» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
271 / 1490
»»

SuperKripto ::

Danes je vikend, bodite pozorni na fejkout, boti rulajo cez vikend.

Senior Dev ::

Danes še naredimo enkrat x2, potem mogoče še jutri enega, potem pa malce premora, je čist preveč stresa.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

SuperKripto ::

trejdaj z 50 eur na trejd in stres bo cudezno izginil :D

Machete ::

Meni je zmanjkalo 50akov. Vzamejo 20+20+10?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

vicks ::

Senior Dev je izjavil:

Danes še naredimo enkrat x2, potem mogoče še jutri enega, potem pa malce premora, je čist preveč stresa.


v katere coine se boš podal?

Zezz ::

Eth se je ustavil in gre genav po suport liniji

Tm okrog 16ga 17ga bo jasno kam gremo

Ce prebije 1900 verjetno se prej

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zezz ()

endelin ::

Kaj je to sedaj neka stagnacija.
Dopamin je padel. Zgleda bo treba kak kozarec ta močnega ;p

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

mit3k ::

Čakamo da se usa zbudi, potem pa polni gas dalje.

Siso ::

Detroit diesel

endelin ::

Thekey povišal volume na 160k:)
Se splača morda fuknit notri nekaj ta dupliranje. Kak pravte?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

oracle ::

PowaAaaaH je izjavil:

Moj razlog trade-anja je to, da ne vrjamem oz. ne zaupam v dolgoročno naložbo v kripto (še za 1x), stocksi so druga stvar.. In pa želja/cilj (dolgoročno) živeti od trade-anja v kombinaciji z investiranjem. Če si lahka z trade-anjem nabiram dodaten kapital vsako dnevno, tednsko oz mesečno in ta kapital investiram naprej v dolgoročne investicije ali nepremičnine na dolgi rok je zame zmaga. To je razlog zakaj trade-am in če tega ne bom delal vsak dan, ne moram ratat boljši in konstanten.

Uspešnih trejderjev praktično ni. Ti očitno misliš, da si v vrhu svetovne smetane po sposobnostih in sreči. Mogoče si res. Ampak verjetno nisi.

Senior Dev ::

endelin je izjavil:

Thekey povišal volume na 160k:)
Se splača morda fuknit notri nekaj ta dupliranje. Kak pravte?

Ta mi ne diši za dupliranje. Imam slab filing. Še kaj podobnega?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

oracle ::

Zakaj mislite, da je na YT in podobnih portalih toliko "učiteljev" trejdanja? Vsi služijo od: 1. ogledov, 2. referal linko, 3. nekateri celo prodajajo svoj TA ali dostop do telegram grupe.
Zakaj enostavno ne izvestirajo ALL IN s svojim kapitalom? Ker je lažje služit od naivnežev, ki mislijo, da so sposobni trgovat. In to so ljudje, ki so že v štartu velik bolj sposobni od povprečnega slo-tech forumaša.

Sicer pa ja, kdor bi se rad naučil kako služiti s prodajo knjig 300€ na komad lahko kupi od mene knjigo, ki vas bo vsega naučila. Cena: 300€.

Senior Dev ::

Fovšija buta ven. Vsak gustek ne more prodajat knjig, učit trejdanja za 500€ na uro, imet na milijone ogledov na youtube... Svet se pač deli na uspešne in malce manj uspešne. Obriši solze, vzemi drobtinice ki ti jih ponuja situacija in bodi karseda srečen v lajfu.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IL_DIAVOLO ::

Kar ti zeli povedat, da pametni služijo na neumnosti drugih.

Ali morda kdo stakea? Icx vem da je najbolj profitabilen.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zezz ::

oracle je izjavil:

Zakaj mislite, da je na YT in podobnih portalih toliko "učiteljev" trejdanja? Vsi služijo od: 1. ogledov, 2. referal linko, 3. nekateri celo prodajajo svoj TA ali dostop do telegram grupe.
Zakaj enostavno ne izvestirajo ALL IN s svojim kapitalom? Ker je lažje služit od naivnežev, ki mislijo, da so sposobni trgovat. In to so ljudje, ki so že v štartu velik bolj sposobni od povprečnega slo-tech forumaša.

Sicer pa ja, kdor bi se rad naučil kako služiti s prodajo knjig 300€ na komad lahko kupi od mene knjigo, ki vas bo vsega naučila. Cena: 300€.

Ej ti pa si nekam sovrazno nastrojen. Pac ljudje trejdajo drugi holdajo vsak verjetno ve kaj pocenjaja. Sam trejdam stockse in to bolj za zabavo in da kaj malega zasluzim, ne sanjam o nekih penziji, lunah, raketah, kot vecina tukaj to mi je bolj hobi, holdanje mi je pac dolgcas in vsaj za mene vecji riziko. Je pa res to, da ce pregledas vse na jutubu preberes vse knjige placas vse tecaje doesent mean shit, na koncu, si ali pa nisi. Men gre tko vredu v vecje vsote se ne mislim spuscat.

urosz ::

Jaz steakam tako icx kakor tudi par drugih valut na Binance (Launchpad, Locked staking ipd.). Prakticno vse kar je mozno.

To mi tudi olajsa da hodlan namesto da bi panic sellal ?

SuperKripto ::

Stop lossi v kriptu niso ravno zanesljivi, ker je prevec volatilno. uporabite jo lahko kvecjemu za btc, eth, pa v bolj mirnih cajtih za top 10 ali top 30 kovancih. Drgac pa ne. V delnice folk daje velik denarja. Pri kriptu, ce zelite trejdat se boste mogli prilagodit in izbrat drugacno taktiko. Ko je 50 procentov korekcija bodo zacetniki v skrbeh, tisti bolj izkuseni pa bodo komaj cakali taksno priloznost. Zdej je odvisno od vas ali bo situacija izkoristila vas ali pa boste vi izkoristili situacijo. V posamicen trejd se vstopa z manjsim procentom. Ce gre cena gor, super, ste v dobicku. Ce gre cena 50 procentov dol, tudi super, popusti in cenej kupite. To delate dokler je uradno bull market. To se ve, osnova so moving average crte na dnevnem, tedenskem in mesecnem grafu. Pa trendlinije in suporti.

PrihajaNodi ::

Razmisljam da bi si jutri za valentinovo kupil za 1000eur doge coinov. To bi imel potem bolj za long term. Mnenja?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kakob ::

A si prodal tezos al si full of shit spet?
Never take a financial advice from someone who works for a living.

SuperKripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

Razmisljam da bi si jutri za valentinovo kupil za 1000eur doge coinov. To bi imel potem bolj za long term. Mnenja?

ne vem, vpras elona na njegovem tviterju, ce bo she kej shillal, a spremlja kdo sploh njegove tvite, lahk bi imel kaksen bot, ki ti sporoci alarm ko je nov doge shillanje

Motion ::

A se že ve za kake projekte ki bodo prišli na Cardano sedaj ko bo podpiral Smart contracts.

DegenGambler ::

"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

enemon ::

ZIL ga spet pumpa 8-)

IL_DIAVOLO ::

Je ze bil cajt da malo potegne :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Siso ::

Lite tudi lepo nabira
a amerikanci še iščejo start spray za btc

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Siso ()

Aston_11 ::

Nodi, si prodal XTZ? Kaj pravijo karte za danes?

SuperKripto ::

V bistvu je v kriptu in delnicah trenutno fora, da vsi na srednji rok zasluzijo, zato ker pri obeh printajo denar iz nic in potem vlagajo. Na slabsem je vecina sveta, ki ni ne v delnicah ne v kriptu, zato ker s printanjem denarja iz nic njihovi prihranki na banki izgubljajo kupno moc. In to se meni ne zdi prav.

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Nodi, pri 20$ prodajaš XTZ ali čakaš na 50$?
Vse kar je pod 1 milijon je brezveze po matomatiki, ker moraš še naprej delat u fabrki - ne spremeni lajfa. Torej 900 tisočakov ti kaj dosti ne pomaga.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

kakob ::

SuperKripto je izjavil:

In to se meni ne zdi prav.


Ja sej ni. Rešitev je da se obglavi central bankers & associated parties. Če pa to ne gre, pa optout iz fiat regulated ponzi sheme in v bitcoin.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Senior Dev ::

kakob je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

In to se meni ne zdi prav.


Ja sej ni. Rešitev je da se obglavi central bankers & associated parties. Če pa to ne gre, pa optout iz fiat regulated ponzi sheme in v bitcoin.

Še sreča da mam novo bajto vezano na ničvredni fiat in fiksno obrestno mero. To bo zdaj praktično zastonj ko bo Bitcoin zavladal svetu.
Banke so si s tem naredile lep minus preračunano v stabilni Bitcoin. Glej, glej, Billy je twittnil da je Bitcoin ponzi, -30%. Sej bo, sej bo. :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kakob ::

Senior Dev je izjavil:

stabilni Bitcoin.


Very good point. Bitcoin je bolj stabilen kot fiat. Npr USD M1 se je povečal ~40% v enem letu. Mislim da še največji shitcoini nimajo takih številk.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

Senior Dev ::

Veš ono ko greš z enim Bitcoinom po Tesla Roadster in se vrneš z Renault Cliotom ker je vmes Bill Gates "čivknil" da je Bitcoin ponzi.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Ganon ::

Two SEC Commissioners released OPPOSING statements in contradiction to the acting SEC Chair in regards to how the SEC approaches settlement with Defendant Corporations like Ripple. In Part II of this vlog, attorney Hogan talks about what this means, how Gensler could very well be the deciding factor, and how this changes our anticipated settlement timeframe!




Nekaj se kuha. :D

kakob ::

Senior Dev je izjavil:

Veš ono ko greš z enim Bitcoinom po Tesla Roadster in se vrneš z Renault Cliotom ker je vmes Bill Gates "čivknil" da je Bitcoin ponzi.


Ne, ne vem.

Če pa bi bi imel ta problem, bi ga rešil z uporabi n+1 finančnih inštrumentov, ki ga odpravijo.

FX currency risk / hedge je nekaj s čemer se morajo mednarodna podjetja pogosto ukvarjat in je že dolgo rešen problem. Danes je na voljo vsakemu sleherniku.

Itak pa teslo plačaš online via website, tako da billy nima časa twitnt.

Retard.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

endelin ::

Je Musk izgubil moč shillanja?

vicks ::

Senior Dev ::

endelin je izjavil:

Je Musk izgubil moč shillanja?

Misliš da je izgubil čredo? A bo Alibaba dala kontro in flikne 3 mrde notri? Potem da Billy 6 mrd, na drugi strani se bojo kletni ljudje drli hodl in fakfiat na mamini elektriki...
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Mato989 ::

oracle je izjavil:

Vidim ogromno novincev in le peščico veteranov (ala mato & nodi).

A jim noben ne razloži osnov recimo o trejdanju (glej moj prejšnji post) ali pa recimo da je TA na nelikvidnih no name shitcoinih absurd?
Ne vem sicer zakaj se sekiram za neke neznance, ampak me boli, ko kar vidim kako jih bo pekla rit čez kako leto in bodo začeli pisati, da je to vse ponzi...


Problem je da si ne dajo rečt kot recimo Borut ki misli da če kupi 100.000 shitcoinov za 3k ali delež btcja za 3k da če bo oboje šlo gor 30% da bo več imel od 100k shitcoinov :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IL_DIAVOLO ::

Ali pa ce vrze 3k v stable coin, ki bo sel gor x50.

#lambo
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kiFni ::

Senior Dev je izjavil:

Mi je kolega včeraj poslal, je bil že zadet k prasc:



Tole je že skor penzija po matomatiki ane.

Če to ni fake, sta oba fukjena. On ker je šeral to s tabo. Ti pa ker si javno objavil. On je bogat ti pa luzer.
Lahko je pa tvoj blockfolio... Na tem forumu dost folka sprašuje kako se žarnica zamenja v imenu soseda :)
Sploh pa nevem zakaj si ojavil.
Da te lažje en poišče in muči dokler ne poveš kdo je ta kolega. Potem pa še njega da izsili privatkey ali nakazilo...
Ja res pametno....

Nedasemiveč ::

Hvalisanja s točnimi številkami na javnem forumu tudi sam nikoli nisem razumel.

IL_DIAVOLO ::

Gayfolio :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kakob ::

Possibly a good warning sign of a local top.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

endelin ::

noro, dober milijon eur direktno gotovine če cashouta:)

Jao, xtz je že 8mlrd oddaljen od 10. mesta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

vicks ::

UNN union protocol token...Se splača neki ruknt notr...zna enkrat lepo it v višave...

blackbfm ::

Sam neprestano držim sredstva v usdt, le za trade jih potem začasno dam v kripto in nazaj ven. To je tudi bolj varna strategija kot vlaganje v kripto, ker kripto market lahko čez noč crasha za 50%, medtem ko bo usdt vreden skoz 1$.


Usdt in varna strategija. Upam da se hecas, zadeva je scam

IL_DIAVOLO ::

Monero zasprintal.

Gremo na 500!
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

endelin ::

haha DASH mi je ušel, krepko pod 200 usd, bi znal biti desetica ;(( Sem gledal dva dni nazaj da je bil eden redkih zelo eminentnih projektov, ki še skorajda ni zrastel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

ProdriveR ::

Zanimivo, da se je začel ICX neki prebujati. Sicer je bil že čas, ampak jaz sem nekako že obupal nad njim, sploh ko sem bral komentarje, da so totalno neodzivni. Če pridemo na ATH, pa bom čisto srečen :)

https://www.reddit.com/r/helloicon/comm...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ProdriveR ()
««
271 / 1490
»»