» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
210 / 1490
»»

XRPNERD ::

Brez decimalk.
Ma nisem si upal več. Tale plato mi je postal sumljiv. Mogoče bo še kej nardilo, ampak ne več kot 5 % do 14h30.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XRPNERD ()

doktorproof ::

Meni pa deluje ta današnji plato dokaj suveren, tisti, ki se je vlekel včeraj, je bil bolj škakljiv. Mora pa malo iti v prisunske korake, da bo lahko potem naprej hopsal.

Sejbo ::

piha piha veter s triglava, jaz v ripla sem zaljubljena :))

prebijamo 0,7 usd

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sejbo ()

DegenGambler ::

doktorproof je izjavil:

Meni pa deluje ta današnji plato dokaj suveren, tisti, ki se je vlekel včeraj, je bil bolj škakljiv. Mora pa malo iti v prisunske korake, da bo lahko potem naprej hopsal.


+1

Vzel ven profite. Majhen delež 400€ pa 10x long naprej notri.

Sejbo ::

kaj pa če bi šel še 10x short, tako boš v vsakem primeru zaslužil

hamez66 ::

Sejbo je izjavil:

kaj pa če bi šel še 10x short, tako boš v vsakem primeru zaslužil


Tisto, kar zaslužiš na enem, izgubiš na drugem. Pol je vseeno, če zapreš svoj long in je učinek enak (če zanemarimo možnost likvidacije, ki predstavlja dodaten strošek).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

Toiletman ::

Dečki DOGECOIN all in, long term investment in HODL to the moon!

doktorproof ::

Daj mir, mi se igramo ripl-pipl!

Toiletman ::

Aja potem pa naj se spremeni naslov teme. Sorry lol

energetik ::

Zdj bodo verjetno hodlarji iz 2017 začeli počasi prodajat? :D
Al bodo prespali vse skupaj.

hamez66 ::

Glede na to, da so že 4 leta v globoki depri, jih bo večina zamudila šanso. :)

DegenGambler ::

Ok realno, do kam stavite da tole lahko gre in ob kateri uri bo konec veselice?

Kodrnusa ::

Kdaj prodajamo? :)

hdx ::

1$

Aston_11 ::

I will pass. The App just locked me out until tommorow. Happy me ;)

hamez66 ::

Kater app?

SuperKripto ::

hdx je izjavil:

1$


da neb slucajno kdo nastavil recimo na 0.99, ker mora nujno biti okrogla stevilka, taka psiholoska, kjer ponavad tudi drugi dajejo sell orderje in nastane velik sell wall. Hec

energetik ::

Kva to dela 20% gor dol vsako sekundo...
Trailing stop totalno neuporaben.

SuperKripto ::

ejga, whali niso neumni, znalasc delajo nihanja pa pobirajo razne stop losse. Najboljs je trejdat v zivo, tako da nimas nobenih stop loss, ker s tem pokazes whalom podatek kako bos trgoval in to lahko izkoristijo sebi v prid. Kri[pto je prevec volatilen, se posebi pa taksne pumpe in je trailing se bolj neuporaben.

kiFni ::

Poanta tega xrp-pumpa je da bi vsi hkrati začeli kupovati. S tem prepumpom se to ne bo dosegl, ali pač.
Si predstavlate, da nekaj deset tisoč ali 100k istočasno pritiska buy, buy,...

SuperKripto ::

to je dobra marketinska poteza, ej ves kaj, pump bo, kdaj, ja to pa cez 2 tedna, tko da bomo najprej pocakal da vi napumpate potem bomo pa mi cez 2 tedna, a ves. Hec

A110 ::

na Nicehashu imam 26.9 xrp. Mislim, da je pogoj za prodajo xrp-ja na nicehshu minimalno 30 xrp. kako bi lahko to prenesel nekam npr na binance ali bitstamb kjer so manjse provizije?

scythe ::

Vse je možno, če spremljaš telegram/discord/reddit, 60% uporabnikov govori o tem XRP pumpu...tako da je vse možno. Danes je lepo potegnal XLM, par 100€ profita :)

Aston_11 ::

hamez66 je izjavil:

Kater app?

Celsius app Očitno moraš počakati 24 ur, ko mu sporočiš, na kateri naslov bi dvignil. Oziroma ob spremembi. Pri meni iz neznane v nov naslov.

Sejbo ::

tut jest sem nekaj likvidnih sredstev pred nekaj dnevi prelil v XLM . trenutno lep plus.. ne vem pa kje in kdaj bi ga dumpnil. Razmišljam o polovici prodaje zdaj, polovico bi pa držal še kakšen dan ter seveda stop loss nekje na 0,30 usd?

doktorproof ::

SuperKripto je izjavil:

ejga, whali niso neumni, znalasc delajo nihanja pa pobirajo razne stop losse. Najboljs je trejdat v zivo, tako da nimas nobenih stop loss, ker s tem pokazes whalom podatek kako bos trgoval in to lahko izkoristijo sebi v prid. Kri[pto je prevec volatilen, se posebi pa taksne pumpe in je trailing se bolj neuporaben.


Sam ne smeš met kkšnga bajpasa...

XRPNERD ::

Meni je zagrablo buy order na 0,40€. Insta 2.5k profit.

SuperKripto ::

doktorproof je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

ejga, whali niso neumni, znalasc delajo nihanja pa pobirajo razne stop losse. Najboljs je trejdat v zivo, tako da nimas nobenih stop loss, ker s tem pokazes whalom podatek kako bos trgoval in to lahko izkoristijo sebi v prid. Kri[pto je prevec volatilen, se posebi pa taksne pumpe in je trailing se bolj neuporaben.


Sam ne smeš met kkšnga bajpasa...

Ce se igras z manjsim vlozkom je potem bolj sprosceno in manj custev zraven. Drugac pa sem gledal intervjuje najbojsih trejdarjev. En pravi, da ko je potrebno zapret pozicijo da si zmanjsas izgubo, ne smes gledat koliko si zgubil ampak najboljs da zamizis in samo kliknes. Pravi, da naj bi pomagalo. Drgac tudi dobe4ever je govorila, da je cist na zacetku kariere imela uspeh, ker je trgovala z namisljenim denarjem in brez custev. Potem se je odlocila, da bo trejdala s pravim denarjem. Potem je zacela vpletat custva v trejde in posledicno ni imela vec toliko uspeha. Zato je pomembno, da ne trgujes s custvi.

Zgodovina sprememb…

DegenGambler ::

Konec heca. Šlo je do 53c na Binance.

SuperKripto ::

Itak, whali pobirajo stop losse na long pozicijah.

PrihajaNodi ::

https://www.coindesk.com/kraken-exchang...

O glej, kraken bo uporablov chainlink... a ves tisto ko kakob rece "scam".
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

doktorproof ::

SuperKripto je izjavil:

doktorproof je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

ejga, whali niso neumni, znalasc delajo nihanja pa pobirajo razne stop losse. Najboljs je trejdat v zivo, tako da nimas nobenih stop loss, ker s tem pokazes whalom podatek kako bos trgoval in to lahko izkoristijo sebi v prid. Kri[pto je prevec volatilen, se posebi pa taksne pumpe in je trailing se bolj neuporaben.


Sam ne smeš met kkšnga bajpasa...

Ce se igras z manjsim vlozkom je potem bolj sprosceno in manj custev zraven. Drugac pa sem gledal intervjuje najbojsih trejdarjev. En pravi, da ko je potrebno zapret pozicijo da si zmanjsas izgubo, ne smes gledat koliko si zgubil ampak najboljs da zamizis in samo kliknes. Pravi, da naj bi pomagalo. Drgac tudi dobe4ever je govorila, da je cist na zacetku kariere imela uspeh, ker je trgovala z namisljenim denarjem in brez custev. Potem se je odlocila, da bo trejdala s pravim denarjem. Potem je zacela vpletat custva v trejde in posledicno ni imela vec toliko uspeha. Zato je pomembno, da ne trgujes s custvi.


Jaz sem mrtvo hladno obsedel in počakal, da se je vrnilo na 60centov. Pa ne zato, ker bi bil tako treniran... pač, samo obsedel sem in debelo gledal, ko purman glisto. Lahko bi rekel, da sem bil kar malo paraliziran. Zdaj pa že rasmišljam, če bi nazaj kupil... gvišno sem znorel.

PacificBlue ::

Kdaj bo cas za buyback?
I’m out.
:3

doktorproof ::

No, zdaj pa resno, za kdaj je zmenjeno, da se pumpa?

Motion ::

Je bil pri 0.55
@doktorproof res misliš da se bo folk držal ure?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

kakob ::

PrihajaNodi je izjavil:

a ves tisto ko kakob rece "scam".


Pedofil.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Ganon ::

Se pričakuje, da bo šlo še nižje?

Motion ::

Še kristalna krogla nebi mogla napovedat kaj bo

Drmr ::

Mogoce bi lahko Fibonacci.

PrihajaNodi ::

kakob je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

a ves tisto ko kakob rece "scam".


Pedofil.


Ni to smesno. Jst sm takrat tehtal med linkom pa xtzjem... in butalc kupm xtz... mrtvo verigo...valda na podlagi zapisov iz foruma
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

doktorproof je izjavil:

No, zdaj pa resno, za kdaj je zmenjeno, da se pumpa?

14.20 ali pa 14.30 neki tazga, ampak nikoli ne ves ce bo res ali ne

kakob ::

PrihajaNodi je izjavil:


Ni to smesno. Jst sm takrat tehtal med linkom pa xtzjem... in butalc kupm xtz... mrtvo verigo...valda na podlagi zapisov iz foruma


Ja res ni smešno, da imaš bralno razumevanje triletnika.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

mit3k ::

mit3k je izjavil:

XRP pump je danes ob 14:30 po našem času, kako uro prej bodite v pripravljenosti, bi rekel da se bo dump začel že malo prej... pa da vidimo :D


Samo za pol ure sem zgrešil. :D

PrihajaNodi ::

kakob je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Ni to smesno. Jst sm takrat tehtal med linkom pa xtzjem... in butalc kupm xtz... mrtvo verigo...valda na podlagi zapisov iz foruma


Ja res ni smešno da imaš bralno razumevanje triletnika.


Cak a xrp je zdj scam al ni?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

#RipleMOON
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

DeeJay ::

Evo XRP vm je 4H finger pokazu.... cajt je, da se gre ven.
Don't f with me.

doktorproof ::

SuperKripto je izjavil:

doktorproof je izjavil:

No, zdaj pa resno, za kdaj je zmenjeno, da se pumpa?

14.20 ali pa 14.30 neki tazga, ampak nikoli ne ves ce bo res ali ne


Ja sej zato. Firbec me matra kaj bo.

PacificBlue ::

Mislim da bo drzalo. Kdo bo pa se pumpal v prihodnosti, če se danes izkaze za scam?:)
I’m out.
:3

kakob ::

PrihajaNodi je izjavil:


Cak a xrp je zdj scam al ni?


Ali je Herbalife MLM scam?

Ali so shorterji uspeli?
Never take a financial advice from someone who works for a living.

snowzoor ::

Buy the dip.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: snowzoor ()
««
210 / 1490
»»