» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
177 / 1485
»»

Lennzi ::

Glede na to, da vas imam za strokovnjake, vam bom verjel na besedo. Ampak, ce bi se jaz v sluzbi odlocal glede web pagea in kako so modeli obleceni...
Mogoce pa moram tako??

kow ::

Saj ves zakaj se mora clovek oblect v pingvina, pa zakaj morajo bit banke v marmorju? Ker je 90p ljudi tako neukih, da je tragikomicno.

PrihajaNodi ::

kow je izjavil:

Nodi, placam ti, ce nikol vec ne omenis Tezosa. Pa 15x sem ti ze povedal, da te ni noben ni nategnil. Tezos dela.


Kaj pa dela? Poglej si Avax...noben me ni nategnil, drzi. Placujem pa davek na opportunity cost! Ze povedano.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

PrihajaNodi je izjavil:

kow je izjavil:

Nodi, placam ti, ce nikol vec ne omenis Tezosa. Pa 15x sem ti ze povedal, da te ni noben ni nategnil. Tezos dela.


Kaj pa dela? Poglej si Avax...noben me ni nategnil, drzi. Placujem pa davek na opportunity cost! Ze povedano.


Dela tocno to, na kar ste masturbirali (staking, on chain governance ipd.). Pejd pogledat prejsnje temo kaj sem vam povedal. Izvolio.

Lennzi ::

Ok.. bom probal. Javim cez en mesec, kako mi bi slo.
Glede altov pa, glede na to, da nimam IT ozadja, se moram odlocat na podlagi cim lepse internetne strani projekta? Pomaga pa tudi, ce so ljudje zadaj obleceni kot geeki?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lennzi ()

PrihajaNodi ::

kow je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

kow je izjavil:

Nodi, placam ti, ce nikol vec ne omenis Tezosa. Pa 15x sem ti ze povedal, da te ni noben ni nategnil. Tezos dela.


Kaj pa dela? Poglej si Avax...noben me ni nategnil, drzi. Placujem pa davek na opportunity cost! Ze povedano.


Dela tocno to, na kar ste masturbirali (staking, on chain governance ipd.). Pejd pogledat prejsnje temo kaj sem vam povedal. Izvolio.


Kdo pa kaj “zida” na tezosu? Kje so transakcije? Jih ni! Pardon, se en ghost chain!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

lamborđini ::

ZIL (scalability - sharding) in VET nista cist nic vecja shitcoina od vseh ostalih razen BTC. Da pa nekdo taksno oceno poda na osnovi oblek ljudi pa sploh ne mislim komentirat.

Lennzi ::

lamborđini je izjavil:

ZIL (scalability - sharding) in VET nista cist nic vecja shitcoina od vseh ostalih razen BTC. Da pa nekdo taksno oceno poda na osnovi oblek ljudi pa sploh ne mislim komentirat.

Hvala za prvi normalen odgovor. Ampak glede na to da so fantje na forumu IT strokovnjaki, s specializacijo na blockchain podrocju jim moram verjeti na besedo - oceno.

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Apofis ::

Kva pa z reefom zdej delajo :O

endelin ::

Še kak predlog x1000 coina?

kow ::

lamborđini je izjavil:

ZIL (scalability - sharding) in VET nista cist nic vecja shitcoina od vseh ostalih razen BTC. Da pa nekdo taksno oceno poda na osnovi oblek ljudi pa sploh ne mislim komentirat.


Gotovo je boljsa hevristika, kot ocena nakljucnega komentatorja na forumu, ki se klice lambordzini.

DegenGambler ::

Apofis je izjavil:

Kva pa z reefom zdej delajo :O


DOT blockchain ima kolektivni pump na vsake toliko časa. Pridejo obdobja, ko se pumpa vse, kar ima najmanjšo zvezo s Polkadotom. Videno ob listanju Polke in potem še enkrat vmes.

kow ::

endelin je izjavil:

Še kak predlog x1000 coina?


99% njih bo slo 1000x dol. Ce izberes nakljucno na coinmarketcapu, imas zelo velike moznosti!

Lennzi je izjavil:

se moram odlocat na podlagi cim lepse internetne strani projekta? Pomaga pa tudi, ce so ljudje zadaj obleceni kot geeki?

Predvsem moras prvo biti funkcionalno pismen. Tega ni nihce rekel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

PrihajaNodi ::

kow je izjavil:

endelin je izjavil:

Še kak predlog x1000 coina?


99% njih bo slo 1000x dol. Ce izberes nakljucno na coinmarketcapu, imas zelo velike moznosti!


Jaz sem objavil solidne projekte. Noben od njih ni scam. Algorand je tud ok, pa se ni spumpan.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

lamborđini ::

kow je izjavil:

lamborđini je izjavil:

ZIL (scalability - sharding) in VET nista cist nic vecja shitcoina od vseh ostalih razen BTC. Da pa nekdo taksno oceno poda na osnovi oblek ljudi pa sploh ne mislim komentirat.


Gotovo je boljsa hevristika, kot ocena nakljucnega komentatorja na forumu, ki se klice lambordzini.


Ta nakljucni komentator je pred leti imel kar nekaj ZIL kovancev, ki jih pred tem ko je CEO zapustil projekt prodal. Bi z veseljem prebral tvojo podrobnejso (preprican sem, da visoko strokovno podkrepljeno)analizo projekta. Hkrati razumem, da le te uspesno predstavljas zgolj v visoko strokovnih krogih.

Lennzi ::

kow je izjavil:

endelin je izjavil:

Še kak predlog x1000 coina?


99% njih bo slo 1000x dol. Ce izberes nakljucno na coinmarketcapu, imas zelo velike moznosti!

Lennzi je izjavil:

se moram odlocat na podlagi cim lepse internetne strani projekta? Pomaga pa tudi, ce so ljudje zadaj obleceni kot geeki?

Predvsem moras prvo biti funkcionalno pismen. Tega ni nihce rekel.

Zakaj si pa sedaj nesramen?

PrihajaNodi ::

Lambodgini, ti mi raje odgovori zaksj xtz nima transakcij, ce je tako super...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Apofis ::

DegenGambler je izjavil:

Apofis je izjavil:

Kva pa z reefom zdej delajo :O


DOT blockchain ima kolektivni pump na vsake toliko časa. Pridejo obdobja, ko se pumpa vse, kar ima najmanjšo zvezo s Polkadotom. Videno ob listanju Polke in potem še enkrat vmes.

K se ti userje, pa prodaš sušija na vrhuncu pa vzameš reefa...in to brez analize grafov :D

kow ::

lamborđini je izjavil:


Ta nakljucni komentator je pred leti imel kar nekaj ZIL kovancev, ki jih pred tem ko je CEO zapustil projekt prodal. Bi z veseljem prebral tvojo podrobnejso (preprican sem, da visoko strokovno podkrepljeno)analizo projekta. Hkrati razumem, da le te uspesno predstavljas zgolj v visoko strokovnih krogih.


Na tebi je, da prepricas ostale, ne zdaj meni podtikati. Jaz sem samo podal mnenje, da mislim da je nicvredno sranje. Ce sodim po spletni strani. Napisal sem tudi, da projekt ne poznam. Po cem drugem naj sodim? Imenu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

PrihajaNodi ::

Apofis je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Apofis je izjavil:

Kva pa z reefom zdej delajo :O


DOT blockchain ima kolektivni pump na vsake toliko časa. Pridejo obdobja, ko se pumpa vse, kar ima najmanjšo zvezo s Polkadotom. Videno ob listanju Polke in potem še enkrat vmes.

K se ti userje, pa prodaš sušija na vrhuncu pa vzameš reefa...in to brez analize grafov :D



Smem vprasat za kaksne zneske to gre? Ce je tam med 500 do 1000 eur je kul. Ce pa operiras med 50 in 100 k pa svaka cast.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

A_A ::

pismo so me nategnal, kupim pax na bitstampu, prenesem na binance, kupim z njim btc in pogledam kolk je to vredno in ugotovim da 20 % manj... brezveze, nateguni

kakob ::

My mind goes: Wtf je pax in zakaj bi še kdo sploh uporabljal bitstamp.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

A_A ::

kakob je izjavil:

My mind goes: Wtf je pax in zakaj bi še kdo sploh uporabljal bitstamp.

zadnjič mi je nekdo predlagal stable coin za prenos med borzami in to je pax. ma ja na napakah se učimo, čeprav bitstamp ni tukaj nič kriv, zajebal sem ker nisem preračunal v EU oz usd

Nekako sem pričakoval da je stable coin enako vreden tu in tam..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A_A ()

DegenGambler ::

A_A je izjavil:

kakob je izjavil:

My mind goes: Wtf je pax in zakaj bi še kdo sploh uporabljal bitstamp.

zadnjič mi je nekdo predlagal stable coin za prenos med borzami in to je pax. ma ja na napakah se učimo, čeprav bitstamp ni tukaj nič kriv, zajebal sem ker nisem preračunal v EU oz usd

Nekako sem pričakoval da je stable coin enako vreden tu in tam..


Pax na bitstampu praviš, da je vreden 1$, na Binanceu pa 80c????

Nevem, kdo te je kam nategnil, samo če ne znaš razlikovati med dolarji in evri, ni problem menjalnice.

Zgodovina sprememb…

kow ::

kakob je izjavil:

My mind goes: Wtf je pax in zakaj bi še kdo sploh uporabljal bitstamp.


Kolikor vem, je pax cist legit stablecoin. Def boljs kot tether - je audited.

A_A ::

DegenGambler je izjavil:

A_A je izjavil:

kakob je izjavil:

My mind goes: Wtf je pax in zakaj bi še kdo sploh uporabljal bitstamp.

zadnjič mi je nekdo predlagal stable coin za prenos med borzami in to je pax. ma ja na napakah se učimo, čeprav bitstamp ni tukaj nič kriv, zajebal sem ker nisem preračunal v EU oz usd

Nekako sem pričakoval da je stable coin enako vreden tu in tam..


Pax na bitstampu praviš, da je vreden 1$, na Binanceu pa 80c????

Nevem, kdo te je kam nategnil, samo če ne znaš razlikovati med dolarji in evri, ni problem menjalnice.

ja sorry narobe napisal, vbistvu je očitno pretvorba v BTC tko slaba. ker ko pač v eu preračunam koliko sem dobil btcja je 20% manj..

kakob ::

Speaking of stableshitcoins, liqudity na btc-stable je ponavadi boljša kot stable-stable.

Tko da učas se splača jit via btc.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

Apofis ::

PrihajaNodi je izjavil:

Apofis je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Apofis je izjavil:

Kva pa z reefom zdej delajo :O


DOT blockchain ima kolektivni pump na vsake toliko časa. Pridejo obdobja, ko se pumpa vse, kar ima najmanjšo zvezo s Polkadotom. Videno ob listanju Polke in potem še enkrat vmes.

K se ti userje, pa prodaš sušija na vrhuncu pa vzameš reefa...in to brez analize grafov :D



Smem vprasat za kaksne zneske to gre? Ce je tam med 500 do 1000 eur je kul. Ce pa operiras med 50 in 100 k pa svaka cast.

Hehe, nažalost nism jst tak profil...bolj rang 300 eur :)

Apofis je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Apofis je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Apofis je izjavil:

Kva pa z reefom zdej delajo :O


DOT blockchain ima kolektivni pump na vsake toliko časa. Pridejo obdobja, ko se pumpa vse, kar ima najmanjšo zvezo s Polkadotom. Videno ob listanju Polke in potem še enkrat vmes.

K se ti userje, pa prodaš sušija na vrhuncu pa vzameš reefa...in to brez analize grafov :D



Smem vprasat za kaksne zneske to gre? Ce je tam med 500 do 1000 eur je kul. Ce pa operiras med 50 in 100 k pa svaka cast.

Hehe, nažalost nism jst tak profil...bolj rang 300 eur...motivacija pa je :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Apofis ()

endelin ::

Curve dao token še kar pleza.

Jao bože od vseh coinov sem sel jaz ravno tega prodajat;((

Sejbo ::

vazelin, prosim te javi ko boš kaj prodajal, da prej nekaj pokupim ker imam nekih 20% še v fiatu, pa rabim hiter x2.

Kar ime kovanca in uro prodaje, bo dovolj natančen indikator.

Hvala.

DegenGambler ::

Vazelin sproži rast, potem pa se zmenimo, da dobi 10% od profitov?

tonis ::

wtf :))

paradoxxx ::

Bug pač, že drugič v zadnjih dneh. Coingecko nima teh težav.

DegenGambler ::

Tezos gladko prebil 3$, leti proti 4$ kot vazelin proti penziji. Se mi zdi da lahko v roku 2eh dni prispe.

enemon ::

Tezos prebil 3 USD, kdaj prodajamo?

DegenGambler ::

Mene bolj zanima kdo bo res prodajal Tezos pri 4$? Bodo videli Tezos pri 15$, pa bodo cakali na 20$, samo daae bodo potem kasneje, ko pade, sprasevali zakaj niso samo prodali pri 15$?

SuperKripto ::

Teter printa, printa, da se kar kadi
bitcoin in druge coine napumpati hiti

PrihajaNodi ::

SuperKripto je izjavil:

Teter printa, printa, da se kar kadi
bitcoin in druge coine napumpati hiti


Print printa printa....brrrrrrrr
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kakob ::



Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

SuperKripto ::

A lahko kdo potrdi tole, ce je res?

https://twitter.com/JacobOracle/status/...

SuperKripto ::

Kar se tice IMF, predstavnica je pred kratkim imela video, kjer se vidi da ni ravno za bitcoin. Poziva h globalni regulaciji, po celem svetu, da ni prostora za uiti ven iz sistema. Omenjala je se mi zdi najprej g7 in g20.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

mogoce kdo ve v kateri drzavi ima sedez firma, ki je lastnik teterja? namig, ni zahodna drzava, niti kaksna eksoticna otoska davcna oaza ne.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

Verjetno vas vecina pozna eliot waves pa fibonaci. Pa veste, da obe metodi izhajata iz ezotericnih podrocij? Tudi gann theory. Ampak ko ljudem omenis luno, ne to pa ne.

SuperKripto ::

Ce bo btc sel tako hitro gor tudi naslednje mesece in leta, bo drzava, ki kontrolira btc rudarje, postala najbogatejsa drzava na svetu?

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

tonis je izjavil:

Jaki-1 je izjavil:

tonis je izjavil:

Mozilla Firefox :))

..stran pa tradingview. Must have... :)

A, Tradingview. Vidim, da imajo za več parametrov 30 days free, potem pa je potrebno plačevati. Ali se splača?



Meni ne (plačevanje). Imam soliden šiht in premalo cajta da bi se šel nek trading in visel tle ure in ure pred grafi. Verjamem da se v teh cajtih da fino zaslužit, ampak ko se graf umiri in volatilnost zmanjša, pa so tudi dobički manjši.

Se pa da te omejitve glede indikatorjev prelisičit...
Jaz imam tri accounte. V Firefoxu gledam RSI, StochRSI in Ichimoku oblak, v Edge-u imam 3 moving average in sicer 20 50 in 200, včasih pa pogledam še 100. Na Chromu pa gledam EMA21 in MACD
Na telefonu pa spremljam samo primarni account preko aplikacije. Pač, malo se znajdeš...

En trik. Izberes indikator, ki ima all in one. Oziroma vec moving average ali pa vec EMA v enem indikatorju. Gres pod indikatorje in napises all in one. Tam najdes vse v enem od MA, EMA, RSI itd. Potem pa na svojem grafu kliknes na indikator ,kolescek ikono, oziroma na nastavitve indikatorja in napises katere MA ali EMA bi rad imel, npr 20, 50, 200 itd.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::



Dnevni graf. trenutno na dvojnem supportu, na rumeni dnevni moving average in hkrati na trendliniji. Je se vedno v trikotniku. Zdaj je vec moznosti. Lahko se od tukaj odbije navzgor, se malo konsolidira in v naslednjih dneh odloci ce po sel nad trikotnik ali pod trikotnik. Druga moznost je, da pade pod support in gre dol do naslednje trendlinije, ki je malo pod modro moving average in se nato zakljuci sveca nad modro moving average. tretja moznost je, da le rahlo pade pod trendlinijo in naredi bull flag, narisan s pikcastimi crtami. Cetrta moznost, teter printer se pokvar in gre se bolj dol.

Zgodovina sprememb…

DegenGambler ::

kakob je izjavil:





Cisto po filingu bi reku, da je graf bullshit.

Ajki ::

Hah ponedeljek, pričekujem BTC dump in vidim da je imajo američani praznik :)
( Martin Luther King Jr. Day )

PrihajaNodi ::

Tisti ki imate Algorand vam lepo pleza.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
177 / 1485
»»