» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
274 / 1490
»»

Jacksmav ::

Ej a obstaja kak program, ki bi mi izračunal avtomatsko kolk trejdov sem naredil na določeni menjalnici v 1 letu...

kakob ::

Jacksmav je izjavil:

Ej a obstaja kak program, ki bi mi izračunal avtomatsko kolk trejdov sem naredil na določeni menjalnici v 1 letu...


Ja. Spreadsheet.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

tonis ::

10cm frišnga snega mamo, še kdo? :)
..zdaj sem verjetno izdal svojo makro lokacijo.

btc res konfuzno zgleda..
ascending triangle je bil prebit, to je res bull signal, kot je že omenil energetik - zdaj smo pa na wedgu, še tega je treba zbit - če bo ob 13h pod 48800, po treba kot kaže še malo it po zalet.


RSIji se pa meni ne zdijo napihnjeni, vse je pod 70, rsi graf pa tudi odboj navzgor od supporta.
Je pa tako - čez vikend nastajajo CME gapi, torej če zbije danes, potem je velika verjetnost da se vrne nazaj na to ceno (v bearu sem !zaenkrat! kar prepričan da se bo)

Gor sem malo testiral s fib retracmentom, to je čista špekulacija, ampak morda je target tiste zelene sveče zadnjič tam med 60 in 65k. Dejansko se cena kar lepo odbija med leveli.

btw.. Mi en razloži kje se gleda shorts vs longs za btc, pa kakšno periodo se gleda?

@PowAaaaH, ne daj se :) ..koristen si za vse nas, ignoriraj teh nekaj brihtnjačev, od tistih, ki tukaj nekaj štejejo te nihče ne kritizira, celo mene ne, pa imam bistveno nižji % pravih napovedi.
Bi rekel da večina nas skuša naredit nekaj dobrega za vse - eni se trudimo s TA, drugi s fund analizo spet tretji pa s kombinacijo TA in duhovnimi nasveti 8-);)

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kako se vse ponavlja. Kot Elon Musk, je tale shilal vsak tedn enkrat en coin.

Ampak John McAfee si je od vseh šilanih kovancev dal le tatoo od Skycoina na sebe. :)

Drugače pa vidimo, da sploh ni pomembna toliko tehnologija kot pa marketing. Kovec z dobrim marketingom bo vedno bolj rastel od drugih brez marketinga ali slabšim marketingom. Dokaz za to je meme coin Dogecoin. Za ta kovanec so sami ustanovitelji rekli, da je ustanovljen kot parodija na kriptovalute in da nikoli ne bodo razvijali iz njega neke tehnologije. Pa poglej kak nato lahko zraste en taki kovanec ob dobrem marketingu.

Zato držim pesti, da se tega zavedajo tudi pri Skycoinu in da bomo tvegali, ter dali nekoč lepe vsote v marketing ob pogoju, da bodo razvili tudi to kar obljubljajo... Ampak brez dobrega marketinga ne bo nekih bajnih zaslužkov.

tonis ::

@kamikaza, da ni to tatu iz čigumija :D 2x se bo stuširal in že bo nared za novo nalepko 8-)

..sicer pa, a je držal obljubo, ni rekel da poje svoj ud, če ne gre btc na 250k do ~2020?

Jacksmav ::

kakob je izjavil:

Jacksmav je izjavil:

Ej a obstaja kak program, ki bi mi izračunal avtomatsko kolk trejdov sem naredil na določeni menjalnici v 1 letu...


Ja. Spreadsheet.


lahko kako povezavo...ker o tem pojma nimam :)

PersonaRuda ::

tonis je izjavil:

@kamikaza, da ni to tatu iz čigumija :D 2x se bo stuširal in že bo nared za novo nalepko 8-)

..sicer pa, a je držal obljubo, ni rekel da poje svoj ud, če ne gre btc na 250k do ~2020?

Imaš video, kjer mu v živo z iglo (pištolo) tetovirajo Skycoin. Drugače pa je rekel, da bo pojedel svoj ud, če BTC ne pride na 1 milijon do konca leta 2020. Na koncu se bo izkazalo, da se je samo za par let zmotil. :)

Anney ::

Jacksmav je izjavil:

kakob je izjavil:

Jacksmav je izjavil:

Ej a obstaja kak program, ki bi mi izračunal avtomatsko kolk trejdov sem naredil na določeni menjalnici v 1 letu...


Ja. Spreadsheet.


lahko kako povezavo...ker o tem pojma nimam :)


https://www.stocktrader.com/trading-jou...
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Nedasemiveč ::

Zdele gre cez 50k

DegenGambler ::

Ne se zdele :)

Se zdi kot da je tale 50k meja podobna kot tale za 20k. Dolgo casa se bo teasalo naokoli, ne bo pa slo cez. Ko pa bo slo cez, bo slo pa takoj na 52, 53k.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Mato989 ::

WRC555 je izjavil:

Kaksen portfolio svetujete za npr. 10.000 eur?

Polovico bi nalozil v bolj zihr kovance, drugo polovico v shitcoine.


Za 10k predlagam takole:

50% BTC
30% ETH
10% ADA ali DOT ali XLM
10% karkoli med top 30 ki ni stablecoin in ki ni od 1. decembra do danes zrastlo za več kot 200%.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

DegenGambler ::

Mato989 je izjavil:

WRC555 je izjavil:

Kaksen portfolio svetujete za npr. 10.000 eur?

Polovico bi nalozil v bolj zihr kovance, drugo polovico v shitcoine.


Za 10k predlagam takole:

50% BTC
30% ETH
10% ADA ali DOT ali XLM
10% karkoli med top 30 ki ni stablecoin in ki ni od 1. decembra do danes zrastlo za več kot 200%.


Mato, kar je med top 30 pa ni stablecoin in ni slo vec kot 200% gor v zadnjih 2.5 mesecih, potem ti ne ostane vec veliko izbire?? Razen ce jim priporocas scam kot so EOS, BitcoinSv al kaj podobnega?
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

IL_DIAVOLO ::

Ce bi dal 2k v vsakega od trenutni hypanih coinov, bi imel kar insane profit. Veliko večjega od btc-ja.

Mato je dal precej noob advice :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Baja ::

monero zadnje dni nekaj brca. mislim da mu manjka se enih 100% do ATH.

PrihajaNodi ::

kakob je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:



Sj isto kot @tezos. Mi smo najvec popusil



Popušil si ti največ kurcev, shithead.


Seveda, pa pedofil sem tudi. Nikoli ne bom pozabil kako si shilal “projekt”.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Nekomu popuščajo živci. Le zakaj?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

oracle ::

Mato989 je izjavil:

WRC555 je izjavil:

Kaksen portfolio svetujete za npr. 10.000 eur?

Polovico bi nalozil v bolj zihr kovance, drugo polovico v shitcoine.


Za 10k predlagam takole:

50% BTC
30% ETH
10% ADA ali DOT ali XLM
10% karkoli med top 30 ki ni stablecoin in ki ni od 1. decembra do danes zrastlo za več kot 200%.

Podpišem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

endelin ::

Market cap že 1.5T. Že skoraj 2x od tistega iz 2018.

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Market cap že 1.5T. Že skoraj 2x od tistega iz 2018.


Kaj ti sestavlja 50% portfolija?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

haha.

Sedaj če malo razmilimo. Ko je XTZ 5usd. 20% od 5usd je 1usd. Lahko so sedaj že malo večji pushi gor. Ampak itak vemo da tudi če gre x2 od sedaj bodo hodlerji še vedno imeli XTZ na hodl:))

Mato989 ::

DegenGambler je izjavil:

Mato989 je izjavil:

WRC555 je izjavil:

Kaksen portfolio svetujete za npr. 10.000 eur?

Polovico bi nalozil v bolj zihr kovance, drugo polovico v shitcoine.


Za 10k predlagam takole:

50% BTC
30% ETH
10% ADA ali DOT ali XLM
10% karkoli med top 30 ki ni stablecoin in ki ni od 1. decembra do danes zrastlo za več kot 200%.


Mato, kar je med top 30 pa ni stablecoin in ni slo vec kot 200% gor v zadnjih 2.5 mesecih, potem ti ne ostane vec veliko izbire?? Razen ce jim priporocas scam kot so EOS, BitcoinSv al kaj podobnega?


Zato pa je to gamble... lahko tudi v katerikoli coin... bistvo je da ima btcja 50% in etra 30% in tu bo nekdo ki ne misli tradat računal na dolgoročen profit čez X let tistih 20%je pač gamble, s tem da če bo dal 10% v ADA DOT ali Link bo verjetno tudi tu v plusu čez 1 leto =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

endelin ::

Ta plus je tudi zelo verjetno deljeno 20 čez eno leto lahko:P

oracle ::

PowaAaaaH je izjavil:

oracle je izjavil:

PowaAaaaH je izjavil:

Moj razlog trade-anja je to, da ne vrjamem oz. ne zaupam v dolgoročno naložbo v kripto (še za 1x), stocksi so druga stvar.. In pa želja/cilj (dolgoročno) živeti od trade-anja v kombinaciji z investiranjem. Če si lahka z trade-anjem nabiram dodaten kapital vsako dnevno, tednsko oz mesečno in ta kapital investiram naprej v dolgoročne investicije ali nepremičnine na dolgi rok je zame zmaga. To je razlog zakaj trade-am in če tega ne bom delal vsak dan, ne moram ratat boljši in konstanten.

Uspešnih trejderjev praktično ni. Ti očitno misliš, da si v vrhu svetovne smetane po sposobnostih in sreči. Mogoče si res. Ampak verjetno nisi.



Hehe, hvala za mnenje ga toplo sprejemam. Nimam se niti za približno (še) za med top trader-je, sem povprečna žalost še za 1x. Se pa slišimo čez 2 leti, pa ti bom znal kaj več povedati, do takrat pa hvala za pogumne besede, to mi da samo vzpodbudo za naprej :P.. Če misliš, da padam na free youtube videe (razen osnov) in razne povezave naprej, ki ne pijejo vode in se prodajajo zgolj zaradi zaslužka in vrjetno te "guruji" na koncu niti ne trejdajo potem še vedno cenim to mnenje saj ga uzemam kot opozorilo, kaj se v 90% na youtube dogaja. Hvala :)

Moja opozorila niso bila mišljena konkretno zate, ampak za vse, ki so se odpravili v svet trgovanja.

Kot že drugi omenili, vsak uspešen holder je bil nekoč neuspešen trader (malo posplošeno).

Moja osebna anekdota je bil 25% zaslužek proti BTCju, potem pa 80% padec. Verjetno bi lahko izgubo močno omilil, ampak ko sem videl, da sem zaj*, sem kar pustil vse skupaj, da je zgnilo. Nekaj kovancev je bilo celo de-listanih;(( Sicer v FIAT vrednosti sem bil še vedno v plusu. Svetla plat te zgodbe je predvsem to, da sem trgoval le z okoli 6% investicijskega kapitala.

IL_DIAVOLO ::

https://www.forbes.com/sites/billybambr...

To pa je močna napoved...
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

Ze pada. Mocna korekcija na obzorju.
Drzna napoved: btc 37 k

Xtz: 2.30 usd
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PersonaRuda ::

Ni mi jasno kak taka rast v enem dnevu. Če to danes do konca dne ne gre /2 me bo čudilo.

Senior Dev ::

Skycoin gre na ATH. Kdor ni vstopil je idiot. Oprostite za grobost, ampak resno mislim.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

PersonaRuda je izjavil:

Ni mi jasno kak taka rast v enem dnevu. Če to danes do konca dne ne gre /2 me bo čudilo.



Noro. Si prodal? Na konc bo tebe skycoin odpeljal v penzjon

PersonaRuda ::

Drugače pa. Skycoin, welcome back to TOP 200. Odslej bom spet mirneje spal...

endelin ::

od konca januarja SkyCoin x10:D
Sedaj smo v fazi ko je treba lovit x10 coine al kako?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

od konca januarja SkyCoin x10:D


Mors bit ze kar precej butast da ruknes kovanec ki ne naredi x10:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Ni mi jasno kak taka rast v enem dnevu. Če to danes do konca dne ne gre /2 me bo čudilo.



Noro. Si prodal? Na konc bo tebe skycoin odpeljal v penzjon

Nič še. Dokler ne prebije prejšnji ATH ($50) ne razmišljam, da bi kakršenkoli delež prodal. Pri $100/komad prodajam v vrednosti za rabljeno stanovanje (če bo sploh kdaj prišel do tja). Trenutno HODL in niti malo ne trzam, na to ceno. Zavedam se, da že jutri lahko gre /2 ali /3. Za moje pojme prehitro raste. Po drugi strani, pa je izjemno podcenjen bil in v tem času, ko so drugi rastli je on 1 leto skakal med $0,40 do $0,60. Marketcap je bil pod 10 milijonov. Realno kakšno tehnologijo imajo, bi moral biti marketcap blizu 1 milijarde. Računam pa, da je največ kar lahko doseže je, da se približa 10 milijardam. Približa samo, nemore pa preseči. To so čisto moje špekulacije in že jutri lahko pade spet nazaj, kjer je bil, to je pod 10 milijonov oz. pod $1/komad. Ampak vztrajam z HODL.

Senior Dev ::

PrihajaNodi je izjavil:

endelin je izjavil:

od konca januarja SkyCoin x10:D


Mors bit ze kar precej butast da ruknes kovanec ki ne naredi x10:)

To je res. V tem času je minimum x5, če se ti pa malo sanja blockchain tehnologija je pa minimum x10. SKY!!!! MOOOOOOON!!!!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

vicks ::

Tudi DOGE bo zbrcal do 1$ sem kar konkretno prepričan...

endelin ::

to bi pomenilo 100 mlrd cap-a samo DOGE

Senior Dev ::

vicks je izjavil:

Tudi DOGE bo zbrcal do 1$ sem kar konkretno prepričan...

Motiš se. Skycoin vzemi, Doge prodaj. Verjemi.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

endelin ::

Že 10% cca od vrha danes ponoči.

PersonaRuda ::

Senior Dev je izjavil:

vicks je izjavil:

Tudi DOGE bo zbrcal do 1$ sem kar konkretno prepričan...

Motiš se. Skycoin vzemi, Doge prodaj. Verjemi.

Vsak naj vzame v to kar verjame. Dogecoin ima najboljši možen marketing. To danes tudi največ šteje. Sam pa ne mislim dajati v Doge, ker ne razvijajo nobene tehnologije in ko bo marketing šel vstran, se ne ve kaj bo s tem kovancem. Lahko, da ne bo nič in bo obstal tam kjer bo. Lahko, da bo še naprej rastel kot do sedaj. Lahko pa se zgodi tudi črn scenarij. Kot z vsakim kovancem. Kot tudi Skycoin lahko doleti propad in bankrot.

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Lahko nekaj vprašam.

Kako bomo vedeli da ne bo več bulla in se preventivno umaknit? Pomoje se to ne da.

PersonaRuda ::

endelin je izjavil:

Lahko nekaj vprašam.

Kako bomo vedeli da ne bo več bulla in se preventivno umaknit? Pomoje se to ne da.

Ne da se. Pri prejšnjem bullu se je pisalo, da bo ATH na 6k, pa je kovanec potegnil do 20k. Isto se pri tem vedno bolj omenja 100k, pa lahko na koncu potegne preko 300k. Kje bo vrh? Tega pomoje niti Bog ne ve.

Senior Dev ::

Vedno bo bull. Fiat je pointless. V fiatu so samo še krediti, cene za produkte in storitve ipd. Ostalo je vse kripto.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Sergio4 ::

tonis je izjavil:



@PowAaaaH, ne daj se :) ..koristen si za vse nas, ignoriraj teh nekaj brihtnjačev, od tistih, ki tukaj nekaj štejejo te nihče ne kritizira, celo mene ne, pa imam bistveno nižji % pravih napovedi.
Bi rekel da večina nas skuša naredit nekaj dobrega za vse - eni se trudimo s TA, drugi s fund analizo spet tretji pa s kombinacijo TA in duhovnimi nasveti 8-);)

Se strinjam. Prebiranje analiz od @tonis in @PowAaaaH pa se koga je pravi balzam za oči med navlako ala tezos prepucavanje, pa kdo ma več v absolutnih zneskih, pa troli, ipd..

PersonaRuda ::

Moja špekulacija: BTC bo v tem bullu dosegel med 320k in 380k (v usd). Napoved za vrh: Vrh bo po moji oceni med 15. septembrom 2021 in 15. marcem 2022.

endelin ::

Uf kar dobro siplje. Upam da se trend obrne

DegenGambler ::

Zdele se pa topijo vsi alt gainsi zadnjega tedna. Testirajo vse nove ribice, ali bojo prodale.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Superboyy ::

Cajt za minimalne buye :)

PersonaRuda ::

DegenGambler je izjavil:

Zdele se pa topijo vsi alt gainsi zadnjega tedna. Testirajo vse nove ribice, ali bojo prodale.

In to je to, kar mene ne gane. Sem vedno samo opazoval in nikoli še nič prodal ali pa da bi me dajala panika oz. da bi želel narediti cenejši buyback. Nisem takšen tip človeka, ki bi to lahko na dolgi rok pogosteje prav zadel kot pa narobe. Zato je moja strategija HODL.

PrihajaNodi ::

Naj zacnem pocasi prdajat? Skrbi me tole
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Ti samo prodaj nodi. Bolje sedaj kot potem ko bo 40% korekcija.

kakob ::

Prodaj, odreši nas muk.
Never take a financial advice from someone who works for a living.
««
274 / 1490
»»