer pa Nodi, Tezos je prišel na ATH oz. pol ATH, če štejemo, da je nekoč bil vreden $10. Skycoinu še manjka x10 do ATH oz. x5 do polovice ATH. Tako da Tezos je definitvno več naredil, ti pa jamraš kot da ni nič. SKY je dosti manj naredil, pa jaz recimo ne jamram. Držim pa pesti, da v kratkem pride (v roku 4-6 tednov) na polovico ATH.

Je pa kot kaže sedaj res pravi čas, da določeni kovanci gredo vsaj do polovice svojega prejšnjega ATH, če ne že celo na novi ATH. Ker potem bomo z zagotovstjo rekli, da še ena alt sezona bo in da se bo z alti dalo več narediti kot z BTC. To je tudi večini v tej temi cilj, zato smo tudi eni all-in ali pa dobršen del v alt coinih.

Senior Dev ::

Ste dokupili SKY na 3,64$? Zdaj je štartal na luno. Čakam samo še da Bezos vloži v SKY.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

PersonaRuda je izjavil:

Sicer pa Nodi, Tezos je prišel na ATH oz. pol ATH, če štejemo, da je nekoč bil vreden $10. Skycoinu še manjka x10 do ATH oz. x5 do polovice ATH. Tako da Tezos je definitvno več naredil, ti pa jamraš kot da ni nič. SKY je dosti manj naredil, pa jaz recimo ne jamram. Držim pa pesti, da v kratkem pride (v roku 4-6 tednov) na polovico ATH.

Je pa kot kaže sedaj res pravi čas, da določeni kovanci gredo vsaj do polovice svojega prejšnjega ATH, če ne že celo na novi ATH. Ker potem bomo z zagotovstjo rekli, da še ena alt sezona bo in da se bo z alti dalo več narediti kot z BTC. To je tudi večini v tej temi cilj, zato smo tudi eni all-in ali pa dobršen del v alt coinih.


Tezos ni dobr coin za primerjat. Nekdo ga je tu shilal in ga je kupilo pol foruma...
Poglej si recimo Avax. Od icota za 0,3 na 55 usd.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

Nodi upam da si prodal ker pol gre xtz x4 samo tebe se cakamo jaz sem unloadam pri 4.28eurov 50 postov tezzija dokupim ce pade pod 3.85e
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

endelin ::

Lol mato zadel si skor vrh. Čestitke:) dosti bolje kot jaz nekja dni nazaj.
Jaz sem tut razmisljal pri 5.2 ker mu ne uspe prebiti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Lol mato zadel si skor vrh. Čestitke:) dosti bolje kot jaz nekja dni nazaj.
Jaz sem tut razmisljal pri 5.2 ker mu ne uspe prebiti.


Sam pa ne bo mirno spal ker ga lahko ponoci odbije
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Na koncu dneva je vedno dobro imeti profit. Vrha itak nikol ne zadaneš

PrihajaNodi ::

To ni profit v primerjavi z drugimi kovanci

Glej link. To je profit
Kaj bo mato naredil ko bo 5.15 usd? Buy back? Ali zivcno cakaj da gre dol?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

To ni profit v primerjavi z drugimi kovanci

Glej link. To je profit


Zakaj pol ne daš v link že enkrat pa bo profit! Rekel si da boš pri 4,5$ prodal oz. ko pride EDO, zdaj je oboje preseženo ti pa še skoz utrujaš
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

endelin ::

Aja saj res. EDO je že mimo.:D

IL_DIAVOLO ::

Ce je pussy in si ne upa nakazat tistih par evrov.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

To ni profit v primerjavi z drugimi kovanci

Glej link. To je profit


Zakaj pol ne daš v link že enkrat pa bo profit! Rekel si da boš pri 4,5$ prodal oz. ko pride EDO, zdaj je oboje preseženo ti pa še skoz utrujaš


Zato ker link sm ze zamudu ane, zaradi poslusanja nasvetov tu.

endelin je izjavil:

Aja saj res. EDO je že mimo.:D


Edo je bil v soboto. Novice pridejo naslednji teden, tako kot denar od frozerk iz bank na borze
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Edo je bil v soboto. Novice pridejo naslednji teden, tako kot denar od frozerk iz bank na borze


No no Nodi, bodi načelen, rekel si takoj ko bo EDO live in in/ali bo čez 4,5$ link (previous ATH al nekaj si pravil) boš prodal in se rešiš tezosa

Oboje je rešeno pa še kar bluziš tu nekaj
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Siso ::

Senior Dev je izjavil:

Ste dokupili SKY na 3,64$? Zdaj je štartal na luno. Čakam samo še da Bezos vloži v SKY.


pa Berluskoni tudi

a bo še šlo dol Nodi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Siso ()

Scalper ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

To ni profit v primerjavi z drugimi kovanci

Glej link. To je profit


Zakaj pol ne daš v link že enkrat pa bo profit! Rekel si da boš pri 4,5$ prodal oz. ko pride EDO, zdaj je oboje preseženo ti pa še skoz utrujaš


Zato ker link sm ze zamudu ane, zaradi poslusanja nasvetov tu.

endelin je izjavil:

Aja saj res. EDO je že mimo.:D


Edo je bil v soboto. Novice pridejo naslednji teden, tako kot denar od frozerk iz bank na borze



Ti je kdo rekel, da idi all in Tezos? Kakobu in Juretu se lahko samo zahvališ, kot večina nas tukaj.. Če si investiral samo določen del, si lepo vleko procentke in še zraven naredil nek 10x v $ :)

Senior Dev ::

Ej frizerke, SKY še niste zamudle. Preko banke bo mogoče prepozno, preko kreditne kartice do limita bo treba.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

endelin ::

Xtz je bil odlicen coin "za priti nazaj v igro". Za si zaceliti rane po 2018, ker 2019 je bil eden boljsih performerjev. Nadaljevanje je za v pozabo lepo rečeno. Če bi človek bil vedež bi naredil: 2019 za dupliranje na xtz. Kasneje s profitom kupit skor karkoli v top 100 :p.

Tezos je bil eden top performerjev po kripto zimi!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Xtz je bil odlicen coin "za priti nazaj v igro". Za si zaceliti rane po 2018, ker 2019 je bil eden boljsih performerjev. Nadaljevanje je za v pozabo lepo rečeno. Če bi človek bil vedež bi naredil: 2019 za dupliranje na xtz. Kasneje s profitom kupit skor karkoli v top 100 :p.

Tezos je bil eden top performerjev po kripto zimi!


Potem pa je prisel defi in ga pokopal...ampak ok, recimo da pride nazaj med top 10...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

gandolfino ::

Baje so NFT tokeni pred vzletom,
ve kdo kaj več o tem?

Problem je ker jih ni na Binance.
Uniswapa se ne dotikam, bom pa zgleda odprl accounte še na Huobi, KuCoin, Kraken..

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

vicks ::

gandolfino je izjavil:

Baje so NFT tokeni pred vzletom,
ve kdo kaj več o tem?

Problem je ker jih ni na Binance.
Uniswapa se ne dotikam, bom pa zgleda odprl accounte še na Huobi, KuCoin, Kraken..


Na kirga boš stavil?

DegenGambler ::

Pomoje se tu splača razpršit. Se mi pa ideja o NFTih zdi izredno neumna. Ampak če bo čreda šla za njo, se jim bom priključil.

Drugi pa naj raje plujejo proti toku v Tezosu.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

vicks ::

Ja..Enjin bi znal še nekaj naredit...rarible smo malo zamudili, škoda je bila lepa rast.

ajfon ::

btw, REEF finance je zelo zanimiv (in zaenkrat še poceni).. 10k reef-a why not.

Lp

gandolfino ::

vicks je izjavil:

gandolfino je izjavil:

Baje so NFT tokeni pred vzletom,
ve kdo kaj več o tem?..


Na kirga boš stavil?


V moji belezki od vceraj so:
- Flow Dapper Labs (FLOW)
Huobi ali Kraken
- LUKSO Token (LYXE) kucoin
- whale token

DegenGambler ::

Jao nodi. Pa kako nizko si ti padu? Tu ti je Tezos v zadnjem tednu povišal portfolijo za 50k$, ti pa sprašuješ a je kul če poješ 3 leta stare sardine??

Pač vrzi stran raje. Zarad teh 5$ te najbrž ne bo pobralo. Keša maš pa itak dost. Milo bože ...
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

A_A ::

napoved za jutri: čaka nas polet ali pristanek ali pa plutje po valovih :)

BlackDeath ::

ajfon je izjavil:

btw, REEF finance je zelo zanimiv (in zaenkrat še poceni).. 10k reef-a why not.

Lp


Zaenkrat mam polovico ... predvidevam da mi bo zal :|

endelin ::

A se gremo eno igro?
Noben več ne omeni tezusa, xtz in izpeljank vsaj eno stran? Bo šlo?>:D

kakob ::

DegenGambler je izjavil:

Jao nodi. Pa kako nizko si ti padu? Tu ti je Tezos v zadnjem tednu povišal portfolijo za 50k$, ti pa sprašuješ a je kul če poješ 3 leta stare sardine??

Pač vrzi stran raje. Zarad teh 5$ te najbrž ne bo pobralo. Keša maš pa itak dost. Milo bože ...


Nodi je pač luzer bagholder. Taki si ne zaslužijo pičkinga dima.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

DegenGambler ::

endelin je izjavil:

A se gremo eno igro?
Noben več ne omeni tezusa, xtz in izpeljank vsaj eno stran? Bo šlo?>:D


Jaz bi se šel to igro za celotno temo.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

IL_DIAVOLO ::

gandolfino je izjavil:

Baje so NFT tokeni pred vzletom,
ve kdo kaj več o tem?

Problem je ker jih ni na Binance.
Uniswapa se ne dotikam, bom pa zgleda odprl accounte še na Huobi, KuCoin, Kraken..


Sem se že opekel s takim coini, tako da se bom držal tega kar poznam in kjer imam glavni portfolio. You all should do the same.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

endelin ::

Sedaj lahko samo molimo da azijci ne vstanejo na levo nogo:D

gandolfino ::

NFT se sliši obetavno..kao neki unikatni zbirateljski tokeni. Obstajao že neke zbirateljske virtualne karte. Verjamem da je to tudi prihodnost zbirateljstva.

Ampak se lahk opečem ja če ne grejo zadeve v pravo smer.
Zbirateljev vlagateljev je verjetno mali % ..

doktorproof ::

PowaAaaaH je izjavil:

Sj nevem zakaj sploh odpisujem haha, nimam res nč od tega.. Kar sm dobu tle gor je par dobrih feedbackov od tonisa in še par drugih (Superkripto,..), neke večje ribe z velkim kapitalom do katere imam velik Respect, kaj jim je ratal, to je pa to. Srednja žalost. Grem za Borutom haha, čeprav je deloval troll je na konc bil med pametnješimi zgleda :p..


Stocksi niso nič drugačni, tisto trejdanje (1,2,5,15 minutno) je dost bl intense kot na crypto 4h.. pa lp, držte se mi, želim vam big gainse v 2021 in naprej 8).


Če se ti le da, še kaj napiši. V tej temi je aktivna zgolj manjšina, ki maha s svojimi tič(k)i. Marsikdo pasivno spremlja to temo in poizkuša izluščiti kaj koristnega. S tvojimi objavami so zagotovo povečali izkoristek svojega časa, ki so ga namenili tej temi. Tudi jaz.

A_A ::

doktorproof je izjavil:

PowaAaaaH je izjavil:

Sj nevem zakaj sploh odpisujem haha, nimam res nč od tega.. Kar sm dobu tle gor je par dobrih feedbackov od tonisa in še par drugih (Superkripto,..), neke večje ribe z velkim kapitalom do katere imam velik Respect, kaj jim je ratal, to je pa to. Srednja žalost. Grem za Borutom haha, čeprav je deloval troll je na konc bil med pametnješimi zgleda :p..


Stocksi niso nič drugačni, tisto trejdanje (1,2,5,15 minutno) je dost bl intense kot na crypto 4h.. pa lp, držte se mi, želim vam big gainse v 2021 in naprej 8).


Če se ti le da, še kaj napiši. V tej temi je aktivna zgolj manjšina, ki maha s svojimi tič(k)i. Marsikdo pasivno spremlja to temo in poizkuša izluščiti kaj koristnega. S tvojimi objavami so zagotovo povečali izkoristek svojega časa, ki so ga namenili tej temi. Tudi jaz.

+1

Motion ::

Eni bodo rekli da shillam.
Sam nabavite si kaj SAND-a. Jst sem ga najprej nabavu pr 0.05 in ga od tedaj stalno dokupujem. Pomoje ogromen potencial in samo samo rase in rase.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

endelin ::

Jaz sem recimo shillal Flow že nekaj časa nazaj. Leponraste kljub danasnjemu mini dropu marketa

DegenGambler ::

gandolfino je izjavil:

NFT se sliši obetavno..kao neki unikatni zbirateljski tokeni. Obstajao že neke zbirateljske virtualne karte. Verjamem da je to tudi prihodnost zbirateljstva.

Ampak se lahk opečem ja če ne grejo zadeve v pravo smer.
Zbirateljev vlagateljev je verjetno mali % ..


Eh, na koncu je važno, da požrešna raja vidi gainse in potem rusha v to notri. To je tako nekako kot v DeFi trenutno. Uporabnosti v večini teh NFTjih ne vidim, samo če je to naslednji hype, je dobro imeti nekaj pozicij notri.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

IL_DIAVOLO ::

Sand mi je dal vedeti, da nft ni za mene :P
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Jacksmav ::

Anney je izjavil:

Jacksmav je izjavil:

kakob je izjavil:

Jacksmav je izjavil:

Ej a obstaja kak program, ki bi mi izračunal avtomatsko kolk trejdov sem naredil na določeni menjalnici v 1 letu...


Ja. Spreadsheet.


lahko kako povezavo...ker o tem pojma nimam :)


https://www.stocktrader.com/trading-jou...


Hvala :)

enemon ::

Se vam kaj tresejo roke ali ostajate strong?

PrihajaNodi ::

kakob je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Jao nodi. Pa kako nizko si ti padu? Tu ti je Tezos v zadnjem tednu povišal portfolijo za 50k$, ti pa sprašuješ a je kul če poješ 3 leta stare sardine??

Pač vrzi stran raje. Zarad teh 5$ te najbrž ne bo pobralo. Keša maš pa itak dost. Milo bože ...


Nodi je pač luzer bagholder. Taki si ne zaslužijo pičkinga dima.


Kdo pa je shilal tu najvec ta coin kao long term?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

gandolfino ::

Neverending story aka mehiška telenovela o XTZ S3E28..8-O
Bi blo še smešno(mesec nazaj) če ne bi blo že rahlo neokusno in retard..

kakob ::

PrihajaNodi je izjavil:

kakob je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Jao nodi. Pa kako nizko si ti padu? Tu ti je Tezos v zadnjem tednu povišal portfolijo za 50k$, ti pa sprašuješ a je kul če poješ 3 leta stare sardine??

Pač vrzi stran raje. Zarad teh 5$ te najbrž ne bo pobralo. Keša maš pa itak dost. Milo bože ...


Nodi je pač luzer bagholder. Taki si ne zaslužijo pičkinga dima.


Kdo pa je shilal tu najvec ta coin kao long term?


Ne vem, you tell me, pedofil.

Jaz sem investiral 1.7% svojgega NAV (sem šel preverit) ob ICOtu in potem ko je bil pod 1$ pojačal pozicijo še za cca 50% exstra.

Če si si pa ti s škarjami odrezal tiča, vtaknil glavo v woodchiper ali se vrgel pod avtobus, si sam kriv, shithead.

Lepe besede so mimo, ker smo probal z njimi in ostane samo še to. Get lost luzer.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()
««
275 / 1490
»»