» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
273 / 1490
»»

blackbfm ::

Kul, obvladaš vse izraze. Koliko btcjev si kupil marca 2020?:))

PowaAaaaH ::

Bil sm v stocksih, še vedno sem. (5mestna številka). Samo trenutno vidim večji potencial trejdanja na BTC/ETH.. Imam tudi manjši kapital na crypto (še vedno 5 mestna).. Point tradeanja ni da kupim BTC in ga hodlam btw.

Zezz ::

PowaAaaaH je izjavil:

Bil sm v stocksih, še vedno sem. (5mestna številka). Samo trenutno vidim večji potencial trejdanja na BTC/ETH.. Imam tudi manjši kapital na crypto (še vedno 5 mestna).. Point tradeanja ni da kupim BTC in ga hodlam btw.

Petmestna stevilka za nekoga ki sele zacenja? No nevem ce je to lih neka pametna money in risk managment strategija.

PowaAaaaH ::

Sj nevem zakaj sploh odpisujem haha, nimam res nč od tega.. Kar sm dobu tle gor je par dobrih feedbackov od tonisa in še par drugih (Superkripto,..), neke večje ribe z velkim kapitalom do katere imam velik Respect, kaj jim je ratal, to je pa to. Srednja žalost. Grem za Borutom haha, čeprav je deloval troll je na konc bil med pametnješimi zgleda :p..


Stocksi niso nič drugačni, tisto trejdanje (1,2,5,15 minutno) je dost bl intense kot na crypto 4h.. pa lp, držte se mi, želim vam big gainse v 2021 in naprej 8).

DegenGambler ::

A je potrebno drgac ves cas merit, kdo ma daljsi kurac? Al ste zmozni met neko normalno debato? Ne napadat vsakega drugega s katerim se ne strinjate in nima tocno istih pogledov kot vi?

Za vse kurcomerce, ki ste se pa delal norca iz kamikaze, ker je allin v skycoinu: Je pa skycoin naresil x6 v zadnjih 14 dneh. Tako da zgleda je res, Sky is the limit.

https://www.coingecko.com/en/coins/skyc...
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

svecka ::

Mato989 je izjavil:

Problem je da vsak ki misli da je dober trader ga bo kmalu kaj orenk pojebalo, edino kaj ga bo resilo ce je tradat zacel na zacetku bulla in vecino ima vecino casa v fiatu ali non stop stop loss


mene je ravno stop loss zajebal, ko pridejo dnevi ko market pade za 20% dol za minuto, potem pa takoj nazaj skoči nazaj na začetno vrednost.

A_A ::

PowaAaaaH ne sekiraj se, vsak dela kakor sam želi. Jaz verjamem da ti bo uspelo ;)

Zezz ::

svecka je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Problem je da vsak ki misli da je dober trader ga bo kmalu kaj orenk pojebalo, edino kaj ga bo resilo ce je tradat zacel na zacetku bulla in vecino ima vecino casa v fiatu ali non stop stop loss


mene je ravno stop loss zajebal, ko pridejo dnevi ko market pade za 20% dol za minuto, potem pa takoj nazaj skoči nazaj na začetno vrednost.

Ce si bolj greedy si pa daj stop limit, v tem tvojem primeru bi te bo resilo ampak v nasprotnem bi pa sel pa se bolj v globino.

Kodrnusa ::

Kam gre zdej btc? Gor al dol?

mr_chai ::

aljo558 je izjavil:

Ima kdo Reef? Je bolj pump and dump coin ali za holdat?


Poznam avtorja. Gre za nekega makedonskega scammerja, jaz bi dal tace proč..

Apofis ::

Kodrnusa je izjavil:

Kam gre zdej btc? Gor al dol?

gor, kakopak

A_A ::

mr_chai je izjavil:

aljo558 je izjavil:

Ima kdo Reef? Je bolj pump and dump coin ali za holdat?


Poznam avtorja. Gre za nekega makedonskega scammerja, jaz bi dal tace proč..

kje se da o tem kaj prebrati?

IL_DIAVOLO ::

mr_chai je izjavil:

aljo558 je izjavil:

Ima kdo Reef? Je bolj pump and dump coin ali za holdat?


Poznam avtorja. Gre za nekega makedonskega scammerja, jaz bi dal tace proč..


Ne bluzi...

https://medium.com/reef-finance/reef-fi...
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Sc0ut ::

kakob je izjavil:

Sc0ut je izjavil:

kakob je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

In to se meni ne zdi prav.


Ja sej ni. Rešitev je da se obglavi central bankers & associated parties. Če pa to ne gre, pa optout iz fiat regulated ponzi sheme in v bitcoin.


Dvomim da bo krypto kdaj prevladal. Kolicina ljudi se veca, btc je omejen. Fiat se ravno zato tiska, da se ljudje ne pricnejo ubijat za omejeno kolicino btcja ki je na voljo.


Kul, vse si narobe napisal.


Imas prav. Odgovoril sem s stalisca btc, kjer za nakup žemlje daš 50usd feeja. Coin brez feeja s primerno hitrostjo je druga zgodba.

Nekako mi ne gre skupaj, da bi vsa mašinerija fiata dovolila da denarno menjavo prevzamejo upravljalci nodov. Premalo raziskujem na to temo, tak da bom res v prihodnje se teh komentarjev vzdrzal.


Mi je pa do zdaj najbolj zanimiv link. Sem zaenkrat pri hello world. Ampak to, da se lahko vlecejo podatki od zunaj za sprozenje smart contracta je veliko.

Mato989 ::

Dećki Morgan Stanely v BTC pa Apple pa še kdo pa smo na 100k =)

Good luck! Pol pa izstopim večinsko.

XTZ se dobro drži rabimo še idealno vsaj 30%, želje pa 50%
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

DegenGambler ::

Potem bo pa 30% gor, pa bomo rekli, xtz naj gre se 30% gor potem pa ven. Pa xtz spetnaraste za 30% pa bomo rekli, ok lepo, naj zraste se za 30% potem pa gremo ven. In xtz spet zraste za 30% in potem recemo, vauu, naj zraste se za 30% potem pa prodam, pa spet zraste za 30% pa gre tko dobr pa dejmo pocakat se 30% pa prodam ...
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Dećki Morgan Stanely v BTC pa Apple pa še kdo pa smo na 100k =)

Good luck! Pol pa izstopim večinsko.

XTZ se dobro drži rabimo še idealno vsaj 30%, želje pa 50%


Kako se dobro drzi? Mogu bi bit vsaj 15 usd
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

rokp ::

Sc0ut je izjavil:

Imas prav. Odgovoril sem s stalisca btc, kjer za nakup žemlje daš 50usd feeja. Coin brez feeja s primerno hitrostjo je druga zgodba.


Saj tudi za to bo slej ko prej kaksna pametna resitev, Recimo Mercury wallet, ce bodo speljali stvar do konca. Ce ne bodo oni, bo pa kdo drug...

WRC555 ::

Kaksen portfolio svetujete za npr. 10.000 eur?

Polovico bi nalozil v bolj zihr kovance, drugo polovico v shitcoine.

IL_DIAVOLO ::

Nič, ker nismo finančni svetovalci.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PersonaRuda ::

+1

Tako je. Predlagat nekaj je nekaj najhujšega, če potem ne rata. Preveliko breme je potem. Zato pa se tukaj debatira o kovancih in špekulira kdo bi lahko zrastel in se potem vsak sam odloči v kaj bo vložil. Nikoli pa ne vlagat brez, da sam narediš še domačo nalogo in vsaj malo raziščeš ta kovanec.

Sc0ut ::

rokp je izjavil:

Sc0ut je izjavil:

Imas prav. Odgovoril sem s stalisca btc, kjer za nakup žemlje daš 50usd feeja. Coin brez feeja s primerno hitrostjo je druga zgodba.


Saj tudi za to bo slej ko prej kaksna pametna resitev, Recimo Mercury wallet, ce bodo speljali stvar do konca. Ce ne bodo oni, bo pa kdo drug...


Thanks za info.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

PersonaRuda ::

Naj še dodam, da vložiš vedno toliko kolikor si pripravljen izgubiti. In vedno si v svoje izračune daj možnost, da ravno ta ali ti tvoji kovanci ne ratajo in boš ostal brez vsega vloženega. Če bi jaz bil 100% prepričan v uspeh svojega izbora, bi se zakreditiral do grla in potrpel teh 3-5 let na konzervah in vodi, da se zgodi nov napumpan balon in vse prodal, ter odpeketal v penzijo. Tako pa sem vložil par tisočakov in če rata, super, če ne, pa si bom rekel več sreče prihodnjič in se podal novim izzivom naproti.

In se ne bom sekiral, če ne rata. Bi se pa sekiral, če bi nekaj predlagal in potem to ne bi ratalo. To bi mi predstavljalo večje breme od tega, da sem vrgel skozi okno par tisočakov v neke kovance, kateri potem niso ratali.

PrihajaNodi ::

Skycoin ti dobr dela. Noro. A je kj novga v njihovem taboru?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

Nič. Vse po starem. Le, da je že par tisoč Skyminerjev po svetu v mrežo povezanih.
https://www.skycoin.com/skyminer/

To je pa trenutno edino njihovo orožje, katero je omembe vredno (omogočalo bo decentraliziran internet). Obljubljajo še hitre transakcije z ničnimi fee-ji ali pa zelo malimi mikro fee-ji (ne takimi kot jih ima Bitcoin). Niso se še odločili. Ampak vse to so zaenkrat prazne obljube... Ni še napredka na temu.

Ampak počasi. Korak po korak. Nikamor se ne mudi. Glavno je, da nekaj delajo in da so v tem času že nekaj pokazali. Eni imajo trenutno samo whitepaper, pa so več vredni od skycoina...

Mogoče pa je to ta velika referenca za uspeh. Ve se kam so šli kovanci, ko jih je šilal ta gospod. :D



Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Kako se vse ponavlja. Kot Elon Musk, je tale shilal vsak tedn enkrat en coin.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::





15:13

Kar hud coin z veliko potenciala, ampak verjetno prehuda konkurenca. čeprav ne vemo kaj se musku po glavi plete :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Senior Dev ::

Danes še eno dupliranje, kaj več pa srce ne dovoli, je čist preveč napeto... :)
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

energetik ::

Ne vem kaj naj si mislim o BTC trenutno, ali se bo prebil čez resistance, ali pa bo šel v popravek. Če se pogleda na 1D je v rising wedgu, prav tako na 2h nivoju. RSI so napihnjeni. Meni bolj deluje, da se bo morda dotaknil 49,5 ali 50k, nato pa v popravek na vsaj 47k.
Trenutno imam notri 25% in čakam, kaj se bo zgodilo.

endelin ::

Lol včer 280usd v TheKey. Danes že 80usd profita. Upam da to čimprej duplira da poberem pol ven.

Nedasemiveč ::

ZEN - Horizone... Anyone?

endelin ::

Pa LISK mi je lepo splezal. Moram prav pogledat ma pomoje sem naredil že x3 ali x4. Mislim da sem dal enih 300usd not.

DeeJay ::

še ena od grup, ki bo lahko zanimiva, al pa ne... https://discord.gg/P25GNKsyD5
Don't f with me.

endelin ::

Škoda ker sem imel ta bull glavnino v XTZ. Ker, karkoli trejdam je šlo v par dnevih, tednih x2 in več:)) Doge, Siacoin, Curve DAO, LISK, FLOW,..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Senior Dev ::

Kaj boš ti pri rosnih 24 v penziji? Je že moralo biti tako.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

A_A ::

NEO je malo potegnil, sem mislil, da je že za v smeti

endelin ::

Lol NEO je že na 50usd:)

IL_DIAVOLO ::

Ko ga jebe
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

endelin ::

Se spomnim ko smo z NEO pri 160 kupovali kitajske ICOte:))

IL_DIAVOLO ::

Prokleti kitajski klump...3 leta se nikamor ne premakne.

Damn you @nebivedu, kak me je takrat nategnil ;((
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

A_A ::

saj se premika, sedaj gre na 500$ :)))

tonis ::

endelin je izjavil:

Lol včer 280usd v TheKey. Danes že 80usd profita. Upam da to čimprej duplira da poberem pol ven.


Sem tudi jaz mislil dat ampak previdno, na ~0,001$ je wma100. Po moje bo korekcija, s to črto se še ni srečal - lahko jo tudi preseže, pa potem dol, tako kot je naredil z wma50. lahko pa tudi ne :)

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Prokleti kitajski klump...3 leta se nikamor ne premakne.

Damn you @nebivedu, kak me je takrat nategnil ;((


Sj isto kot @tezos. Mi smo najvec popusil

Kitajsk klump je dal ornk ROI ico vlagateljem.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

endelin je izjavil:

Lol NEO je že na 50usd:)

Se spomnim ko ga je Mato za 5$ dumpal ko je obupal nad njim lol.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

endelin ::

Noro kako mi je ušel sladki LTC ki sem ga trejdal mislim da okol 157. Sedaj čez 220. Morda nardim buyback če se malce sputi (pod 200)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PrihajaNodi ::

Senior Dev je izjavil:

endelin je izjavil:

Lol NEO je že na 50usd:)

Se spomnim ko ga je Mato za 5$ dumpal ko je obupal nad njim lol.


Sj ce bi xtz dumpiv bi sov ta ze na 30
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

Dođa se bo tudi treba losat.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

ajfon ::

Trenutno imam namen vplačati še 1000€ v DOT projekte..

kaj pravite (cca 200€ gre v vsakega):

-REEF
-KSM
-POLS
-PHALA
-ORAI

pa zanima me če je kakšna možnost se izognat velikim gas feejem v uniswapu? Pols, phala, orai ni na binance :/

Lp

DeeJay ::

POLS in PHA maš na huobiju
Don't f with me.

kakob ::

PrihajaNodi je izjavil:



Sj isto kot @tezos. Mi smo najvec popusil



Popušil si ti največ kurcev, shithead.
Never take a financial advice from someone who works for a living.
««
273 / 1490
»»