» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
811 / 1469
»»

Machete ::

Jaz sem včeraj za en bon 2021 Mine še kupil. Why u dump on me.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Route66 ::

Mato989 je izjavil:

squid game token pa gor 600Β% spet... v 24urah

keri epic moroni živijo na Svetu in pol se pizdijo eni ko predlagam kontrolo rojstev in omejevanje čeda sem za darwinizem, pa to je nujno!


Vprašanje...ali lahko whale pride nazaj in pobere še drugi paycheck? Ali je možno da ponovno izprazni pool? Glede nato da ne moreš prodati, kdo bo pobral drugi kos pogače? To sem se včeraj spraševal, tisti ki so se spomnili ta token so svoje že pobrali torej kdo pobere zdaj teh 600%. Mimogrede, ko takole spremljaš kaj se dogaja začneš razmišljati da bi naredil svoj rug pull token haha, z malo truda si lahko dobro poplačan, če delaš 8 urni delovnik za nekoga drugega, zakaj nebi teh 8 ur nadal vložil v nekaj drugega, same shit.

Siso ::

a ima GOchain svetlo prihodnost ? IYO

Route66 ::

Shiba inu whale je pa včeraj začel dumpat, si ne predstavljam v kakšen stanju moraš biti če si v to vložil večji del svojega porfolia, verjetno alarm clock naštiman na vsakih 20 minut sredi noči saj nikoli ne veš kdaj o whale pritisnil na trigger :))

kiFni ::

Motion je izjavil:

SAND se bo pomoje konsolidiral kar neki cajta sedaj, MANA tudi. ENJ pa še ni dosegel ATH. Je pa res da je ENJ mal drugačen tip kovanca kot MANA in SAND. Ni glih metaverse kovanec.

Men se zdi ENJ še najbolj multiverse.
Mam filing da bo med 10 in 20$ v peaku.

IgorCardanof ::

Huh fantje, a smo/bomo padli na isto foro kot smo maja?

Drugace pa shiba ze 50% od vrha. Ampak ni krize, ker nas Borut je seveda prodal pri vrhu, ker je imel slab filing spet.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Anney ::

Vse kar je danes rdeče bo enkrat zeleno, razen nekaterih.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

SasoS ::

Ne skrbi...samo konsolidacija, to je zdravo za market :D

Spet nič prodal, zadnjih 10 trejdov v minusu, edino Spell sem kar dobro trofnil...

IgorCardanof ::

Ja sam sem s kriptom tam okoli 25% v stablecoinih. Kolaps pa zagotovo ne bi dobro vplival na moj degenerate portfolio.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrimoZ_ ::

Jaz sm pol ven.
Počakajmo kako se bo odvilo.

sloxl8 ::

IgorCardanof je izjavil:

Huh fantje, a smo/bomo padli na isto foro kot smo maja?

Ne. Crypto bleeds, GME is pumping. All is good.

SasoS ::

Mall offtopic, a je že kdo DRSjal GME na Computershare?

FireSnack ::

Vse zeleno in dneva še ni konec. Danes sicer samo x2 na meme portfoliu. Malo žalostno za to norijo, ampak počasi se daleč pride.
Preprodajalec NFT umetnin

PacificBlue ::

Anney ::

Srečno, rad vidim mlade penzionere, sploh z lambom.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

sloxl8 ::

SasoS je izjavil:

Mall offtopic, a je že kdo DRSjal GME na Computershare?

Ja.

FireSnack ::

FireSnack je izjavil:

Vse zeleno in dneva še ni konec. Danes sicer samo x2 na meme portfoliu. Malo žalostno za to norijo, ampak počasi se daleč pride.

Si ti kurca gor x2.
Preprodajalec NFT umetnin

SasoS ::

FireSnack je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Vse zeleno in dneva še ni konec. Danes sicer samo x2 na meme portfoliu. Malo žalostno za to norijo, ampak počasi se daleč pride.

Si ti kurca gor x2.


Pozabil zamenjat account?

PrimoZ_ ::

FireSnack je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Vse zeleno in dneva še ni konec. Danes sicer samo x2 na meme portfoliu. Malo žalostno za to norijo, ampak počasi se daleč pride.

Si ti kurca gor x2.


Haha, fail z accounti :D
To je to k te šizofrenija daje :)

PrimoZ_ je izjavil:

Machete je izjavil:

Zelo verjetno imaš prav. Tudi jaz mislim, da bo malo copnilo. Samo nikoli se ne upam stavit na to, ker sem že parkrat fajn zahebal.


Shortal ne bi.
Ampak tako BTC kot ETH sta naredila lep plus in ne kaže več da bi še kaj raslo v kratkem.


Kot rečeno zjutraj, dobro da sem polovično izstopil.
Sicer ni še nekega resnega padca, ampak vseeno. Če ne drugega bom ceneje kupil nazaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

dope1337 ::

https://twitter.com/crypto_briefing/sta...

$LUNA in $AVAX sent!

P.S. upam, da je to zacetek konca USDT, USDC in vseh ostalih centraliziranih valut
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

Mato989 ::

FireSnack je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Vse zeleno in dneva še ni konec. Danes sicer samo x2 na meme portfoliu. Malo žalostno za to norijo, ampak počasi se daleč pride.

Si ti kurca gor x2.



EPIC FAIL!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

ajfon ::

Vechain (VET) zgleda bullish as fuck!

Spodnja 2 grafa poveta vse:

http://prntscr.com/1ycephe
http://prntscr.com/1yceuxm

9.11 prihaja vechain'ov DEX

Anney ::

Mato989 je izjavil:

FireSnack je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Vse zeleno in dneva še ni konec. Danes sicer samo x2 na meme portfoliu. Malo žalostno za to norijo, ampak počasi se daleč pride.

Si ti kurca gor x2.



EPIC FAIL!


Mislim, da ga nekaj časa nebo v temo, mogoče Q2 22.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrimoZ_ ::

Pa VRAne še letijo...
In to višje kot spomladi.

IgorCardanof ::

Kok se pustite, da vas Senior trola no. Pa človek njegovega kova oz. mojega nikoli ne zajebe in ne zamenjal accounta, če tega ne bi namerno hotel. Če pa bi se rad malo dodatno pohecal pa malo zaigraš, in si odpisuješ samemu sebi "z drugega accounta".
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

Anney je izjavil:

Mato989 je izjavil:

FireSnack je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Vse zeleno in dneva še ni konec. Danes sicer samo x2 na meme portfoliu. Malo žalostno za to norijo, ampak počasi se daleč pride.

Si ti kurca gor x2.



EPIC FAIL!


Mislim, da ga nekaj časa nebo v temo, mogoče Q2 22.


:))

Še en kovanec, v katerega se splača vložit:

https://coinmarketcap.com/currencies/ve...

PrihajaNodi ::

FireSnack je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Vse zeleno in dneva še ni konec. Danes sicer samo x2 na meme portfoliu. Malo žalostno za to norijo, ampak počasi se daleč pride.

Si ti kurca gor x2.

Epic
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kuntek ::

Mi lahko to nekdo razloži... na res laičen način... Whale premakne Shibo v 4 različne denarnice (ok, res je velika vsota). Na trgu nastane panika... Shiba pade full. Kako korist ima ta Whale od tega? Je prodal vse, po ceni med premikom ali je samo sam sebi škodo naredil?
Pa ne, nimam več nič Shibe... pač me zanima logika za tem o čem se pogavarja danes cela crypto scena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kuntek ()

spegli ::

Zato ne trgujem šitkojnov. Spet so vas nategnil.

kuntek ::

spegli je izjavil:

Zato ne trgujem šitkojnov. Spet so vas nategnil.


Hvala za tvoje mnenje. Ampak vprašanje je bilo drugačno. Ta tvoj "vas" se mene ne tiče.

IgorCardanof ::

kuntek je izjavil:

Mi lahko to nekdo razloži... na res laičen način... Whale premakne Shibo v 4 različne denarnice (ok, res je velika vsota). Na trgu nastane panika... Shiba pade full. Kako korist ima ta Whale od tega? Je prodal vse, po ceni med premikom ali je samo sam sebi škodo naredil?
Pa ne, nimam več nič Shibe... pač me zanima logika za tem o čem se pogavarja danes cela crypto scena.


Mozni odgovori:
- Whale je te kovance prodal OTC in ti premiki v 4 nove wallete so bili izmenjava.
- v neki tocki imas toliko denarja, da ti je vseeno za to in se samo hoces zabavat. In morda mu je to res smesno, da on s svojo potezo cel svet retaila spravi v paniko.
- lahko da kovance drzi itak longterm, hkrati pa hoce zasluzit. Torej odprem velik short na shibi, premaknem kovance, povzrocim paniko.
- briga ga sploh kaj se dogaja
... Dejmo brainstormat se za kake ideje.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

kuntek ::

To sem čakal... jaz bi 3 alinejo izbral.

spegli ::

gtfo

kuntek je izjavil:

To sem čakal... jaz bi 3 alinejo izbral.


Upam da spušiš

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

Frizerka ::

V zadnjih 24h prakticno vse vecjega navzdol (bnb, btc, eth, sand, mana, shib, doge). V katere druge se pretaka to trenutno? Res v te gamingcoine kot nekaj pisete? Ker ce res pol bo to spet ena kratka faza ne? Kaksne cikle kaj pricakujete, kaj sledi? Nekaj 10 strani nazaj sem zasledil, da se je za zacetek novembra, ko crkne dog evforija, napovedovalo, da se bo pretakalo v btc, eth &co, pa ne kaže še...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Frizerka ()

Anney ::

Bolj pozorno beri.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

kuntek ::

spegli je izjavil:

gtfo

kuntek je izjavil:

To sem čakal... jaz bi 3 alinejo izbral.


Upam da spušiš


Ti javim, če boš znal prečitat, ker zgleda ne prebereš preden odgovoriš.

KakoLepo ::

Frizerka je izjavil:

V zadnjih 24h prakticno vse vecjega navzdol (bnb, btc, eth, sand, mana, shib, doge). V katere druge se pretaka to trenutno? Res v te gamingcoine kot nekaj pisete? Ker ce res pol bo to spet ena kratka faza ne? Kaksne cikle kaj pricakujete, kaj sledi? Nekaj 10 strani nazaj sem zasledil, da se je za zacetek novembra, ko crkne dog evforija, napovedovalo, da se bo pretakalo v btc, eth &co, pa ne kaže še...

ne vm sicer za meme sezono, koliko dolgo bo trajala, ampak za altcoin sezono sem ze povedal, da si lahko pomagas tako, ce gres na tradingview, vtipkas OTHERS.D in bos videl kdaj naredi breakout. To je graf ki kaze dominanco vseh kovancev skupaj, razen bitcoina.

FireSnack ::

PrihajaNodi je izjavil:

FireSnack je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Vse zeleno in dneva še ni konec. Danes sicer samo x2 na meme portfoliu. Malo žalostno za to norijo, ampak počasi se daleč pride.

Si ti kurca gor x2.

BOLNIK!!!

?

To nisem jaz zapisal. Nekdo mi je zmontiral.
Danes sem gor x3.
Preprodajalec NFT umetnin

spegli ::

Pezde SDS-ovsko. S kolk si osnovno naredil ?

KakoLepo ::

KakoLepo je izjavil:

Se nekaj mi je sumljivo, pri floki kovancu. Nekje sem prebral, da ze nekaj dni vlagajo 2 milijona dolarjev VSAK DAN, za reklamiranje flokija, po internetu in po dolocenih mestih po evropi in svetu. Videl sem, da kar dost reklamirajo na internetu, pa videl sem tudi slike, v evropskih vecjih mestih, kako so na mestnih avtobusih narisani floki maskote in napis floki inu, pa naj obiscejo njihovo spletno stran. ocitno je, da nekdo zelo velik denarja vlaga v ta mejhen kovanc, kar je nekak cudno, saj ni zagarantiran, da bo dobil povrnjen denar. Ne vem, kaj vi mislite o tem? 2 milijona vlagat samo za marketing, vsak dan , halo? Vesgte koliko je to, 14 milijonov na teden? V bistvu sploh ne vem ce res prava stevilka, to sem samo prebral, nisem preveril, ce kdo ve vec o tem? Morda je stevilka pretirana, ampak vseen sem opazil zelo agresiven marketing, ocitno je, da dajo velik denarja za ta namen.

to je priblizno cas objave ko je floki po tej objavi zacel pumpat, sumim, da to ni nakljucje pa da imate slotechovci kar velik denarja, saj je tukaj vec kot tisoc potencialnih vlagateljev. Tko da tole men ni ravno uredu delat, to lahko pocne nekdo brez vesti. Saj je tukaj odgovornost, moj namen ni bil da zacnete pumpat tale kovanc. Sem samo zelel povedat, kaj sem odkril, v kontekstu tega, da so nekateri kripto kovanci verjetno projekt elit, ki jih pumpajo. Morda se motim, zato ne zelim, da to vzamete kot financni nasvet ali signal za nakup. Drugac sem tudi bral, da na zacetku so bili eni drugi ustanovitelji pa da so potem prevzeli nekateri drugi, bolj resni. Tako sem slisal tudi za nekatere druge meme kovance, podobno zgodbo. Se enkrat, morda nimam prav, zato je to samo kot zanimivost in ne signal za nakup.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KakoLepo ()

Kripto mesi ::

A mislis, da te kdo sploh resno jemlje?

KakoLepo ::

glede na pump mocno sumim, da ja. Podobno se je zgodilo tudi po tem, ko sem pisal za dreams, da bodo ponoci imeli zarad jeff tezosa sladke sanje, kmalu zatem se je zgodil pump x2 priblizno. Potem pa je cena padla. Zato ne zelim dajat nasvetov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KakoLepo ()

kamiKaZaA ::

Naredil buyback SKY pri $0,50 in prenesel sredstva v hladno denarnico (čez par ur bo delistan kovanec iz Binance). Vseeno morda prehitro narejen buyback, ampak bil sem v dilemi ali se sploh spustiti nazaj in kupiti ali pa pozabiti na ta fail kovanec.

Mato989 ::

A ti še kr siliš s SKY tudi ob delistu ga nazaj kupuješ? Včasih je boljše naredit črto in it naprej =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kamiKaZaA ::

Ma prvotni plan je bil, da ta sredstva od SKY ob prodaji z minusom razpršim med ostale kovanec. No, v tem času sem že nevem kolikokrat prekršil lastno pravilo, da več ne nalagam denarja na kripto. In ker sem to storil (potisnil not par svežih tisočakov) sem se zato odločil, da grem v buyback SKY. Čeprav bo to verjetno še ena moja napaka. :)

kamiKaZaA ::

Sicer pa 68% od prodaje SKY z minusom je šlo za buyback. Ostalih 32% sredstev od SKY pa sem vrgel v nove kovance. Prav tako novi naložen denar pred dnevi, je šel za izključno nove kovance.

Mato989 ::

Lepo gemblaš
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kow ::

Mal shadenfreude sem obcutil, ko sem zdaj pogledal Shibo. Sem slab clovek? Grem zmolit en ocenas, pa zdravomarijo.

Ben Dover ::

kamiKaZaA je izjavil:

Sicer pa 68% od prodaje SKY z minusom je šlo za buyback. Ostalih 32% sredstev od SKY pa sem vrgel v nove kovance. Prav tako novi naložen denar pred dnevi, je šel za izključno nove kovance.


Bravo, jaz ti predlagam se squid game token, obetavno..

lp

Sined9 ::

Superfarm je prebil resistence.. 2usd pade se danes.. Lp
««
811 / 1469
»»