» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
173 / 1485
»»

tonis ::

endelin je izjavil:

Kaj je naslednje po tvojem mnenju?


Ne znam ti povedat za naprej :) ..vem premalo.
Danes večje rasti ne pričakujem, ker smo pod polurnim (zelenim oblakom) ki se umakne zjutraj.
Prej je bil dotik fib23 in zaenkrat je to ustavilo padanje. Če se padanje nadaljuje je en malo večji support vzpenjajoča trendlinija, trenutno je pri 32600.

Jaki-1 ::

tonis je izjavil:

endelin je izjavil:

Kaj je naslednje po tvojem mnenju?


Ne znam ti povedat za naprej :) ..vem premalo.
Danes večje rasti ne pričakujem, ker smo pod polurnim (zelenim oblakom) ki se umakne zjutraj.
Prej je bil dotik fib23 in zaenkrat je to ustavilo padanje. Če se padanje nadaljuje je en malo večji support vzpenjajoča trendlinija, trenutno je pri 32600.

Kateri program uporabljaš za analizo? Thx
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

tonis ::

Mozilla Firefox :))

..stran pa tradingview. Must have... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tonis ()

kekeck ::

DegenGambler je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

BorutO je izjavil:

Če kdo kaj ve glede tega, bi bil vesel, če mi kaj več razloži pod zs.
Tam jih pusti. Premajhen znesek, da bi z njim kompliciral.


To so rekli tudi pri MtGoxu. Potem so jih pa heknil, Bitcoin pa šel papa. Danes so ti BTCji vredni 100x več. A mu bo čez 5 let res vseeno, da je potencialnih 20k€ zaupal menjalnici?

Pod 1k€ res ni za komplicirat, borza bo OK.
Drugace pa hladna denarnica npr Trazor, starejša verzija je trenutno 50€ in je cist OK.

endelin ::

Valda gre gor Curve Dao Token za 50%. Zadnjič jih prodam par 600 komadov za slabih 0.7:))

DegenGambler ::

endelin je izjavil:

Valda gre gor Curve Dao Token za 50%. Zadnjič jih prodam par 600 komadov za slabih 0.7:))


Ce tkole z vec tisoc $ vrednimi curve tokeni razmetavas levo in desno, kaksen mora sele biti tvoj Tezos stack :D

BorutO ::

sivistol je izjavil:

BorutO je izjavil:

Preko bitstampa sem si kupil za 200 evrov oz. 244 dolarjev oz. če odštejem bonus, ki si ga vzamejo, okoli 135usd bitcoinov ... zdaj pa ne vem kako dalje. Je možno, da bi bitcoine pri določeni ceni "dvignil ven" in jih dal nekam na varno - naraslo je do 271 dolarjev največ. Se pravi, da bi dal v neko denarnico ali nekaj, kot sem to nekaj zasledil, ampak nič ne vem kako to kaj prenakazati. Probal sem si na kraken prenakazati bitcoine, pa nimam pojma kako se to izpolnjuje, ker na krakenu povezava o infu od bitstampa ne dela.

Če kdo kaj ve glede tega, bi bil vesel, če mi kaj več razloži pod zs.


pr taki cifri je bitstamp cist varen, vse kar je pod 10k ja pomoje na bitstampu varno


Ja hotel sem si na Krakena prenesti, da bi vložil v TRX ... mi bo boljše to, kot pa če vložim v bitcoin. Na virtualni različici sem 250 notri vložil pri 24k, pri skoro 40k bitcoina je bilo profita samo 180 dolarjev ... brezveze.
A kdo ve, če v Krakan lahko prenesem bitcoin iz bitstampa, s tem, da se gor nakaže kot denar in ne kot bitcoin?

Rad bi pač tja prenesel. Ni mi jasno kako. Na krakenu sem dobil neko bitcoin kodo, ki jo morem v bitstampu notri vnesti .. ampak tam zahtevajo neka dva addreserja.



Ne vem kaj pomeni oz. kaj bi radi s tem drugim addreserjem "Addres label (optional)"?
Ker ko označim koliko bitcoinov bi rad prenesel tja in bitcoin naslov, mi vrže ven error, da ni prav izpolnjeno. "Withdrawal creation failed - Invalid Address" ... Pol pa vedi ...

Konec koncev pa ima krakan več teh kriptovalut na voljo, če tudi nekatere po parih letih še niso videle niti enega dolarja. :P

DeeJay ::

Se pravi PHA je naslednji 10x coin?
Don't f with me.

PrihajaNodi ::

DeeJay je izjavil:

Se pravi PHA je naslednji 10x coin?


Ker? Slaba izbira borz

BorutO je izjavil:

sivistol je izjavil:

BorutO je izjavil:

Preko bitstampa sem si kupil za 200 evrov oz. 244 dolarjev oz. če odštejem bonus, ki si ga vzamejo, okoli 135usd bitcoinov ... zdaj pa ne vem kako dalje. Je možno, da bi bitcoine pri določeni ceni "dvignil ven" in jih dal nekam na varno - naraslo je do 271 dolarjev največ. Se pravi, da bi dal v neko denarnico ali nekaj, kot sem to nekaj zasledil, ampak nič ne vem kako to kaj prenakazati. Probal sem si na kraken prenakazati bitcoine, pa nimam pojma kako se to izpolnjuje, ker na krakenu povezava o infu od bitstampa ne dela.

Če kdo kaj ve glede tega, bi bil vesel, če mi kaj več razloži pod zs.


pr taki cifri je bitstamp cist varen, vse kar je pod 10k ja pomoje na bitstampu varno


Ja hotel sem si na Krakena prenesti, da bi vložil v TRX ... mi bo boljše to, kot pa če vložim v bitcoin. Na virtualni različici sem 250 notri vložil pri 24k, pri skoro 40k bitcoina je bilo profita samo 180 dolarjev ... brezveze.
A kdo ve, če v Krakan lahko prenesem bitcoin iz bitstampa, s tem, da se gor nakaže kot denar in ne kot bitcoin?

Rad bi pač tja prenesel. Ni mi jasno kako. Na krakenu sem dobil neko bitcoin kodo, ki jo morem v bitstampu notri vnesti .. ampak tam zahtevajo neka dva addreserja.



Ne vem kaj pomeni oz. kaj bi radi s tem drugim addreserjem "Addres label (optional)"?
Ker ko označim koliko bitcoinov bi rad prenesel tja in bitcoin naslov, mi vrže ven error, da ni prav izpolnjeno. "Withdrawal creation failed - Invalid Address" ... Pol pa vedi ...

Konec koncev pa ima krakan več teh kriptovalut na voljo, če tudi nekatere po parih letih še niso videle niti enega dolarja. :P


Zakaj Tron? Ali drugace Justin Sun scam

Zgodovina sprememb…

Jaki-1 ::

tonis je izjavil:

Mozilla Firefox :))

..stran pa tradingview. Must have... :)

A, Tradingview. Vidim, da imajo za več parametrov 30 days free, potem pa je potrebno plačevati. Ali se splača?
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

tonis ::

Jaki-1 je izjavil:

tonis je izjavil:

Mozilla Firefox :))

..stran pa tradingview. Must have... :)

A, Tradingview. Vidim, da imajo za več parametrov 30 days free, potem pa je potrebno plačevati. Ali se splača?



Meni ne (plačevanje). Imam soliden šiht in premalo cajta da bi se šel nek trading in visel tle ure in ure pred grafi. Verjamem da se v teh cajtih da fino zaslužit, ampak ko se graf umiri in volatilnost zmanjša, pa so tudi dobički manjši.

Se pa da te omejitve glede indikatorjev prelisičit...
Jaz imam tri accounte. V Firefoxu gledam RSI, StochRSI in Ichimoku oblak, v Edge-u imam 3 moving average in sicer 20 50 in 200, včasih pa pogledam še 100. Na Chromu pa gledam EMA21 in MACD
Na telefonu pa spremljam samo primarni account preko aplikacije. Pač, malo se znajdeš...

profesjonalc ::

BorutO je izjavil:

sivistol je izjavil:

BorutO je izjavil:

Preko bitstampa sem si kupil za 200 evrov oz. 244 dolarjev oz. če odštejem bonus, ki si ga vzamejo, okoli 135usd bitcoinov ... zdaj pa ne vem kako dalje. Je možno, da bi bitcoine pri določeni ceni "dvignil ven" in jih dal nekam na varno - naraslo je do 271 dolarjev največ. Se pravi, da bi dal v neko denarnico ali nekaj, kot sem to nekaj zasledil, ampak nič ne vem kako to kaj prenakazati. Probal sem si na kraken prenakazati bitcoine, pa nimam pojma kako se to izpolnjuje, ker na krakenu povezava o infu od bitstampa ne dela.

Če kdo kaj ve glede tega, bi bil vesel, če mi kaj več razloži pod zs.


pr taki cifri je bitstamp cist varen, vse kar je pod 10k ja pomoje na bitstampu varno


Ja hotel sem si na Krakena prenesti, da bi vložil v TRX ... mi bo boljše to, kot pa če vložim v bitcoin. Na virtualni različici sem 250 notri vložil pri 24k, pri skoro 40k bitcoina je bilo profita samo 180 dolarjev ... brezveze.
A kdo ve, če v Krakan lahko prenesem bitcoin iz bitstampa, s tem, da se gor nakaže kot denar in ne kot bitcoin?

Rad bi pač tja prenesel. Ni mi jasno kako. Na krakenu sem dobil neko bitcoin kodo, ki jo morem v bitstampu notri vnesti .. ampak tam zahtevajo neka dva addreserja.



Ne vem kaj pomeni oz. kaj bi radi s tem drugim addreserjem "Addres label (optional)"?
Ker ko označim koliko bitcoinov bi rad prenesel tja in bitcoin naslov, mi vrže ven error, da ni prav izpolnjeno. "Withdrawal creation failed - Invalid Address" ... Pol pa vedi ...

Konec koncev pa ima krakan več teh kriptovalut na voljo, če tudi nekatere po parih letih še niso videle niti enega dolarja. :P


Jaz ti priporočam, da si pogledaš kak youtube video "How to send bitcoin on blockchain". Sicer pa, trenutno so fee-ji kar veliki za btc blockchain, sploh če pošiljaš male pare, tako da se ti morda izplača prodati za coin, ki ga podpirata obe borzi, poslati po tem blockchainu.

DeeJay ::

PrihajaNodi je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Se pravi PHA je naslednji 10x coin?


Ker? Slaba izbira borz



Huobi je kr vredu. Binance bo pa dal zalet. Drugač pa en večjih projektov na polkadotu.
Don't f with me.

PrihajaNodi ::

E to so dobri hinti. Bom nabavu takoj ko se xtzja losam v roku 2eh tednov:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

perci ::

Če nodi ne bi tok deshillal xtz, bi šel že zdavnaj gor.

Neon87 ::

DeeJay je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Se pravi PHA je naslednji 10x coin?


Ker? Slaba izbira borz



Huobi je kr vredu. Binance bo pa dal zalet. Drugač pa en večjih projektov na polkadotu.


Reef.finance je tudi na Polkadotu.

PrihajaNodi ::

Misliš tega:

https://coinmarketcap.com/currencies/re...

perci je izjavil:

Če nodi ne bi tok deshillal xtz, bi šel že zdavnaj gor.


Vazelin mora prodat. Sicer pa je @tezos crknu, polka ga je povozila.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Neon87 ::

Tega ja, sem pa tudi za vsak slučaj za malo drobiža vzel PHA na gate.io. Mogoče bo v naslednjih mesecih boom projektov na Polkadot..

tonis ::

Na ene par kovancih se mi križa nekaj linij precej nizko tam po 20januarju. Pa sem študiral če ima tether spet kakšno obravavo takrat ali pa morda MtGox stečajnik utegne pognati btc v dolino (če ste v tej igri dlje časa potem poznate te finte)
..no in mi kapne da bo morda pozdrav Bidnu rdeče barve. Do takrat je še en teden, ko bo slika kaj bolj čista pa vsekakor napišem...

JJS2 ::

Neblio pa je dobil konkreten pospesek. Me prav zanima koliko casa bo rabil,da bo prisel na sladkih 10€. 8-)

tonis ::

JJS2 je izjavil:

Neblio pa je dobil konkreten pospesek. Me prav zanima koliko casa bo rabil,da bo prisel na sladkih 10€. 8-)

Nazadnje sem jih kupil po 5$. Bilo je res poceni.

JJS2 ::

Pri takem tempu rasti kot je zadnje dni bo 5€ hitro presezenih.

tonis ::

JJS2 je izjavil:

Pri takem tempu rasti kot je zadnje dni bo 5€ hitro presezenih.


Vsekakor, pri 6$ prodam in se s sladkih 20% dobička znebim tega bag-holdinga. 8-)

BorutO ::

profesjonalc je izjavil:

Jaz ti priporočam, da si pogledaš kak youtube video "How to send bitcoin on blockchain". Sicer pa, trenutno so fee-ji kar veliki za btc blockchain, sploh če pošiljaš male pare, tako da se ti morda izplača prodati za coin, ki ga podpirata obe borzi, poslati po tem blockchainu.


Čakaj, a blockchain je isto kot ta stran bitstamp? Ali je to kripto stran, oni kraken pa block chain pa kakšna je nekaj razlika v tem? Nekaj sem googlal že pred dnevi, pa mi ni uspelo najti pametne razlage med tema dvema.

Drugače sem mislil v teslo vložiti denar (enkrat sem že), ampak so limit dvignili na etoroju z 200 na 1000, banda pokvarjena. Zdaj pa sem 200 eur reskiral, vrgel v bitcoin, probal bom kupiti kaj drugega namesto bitcoina, potem pa bom probal pozabiti na to stvar za leto ali dve, pa da takrat vidim.

Gre za vsoto denarja, ki mi ga ne bo škoda, če pride na 0 .. bi pa rad videl profit, če kdaj sploh bo ... pričakujem ga ne, se pa nikoli ne ve.

hamez66 ::

Narediš račun na https://www.binance.com/ . Na Bitstampu kupiš USDC. Na Binancah klikneš Wallet -> Fiat and spot. V search vpišeš usdc. Spodaj se ti pokaže USDC coin in tam klikneš deposit. Na desni strani se ti pokaže naslov za pošiljanje, ki se začne z 0x kateremu sledi 40 številk/črk (0-9 in a-f). To prekopiraš v odložišče (ctrl c). Greš v Bitstamp, kjer klikneš withdraw in označiš USDC coin ter prilepiš ta naslov (ctrl + v). Vpišeš še 2fa kodo, če jo imaš, potrdiš zadevo na emailu in počakaš, da usdc coini pridejo na borzo Binance. Ko pridejo, klikneš Trade-Classic. Na desni strani označiš Fiat->usdc ter v search vpišeš TRX. Z miško klikneš TRX/USDC, da te prestavi na ta par. Spodaj ti kaže "Buy TRX", in vpišeš ceno, katero si pripravljen plačati za TRX, ter število coinov, ki jih želiš kupiti, ali pa vpišeš ceno in premikaš drsnik spodaj med 0 in 100%. Ko si zadovoljen s tem, kar si vtipkal, pritisneš zeleni gumb Buy TRX.

Na tak način boš prišel do želenih TRXov. Glede na način, kako pišeš, je kreiranje denarnice na telefonu zate zahteven postopek, zato najbolje, da za teh 200 eur TRXov pustiš na Binancah. Če se ti pa da, se pa seveda lahko naučiš, kako poslati kovance iz Binanc na lastno denarnico in poskrbiš, da ne pozabiš gesla in ne izgubiš aplikacije/telefona/privatnega ključa, ker če to izgubiš, ti jih ne bo nihče mogel rešiti.

infiniteLoop ::

Dolgoletni bralec tem o kriptu (od prvega špekuliranja dalje), ampak vpričo aktualnega dogajanja sem se odločil oglasiti. Veseli me, da je Nodiju uspel veliki met s polkadot. Nodi upam, da si nabavil tolko polke kolikor si je shillal, ker če nekdo vloži toliko energije (čeprav zna biti večkrat tečen), si zasluži tudi nek reward.
Ajde Nodi vse naj.
None of us is as dumb as all of us.

SuperKripto ::

Pred 7 urami in 8 urami sta izsle dve negativni novici za bitcoin in bitcoin od takrat raste v ceni. A vidite, kako lepo manipulirajo mnozice prek novic. Ko pa je bila tista pozitivna novica pri lokalnem vrhu, pa so prodajal na veliko.

https://finance.yahoo.com/news/mt-gox-c...
https://twitter.com/Cointelegraph/statu...

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

vidim da tukaj se zmer meglo mesate...way to go!!!

ljudje s katerimi bi dejanskjo lahko imeli debato so se vas navelicali oz obupali tole lajanje je pa tako predvidljivo, da je bolj skor tezko.

Vsako tele ima svoje vesele!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

DeBrito ::

NEBL skoraj x3 v zadnjem tednu. Mogoče pa še bo kaj iz tega....

Mato989 ::

Jeben nebl.... A jaz v xtzju se dobro da sem neble prodal samo z 20 poszov profota nekoc v 2019
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

DeBrito ::

Mato989 je izjavil:

Jeben nebl.... A jaz v xtzju se dobro da sem neble prodal samo z 20 poszov profota nekoc v 2019


Nimaš več nič neblov?

Mato989 ::

DeBrito je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Jeben nebl.... A jaz v xtzju se dobro da sem neble prodal samo z 20 poszov profota nekoc v 2019


Nimaš več nič neblov?


Hmmm ene 20 komadov konc 2019 sem prodal vse kcs in neble in ostalo pretopil v xtz ker sem kupoval flet
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

lamborđini ::

Mato, v razmislek. Glede na to, da si bil hud zagovornik nebla in kje sta sedaj nebl in xtz, kateri od teh dveh kovancev mislis da bo letos naredil vecji % plusa?

DegenGambler ::

Tezus prebija 3 dolarje. Me prav zanima kateri od nasih zagovornikov prodaje pri 4$ se bo dejansko drzal tega.

SuperKripto ::

A kdo spremlja prinanje tetherja? Ce je kaj manj printanja zadnje case? Gledam stran whale alert, kjer so sprot opozorila za vecje premike ali printanja kripta. Pred 18 urami je nekdo naredil transakcijo, najprej iz neznane denarnice 18.000.000 na binance. potem pa 25.404.520 tetherjev iz binance neznano kam. Potem pred tem, pise 15. januarja prnesenih 12.000.000 tetherjev na binance. 11.900.000 preneseno iz neznane denarnice na FTX. 14 januarja preneseno iz neznane denarnice 49.900.000 tetherjev na binance.

Potem 14. januarja preneseno iz bitfinexa 104.000.000 tetherjev v tether treasury.
Potem pise 45.000.000 tetherjev burned at tether treasury
V glsvnem teh transkacij je se vec, nimam casa vseh napisat.

13. ogromno tether transakcij, v bistvu so prevladovale tether transakcije ta dan. Kar je zelo nenavadno.
v glavnem samo transakcije, ne pise pa nic, da printajo tetherje. Drgac pise na tej strani ko printajo, pa kolk se jih naprinta. Zdaj zadnje dneve pa nic ali kaj? nazadnje, ko so printali tetherje je bil 12 januar.


https://twitter.com/whale_alert

Mato989 ::

lamborđini je izjavil:

Mato, v razmislek. Glede na to, da si bil hud zagovornik nebla in kje sta sedaj nebl in xtz, kateri od teh dveh kovancev mislis da bo letos naredil vecji % plusa?


Procentualno bi znal bit nebl ker nebl gre verjetno lazje gor 200% kot xtz...

Ce gledamo 1.1.2021 je ze itak nebl gladko pred xtz od danasnjih cen pa hja bo hard call ampak znabiti nebl, je pa xtz bolj safe bet verjetno dolgorocno

Mato989 ::

Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato je ok. Nej xtz pocas raste se 7 dni potem pa ath al nov ath.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Nebl prebil 1usd.
Xtz prebija 3usd?

It's a ghost chain. 80% of traffic is staking bro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PrihajaNodi ::

Sam ce bi nas jurcek shillal polko v icotu bi bli pa res v penziji:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Neon87 ::

Kak dolgo bo zdaj alt season? Kdaj začet prodajat?

endelin ::

A to je alt season?

PrihajaNodi ::

Ni, ce imas 50% v xtzju. Vecina jih je nad ath. Kaj se hoces?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Že vidim kako bo xtz lepo padel na 2.5.
Sam nočem shortat nič

kow ::

Zak je aave pomoonal? anyone?

endelin ::

kow je izjavil:

Zak je aave pomoonal? anyone?

tko je v bullu. vsak dan kak kovanec pomoona

PowaAaaaH ::

Js gledam na te manjše coine, ki vsak dan na novo prihajajo kot pri delnicah na penny stocke - 99,9% pump and dump. Tam se jih, da vsaj trejdat, če maš zivce za to in v dnevu vec kot 100mill volume-a.. tle v kripto pa nevem lih. Je pa res, da teh manjsih coinov ne spremlam, tako da ne morm bit pametn, sam vidm pa zlo podobno sliko.

endelin ::

Evo XTZ prebil 3usd po dolgem času

DeeJay ::

PHA uff
Don't f with me.

endelin ::

čak dejansko maš PHA?

upam da btc vzdrži

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()
««
173 / 1485
»»