» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
139 / 1490
»»

enemon ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Btw kje je facebook dev?


Pardon za predlagaj izbris. Tipo je zgubu vec 10k...

enemon je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Tole je bull trap ne oa bull


LOL. zakaj že?


Da shorterje porezejo


Si kaj prodal?

Edorta ::

perci je izjavil:

Kraken se ni v vseh teh letih nič naucu.


The market is currently in cancel-only mode, orders can be cancelled but no new orders may be submitted. Please try again shortly.

KriptoKekec ::

Kraken grepnu?

Mato989 ::

A ni kakob rekel kako je kraken top ali kow? :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Edorta ::

KriptoKekec je izjavil:

Kraken grepnu?

Meni je še kupu ETH na lokalnem dnu, potem so ugasnil vse skup. En čas se sploh ni dal zlogirat. Teta pravi, da je bilo pred 3 leti isto

enemon ::

Ali je 40k na BTC enako 20k iz 2017? 2017 se je BTC dotaknil za moment 20k in potem je sledil znameniti dump.

SuperKripto ::

Ni samo Kraken. Drugi porocajo tudi za binance, da v casu bliskovitih valovanj cene zmrzne. Sumijo, da menjalnice imajo korist od tega, da folk ne more skenslat long ali short. V interesu menjalnic je dobicek. Ce bi vsi pravocasno lahk zapirali long in short, bi bilo verjetno manj dobicka za menjalnice, kajne?

Zgodovina sprememb…

enemon ::

SuperKripto je izjavil:

Ni samo Kraken. Drugi porocajo tudi za binance, da v casu bliskovitih valovanj cene zmrzne. Sumijo, da menjalnice imajo korist od tega, da folk ne more skenslat long ali short. V interesu menjalnic je dobicek. Ce bi vsi pravocasno lahk zapirali long in short, bi bilo verjetno manj dobicka za menjalnice, kajne?


Se strinjam s tabo. Pa tudi vprašanje, če je kritje v fiatu za vse, ki bi želeli ven. Če cena pade vmes, pa se lažje najde potem kaj.

tonis ::

IMHO:
-Vrh je blizu, kot je že napisal spegli, naslednji FIB je cca 42k, ampak odvisno kam ga postaviš, bi pa rekel da to je max max. lahko da je trenutno padanje le fake bear signal in bo potem šlo še malo višje, potem pa pride pravi medo. Zdaj se pač odbijamo od 40k - psihološka meja.
-realno se mi zdi da padanje ne bo ekstremno, kot je napovedal Mato se tudi meni zdaj zdi da pod 20k ne gremo, dlje kot bomo čakali, višje bo EMA21. To je čista špekulacija na podlagi ogleda preteklih grafov ampak bi rekel da zna it dol do cene 20-24k (korekcije običajno trajajo par tednov)
-časovni tajming v mesecu(1. 1/3 meseca) se mi zdi super za vrh
-najbrž se sliši smešno, ampak precej bullish sem za alte..., spremljat je treba dominanco(tradingview: btc.d)

..pa btw... kar žal mi je za FB-DEVa, tudi mene je šola že veliko stala, ampak daleč od teh številk.

..2nd btw, ocenjevanje projektov mi je španska vas, zato imam večino v top10 kovancih(sem pa tudi bag holder iz prejšnjega bulla :))), bi pa naredil še kakšen gembl s čem manjšim. Realno, kaj priporočate - ne me jbt z DYOR ker nimam cajta. Pač par 100€ bom potalal - torej v kaj verjamete? Polka? Celzij? 12. stran CMCja me ne zanima.


..in še en btw a moje monologe kdo bere? 8-)

//Aqua, ne verjamem da si čisto zunaj, drugače ne bi spremljal tukaj... :) ..ampak mi je všeč, da si z nami, ker tvoj TA ima neko težo.

Mnenja?

Edorta ::

To je isto kot DDoS. Po mojem nima nihče nič od tega, razen vsi en kup sranja z menjalnico vred. Zato pa je cancel only.

Pep3Laugh ::

vedno je eden odzadaj ki služi vse tisto kar drugi izgubijo.

tonis ::

Edorta je izjavil:

To je isto kot DDoS. Po mojem nima nihče nič od tega, razen vsi en kup sranja z menjalnico vred. Zato pa je cancel only.


Je isto kot ddos, ampak če prej malo pipico pripreš je pa efekt še bolj v korist menjalnice.

Pep3Laugh ::

upam da je konec bitcoin showa in gremo na alte sedaj :P

doktorproof ::

Uf, jst sm pa že mislu, da so me hekerji napadli.

perci ::

Pep3Laugh je izjavil:

upam da je konec bitcoin showa in gremo na alte sedaj :P

Ko bitkojn pada, alti padajo trojno.

MasterKiD ::

perci je izjavil:

Pep3Laugh je izjavil:

upam da je konec bitcoin showa in gremo na alte sedaj :P

Ko bitkojn pada, alti padajo trojno.

Vedno do zdaj je bilo tako, res je.

Motion ::

XRP se drži zgleda :))
Aja je že na dnu in nobenmu se ga ne splača prodajaz :))

Edorta ::

tonis je izjavil:

Edorta je izjavil:

To je isto kot DDoS. Po mojem nima nihče nič od tega, razen vsi en kup sranja z menjalnico vred. Zato pa je cancel only.


Je isto kot ddos, ampak če prej malo pipico pripreš je pa efekt še bolj v korist menjalnice.


Vsi so bili naspidirani in cel dan s prstom na sell. Me too. Ne moremo vsi naenkrat ven ko pade za 5%. Na račun koga pa? Jaz sem normalno prodajala na vrhu, nakupi so se tudi izvedli (samo open orders, nobenega rolanja).

Pep3Laugh ::

Motion je izjavil:

XRP se drži zgleda :))
Aja je že na dnu in nobenmu se ga ne splača prodajaz :))


ja je moral dat kontro xlm :))

Apofis ::

Sj mogoče tale blokada menjalnic ni bla tako napačna zadeva, marsikatero bedarijo je preprečila...npr panično prodajo noobov glede na to, da je zdej paraktično vse na istih vrednostih

SuperKripto ::

tonis je izjavil:

IMHO:

//Aqua, ne verjamem da si čisto zunaj, drugače ne bi spremljal tukaj... :) ..ampak mi je všeč, da si z nami, ker tvoj TA ima neko težo.

Mnenja?


Sem popolnoma zunaj bitcoina. Kot sem ze prej povedal, sem ze zdavnaj izstopil. Imam pa nekaj shitcoinov bolj za zabavo. Ampak nic resnega.

Zgodovina sprememb…

XRPNERD ::

Apofis je izjavil:

Sj mogoče tale blokada menjalnic ni bla tako napačna zadeva, marsikatero bedarijo je preprečila...npr panično prodajo noobov glede na to, da je zdej paraktično vse na istih vrednostih


A da te nooba zaklenejo ven iz menjalnice, ko bi rad prodal svoj 1x BTC na ATH, medtem ko kitajc prodaja 100.000 BTC? In ko se naslednjič logiraš v menjalnico je cena na 50%. Lol :))

Pep3Laugh ::

rip kraken :'(

Apofis ::

XRPNERD je izjavil:

Apofis je izjavil:

Sj mogoče tale blokada menjalnic ni bla tako napačna zadeva, marsikatero bedarijo je preprečila...npr panično prodajo noobov glede na to, da je zdej paraktično vse na istih vrednostih


A da te nooba zaklenejo ven iz menjalnice, ko bi rad prodal svoj 1x BTC na ATH, medtem ko kitajc prodaja 100.000 BTC? In ko se naslednjič logiraš v menjalnico je cena na 50%. Lol :))

no, v današnjem primeru :)

doktorproof ::

Na tarči ful reklama za kriptovalute...

enemon ::

doktorproof je izjavil:

Na tarči ful reklama za kriptovalute...


Ja tile mariborski blondinci vedo, kako se posluje s kriptom.

kow ::

Mato989 je izjavil:

A ni kakob rekel kako je kraken top ali kow? :D


Nisem govoril za trejdanje. Gres lahko pogledat nazaj par strani...

kow je izjavil:

Kolikor slisim, je kraken pred vsemi (ne govorim o trading engineu, na to se ne spoznam).


this

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Nedasemiveč ::

doktorproof je izjavil:

Na tarči ful reklama za kriptovalute...


Sneg, sneg, vse je snegec ja

Drmr ::

To je bilo ocitno to od korekcija zdaj pa naprej proti 50k.
Se dobro da sem pri cca 29k prodal nekaj BTC, da sem ga lahko prej potem dokupoval nazaj pri 38k...

endelin ::

Nov padec?

Motion ::

Že nazaj business as usual :))

doktorproof ::

tonis je izjavil:

IMHO:
-Vrh je blizu, kot je že napisal spegli, naslednji FIB je cca 42k, ampak odvisno kam ga postaviš, bi pa rekel da to je max max. lahko da je trenutno padanje le fake bear signal in bo potem šlo še malo višje, potem pa pride pravi medo. Zdaj se pač odbijamo od 40k - psihološka meja.
-realno se mi zdi da padanje ne bo ekstremno, kot je napovedal Mato se tudi meni zdaj zdi da pod 20k ne gremo, dlje kot bomo čakali, višje bo EMA21. To je čista špekulacija na podlagi ogleda preteklih grafov ampak bi rekel da zna it dol do cene 20-24k (korekcije običajno trajajo par tednov)
-časovni tajming v mesecu(1. 1/3 meseca) se mi zdi super za vrh
-najbrž se sliši smešno, ampak precej bullish sem za alte..., spremljat je treba dominanco(tradingview: btc.d)

..pa btw... kar žal mi je za FB-DEVa, tudi mene je šola že veliko stala, ampak daleč od teh številk.

..2nd btw, ocenjevanje projektov mi je španska vas, zato imam večino v top10 kovancih(sem pa tudi bag holder iz prejšnjega bulla :))), bi pa naredil še kakšen gembl s čem manjšim. Realno, kaj priporočate - ne me jbt z DYOR ker nimam cajta. Pač par 100€ bom potalal - torej v kaj verjamete? Polka? Celzij? 12. stran CMCja me ne zanima.


..in še en btw a moje monologe kdo bere? 8-)

//Aqua, ne verjamem da si čisto zunaj, drugače ne bi spremljal tukaj... :) ..ampak mi je všeč, da si z nami, ker tvoj TA ima neko težo.

Mnenja?


Jaz z veseljem preberem tvoje prispevke.

endelin ::

Tonis: beremo;)

kow ::

Ne vidim vecje korekcije, dokler ne bo kaksne novice... relentless buying pressure vidim...

MasterKiD ::

Kakšna je vaša taktika za naslednji BIG PUMP (skupina Telegramu & Discordu? Uporaba bota? Ajd da vidim mnenja, taktike.
Ker sem videl, da ste prejšnjič precej o tem pisali.

Zgodovina sprememb…

Drmr ::

Jst dobivam obcutek da je tak fomo, in da je se toliko kesa, da zaenkrat se ne more prit do neke konkretne korekcije, ker se vse takoj pokupi.
Par dni nazaj, ko je odletel na cca 28k sem cakal da bo slo se nizje, pa se je podobno kot danes hitro ustavilo.

endelin ::

Drmr je izjavil:

Jst dobivam obcutek da je tak fomo, in da je se toliko kesa, da zaenkrat se ne more prit do neke konkretne korekcije, ker se vse takoj pokupi.
Par dni nazaj, ko je odletel na cca 28k sem cakal da bo slo se nizje, pa se je podobno kot danes hitro ustavilo.

Tko se je govorilo tudi januarja 2018

Pep3Laugh ::

endelin je izjavil:

Drmr je izjavil:

Jst dobivam obcutek da je tak fomo, in da je se toliko kesa, da zaenkrat se ne more prit do neke konkretne korekcije, ker se vse takoj pokupi.
Par dni nazaj, ko je odletel na cca 28k sem cakal da bo slo se nizje, pa se je podobno kot danes hitro ustavilo.

Tko se je govorilo tudi januarja 2018


se mi zdi, da je kar dosti stvari drugače kot 2018.

doktorproof ::

Jaz sem danes zgodaj zgodaj zjutraj zavzel taktiko "bolje drži ga, nego lovi ga".

Drmr ::

Ja po drugi strani pa drzi tudi to ja. Tudi to da vedno vec znancev govori o kriptu in da cel dan v sluzbi spremljam grafe zacenja spominjat na tiste case.
Zdaj nam prodajajo kao kako institucije na veliko kupujejo, kar so lahko iste bucke kot so bili takrat ICOti v katere so vlagala vecja podjetja.

kakob ::

Ja vsi exchangei so riknli.

Its not a real bull market if it doesn't halt.

Men še slo-tech šteka.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

endelin ::

Zakaj ne dajo prednost usrjem preko neta in skenslajo api bote?

kakob ::

Never take a financial advice from someone who works for a living.

enemon ::

40k 2021 = 20k 2017

Kripto ::

endelin je izjavil:

Drmr je izjavil:

Jst dobivam obcutek da je tak fomo, in da je se toliko kesa, da zaenkrat se ne more prit do neke konkretne korekcije, ker se vse takoj pokupi.
Par dni nazaj, ko je odletel na cca 28k sem cakal da bo slo se nizje, pa se je podobno kot danes hitro ustavilo.

Tko se je govorilo tudi januarja 2018


V treh letih se je marsikaj zgodilo in spremenilo...pustimo se presenetiti.:D

Money is mindset!

Drmr ::

endelin je izjavil:

Zakaj ne dajo prednost usrjem preko neta in skenslajo api bote?

Kako ves da se ni oboje ustavilo? Rekel bi da imajo za oboje locene hardwarske resource in da se je oboje ustavilo.
Tudi dvomim da jim je v interesu da se vse ustavi, manj transakcij = manj pobranih fee-jev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drmr ()

Pep3Laugh ::

pa ne pozabit, da trading na paypal-u je zaenkrat samo v usa tisto bo tudi veliko sploh ko dodajo več coinov.

perci ::

endelin je izjavil:

Zakaj ne dajo prednost usrjem preko neta in skenslajo api bote?

ker več trajdajo in več provizij plačujejo

endelin ::

Si moram nardit panic button.
Obstaja kaj takega?:D

kow ::

endelin je izjavil:


Tko se je govorilo tudi januarja 2018


Stari hodlerji, vecina institucij (izvzamemo trejderje/hedge funde ipd.)... imo ne bodo prodajali pri trenutnih cenah. Supply je premajhen.

kakob je izjavil:

No kow, ti si tesla fan https://twitter.com/madavidj/status/134...


Teslo drzim, tudi ce gre 70% dol. Oz. dokupujem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()
««
139 / 1490
»»