» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
810 / 1466
»»

BenjaminTB ::

IgorCardanof je izjavil:

Pa se ena bold napoved z moje strani preden gremo delat:

To, da bo twitter implementiral "verified profile picture", torej da bo pisalo, ali si dejansko lastis ta nft ali ne, bo podzgalo novo NFT norijo.

Trenutne long pozicije so pa Alice, Avax, Dot, Atom, Sol.

Boomer coins.


Jas bi dodal zraven še ALTURA in SAND. Mislim da 1. decembra FB uradno spreminja ime v Meta, takrat bo šele boom z temi istimi meta/gaming coini ko so do zdaj že naredili 200% od Zuckerbergove objave o metaversu.

Holdam SAND, naredil sem že 3-4x, mislim da lahko še vsaj tolko naredi decembra.

Machete ::

FireSnack je izjavil:

Danes bo 100% 300%+ meme dan. Samo toliko da opozorim, da ne boste rekli da niste vedeli. Denar leži na tleh, vam pa se ne ljubi, da bi ga pobrali. Ahhh, no comment.


Im in FLOKI. Hold my beer.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

PrimoZ_ ::

Lahko greš tud v kazino. Isto verjetno da uspe.

PrimoZ_ ::

A še kdo razmišlja da bi večinko likvidiral BTC in ETH te dni ?
Oboje se mi zdi, da je doseglo vrh za nekaj časa in bo v kratkem korekcija na dol.

Machete ::

Zelo verjetno imaš prav. Tudi jaz mislim, da bo malo copnilo. Samo nikoli se ne upam stavit na to, ker sem že parkrat fajn zahebal.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

PrihajaNodi ::

PrimoZ_ je izjavil:

A še kdo razmišlja da bi večinko likvidiral BTC in ETH te dni ?
Oboje se mi zdi, da je doseglo vrh za nekaj časa in bo v kratkem korekcija na dol.

v USDT
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrimoZ_ ::

Machete je izjavil:

Zelo verjetno imaš prav. Tudi jaz mislim, da bo malo copnilo. Samo nikoli se ne upam stavit na to, ker sem že parkrat fajn zahebal.


Shortal ne bi.
Ampak tako BTC kot ETH sta naredila lep plus in ne kaže več da bi še kaj raslo v kratkem.

Debejli ::

Anney je izjavil:

Pol pa vlagava v ukrajinke, to je še najbolš.


Je že ornk inflacija na teh dobrinah.:'(

Sined9 ::

Kupite superfarm in ga držite do sredine decembra. Ne bo vam žal

novak-t ::

Sined9 je izjavil:

Kupite superfarm in ga držite do sredine decembra. Ne bo vam žal

in kakšen je razlog? kaj naj bi bilo takrat?

Sined9 ::

Takrat bo cca 5 usd

miroB ::

Sined9 je izjavil:

Takrat bo cca 5 usd

zakaj pa...? vir?

GupeM ::

miroB je izjavil:

vir?

Voda v kolenu.

Sined9 ::

Dyor.. Jaz sem vam povedal, tisti ki pa se bo odločil za nakup, pa bo bogato nagrajen :)

IgorCardanof ::

Preden apnete celoten portfolio v DAR token, prečekirajte tokenomics in kako se bo dogajal unlock. R/R izredno slab pomoje.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Hepanlol ::

Je kak hodler Elronda tle? Elrond se praktično nikoli ne omenja, ko je govora o L1 chainih, ampak vztrajno rine navzgor, brez da bi ga poganjal hajp. Mislim, da še do zdaj niso imeli nobenih večjih kiksov na networku, neprestano oznanjano nova partnerstva, njihov Maiar DEX izide kmalu itd. Mogoče črni konj L1 scene, ki bi kmalu lohk postal paradni. Fingers crossed.

Machete ::

Srečno Hepanol. Želimo ti milijon na tamalo.
lp, ST crypto skupnost.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

TheMentor ::

Squid Token....da nateg. Ampak, če pogledamo globlje.
1.Nisi mogel prodat.
2.Marketing je zaradi rasti šel v nebo.
3.Velik dump. Cena 0.0008
4. Na tej stopnji usi presrani. Hmmm...dejmo vržt notr 100$
5. Boom. Developerji omogočijo navadno trejdanje. Sell in buy
6. Kovanec ima še zmerej neverjeten marketing, ki ga niti ne furajo developerji, ampak zaradi dumpa usi svetovni mediji
7. Fast forward par dni naprej. Evo cena 0.105. Lepih x130 :)

Bil je lep degen play kdor ga je videl :) Na žalost ga nisem in ga šele sedaj :)

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Ne bil je nateg... in kot tak ga obravnava tudi Binance ki blacklista vse addresse...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

TheMentor ::

Mato989 je izjavil:

Ne bil je nateg... in kot tak ga obravnava tudi Binance ki blacklista vse addresse...


Se strinjam....čisti nateg. Ampak vmes se je pojavila priložnost, kdor je imel jajca :)

Še vedno je 90 miljonov prometa in raste.

Če Binance v tem primeru lahko celo nekako dobi denar nazaj od scammerjev je to vse lepo in prav in vsi bodo veseli.....ampak....pa pa "decentraliziranost" Binance Smart Chaina :) Dvorezen meč res v tem primeru.

Zgodovina sprememb…

PrimoZ_ ::

V eni denarnici sm našel še EULER token :D
Sm +50% glede na nakup, čeprav je bil maja še višje.

Mogoče pa še kaj pobrca navzgor :)

IgorCardanof ::

Mato989 je izjavil:

Ne bil je nateg... in kot tak ga obravnava tudi Binance ki blacklista vse addresse...


Ni res. Binance bo (če bo) blacklistal addresse hackerjev/scammerjev. Nikakor pa ne addresov, ki so kupili/prodali token.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

TheMentor ::

IgorCardanof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ne bil je nateg... in kot tak ga obravnava tudi Binance ki blacklista vse addresse...


Ni res. Binance bo (če bo) blacklistal addresse hackerjev/scammerjev. Nikakor pa ne addresov, ki so kupili/prodali token.



Pa še to je zelo dvorezna odločitev. Ker kje je potem naša opevana decentraliziranost, zaradi katere smo v kripto in od nje dejansko pričakujemo veliko. Zelo dvorezen meč ob taki akciji Binance. Na bitcoin mreži tega noben nebi mogel narediti in scamerji so svobodni.

IgorCardanof ::

TheMentor je izjavil:

Squid Token....da nateg. Ampak, če pogledamo globlje.
1.Nisi mogel prodat.
2.Marketing je zaradi rasti šel v nebo.
3.Velik dump. Cena 0.0008
4. Na tej stopnji usi presrani. Hmmm...dejmo vržt notr 100$
5. Boom. Developerji omogočijo navadno trejdanje. Sell in buy
6. Kovanec ima še zmerej neverjeten marketing, ki ga niti ne furajo developerji, ampak zaradi dumpa usi svetovni mediji
7. Fast forward par dni naprej. Evo cena 0.105. Lepih x130 :)

Bil je lep degen play kdor ga je videl :) Na žalost ga nisem in ga šele sedaj :)


Se pa strinjam, zelo lep play dejansko. Je pa res, da mi kaj takega ni niti na misel prišlo. Pa kaer je toliko padel, se ga dejansko tudi "zaenkrat še" da prodajat.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Mato989 ::

TheMentor je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ne bil je nateg... in kot tak ga obravnava tudi Binance ki blacklista vse addresse...


Ni res. Binance bo (če bo) blacklistal addresse hackerjev/scammerjev. Nikakor pa ne addresov, ki so kupili/prodali token.



Pa še to je zelo dvorezna odločitev. Ker kje je potem naša opevana decentraliziranost, zaradi katere smo v kripto in od nje dejansko pričakujemo veliko. Zelo dvorezen meč ob taki akciji Binance. Na bitcoin mreži tega noben nebi mogel narediti in scamerji so svobodni.


Bullshit... saj Binance bom samo blacklistal addresse če pošljejo token gor na njegov exchange... enako lahko stori z Bitcoinom...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

TheMentor je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ne bil je nateg... in kot tak ga obravnava tudi Binance ki blacklista vse addresse...


Ni res. Binance bo (če bo) blacklistal addresse hackerjev/scammerjev. Nikakor pa ne addresov, ki so kupili/prodali token.



Pa še to je zelo dvorezna odločitev. Ker kje je potem naša opevana decentraliziranost, zaradi katere smo v kripto in od nje dejansko pričakujemo veliko. Zelo dvorezen meč ob taki akciji Binance. Na bitcoin mreži tega noben nebi mogel narediti in scamerji so svobodni.


Zagotovo se bo v pridhonosti razvil tudi nek decentraliziran sistem blacklistanja addresov. Tak sistem pa bo seveda izredno težko zdizajnirat, ne da bi omogočil, da kakšna skupina uporabnikov to zlorablja/izkorišča.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Mato989 ::

IgorCardanof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ne bil je nateg... in kot tak ga obravnava tudi Binance ki blacklista vse addresse...


Ni res. Binance bo (če bo) blacklistal addresse hackerjev/scammerjev. Nikakor pa ne addresov, ki so kupili/prodali token.


No saj o tem govorim kar pomeni da je scam...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

TheMentor ::

Mato989 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ne bil je nateg... in kot tak ga obravnava tudi Binance ki blacklista vse addresse...


Ni res. Binance bo (če bo) blacklistal addresse hackerjev/scammerjev. Nikakor pa ne addresov, ki so kupili/prodali token.


No saj o tem govorim kar pomeni da je scam...



...še enkrat vsi vemo, da je bil scam...ne rabiš še trikrat poudarjat. Ampak vmes je bila priložnost. Morda se celo tole razvije v meme useh memejev :)

IgorCardanof ::

Še zmeraj je blokada zaradi marble tokenov. Ampak bi blo treba pogledat koliko je potrebno investirat v marble, da lahko prodaš squid trenutno.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Mato989 ::

TheMentor je izjavil:

Mato989 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ne bil je nateg... in kot tak ga obravnava tudi Binance ki blacklista vse addresse...


Ni res. Binance bo (če bo) blacklistal addresse hackerjev/scammerjev. Nikakor pa ne addresov, ki so kupili/prodali token.


No saj o tem govorim kar pomeni da je scam...



...še enkrat vsi vemo, da je bil scam...ne rabiš še trikrat poudarjat. Ampak vmes je bila priložnost. Morda se celo tole razvije v meme useh memejev :)


Ta priložnost zmes je bila tako, kot imaš priložnost med spopadom mehiških kartelov v puščavi ti prlaufat in pobrat torbo z denarjem...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

TheMentor ::

IgorCardanof je izjavil:

Še zmeraj je blokada zaradi marble tokenov. Ampak bi blo treba pogledat koliko je potrebno investirat v marble, da lahko prodaš squid trenutno.


Aha to nisem preverjal. Na telegramu so objavil, da so odstranili vse restrictione. Zato sem sklepal, da ni več vezano na marble.

Mato989 je izjavil:

TheMentor je izjavil:

Mato989 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ne bil je nateg... in kot tak ga obravnava tudi Binance ki blacklista vse addresse...


Ni res. Binance bo (če bo) blacklistal addresse hackerjev/scammerjev. Nikakor pa ne addresov, ki so kupili/prodali token.


No saj o tem govorim kar pomeni da je scam...



...še enkrat vsi vemo, da je bil scam...ne rabiš še trikrat poudarjat. Ampak vmes je bila priložnost. Morda se celo tole razvije v meme useh memejev :)


Ta priložnost zmes je bila tako, kot imaš priložnost med spopadom mehiških kartelov v puščavi ti prlaufat in pobrat torbo z denarjem...



Ali pa kot si imel 1 leto čas kupit za 5000$ ADA med 3 do 5 centov pa jo je najbrš zelo malo ljudi na tem forumu, ker je pač 99% ljudi presranih ko je nekaj totalno v podnu.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Ali pa kot si imel 1 leto čas kupit za 5000$ ADA med 3 do 5 centov pa jo je najbrš zelo malo ljudi na tem forumu.


Verjetno jo je kar nekaj kupilo, ampak marsikdo jo je prodal pri 10 do 15 centov... sploh če je dal not 5k ali 10k...

Poznam tipa ki je kupil za 20k ADA šri 4 centih, ampak je vse prodal pri 11 centov...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

Hmm, scammerji so javili, da so dvignili restriction? :D

Ja, če je res prosto trgovanje in da scammerji nimajo več možnosti, da upravljajo s tokenom, potem se lahko razvije v dober meme coin.

Še en play, ki ga je potrebno dodat v repertoar možnih playev: Če meme token rugpulla in ima dober reach/marketing, buy the dip.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

LeXani ::

Katere tri za dca mesečno in holding za longterm?
Gledam Eth staking, matic, tezos, sandbox
Čas prve prijave 04.11.2005

DePalmo ::

Dejansko? Pa sem še pomislil da kolikor je marketinga in kolikor so ljudje neumni in ne na tekočem, se zna kovanec pobrati! Pismo, mar bi not vrgu tistih 100e k nism vedu kam z njimi ... oh, well, next time.

ADA je pa znanec kupil pri par centov za 500 EUR in pozabil na njo. Letos si je pa izplačal avto in pol hiše, pa še nekaj je pustil v kovancu. Jaz sem nad ADA obupal in prodal ter reinvestiral. MINA je naslednji s katerim se spogledujem da ga zavržem, pa sem tako kot Nodi, imel zelo visoka pričakovanja.

Nekdo je tudi omenjal CLV (Clover). Ja ga imam iz Coinlist predprodaje, ampak je še zaklenjen. Upam da nebo prej bear market preden ga dobim.

PrimoZ_ ::

Ali pa imeti 500ETH leta 2016. Kje bi bil danes z njimi :)

IgorCardanof ::

ADA je useless kovanec ja. To je kovanec, ki ga držiš, če hočeš zajebat celoten bullrun, tako kot so to storili nekateri Tezos holderji novembra - maja.
Za Mino si poglej tokenomics. Izmed zkSnarks projektov je ta eden izmed njih, vendar kot šibko točko omenjajo zelo slab tokenomics.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

IgorCardanof ::

Glede na trenuten narative, zna bit tole zelo bullish novica.
https://enjin.io/blog/100m-efinity-meta...
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

kow ::

Shiba -33% v 7 dneh. Najslabsi kovanec/token v top 100.

IgorCardanof ::

Ni krize, ker smo itak vsi na forumu prodali točno na vrhu in sedaj shortamo do lokalnega dna, ko gremo spet vsi 10x long.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Mato989 ::

kow je izjavil:

Shiba -33% v 7 dneh. Najslabsi kovanec/token v top 100.


še -60% od te točke pa bo na bolj realnem mestu za totaln useless meme coin!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

Kradem foro od nekoga, ampak v memecoine se splača vlagat, ker lahko naredijo recimo navzgor 10000%, ko pa crashejo pa lahko padejo za največ 100%.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

PrimoZ_ ::

Zato pa daš notri 500$.
Če potegne x100, x1000 je zelo lep denar.
Če zgubiš 500 pa ni konec sveta.

Edino, če je ETH based potem zna biti gas fee problem, da ti od 500$ na cilj prispe bore malo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

sloxl8 ::

IgorCardanof je izjavil:

Kradem foro od nekoga, ampak v memecoine se splača vlagat, ker lahko naredijo recimo navzgor 10000%, ko pa crashejo pa lahko padejo za največ 100%.

Se pravi, si še vedno 100% v plusu. Hm. ;((

IgorCardanof ::

Ja tko nekak sm jo hotu zapeljat, token raste, naredi od dna nevem 100000%, potem pa ko se na vrhu obrne naokol, pa od vrha lahko navzdol pade samo 100% in nič več.

Je pa tudi res, da če meme coin kupiš nizko, potem tvegaš vložek, potenciala je pa v velikem X vložka.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

dronyx ::

PrimoZ_ je izjavil:

Zato pa daš notri 500$. Če potegne x100, x1000 je zelo lep denar.

The Shiba Inu holder has been identified by crypto watchers as the investor who turned an initial investment of $8,000 in Shiba Inu into some $5.7 billion.

To je moja definicija za "potegniti zelo lep denar".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

PrimoZ_ ::

Jaz sm skromn fant in mi je pol miljona $ že lep denar.

PrihajaNodi ::

DePalmo je izjavil:

Dejansko? Pa sem še pomislil da kolikor je marketinga in kolikor so ljudje neumni in ne na tekočem, se zna kovanec pobrati! Pismo, mar bi not vrgu tistih 100e k nism vedu kam z njimi ... oh, well, next time.

ADA je pa znanec kupil pri par centov za 500 EUR in pozabil na njo. Letos si je pa izplačal avto in pol hiše, pa še nekaj je pustil v kovancu. Jaz sem nad ADA obupal in prodal ter reinvestiral. MINA je naslednji s katerim se spogledujem da ga zavržem, pa sem tako kot Nodi, imel zelo visoka pričakovanja.

Nekdo je tudi omenjal CLV (Clover). Ja ga imam iz Coinlist predprodaje, ampak je še zaklenjen. Upam da nebo prej bear market preden ga dobim.

Mina dumpa miljon na dan…tko da
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DePalmo ::

Sem prebral tokenomics in par analiz. Ni ravno najboljše slišat in me resno ima da bi prodal kar imam in ponovno pogledal čez nekaj let kako ji kaže. Je pa res da vložek ni bil nekaj konkreten in nebom tistega pogrešal, tako da druga opcija je da pač pozabim na njo za naslednjih nekaj let in upam na najbolje.
Torej dokler ne uvedejo burninga tokenov, bo količina samo naraščala. Zanimivo da se cena še vedno, vsaj kolikor toliko, drži, bi pričakoval da bo šla dol.

PrihajaNodi ::

Saj gre cena dol proti btcju in ethju

Za 10 usd bi moral pasti tja nekam ko flow
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

««
810 / 1466
»»