» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
52 / 1490
»»

gruntfürmich ::

Valvoline je izjavil:

100% Backed

Every tether is always 100% backed by our reserves, which include traditional currency and cash equivalents and, from time to time, may include other assets and receivables from loans made by Tether to third parties, which may include affiliated entities (collectively, "reserves"). Every tether is also 1-to-1 pegged to the dollar, so 1 USD? is always valued by Tether at 1 USD.

Muhahaha.... 0,1% usd, 99,9% napumpan kripto
:))

https://www.rtvslo.si/4d/arhiv/17473518...

kolegica nič ne omenja tethra... blok čejn tink tenk
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

kow ::

Valvoline je izjavil:

100% Backed

Every tether is always 100% backed by our reserves, which include traditional currency and cash equivalents and, from time to time, may include other assets and receivables from loans made by Tether to third parties, which may include affiliated entities (collectively, "reserves"). Every tether is also 1-to-1 pegged to the dollar, so 1 USD? is always valued by Tether at 1 USD.

Muhahaha.... 0,1% usd, 99,9% napumpan kripto
:))


Zdaj si pa spremenil trditev. To, da pa da nimajo za vsak dolar tetherja, pravi dolar v banki - to pa vemo. Zato tudi rahla premija na tether.

gruntfürmich ::

100 tetherjev podprtih z 1 dolarjem na banki, banka svojih 100 dolarjev podpira z realnim 1 dolarjem... torej tether recimo 100×100 fiktiven :))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

PrihajaNodi ::

Zakaj pada? Kdaj se bo ustavilo??
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

bonanno je izjavil:

pravkar kupil 5000 coinsov Rippla..:)

Ne vem če je pametno vreci toliko sedaj:D

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj pada? Kdaj se bo ustavilo??

Nikoli. Drvimo na 0. Ampak bodi srečen, če bo samo nula. Pazit moraš, da prodaš preden pade v minus, ker boš potem še dolžen okrog in okrog...

PrihajaNodi ::

Ja ti se kr norca delaj, tisti tvoj skycoin bo itak na nuli ostov. Tezos gre pa proti nuli. Noben vec ne bo kupoval shitkojnov

Wtf tezos ze 2.24 usd iz 2.90. Omg
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

skycoin gre v minus. Na koncu, ko jih bom prodajal, še bom moral naredit doplačilo, da jih bom sploh lahko prodal.

carovnik1900 ::

idealno bi bilo, da sedaj BTC zgrmi za skupno (z dananšnjim padcem vred) 20%-30% in da se začno delati lepi jasni valovi. potem je easy money. zdaj kupovat je prehitro oz. je loterija.

sivistol ::

btc bo šel tam do 21k da res dobi fomoheade pol pa reset again dol do 8k

Mato989 ::

kakob je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Ja samo bistvo je vstopni kapital... Če vložiš 50k ti je 10% dosti če vložiš 3k pa 10% postane malo...


Wrong.

Če imaš 50k za frcnt v BTC, 5k (aka 10%) ni 'dosti'.


Ne ampak je z vidika stroskov zivljenja dosti... Kar pri 3k pac ni...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

endelin ::

Canyacoin samo 14% minusa

w4nkst4 ::

btc drvi proti 15k

Luka99 ::

kva ste usi posrani vidm lol

endelin ::

Luka99 je izjavil:

kva ste usi posrani vidm lol

Seveda smo. Ker to je res ornk korekcija. Se je pa nakazovalo ko btc ni zdržal 19k.

enemon ::

endelin je izjavil:

Luka99 je izjavil:

kva ste usi posrani vidm lol

Seveda smo. Ker to je res ornk korekcija. Se je pa nakazovalo ko btc ni zdržal 19k.


Si z novim bagom XTZ-ja še v plusu?

PrihajaNodi ::

Jaz mislim da gremo proti nuli
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Luka99 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jaz mislim da gremo proti nuli

lol obetavno ne

Valvoline ::

Nic bat, kmalu bo proslava pb 20bn sprintanem lopousdju, mimo vsakrsne kontrole. Izjemen dosezek. Potem pa gremo naprej, moon is the limit.
:))

Valvoline ::

Za primerjavo, slovenski proracun je 10 milijard, tether mafija tole sprinta v 2-3 mes.
;((

Zgodovina sprememb…

endelin ::

17k padlo. Gremo na rang 13-14k?

PrihajaNodi ::

Nevem, strah me je
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

Pocas zacenjam verjet, da je Nodi bot. Tako predvidljiv je.

Rias Gremory ::

:)):))

Pod 10k nea bo šlo.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

kow ::

med 13-15k je imo buy cona. Razen, ce pride kaksna slaba novica/event. Samo FUD ne bo dovolj.

spegli ::

Buy zona je 16k. Se pa ne mudi še. Ni pametno lovit dipe na nož.

endelin ::

Noro kok to pada.
Preveč:P

Klasična korekcija.
Upam da ne bomo spet v downtrendu mesece ali leta:'(

Ista korekcija kot eno soboto maja 2017

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Valvoline ::

Kupovalo se bo izkljucno ce bo frisno sprintanih novih 20-100 milijard fejkanih, drgac tole gre le se navzdol. Resno kdo verjame da je kaj druga v ozadju kot printan tether?

Zgodovina sprememb…

nekdonekje ::

kow je izjavil:

med 13-15k je imo buy cona. Razen, ce pride kaksna slaba novica/event. Samo FUD ne bo dovolj.

13 se zdi v redu.

Valvoline ::

Ce zdaj mocno zdrvi navzdol gotovi so kakeckojni, pol pa itak se btc.

Zgodovina sprememb…

endelin ::

A se splaca zamenjat alte v btc?
Resno sprasujem

Facebook dev ::

Tole je prva selloff faza v prihajajočem mehurju. RTV je danes že začel s kripto propagando.

Če pade btc pod 15k, bom kupil ripple, cardano in xlm.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

sivistol ::

Valvoline je izjavil:

Ce zdaj mocno zdrvi navzdol gotovi so kakeckojni, pol pa itak se btc.


včeraj pa še da bo dans ath , trenutna situacija pa armagedon

spegli ::

16200 sem dal long.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

Valvoline ::

Ce matematicno ugibam, bitfinex mora zdaj prodajat za vzdrzevanje tecaj tethra, tudi btcje kupljene za 19.5k (z fejkanim denarjem, how cool is that, realnega ne centa ni noter), gemblanje pa je v tem kolk bo dejansko hodlerjev, vec k se bo prodajalo in exitalo, tezje bodo vzdrzeval tecaj tethra ter se vec kripta bodo moral prodajat ter cena se bolj drvela navzdol.

Zgodovina sprememb…

spegli ::

To nas ne zanima. Glej kako bo šlo od 15900-16200 na 18000.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

Valvoline ::

spegli je izjavil:

To nas ne zanima. Glej kako bo šlo od 15800-16200 na 18000.

Tezka bo, ker je prevec sprintanega lopousd brez nobenega kritja. Kupuje pa itak samo bitfinex, noben drug po teh cenah. Realnega kesa ni noter, tether pump & wash trading.

Zgodovina sprememb…

spegli ::

Če ta level fejla pa verjetno ne bo, je naslednje 12k.

PersonaRuda ::

kow je izjavil:

Pocas zacenjam verjet, da je Nodi bot. Tako predvidljiv je.

To pa je nemogoče, ker še nobenemu ni uspelo sprogramirat bot-gusteka. Tako, da pri PrihajaNodi odpade beseda bot.

Drugače pa @PrihajaNodi se še spomniš najine stave izpred dveh let?

Ko si vztrajal, da se ti opravičim, jaz sem pa napisal, da se ti bom opravičil, če bo BTC res padel pod 1k, hkrati pa sem ti napisal, da opravičila z moje strani ne bo, če bo prej BTC prebil 20k. Ti si pa kar naprej vztrajal, da se ti moram opravičit takoj zdaj, ker bo zagotovo prej BTC 1k kot pa 20k. No, zelo malo je manjkalo včeraj, da se mi ti ne bo treba opravičit. Ampak to se bo slej kot prej zgodilo. BTC bo prej prebil 20k kot pa padel pod 1k.

enemon ::

Fantje, držite ali prodajate? Jaz držim, jebiga tisti velik dip me je prehitel, zdaj pa brezveze prodajat.

spegli ::

Z nekom se moraš pogovarjat v tej socialni izolaciji tut če je bot lol

Itak zdaj se kopuje. Ne prodajat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

kow ::

enemon je izjavil:

Fantje, držite ali prodajate? Jaz držim, jebiga tisti velik dip me je prehitel, zdaj pa brezveze prodajat.


Imam 2 pogoja za prodajo:
- leto 2026
- svicarska centralna banka ima v bilanci bitcoin

w4nkst4 ::

dokupim pri 15k, verjetno bo to že nekje jutri med 4 in 6 uro zjutraj

Rias Gremory ::

@spegli
:)) Umru sem.

Kakopak, držim seveda. 8-)
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zako ::

trenutno zgubil 400 GBP vrednosti BTC, ampak se vedno drzim BTC in ne bom prodajal. vsaj za enkrat ne:)
se vedno upam, da ob zjutraj ob 4ih bo ze +:)
Zako je zakon!!!

PersonaRuda ::

enemon je izjavil:

Fantje, držite ali prodajate? Jaz držim, jebiga tisti velik dip me je prehitel, zdaj pa brezveze prodajat.

Jaz sem HODLer, tako da mi te korekcije od -10% do -50%, katere se dogajajo niti malo ne pridejo do živega. Čakam, da so spet novi brutalni ATH nekaterih kovancev in potem prodajam... počakam kasneje nekaj časa, da spet gre vse dol in potem naredim buyback in čakam morebitni še čisto zadnji bullrun, ker cmc se ne more obdržati pri 150.000b do 200.000b, lahko pa pride do tu, pa potem zradira -90% in se obdrži na 15.000b-20.000b, ter potem raste z rastjo delnic. Kar pomeni, da tisti, ki bodo kupovali na vrhu, to je recimo hipotetično pri 100.000b, nebodo do konca življenja prišli na nulo in bodo dejansko svoj denar iz svoje denarnice dali v denarnico tistih, ki jim bodo na vrhu prodali te kovance.

Enkrat pa se bo slej kot prej zgodilo ali bo po padcu kripta se ta ustalil in potem rastel naslednjih 20+ let nekje +10% do +150% letno ali pa bo kreširal na dno in čisto propadel.

Jaz že cel čas trdim, da 1 bullrun še zagotovo bo. Morda pa celo 2. Več pa je že nemogoče, ker pri vsakem vrhu je tudi cmc na rekordnih vrednostih.

Aston_11 ::

spegli je izjavil:

16200 sem dal long.

Kaj to pomeni in na kateri borzi?

spegli ::

ByBit 6x long. Za spot pa imam Bitstamp.

carovnik1900 ::

spegli je izjavil:

ByBit 6x long. Za spot pa imam Bitstamp.

previsoko.

PrihajaNodi ::

PersonaRuda je izjavil:

enemon je izjavil:

Fantje, držite ali prodajate? Jaz držim, jebiga tisti velik dip me je prehitel, zdaj pa brezveze prodajat.

Jaz sem HODLer, tako da mi te korekcije od -10% do -50%, katere se dogajajo niti malo ne pridejo do živega. Čakam, da so spet novi brutalni ATH nekaterih kovancev in potem prodajam... počakam kasneje nekaj časa, da spet gre vse dol in potem naredim buyback in čakam morebitni še čisto zadnji bullrun, ker cmc se ne more obdržati pri 150.000b do 200.000b, lahko pa pride do tu, pa potem zradira -90% in se obdrži na 15.000b-20.000b, ter potem raste z rastjo delnic. Kar pomeni, da tisti, ki bodo kupovali na vrhu, to je recimo hipotetično pri 100.000b, nebodo do konca življenja prišli na nulo in bodo dejansko svoj denar iz svoje denarnice dali v denarnico tistih, ki jim bodo na vrhu prodali te kovance.

Enkrat pa se bo slej kot prej zgodilo ali bo po padcu kripta se ta ustalil in potem rastel naslednjih 20+ let nekje +10% do +150% letno ali pa bo kreširal na dno in čisto propadel.

Jaz že cel čas trdim, da 1 bullrun še zagotovo bo. Morda pa celo 2. Več pa je že nemogoče, ker pri vsakem vrhu je tudi cmc na rekordnih vrednostih.



Bull runa ne bo! Sedaj pridejo se davki in joj joj, konec je pranje denarja in printanja s tether lopovom!

Jaz sem Tezos kovanec ze pokopal.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
52 / 1490
»»