» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
209 / 1490
»»

DegenGambler ::

Conspiracy theory:
Vse te kripto pnd skupine, silvershort itd. so orkestrirane s strani hedge fundov, zato da odstranijo interes stran od GME, AMC, BB delnic. Prove me wrong.

SuperKripto ::

pumpajo ze od 30 centov naprej (pred pump)

Zgodovina sprememb…

Jacksmav ::

ob 14.30 dajmo vsi 10€ not ruknt, ...pa naj gre xrp to the moon :)

kow ::

DegenGambler je izjavil:

Conspiracy theory:
Vse te kripto pnd skupine, silvershort itd. so orkestrirane s strani hedge fundov, zato da odstranijo interes stran od GME, AMC, BB delnic. Prove me wrong.


Vse te kripto pnd skupine itd. so orkestrirane s strani palcka iz Murgel... Prove me wrong.

Get it?

SuperKripto ::

DegenGambler je izjavil:

Conspiracy theory:
Vse te kripto pnd skupine, silvershort itd. so orkestrirane s strani hedge fundov, zato da odstranijo interes stran od GME, AMC, BB delnic. Prove me wrong.

Drznil bi si sumiti na nekaj veliko vecjega. Ker noben ne ve, kdo v resnici stoji za to pump skupino, ki jo toliko reklamirajo po medijih. Celo coinmarketcap ga je dal na prvo mesto pred bitcoinom WSB. Lahko, da je celo organiziran, da povzrocijo kolaps na borzah, da se lahko zgovarjajo na gospodarski kolaps. Vse je mozno. Nekateri celo pravijo, ce bi naredili squeeze na srebru, da bi banke zarad tega lahko celo propadle, kar spet vodi v gospodarski zlom pa morda ponuditi resitev v obliki univerzalnega temeljnega dohodka, pod dolocenimi pogoji.

Zgodovina sprememb…

DegenGambler ::

kow je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Conspiracy theory:
Vse te kripto pnd skupine, silvershort itd. so orkestrirane s strani hedge fundov, zato da odstranijo interes stran od GME, AMC, BB delnic. Prove me wrong.


Vse te kripto pnd skupine itd. so orkestrirane s strani palcka iz Murgel... Prove me wrong.

Get it?


Sej vem, to je (delno) trolanje, da vam popestrim bedno ponedeljkovo jutro, medtem ko mamo vsi v službi odprt graf od XRP na Binanceu pa gledamo, kaj se dogaja.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

Evo, sem pogledal, tudi srebro pumpajo, je ze skoraj 30 dolarjev.

XRPNERD ::

Haha, keri XRP hejterji.
A niste v kriptu zato, da delate dnar? Na XRP se da lepo služit. ;)

SuperKripto ::

Tudi v sluzbo se hodi zarad denarja. Kaj potem lahko recemo, zakaj bi se kdo branil korupcije ali kriminala, ces saj tudi v sluzbo hodite zarad denarja. Ne zdi se mi prav razmisljat na taksen nacin.

Senior Dev ::

Hvala ti Ripl za dupliranje. To je to. Lp, Joža
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PacificBlue ::

Jaz jemljem to kot hobi:)
Meni je tudi že podvojilo vložek:). Samo bom pustil se not, predvidevam da bo šlo danes do lune.
Beam me up, Scotty:D
I’m out.
:3

SuperKripto ::

tudi doge je imel svoje meje

doktorproof ::

Luba Marija... do kam?!

DegenGambler ::

XRPNERD je izjavil:

Haha, keri XRP hejterji.
A niste v kriptu zato, da delate dnar? Na XRP se da lepo služit. ;)


Da se zaslužit. Ne bi pa imel tega sranja za kakšen longterm hold.

SuperKripto ::

doktorproof je izjavil:

Luba Marija... do kam?!

pocak, grem hitr pobrisat prah s kristalne krogle, BRB
hec

Machete ::

Podupliral bi tudi jaz, pa sem prelen.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

SuperKripto ::

a ni zanimivo, kako se vsi gonimo cel lajf za denarjem. V bistvu pa gre za nateg. Denar, navadna izmisljotina, ki obstaja samo v umu ljudi, ki se pretvarjajo, da je nekaj vreden. Tiskajo denar iz nic potem pa ce bos delal za njih v njihovem sistemu, ti bodo dali naprintan papir ali pa vtipkali virtualno stevilko nekje v sistemu. Nateg stoletja.

PrihajaNodi ::

DegenGambler je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

Haha, keri XRP hejterji.
A niste v kriptu zato, da delate dnar? Na XRP se da lepo služit. ;)


Da se zaslužit. Ne bi pa imel tega sranja za kakšen longterm hold.


Zakaj ne? Vecja je moznost za ATH kot smeti aka Tezos.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

doktorproof ::

Kdaj začnemo pumpat?

gruntfürmich ::

eh fantje, napačna tema...

če smo 2017 pumpali določene kojne, se danes pumpajo delnice.

spet boste ostali reveži...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

SuperKripto ::

doktorproof je izjavil:

Kdaj začnemo pumpat?

haha, dobra :)

endelin ::

Haha kakšen fail je biti balls deep v xtz v tem runu:))
Bolje bi bilo staviti na klasične projekte xlm xrp doge

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Haha kakšen fail je biti balls deep v xtz v tem runu:))
Bolje bi bilo staviti na klasične projekte xlm xrp doge


Ves kermu se je treba zahvalit? So fantje rekel da je po fundamentih top, pa best tech always win...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

energetik ::

SuperKripto je izjavil:

a ni zanimivo, kako se vsi gonimo cel lajf za denarjem. V bistvu pa gre za nateg. Denar, navadna izmisljotina, ki obstaja samo v umu ljudi, ki se pretvarjajo, da je nekaj vreden. Tiskajo denar iz nic potem pa ce bos delal za njih v njihovem sistemu, ti bodo dali naprintan papir ali pa vtipkali virtualno stevilko nekje v sistemu. Nateg stoletja.

Morda je nateg, ampak samo pravi čas moraš te cifre pretvoriti v kaj fizičnega, kot je npr. bajta ali lambo. :D
Sicer pa gonimo se za denarjem, dokler ga ni dovolj. Ja mislim, da ko greš enkrat v penzijo pri 40, pa ko imaš za vse poskrbljeno, se greš trgovanje morda zamo še kot hobi.
Ali imaš 2 ali 20 miljonov, ne vem če je kaka huda razlika.

Sicer pa pri XRPju imam trenutno 10% zazihrano (itak da sem predolg čaku za nabavit), čakamo naprej.

SuperKripto ::

Meni se zdi absurd, da so ljudje tiho in podpirajo suzenjski sistem. Morda se ljudje ne zavedajo, da delajo za druge, medtem ko oni dobijo zastojn delovno silo. Saj denar dobijo iz nic. Bajto ima skoraj vsak na tem planetu. Le da nekateri delajo za druge, nekateri pa ne. Nateg. Nekateri placajo za bajto 300.000 eur, spet drugi si jo zgradijo sami smesno poceni.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Donut v korekciji. Ce bi kdo rad skocil na vlak.
https://coinmarketcap.com/currencies/do...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

klavdijL ::

Ne razumem zakaj tak hate do xrp. Zadeva je čisto solid, tudi za long hold ima potencial. Edino ni decentraliziran in dela z bankami. Pa kaj ... jasno je, da se bo cryto svet selil tudi v centralizirane vode ...

SuperKripto ::

Zato ker je misljen za bankirje, kar pa je cisto kontra kripto miselnosti. Ampak tudi bitcoin je trojanski konj, kontrolirana opozicija, zelo verjetno. Verjetno vam je lustno, dokler sluzite na kriptu, ki se ni vplejan v vsakodnevno zivljenje. Ampak ce vam ga vpeljejo, boste videli kam vse to pelje. Zaenkrat zgleda kripto se vedno nedolzen, v senci. Ko pa pride v mainstream, sele takrat boste dojeli nekatere stvari.

Zgodovina sprememb…

doktorproof ::

Kera cugpozavna!

klavdijL ::

Ja pa kaj če je mišljen za bankirje. Mainstream se bo dosegel prek takih projektov in s tem se bodo uveljavljale tudi ostale (alt crypto) valute. Najbrž bodo tudi države/unije imele lastne digitalne valute in take 'bankirske' zadeve igrajo lepo vlogo v povezovanju takih zadev. Ok ... lahko se dela nek 'hate' češ to ni v 'duhu kripto sveta', mi je pa smešno, da se zato xrp označuje kot nek poden, v katerega nima smisla vlagati.

Sicer pa ja - podatki o vseh aktivnostih na blockchain, kjer so za vedno vidni 'velikemu bratu' je kar scary prihodnost :)

energetik ::

doktorproof je izjavil:

Kera cugpozavna!
Tele -10% špice so zaj.., če imaš stop loss nastavljen preblizu ;((
Mi je pobralo, ampak sem takoj nazaj nabavil, ampak fee-ji so pa šli.

DegenGambler ::

Kaj pa služba, a šefom je kul, da samo grafe zdele gledate? Pa ne mi govor, da zraven tut delate, ker vam ne verjamem.

Carjou ::

Xrp 5x od včeraj.

DegenGambler ::

Si šel 10x long ane 8-)

Pravi degenerate gambler. Čestitke.

doktorproof ::

DegenGambler je izjavil:

Kaj pa služba, a šefom je kul, da samo grafe zdele gledate? Pa ne mi govor, da zraven tut delate, ker vam ne verjamem.


Jaz itak že čist z belim gledam, not pa pisani kolobarčki, posledično vsi hodijo daleč okoli mene. Ko se pa v špegu pogledam pa tudi šef obmolkne...

supremum ::

Carjou je izjavil:

Xrp 5x od včeraj.


Kako 5x? Ni to 1.5x (50%)?

Carjou ::

Ja zadnic sem kupil 3650 Xrp-ja, vceraj pa sem jih spremenil cca. 220 v 100USDT in dal na Xrp 10x, povprecje 0,30€. Kar bo pa bo. :)

DegenGambler ::

supremum je izjavil:

Carjou je izjavil:

Xrp 5x od včeraj.


Kako 5x? Ni to 1.5x (50%)?


Marsikdo tu je kar hud gambler in mu navadni donosi niso dovolj.

Carjou ::

supremum je izjavil:

Carjou je izjavil:

Xrp 5x od včeraj.


Kako 5x? Ni to 1.5x (50%)?



10x sem dal vzvoda

XRPNERD ::

Kdaj bo dump?
12h30?

DegenGambler ::

Zdaj je.

wajdouc ::

Kavna usedlina pravi, da ko doseže 0.666$.

DegenGambler ::

fishsticks je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Tudi sam pricakujem dans pump xrpja, jutri je pa seveda ze konec in ne bo nic.

Kar se je pri meni zgodilo:

Sel 5x long notri pri 42c, prodal pri 49.3c, Tako da sem naredil iz 400$ nekaj vec kot 700$. Sem si nastavil 8x buyback pri 41.3c, ki je nazalost za las bil likvidiran pri 37.6c, ker pa ti Binance ne likvidira vse ampak postopoma, mi je ostalo se za 1950$ sredstev XRPja z dolgom 1750 USDT Binanceu. (Prakticno 10x long z 200$ vlozka). Danes sem zdaj spet pri 600$, ce vzamem sedja ven.

Je pa skoda, kaksna razlika bi lahko bila, ce bi bila lilvidacija 2c nizja :/


Tole je degenerate mode.

Ali se je kdo od vas ucil trejdanja, risk managmenta, position sizinga etc ... ?
Zakaj bi sel notri pri 41.3c, niti nimas supporta, previous highs so nizji. Gledam graf, če be igral bounce je entry cca 0.36c m15 na OB. Na podlagi česa pričakujes leg up na XRPju ?


Jou, dobro jutro. Ej a si potem tale pump xrpja do 65c danes prebral iz grafov? Katere črte bi moral potegnit da bi tole videl, ali bi moral to povezat še s kakšnim elliot waveom?

hovti980 ::

Pozdravljeni,
Imel sem težave z vstopom v blockchain.com denarnico. Kot da se ni naložila v celoti.
Naredil sem restore denarnice z dvanajstimi besedami in sedaj je moje stanje 0,00.
Vidim transakcijo od sobote zvečer, celoten moj balance v BTC, ampak ga nisem izvedel jaz.
Lepo prosim za kakršnokoli pomoč, kako naj postopam dalje

mit3k ::

XRP pump je danes ob 14:30 po našem času, kako uro prej bodite v pripravljenosti, bi rekel da se bo dump začel že malo prej... pa da vidimo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mit3k ()

DeBrito ::

Eno vprašanje. Na Binance mam 2 ethra, ki ju ne mislim premikat vsaj leto dni ali več. Kakšen način stakanja oz. pasivnega incoma je na binance najbolj profitabilen??

PacificBlue ::

hovti980 je izjavil:

Pozdravljeni,
Imel sem težave z vstopom v blockchain.com denarnico. Kot da se ni naložila v celoti.
Naredil sem restore denarnice z dvanajstimi besedami in sedaj je moje stanje 0,00.
Vidim transakcijo od sobote zvečer, celoten moj balance v BTC, ampak ga nisem izvedel jaz.
Lepo prosim za kakršnokoli pomoč, kako naj postopam dalje


Menu > Settings > Sync Blockchain

Traja pa lahk nekaj casa da se sinhronizira..
I’m out.
:3

XRPNERD ::

Jaz sem prodal XRP pozicijo. 5 mestna cifra.
Čakam dump.

Senior Dev ::

Jaz 6 mestna cifra naredil 100%. Easy!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

DegenGambler ::

XRPNERD je izjavil:

Jaz sem prodal XRP pozicijo. 5 mestna cifra.
Čakam dump.


5 mest skupaj z decimalkami al brez?
««
209 / 1490
»»