» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
962 / 1450
»»

PrihajaNodi ::

Enron je padu čez noč. Marcet cap 65 miljard. Ni glih triljon pa vseen.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

Lennzi je izjavil:

Kripto je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Kripto je izjavil:

Lennzi je izjavil:

A tukaj, kjer bi pa mogel biti pesimističen pa upaš?
Recesija bo dolga in še kako globoka. Če potegneš graf na borzi od samega začetka obstoja borze (Dow), ravno končujemo po elliot wavu 5 wave. Sledi abc korekcija, ki lahko traja desetletje ali dva.
Ampak važno, da je kripto sranje in da kokos pada proti nuli.
Borza pa upaš, da bo.
Jao jao jao


Kokos ne pada proti nuli ampak proti tvoji pretrdi glavi in to večkrat, ker ne razumeš določenih stvari in si jih po svoje razlagaš :)) Recesija ne udari samo po borzi, ampak tudi po tem ali bo sosed Miha imel službo, ali bo imel za položnice itd. Dej malo se potrudi in glej širše. Verjetno zmoreš? Ali si pač preveč trdoglav in omejen in ti zato kripto kokosi padajo na glavo vsakih 6 mesecev :))


A bejž bejž, to o sosedu Mihi.
Spet ti polagam na dušo, si žaljiv.
In znova te vabim na kavo. Da preverim, če si v živo tudi tako žaljiv.
Pošiljam ti en topel objem moj forumski prijatelj.



Jaz osebno poznam kar nekaj ljudi, ki so v obdobju 2008-2010, se pravi v času krize ostali brez službe po 2-3 leta, nekateri celo še več. Ni jim bilo lahko. Pa nima veze ali je to sosed Miha ali... Začelo se je tako kot vedno, na trgu z vrednostnimi papirji, hipotekarnimi obveznicami... Potem pa je z zamikom kakšnega leta udarilo v realni sektor, pa so začele verižno firme propadati, pa zmanjševati število zaposlenih, odpuščati, zamujati s plačami ali pa jih niti niso dobili itd. A je to zate nekaj novega ali nerazumljivo? Pri nas se je vlekla ta negotova situacija vse do leta 2016.

Priporočam ti, da malo zmanjšaš gledanje kripto grafov in raje prebereš še kaj drugega kot samo kripto, tudi kakšno debelejšo knjigo o makroekonomiji...boš lažje razumel, da niso samo kripto trg, trg delnic, vrednostnih papirjev... Razširi si obzorja, boš videl in lažje razumel zakaj sem napisal upajmo, da ne bo globoka in predolga recesija. Upam, da boš razumel.

Ne čutim nobene potrebe ali želje, da bi midva šla na kavo. Še posebej ne z provokatorji, ki se delajo pametne, obešajo na stvari, ki jih narobe razumejo... Poskusi s kom drugim it na kavo, na tem forumu je veliko ljudi. Kakšen bo sigurno za :)

Aja, kripto je čisto fajn, je pa treba vseeno gledat mnogo širše.


Zašel si.

Obesil sem se na izjavo da upaš, da ne bo prehuda kriza.
Ravno iz makroekonomskega vidika ti garantiram, da bo tako huda kriza, da bo kriza iz 2008 pičkin dim, v primerjavi s tem kar nas čaka.
Kljub vsem dejstvom pri otipljivi stvari (ekonomiji) upaš, pri kazinoju(kriptu), pa si svojimi napovedmi vedno VEŠ.

V


Nič nisem zašel. Zadeve niso črno bele. Balon lahko poči ali pa počasi spušča zrak...ko je enkrat pregreto in napumpano. Ko spušča zrak se izvaja ukrepe, da se recesija ne bi poglobila in trajala predolgo. S pravočasnimi in primernimi ukrepi se poskuša blažiti in krajšati neželena ciklična gibanja in obrniti trend gibanja v smer rasti.

Kripto in ekonomija nista enaka še manj pa ista zgodba. Za enkrat je kripto samo en segmentič v katerega se vstopa z velim tveganjem zaradi možnosti pobiranja velikih denarjev, špekulacij itd. za katerega se noben ne bo pobrigal, izvajal ukrepe itd. tudi če jutri ugasne, no big deal. Trenutni meme coins, dogie coins itd. bodo tako ali zaključili v kripto kanalizaciji, ko bo konkreten bear.

Money is mindset!

Kripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

Enron je padu čez noč. Marcet cap 65 miljard. Ni glih triljon pa vseen.


MC v kripto govori samo o tem koliko trg vrednoti nek coin v določenem trenutku. Danes je lahko trilijon jutri samo pol trilijona. Z drugimi besedami pove koliko je močno prepričanje v to, da trg verjame da bo šlo še gor. Ko prepričanje popusti ali prevlada strah gre lahko MC na pol ali pa deljeno z 10,15...
Skratka pretežno špekulacija.

Money is mindset!

Prebranac ::

Kripto je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Enron je padu čez noč. Marcet cap 65 miljard. Ni glih triljon pa vseen.


MC v kripto govori samo o tem koliko trg vrednoti nek coin v določenem trenutku. Danes je lahko trilijon jutri samo pol trilijona. Z drugimi besedami pove koliko je močno prepričanje v to, da trg verjame da bo šlo še gor. Ko prepričanje popusti ali prevlada strah gre lahko MC na pol ali pa deljeno z 10,15...
Skratka pretežno špekulacija.


Me zanima kaj bo danes. Se bojim da je to poslednji pump.

PrihajaNodi ::

To men nc ne pomaga tale tvoj fud, sem pa zarad teb ob 5000 usd
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

To men nc ne pomaga tale tvoj fud, sem pa zarad teb ob 5000 usd


Lahko se zglasis na soncni upravi, bo plačal zrszz

A smo odrasli ali otroci, da sprejemamo odločitve?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Machete ::

Ne upam gledat chartsov že nekaj dni, ali je že varno nakazovati fiat na menjalnice? Gremo v bull 2022?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

PrihajaNodi ::

70k prihaja
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

Ce smo ze kupili na ath, pa se bomo na atl :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

70k prihaja


Čakam na 19 30. Upajmo na najboljše.

PrihajaNodi ::

Ti itak že skoz sam kle groziš
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

AdaTezusova ::

xyz248 je izjavil:

ce vsi cakajo 30k potem je manj verjetno, da se bo uresnicilo. V tem primeru so nekateri zaceli kupovati prej, torej pri 33.000 se je ustavil, ker so vedeli, da je na 30k prevec kupcev. So jih zeleli prehiteti. Potem je zrastu skoraj 14 procentov. lahko pa bi bilo tudi obratno, ce bi vsi cakali 30k, bi lahko potem bilo dno nizje.

No, vidite, gospoda, da se je tudi tokrat uresnicilo splosno pravilo v kriptu, ki je sicer splosno znano. Ni nic novega povedanega, cist osnovna market pravila. Ampak zacuda so nekateri predlagali izbris tega sporocila. Sicer pa je tudi tist account dobil ban. Ustvaril sem novo ime, ki je sestavljen iz imen dveh kripto popularnih kovancev, kot parodija. Slucajno je kovanec Ada zenskega spola ampak, da ne bo kdo mislil, da se nekaj pretvarjam, da imam zensko ime, sem za vsak slucaj v profil izbral moski spol, da ne bo kaksnega nesporazuma. :D

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

INVICTRA ::

Zej bom vse dal v NFT gaming. Pol pa penzija.

_wtf_ ::

AdaTezusova je izjavil:

xyz248 je izjavil:

ce vsi cakajo 30k potem je manj verjetno, da se bo uresnicilo. V tem primeru so nekateri zaceli kupovati prej, torej pri 33.000 se je ustavil, ker so vedeli, da je na 30k prevec kupcev. So jih zeleli prehiteti. Potem je zrastu skoraj 14 procentov. lahko pa bi bilo tudi obratno, ce bi vsi cakali 30k, bi lahko potem bilo dno nizje.

No, vidite, gospoda, da se je tudi tokrat uresnicilo splosno pravilo v kriptu, ki je sicer splosno znano. Ni nic novega povedanega, cist osnovna market pravila. Ampak zacuda so nekateri predlagali izbris tega sporocila. Sicer pa je tudi tist account dobil ban. Ustvaril sem novo ime, ki je sestavljen iz imen dveh kripto popularnih kovancev, kot parodija. Slucajno je kovanec Ada zenskega spola ampak, da ne bo kdo mislil, da se nekaj pretvarjam, da imam zensko ime, sem za vsak slucaj v profil izbral moski spol, da ne bo kaksnega nesporazuma. :D


TezusovAdec kako kaj kažejo grafi na trenutno stanje? oz. ali je boljše počakati na konec zasedanja FED?

globoko grlo ::

Aqua bere to iz kapljic svojga švica, ne mu prevec verjet.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

AdaTezusova ::

_wtf_ je izjavil:

AdaTezusova je izjavil:

xyz248 je izjavil:

ce vsi cakajo 30k potem je manj verjetno, da se bo uresnicilo. V tem primeru so nekateri zaceli kupovati prej, torej pri 33.000 se je ustavil, ker so vedeli, da je na 30k prevec kupcev. So jih zeleli prehiteti. Potem je zrastu skoraj 14 procentov. lahko pa bi bilo tudi obratno, ce bi vsi cakali 30k, bi lahko potem bilo dno nizje.

No, vidite, gospoda, da se je tudi tokrat uresnicilo splosno pravilo v kriptu, ki je sicer splosno znano. Ni nic novega povedanega, cist osnovna market pravila. Ampak zacuda so nekateri predlagali izbris tega sporocila. Sicer pa je tudi tist account dobil ban. Ustvaril sem novo ime, ki je sestavljen iz imen dveh kripto popularnih kovancev, kot parodija. Slucajno je kovanec Ada zenskega spola ampak, da ne bo kdo mislil, da se nekaj pretvarjam, da imam zensko ime, sem za vsak slucaj v profil izbral moski spol, da ne bo kaksnega nesporazuma. :D


TezusovAdec kako kaj kažejo grafi na trenutno stanje? oz. ali je boljše počakati na konec zasedanja FED?

graf je ze bil dvakrat objavljen, se zmeraj je v igri cist isti vijolicen vzorec

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

AdaTezusova ::

globoko grlo je izjavil:

Aqua bere to iz kapljic svojga švica, ne mu prevec verjet.

Kaj pa naj mi verjamejo, saj nisem nic napovedal glede cene. Buahaha. Graf nic ne napoveduje, je le orodje za orientacijo. Hakeljc je v tem, kako si ljudje potem razlicno razlagajo po svoje, ko gledajo graf. Eni si recejo, da bo sel dol, eni si recejo da bo sel gor. Eni recejo sideways, eni recejo malo gor malo dol in tako dalje. Mimogrede, beseda itd. predstavlja izraz "in tako dalje". Kajne? Zakaj pa ni namest tega itp. ki bi pomenil "in tako naprej"?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

globoko grlo ::

Dej si raj eno babo najd, te bo minil takole flancanje. Pa še tema bo svetlejša, hehe
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

kamiKaZaA ::

Da malo presekamo temo ali bo šlo gor ali dol in si ogledamo (preberemo) tudi kakšen "kreativen" potencialni zaslužek ponuja kripto:

Francoskemu kirurgu grozi tožba, saj je skušal brez privolitve svoje pacientke na spletu kot digitalno umetniško delo oz. NTF prodati rentgenski posnetek njene roke. Na rentgenski sliki je podoba ženske podlakti, v bližini kosti pa je naboj. Na prodajni obrazec je zapisal, da je bila pacientka v roko ustreljena med napadom v dvorani Bataclan leta 2015 v Parizu, v katerem je umrlo 130 ljudi.

https://www.24ur.com/novice/tujina/kiru...

AdaTezusova ::

globoko grlo je izjavil:

Dej si raj eno babo najd, te bo minil takole flancanje. Pa še tema bo svetlejša, hehe

jaz imam nastimano svetlo verzijo, tisto belo modro, je kar dost svetla, ce mene vprasas. Buahaha.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

mAXTER ::

Ok mogoce je pa res cas za kapitulacijo v fiat:|

AdaTezusova ::

A Musku tudi pisete, kak naj mu ne verjamejo. Ne, velika vecina ga casti kot kaksnega boga im mu sledi kot v kaksni religiji. No, pa ne samo za kriptovalute, ki jih omenja na tviterju. Ce Musk rece, da verjame kako je nas svet v bistvu simulacija, zakaj mu nihce ne oporeka, tudi tukaj v tej svetli temi ni bilo nobene omembe o tem, kako naj ne verjamejo Musku o tej teoriji o simulaciji. A ni res? Pa drgac to se nisem jaz spomnil, ampak sem povzel njegovo prepricanje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

AdaTezusova ::

Glejte, na splosno sem dobronameren clovek, vcasih imam kaksne take cudne, to je res. Ampak na splosno se trudim, da bi bil kar se da ok za vse. Vidim, da vam gre nekaterim na zivce, pa sem se odlocil, da bom malo poskusal tudi zadovoljit vase potrebe. Zato sem se ze prej odlocil, da bom mal zamenjal nekatere teme. Ampak a bi lahko vsaj pustili temo o zajtrku, pa podobne nepomembne teme, kjer bi se lahko svobodno izrazal? V kripto temi, pa sem tudi poskusal bit neutralen, da bi cim manj fudal kovance, ki so tukaj v tej temi popularni.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

49106 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Da malo presekamo temo ali bo šlo gor ali dol in si ogledamo (preberemo) tudi kakšen "kreativen" potencialni zaslužek ponuja kripto:

Francoskemu kirurgu grozi tožba, saj je skušal brez privolitve svoje pacientke na spletu kot digitalno umetniško delo oz. NTF prodati rentgenski posnetek njene roke. Na rentgenski sliki je podoba ženske podlakti, v bližini kosti pa je naboj. Na prodajni obrazec je zapisal, da je bila pacientka v roko ustreljena med napadom v dvorani Bataclan leta 2015 v Parizu, v katerem je umrlo 130 ljudi.

https://www.24ur.com/novice/tujina/kiru...


To me spominja na tistega dojenčka iz naslovnice Nirvaninega albuma.

AdaTezusova ::

Kaj, zdaj je tist dojencek iz nirvaninega albuma odrasel in je vlozil tozbo zarad tega ali kaj? Drgac pa ce na pamet poznate kako zgleda album nirvane, ni dober znak. Ker taksna glasba je prevec agresivna.

Kje so zdaj predlagatelji izbrisov za te offtopic komentarje? Jih ni. Ampak komentarje o spekulacijah in grafih pa bomo brisali. tega ne smemo dovoliti v tej temi. kaj takega, da nekdo spekulira. Da mu slucajno kdo ne bo verjel. Pa ne o grafih ampak tudi o drugih stvareh. lol. v temi o zajtrku mu ne verjet, ceprav ima podkrepljeno z viri. Pa o delnicah tudi ne verjet, rajs ga zasmehujte, kajne?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

AdaTezusova ::

Se kdo spomne odprte kripto teme o shitcoinu BONG? Sej ne recem, to tudi spada pod kripto, cetudi je bilo zelo mocno spodbujanje, naj se ga kupi. Tista tema je bila odprta, ko je bil BONG skoraj pri vrhu. Ce je kdo poslusal tiste nasvete uporabnikov, je zdaj mocno , da ne recem kaj. Ni se dobro izslo, milo receno. No, kje ste zdaj tisti, ki ste predlagali izbris za komentarje, ki so bili cist normalni in neutralni. te ste zeleli izbrisat. Tiste, ki so povzrocali skodo kupce pa niste nic, niti predlagali izbris, niti prijavili moderatorjem niti komentirali ali grajali. Nic. Ze po tem se vidi, da se vam sploh ne gre za to ampak je verjetno nekaj drugega vmes. Nekdo je verjetno malo salty. Fantje, naucit se bo treba poslusat drugacna mnenja. Drugac ce ne, je to znak, da zelite totalitarizem. Ampak naj vas spomnem, morda lahko dosezete delni nadzor na slotech in drugod na internetu. Ne morete pa kontrolirati visjih nivojev, ki imajo vas pod kontrolo. Zapomnite si to. Ste le del igre, ce gre verjet Musku o simulaciji.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

LeQuack ::

A ni tko da je zdaj NFT nasledil kritpovalute?
Quack !

49106 ::

AdaTezusova je izjavil:

Kaj, zdaj je tist dojencek iz nirvaninega albuma odrasel in je vlozil tozbo zarad tega ali kaj? Drgac pa ce na pamet poznate kako zgleda album nirvane, ni dober znak. Ker taksna glasba je prevec agresivna.




https://nypost.com/2022/01/04/nirvana-l...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Prebranac ::

Kaj zdaj putin bi pa rudaril? Banke pa ne bi dovolile kriptovalut...kdo bo zmagal? Kontradiktorni so že ti rusi ej..

AdaTezusova ::

Fantje tale spodna tema bi bila morda smesna, ce ne bi bila zalostna. Komentarji, ne ves ce bi se smejal ali jokal. Najboljs bit neutralen. Ampak, a mislis, da bi jaz predlagal izbris? Ne vem ce sem sploh kdaj predlagal izbris komurkoli, niti ponesreci se to ni zgodilo.
DOGE BONK

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

AdaTezusova ::



update za btc graf. Na grafu kot ze receno vijolicen kanal, vmes pa je bilo narisanih tudi nekaj vodoravnih crtkanih belih crt, ki so predstavljale level nekaterih prejsnih zakljucenih svec zgoraj. Btc se je dotaknil prve vodoravne crte zgoraj in zdaj malce padel. To je mislim, da prvi level, kjer bi lahko prislo do pricetka nekaterih sellerjev. lahk pa gre komot do prve in celo druge vijolicne crte zgoraj. Nic ne napovedujem, to je samo igra verjetnosti, na katerem obmocju je vecja verjetnost za sell pa vecja verjetnost za buy in tak naprej.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

AdaTezusova ::

Ko je bil crash 4. decembra je potem btc uspel narest odboj 23 procentov gor, kar ni slabo za bear market. Zdaj v tem odboju je do zdaj dosegel 18 procentov odboja navzgor. Ali je to bilo to ali pa se bo odboj nadaljeval, pa ne vem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

Prebranac ::

AdaTezusova je izjavil:



update za btc graf. Na grafu kot ze receno vijolicen kanal, vmes pa je bilo narisanih tudi nekaj vodoravnih crtkanih belih crt, ki so predstavljale level nekaterih prejsnih zakljucenih svec zgoraj. Btc se je dotaknil prve vodoravne crte zgoraj in zdaj malce padel. To je mislim, da prvi level, kjer bi lahko prislo do pricetka nekaterih sellerjev. lahk pa gre komot do prve in celo druge vijolicne crte zgoraj. Nic ne napovedujem, to je samo igra verjetnosti, na katerem obmocju je vecja verjetnost za sell pa vecja verjetnost za buy in tak naprej.


Na binance po domače narejenem grafu kaže da na 4 urni krivulji že dosegel vrh btc in se odbija dol, meja je 36 200.

AdaTezusova ::

Prva dnevne MA je trenutno okrog 40500 usd in se pocas spusca navzdol. Tedenska 21 EMA pa je trenutno okrog 47500 in se pocas spusca navzdol.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

AdaTezusova ::

Sem gledal enega od prejsnih videov od Carl Moon. Takrat je povedal, da je odprl eno majhno long pozicijo. Pa narisal eno njegovo trend posevno trend crto in napovedal, ce btc naredi breakout cez tisto crto, bo sel longat milijone. Potem je res btc sel nad tisto trend crto in predvidevam da je Carl longal milijone. kmalu zatem je btc zacel padat, kaj pa ce so ga kiti mal nahecal ali pa samo nakljucje?. Drgac, da ne bo kdo mislil, da ne privoscim Carlu. Jaz mu zelo privsocim, ker se mi zdi uredu decko. Ampak ne razumem, zakaj uporablja leverage in longa milijone, ce ze ima vec milijonov? A ma za jest pa za pit? A ma streho nad glavo? Seveda ima. Torej zakaj leverage na milijone? Kaj nima zadost? Pa poleg vseh teh milijonov se vedno ;potrebuje refferal linke, s katerimi zasluzi kak dinarcek? Pa monetizira svoj youtube kanal, da ja dobi se kak cvenk zraven. Ne vem, od kod tak pohlep? In potem razmisljam, kaj pa ti aqua pametujes. Nekateri ljudje imajo vec potreb. Rabijo osebnega soferja, pa garderoberja, osebnega kuharja, stilista (kot da nimajo stila ali kaj in potem kao najames stilista? ne vem). To za stilista pa garderoberja sem si izmislil. Kuharja pa tudi verjetno ne rabi, ker vecinoma je hrano uzuni po restavracijah ali pa morda dostava.

Francis je objavil nov video.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

AdaTezusova ::

sem gledal nov Francisov video, pa sem na posnetku opazil enga, ko je na twitterju komentiral, da mu je bilo dolgcajt in je pregledal bitboyeve kovance, donos. lol ..sicer nisem preverjal, ce je narobe, naj kdo popravi

https://twitter.com/zachxbt/status/1486...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

AdaTezusova ::



Da ne bo izgledalo, kot da grajam Carla, naj povem, da mormo priznat, da kar se tice trejdanja, ima rezultate, pac rastura, kaj naj recem. Odkril sem Carlov nov yt kanal, ki je bolj iz njegovega zasebnega zivljenja, kaze kako zivi, kaj kupuje itd. Zanimiv pa mi je video zgoraj, kjer pojasnjuje kako je uspel s takoimenovanim univerzalnim zakonom, ki se imenuje The law of attraction oziroma po slovensko zakon privlacnosti. Ce kdo prvic slisi kaj to je, gre se za to, da z mislimi lahko privabljas dolocene okoliscine, da se potem res zgodijo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

Jagdpanter ::

AdaTezusova je izjavil:



Da ne bo izgledalo, kot da grajam Carla, naj povem, da mormo priznat, da kar se tice trejdanja, ima rezultate, pac rastura, kaj naj recem. Odkril sem Carlov nov yt kanal, ki je bolj iz njegovega zasebnega zivljenja, kaze kako zivi, kaj kupuje itd. Zanimiv pa mi je video zgoraj, kjer pojasnjuje kako je uspel s takoimenovanim univerzalnim zakonom, ki se imenuje The law of attraction oziroma po slovensko zakon privlacnosti. Ce kdo prvic slisi kaj to je, gre se za to, da z mislimi lahko privabljas dolocene okoliscine, da se potem res zgodijo.


Se pravi, ključ do uspeha je življenje v iluziji? Fake it till you make it? Sounds good, doesn't Work, od blagajničarja do multi milionarja v treh letih. Ne vem ne. Če ne druga vsaj vem, komu sem sofinanciral Maybacha...

Jagdpanter ::

Najprej si moram nabavit fancy drage bootse z dobrimi statsi: +10 loot find
+10 magic find
+15 shitcoin find
-20% eth gas fee

Prebranac ::

Jagdpanter je izjavil:

AdaTezusova je izjavil:



Da ne bo izgledalo, kot da grajam Carla, naj povem, da mormo priznat, da kar se tice trejdanja, ima rezultate, pac rastura, kaj naj recem. Odkril sem Carlov nov yt kanal, ki je bolj iz njegovega zasebnega zivljenja, kaze kako zivi, kaj kupuje itd. Zanimiv pa mi je video zgoraj, kjer pojasnjuje kako je uspel s takoimenovanim univerzalnim zakonom, ki se imenuje The law of attraction oziroma po slovensko zakon privlacnosti. Ce kdo prvic slisi kaj to je, gre se za to, da z mislimi lahko privabljas dolocene okoliscine, da se potem res zgodijo.


Se pravi, ključ do uspeha je življenje v iluziji? Fake it till you make it? Sounds good, doesn't Work, od blagajničarja do multi milionarja v treh letih. Ne vem ne. Če ne druga vsaj vem, komu sem sofinanciral Maybacha...



Vedno so svetovljani in sočustvujejo ti bogataši z rajo, da jim še naprej financira dobrine.
Želim raje youtube kanal kakega kralja ulice ali pa bankrotiranega spjevca, ki razlafa kje je areča v življe ju, da ne takoj ob črnih mislih odpeketa v obi po zajlo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Blue30 ::

Kaj se dogaja z Jeffom?

Prebranac ::

Blue30 je izjavil:

Kaj se dogaja z Jeffom?


Verjetno trejda na forexu, je obupal nad kripto kiti.

dope1337 ::

Jagdpanter je izjavil:

Najprej si moram nabavit fancy drage bootse z dobrimi statsi: +10 loot find
+10 magic find
+15 shitcoin find
-20% eth gas fee


Za -20% eth gas fee gres na app.depo.io pa tam opravis trejd, namesto na uniswap ali 1inch.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Prebranac ::

dpbro me je nabil đeremi pawel. Ponoči spušil 200 ezr. Samo še 800 v plusu z zadnjim trejdom, overall v pozitivni nuli

Prebranac ::

Ne razumem kako nahajpan ničvreden dusk dobiva vrednoat, njihov mainet bo sell the news. Za shitcoina mana in sand pa ne bom zgubljal besed...prenapihnjen balon.

PrihajaNodi ::

Bla bla bla, nehaj fudat, ker folk zgublja keš zarad tebe
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

Za DUSK sem celo slišal, da bi v nekem trenutku lahko quitali crypto, ko bi postali verjetno postali too big. Ne vem točno zakaj se je šlo, v glavnem red flag.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

spegli ::

41500 pol pa dump do 30k.

AdaTezusova ::


graf za marketcap (total) zelena barva oznacuje priblizno gibanje cene marketcapa, ki jo je na zacetku januarja narisal Francis na enem izmed svojih takratnih videoposnetkov. Moram rect, da je kar zadel, ceprav je target dosezen malo prej od predvidenega. Vmes je sicer dajal tudi druge napotke, ampak ok. Zdaj ima vrjetno spet nove nasvete malo drugac.

tommorrow ::

Kdaj Binance sprosti sredstva, ki si jih moral zaklenit za izdajo visa kartice?
««
962 / 1450
»»