» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
963 / 1441
»»

Ijus ::

če se ne motim, ko prejmeš in aktiviraš kartico.
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

miha98 ::

Kaj zdaj b9 slo gor? Se splača investirat v bitkojn....???

strawman ::

miha98 je izjavil:

Kaj zdaj b9 slo gor? Se splača investirat v bitkojn....???


IL_DIAVOLO ::

Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Bla bla bla, nehaj fudat, ker folk zgublja keš zarad tebe


Odgovori govorijo svoje.

Jagdpanter ::

Kakšna je prognoza za naprej, v letu 22 se obeta kar nekaj kripto eventov, kaj to prinaša, kuhanje žabe, ali morda reanimacijo bika? Problem je institucionalni cash, ker ni njihov, nas boli, ker smo investirali lasten kapital in smo pripravljeni hodlat leta, oni pa si tega ne morejo privoščit, ker so razni pokojninski fundi in razna zavarovanja itd, sledijo borznim indexom. Pojma nimam imam zelo mešane občutke, kaj porečete vi?



Zgodovina sprememb…

Jagdpanter ::

Zgodovina sprememb…

Kripto ::

Jagdpanter je izjavil:

Kakšna je prognoza za naprej, v letu 22 se obeta kar nekaj kripto eventov, kaj to prinaša, kuhanje žabe, ali morda reanimacijo bika? Problem je institucionalni cash, ker ni njihov, nas boli, ker smo investirali lasten kapital in smo pripravljeni hodlat leta, oni pa si tega ne morejo privoščit, ker so razni pokojninski fundi in razna zavarovanja itd, sledijo borznim indexom. Pojma nimam imam zelo mešane občutke, kaj porečete vi?






Pri njih je zelo simple, če je treba prodat prodajo brez emocij...seveda s profitom.

Money is mindset!

Jagdpanter ::

Jp, izčrpavajo trg, mi pa dejansko investiramo in HODL-amo, več ali manj.

Mato989 ::

Jagdpanter je izjavil:

Jp, izčrpavajo trg, mi pa dejansko investiramo in HODL-amo, več ali manj.



Nima veze, vprašaj se če vidiš BTC in market cap višje kot danes čez 3-5 let... če ja je HODL way to go =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Jagdpanter ::

Mato989 je izjavil:

Jagdpanter je izjavil:

Jp, izčrpavajo trg, mi pa dejansko investiramo in HODL-amo, več ali manj.



Nima veze, vprašaj se če vidiš BTC in market cap višje kot danes čez 3-5 let... če ja je HODL way to go =)


Res, daleč najbolja taktika, če na koncu črto potegneš...

Večji kot bo MC, bolj bo rajcalo rajo, na koncu se bodo zlomili tudi največji dvomljivci.

Zgodovina sprememb…

vaščan ::

Prebranac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Bla bla bla, nehaj fudat, ker folk zgublja keš zarad tebe


Odgovori govorijo svoje.

Prosm ne z otroškimi izjavami folk zgublja keš zarad tebe ali zaradi tebe sem ob 5k.
Od yotuba slo techa kripto člankov whitepaperjev itd samo vsrkavaš informacije odločitve so pa popolnoma na vas samih kaj boste naredil.
Berem mal komentarje na yotubu ali coinmarketcap folk vloži keš gre v zeleno vsi veseli hvalijo ne pobere profita kovanc pade pa joka kako so ga nategnil da je zaupal yotuberju in da je scamer ker je bil crash on je pa rekel da bo šlo gor wtf folk. Najlažje je za svoje napake okrivit nekoga drugega. Nevem kdo vzgaja take scrklance, da si ne morejo priznat, da so sami zajebal. Lepo se vsem pove vlagaj denar ki si ga prpravlen zgubit. Če si začel si čisti nub sigurno boš naredil še 100 napak preden boš uspešen. Na napakah se učiš vlagaj študiraj market uči se in potrplenje v nekaj letih bo uspeh. Če vsaj eno uro na dan posvetiš določeni stvari boš v parih letih majster tko je. In dnar v kriptu ali drugih trgih zgubiš šele, ko ga realiziraš ti imaš 1btc 1 kovanc ti gledaš izgubo profit glede na fiat ampak vseeno tud če pade cena imaš še vedno en kovanc, če si prpravlen prodat po nizki ceni v fiat in realizirat izgubo je to tvoj problem.

Jagdpanter ::

Mogoče niti ne bi bilo slabo, da bi država del tega, kar neprostovoljno vplačujemo v pokojninski steber dala v kripto oz po izbiri magari vrednostne papirje ali plemenite kovine. In bi potem lahko to koristil ob odhodu v pokoj oz tvoji potomci, samo, ker imamo ta gnili sistem, ki ne zmore vzdrževati niti več samega sebe. Brez veze, ena generacija bo tu konkretno sucknila...

Za nami ne ostane popolnoma nič in vsaka generacija bolj nasrka...

Zgodovina sprememb…

Jagdpanter ::

Moja mati se je 40 let trgala za Yugoslavijo in Slovenijo, na koncu pa še za domsko oskrbo ni imela dovolj...

AdaTezusova ::

Jagdpanter je izjavil:

AdaTezusova je izjavil:



Da ne bo izgledalo, kot da grajam Carla, naj povem, da mormo priznat, da kar se tice trejdanja, ima rezultate, pac rastura, kaj naj recem. Odkril sem Carlov nov yt kanal, ki je bolj iz njegovega zasebnega zivljenja, kaze kako zivi, kaj kupuje itd. Zanimiv pa mi je video zgoraj, kjer pojasnjuje kako je uspel s takoimenovanim univerzalnim zakonom, ki se imenuje The law of attraction oziroma po slovensko zakon privlacnosti. Ce kdo prvic slisi kaj to je, gre se za to, da z mislimi lahko privabljas dolocene okoliscine, da se potem res zgodijo.


Se pravi, ključ do uspeha je življenje v iluziji? Fake it till you make it? Sounds good, doesn't Work, od blagajničarja do multi milionarja v treh letih. Ne vem ne. Če ne druga vsaj vem, komu sem sofinanciral Maybacha...

Mislim da ni resitev v fejkanju. Si ze slisal za placebo efekt tablet, ko so ljudje prepricani, da jim pomaga. A je to iluzija? Ampak deluje ne? Ti ljudje ne fejkajo. Oni so res prepricani, vsaj podzavestno, da jim pomaga. Drgac pa tudi spekulacija kriptovalut je iluzija, saj so tudi pri analizah ljudje lahko prepricani, ce bo nekaj slo gor ali dol ali do dolocene cene. Ce ne marate iluzije, zakaj potem ljudje masovno gledajo filme? Pa risanke? Pa igrajo igrice. Saj to je iluzija. Pa v znanosti je znano, da cas ne obstaja, tko da ni prihodnosti. Kako lahko potem vstopis v prihodnost? Saj ne gres v prihodnost ampak le zamenjas realnost, vstopis vsako sekundo v novo slicico paralelne realnosti. V katero paralelno realnost vstopis je odvisno od dost dejavnikov, en imzed dejavnikov pa je tudi mentalno stanje in tvoje misli in prepricanje. Drgac pa a ni tole po prepricanju Muska simulacija? kjer je vse iluzija oziroma energija. Sestava atomov in sub atomov je le zgoscena materializirana energija.

IL_DIAVOLO ::

Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Jagdpanter ::

AdaTezusova je izjavil:

Jagdpanter je izjavil:

AdaTezusova je izjavil:



Da ne bo izgledalo, kot da grajam Carla, naj povem, da mormo priznat, da kar se tice trejdanja, ima rezultate, pac rastura, kaj naj recem. Odkril sem Carlov nov yt kanal, ki je bolj iz njegovega zasebnega zivljenja, kaze kako zivi, kaj kupuje itd. Zanimiv pa mi je video zgoraj, kjer pojasnjuje kako je uspel s takoimenovanim univerzalnim zakonom, ki se imenuje The law of attraction oziroma po slovensko zakon privlacnosti. Ce kdo prvic slisi kaj to je, gre se za to, da z mislimi lahko privabljas dolocene okoliscine, da se potem res zgodijo.


Se pravi, ključ do uspeha je življenje v iluziji? Fake it till you make it? Sounds good, doesn't Work, od blagajničarja do multi milionarja v treh letih. Ne vem ne. Če ne druga vsaj vem, komu sem sofinanciral Maybacha...

Mislim da ni resitev v fejkanju. Si ze slisal za placebo efekt tablet, ko so ljudje prepricani, da jim pomaga. A je to iluzija? Ampak deluje ne? Ti ljudje ne fejkajo. Oni so res prepricani, vsaj podzavestno, da jim pomaga. Drgac pa tudi spekulacija kriptovalut je iluzija, saj so tudi pri analizah ljudje lahko prepricani, ce bo nekaj slo gor ali dol ali do dolocene cene. Ce ne marate iluzije, zakaj potem ljudje masovno gledajo filme? Pa risanke? Pa igrajo igrice. Saj to je iluzija. Pa v znanosti je znano, da cas ne obstaja, tko da ni prihodnosti. Kako lahko potem vstopis v prihodnost? Saj ne gres v prihodnost ampak le zamenjas realnost, vstopis vsako sekundo v novo slicico paralelne realnosti. V katero paralelno realnost vstopis je odvisno od dost dejavnikov, en imzed dejavnikov pa je tudi mentalno stanje in tvoje misli in prepricanje. Drgac pa a ni tole po prepricanju Muska simulacija? kjer je vse iluzija oziroma energija. Sestava atomov in sub atomov je le zgoscena materializirana energija.


Glej z mindsetom se definitivno strinjam, ker to je čista resnica, mi imamo oprane glave s tem proletarskim mindsetom, to je definitivno. Potem s tem plecebo efektom, se strinjam do določene mere, človeku mogoče da določeno motivacijo, dopamin in to ampak, ne verjamem pa v neki vesoljski bullshit in te neke kvazi energije. Mi smo v vesolju smet, vesolje sploh ne ve, da obstojamo. Enkrat me je ena ženska prepričala, da sem prebral knjigo The Secret, sorry ampak jaz tolk bullshita še v lajfu nisem prebral, enostavno ne kupim tega, da, če si nekaj močno želiš, ti bo vesolje to zagotovilo, ne verjamem v razne karme in konstelacije. Mi nismo popolnoma nič druga, kot malo bolj evolvirane opice sposobne kognitivnega razmišljanja. Ne moreš to enačit s filmi in igrami, ker, tisti, ki dejansko živi lik v igri, je dejansko za psihiatra. Knjige, filmi, glasba, igre so stimulacija in nič več.

PrihajaNodi ::

Tudi nasa zivljenja so simulacija
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jagdpanter ::

O tem bi se dalo diskutirat, določen folk dejansko živi v simulaciji, simulacije.

PrihajaNodi ::

Ce pa je simulacija simulacije beg pred simulacijo?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jagdpanter ::

vse je ok, dokler se zavedaš, kar je simulacija, pa kaj je simulacija v simulaciji, če preveč bežiš pred realnostjo se hitro razvije kakša multipla identiteta, kaj je že bil en film, ko en janitor, živi v iluziji, kot nek lik iz igre?

Evo instagram, je dober primer, kako pride do razcepa osebnosti, to je že nevaren teren, folk dejansko verjame, da so übermodeli.

Zgodovina sprememb…

AdaTezusova ::

Jagdpanter je izjavil:

vse je ok, dokler se zavedaš, kar je simulacija, pa kaj je simulacija v simulaciji, če preveč bežiš pred realnostjo se hitro razvije kakša multipla identiteta, kaj je že bil en film, ko en janitor, živi v iluziji, kot nek lik iz igre?

Mogoce, ampak cim zacnes nekaj primerjat s filmom, ki je iluzija od reziserja ali scenarista oziroma tistega, ki je vlozil v film, potem povzemas tujo idejo in ne svojo. To pomeni, da imas v podzavesti idejo nekoga drugega in se scasoma taka tuja ideja lahko prek tebe in mase drugih gledalcev uresnici, odvisno koliko mocno se napaja podzavestno prepricanje o tem. Zato jaz nerad gledam filme, ejga. :)

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Ce igram starcraft2 3 ure na dan zivim v simulaciji?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jagdpanter ::

Ne, razn, če misliš, da si Jim Raynor hehehe.

AdaTezusova je izjavil:

Jagdpanter je izjavil:

vse je ok, dokler se zavedaš, kar je simulacija, pa kaj je simulacija v simulaciji, če preveč bežiš pred realnostjo se hitro razvije kakša multipla identiteta, kaj je že bil en film, ko en janitor, živi v iluziji, kot nek lik iz igre?

Mogoce, ampak cim zacnes nekaj primerjat s filmom, ki je iluzija od reziserja ali scenarista oziroma tistega, ki je vlozil v film, potem povzemas tujo idejo in ne svojo. To pomeni, da imas v podzavesti idejo nekoga drugega in se scasoma taka tuja ideja lahko prek tebe in mase drugih gledalcev uresnici, odvisno koliko mocno se napaja podzavestno prepricanje o tem. Zato jaz nerad gledam filme, ejga. :)


Filmi so še tak ok, pozabi te virtualne špegle, to je neka kwazi realnost, kjer se ti zavedaš, da ni realna, zamisli si par dekad naprej, ko ti bodo dejansko implementirali čip, oz karkoli že direktno v možgane, tisto bo prava iluzija hehe, že če gledaš sanje npr, v sanjah se da občutit gravitacija stari...

Zgodovina sprememb…

Jagdpanter ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ce igram starcraft2 3 ure na dan zivim v simulaciji?


Pazi vživet in živet ni isto, vsi se vživimo v igre in v filme, to je normalno. Starcraft je zakon :)

Jagdpanter ::

Mogoč bodo nekoč ustvarili neka virtualna nebesa, kamor te bodo po smrti uploadali in boš lahko, kar boš želel za večno, zamisli si magnitudo samomorov.

Ali pa zamisli si igro, v kateri dejansko podoživiš svojo smrt, idealka za virtualni pekel infinite Left 4 Dead.

Zgodovina sprememb…

AdaTezusova ::

A ste videli, kaj je predlagal ethereumov Vitalik na svoje tvitterju pred nekaj dnevi? A vas morda to morda nekoliko spominja na film iz matrixa, kako so se tam rojeval? Nekateri komentarji pod tvitom zmagajo lol
https://twitter.com/VitalikButerin/stat...

PrimoZ_ ::

Kako kaj stoji ADA ?

V to bi blo sedajle za vržt kakih 10 jurčkov...

Jagdpanter ::

PrimoZ_ ::

ADA je nerazumljeni tehnološki biser.

IL_DIAVOLO ::

Jagdpanter je izjavil:



Hahaha :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

IgorCardanof ::

PrimoZ_ je izjavil:

ADA je nerazumljeni tehnološki biser.


A transakcije na sundaeswapu se zmeraj trajajo 2 dni, da so finalizirane?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

TheUnderd0g ::

Mmmmm ADA.

Prebranac ::

IgorCardanof je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

ADA je nerazumljeni tehnološki biser.


A transakcije na sundaeswapu se zmeraj trajajo 2 dni, da so finalizirane?


Bo 20 akademikov kmalu popravilo.

Jagdpanter ::

Evo to je prava virtualna realnost lolzzz

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a...

PrihajaNodi ::

Jagdpanter je izjavil:


Loool haha zmaga

https://twitter.com/blokaid/status/1486...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Kaj kupujeta kakob in Jure
https://www.24ur.com/novice/svet/stanov...

Oba po 4 flate
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jagdpanter ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj kupujeta kakob in Jure
https://www.24ur.com/novice/svet/stanov...

Oba po 4 flate


Hjao, zamisli si, da bi jih nakupil po Jazbinškovem, 11k DEM za komad, foter mati kje sta imela pamet? No saj jaz sem pa isti še hujši, priložnosti, ko smetja, vse mimo mene...

Nije gradska cipela za seljaka.

Zgodovina sprememb…

Jagdpanter ::

PrihajaNodi ::

Dokupil za 50 usd ade pa 30 usd trona
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jagdpanter ::

Jaz sem zadnič ene par falling knifov kupil in dobil po pi-č-ki, imam dovolj za en čas heheh, problem je, ker se je borza začela sesuvat, to pa zna v void potegnit celo kompozicijo, bom malo počakal bo kaj bo.

IgorCardanof ::

Jagdpanter je izjavil:



Cardano je pač kovanec Crypto youtuberjev, tako da je čisto logično.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Jagdpanter ::

 Si zamislite, kolk shitcoinov bi lahko na mesec kupil?

Si zamislite, kolk shitcoinov bi lahko na mesec kupil?

strawman ::

Jagdpanter je izjavil:



Kaj pa je ostalih 10%? Bicikel za v šolo? :))

Jagdpanter ::

Torba in kolo.

Al pa oni, ko si je šel kupit drage superge, da se počuti bogatega hehe, 90% kripto, 10% superge, za vse ostalo je tu mastercard

Zgodovina sprememb…

AdaTezusova ::

Jagdpanter je izjavil:

Torba in kolo.

Al pa oni, ko si je šel kupit drage superge, da se počuti bogatega hehe, 90% kripto, 10% superge, za vse ostalo je tu mastercard

Ne bos verjel, amapk nekateri zmagovalci, recimo kaksni sportniki, imajo dost bolj prefinjene trike, ki so zastojn. Enkrat sem poslusal Ko je Novak Djokovic razlagal, kaj pocne, ko je publika proti njemu in navija za nasprotnika, recimo ce publika navijaja, vstavi poljubno ime npr. Rafa ali Roger Federer, si Novak v mislih predstvalja, kako namest tujega imena slisi svoje ime in tako se preprica, da publika navija zanj in zmaga.

PrihajaNodi ::

lep bounce iz 35k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

TheMentor ::

Jagdpanter je izjavil:

Moja mati se je 40 let trgala za Yugoslavijo in Slovenijo, na koncu pa še za domsko oskrbo ni imela dovolj...


Normalen državljan krivi državo, politike, sistem, bivšo Jugo, komuniste kako so vse pokradli...

Ampak....

....to zadevo kuhajo centralne banke z njihovo..."we have to sustain low employment rate and 2% inflation rate" od 60ih let naprej. Zadeve se dogajajo daleč stran od naše kokoši in človek misli, da na nas to ne vpliva. Najbolj žalostno pa je, da sploh ni poanta v denarju. Tvoji mami so ukrali čas, ki ga je zapravila za služenje tega denarja. In v tem je vsa poanta.....ni ponata v papirju. To je samo orodje za krajo časa 99% populacije, ki dela za ta papir. Delaš in delaš in na koncu ostaneš brez vsega, če pametno ne obrneš vsaj nekaj kar si zaslužil.

In pač kdor ne vidi, da je BTC skoraj edino orožje proti tem centralnim pezdetom je pač slep. Niti ni nujno, da BTCju sploh uspe, ampak je praktično edino orodje, ki ga imamo na voljo in mi še pizdimo, da pokuri preveč elektrike. Ljudje mislijo, da bo sistem, ki se bo uprl najmočnejšim vladam in vojski na svetu laufal na AAA baterije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

PrihajaNodi ::

Zato pa mora BTC biti med 100 - 1000 usd, da si ga lahko vsak privošči in ne samo par kitov
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jagdpanter ::

AdaTezusova je izjavil:

Jagdpanter je izjavil:

Torba in kolo.

Al pa oni, ko si je šel kupit drage superge, da se počuti bogatega hehe, 90% kripto, 10% superge, za vse ostalo je tu mastercard

Ne bos verjel, amapk nekateri zmagovalci, recimo kaksni sportniki, imajo dost bolj prefinjene trike, ki so zastojn. Enkrat sem poslusal Ko je Novak Djokovic razlagal, kaj pocne, ko je publika proti njemu in navija za nasprotnika, recimo ce publika navijaja, vstavi poljubno ime npr. Rafa ali Roger Federer, si Novak v mislih predstvalja, kako namest tujega imena slisi svoje ime in tako se preprica, da publika navija zanj in zmaga.


Um se da pretentat z mnogimi triki, se strinjam, ampak včasih to žal ni dovolj, ko bi le bilo tako enostavno.

TheMentor je izjavil:

Jagdpanter je izjavil:

Moja mati se je 40 let trgala za Yugoslavijo in Slovenijo, na koncu pa še za domsko oskrbo ni imela dovolj...


Normalen državljan krivi državo, politike, sistem, bivšo Jugo, komuniste kako so vse pokradli...

Ampak....

....to zadevo kuhajo centralne banke z njihovo..."we have to sustain low employment rate and 2% inflation rate" od 60ih let naprej. Zadeve se dogajajo daleč stran od naše kokoši in človek misli, da na nas to ne vpliva. Najbolj žalostno pa je, da sploh ni poanta v denarju. Tvoji mami so ukrali čas, ki ga je zapravila za služenje tega denarja. In v tem je vsa poanta.....ni ponata v papirju. To je samo orodje za krajo časa 99% populacije, ki dela za ta papir. Delaš in delaš in na koncu ostaneš brez vsega, če pametno ne obrneš vsaj nekaj kar si zaslužil.

In pač kdor ne vidi, da je BTC skoraj edino orožje proti tem centralnim pezdetom je pač slep. Niti ni nujno, da BTCju sploh uspe, ampak je praktično edino orodje, ki ga imamo na voljo in mi še pizdimo, da pokuri preveč elektrike. Ljudje mislijo, da bo sistem, ki se bo uprl najmočnejšim vladam in vojski na svetu laufal na AAA baterije.


Jp plus tega so nas kontaminirali z mantro, fejst garaj pa šparaj fiat, koi k bom šparal nekaj, kar se da natisnit čez noč... Hcat so nas peljali naše starše in nas...

Zgodovina sprememb…

««
963 / 1441
»»