» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
812 / 1489
»»

PrihajaNodi ::

Fenix global? Vazelin nisi ti to holdal?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Machete ::

Pa kak SKY coin, kaj si trčen, čimprej prodaj vreče, ne pa da dokupuješ scam coin.
RGT dela odlično zadnje tedne, mesece, če bo kdo skočil na vlak.

Also jaz imama v meme coinih zgolj 2% portfiča MAX, hvala bogu. Pripročam tudi vam.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

PacificBlue ::

Sky coin je bil samo ustvarjen za pump and dump. Še njihov CEO je priznal, da imajo insider trading grupo.
lol

Hepanlol ::

"Dont marry your bags" je vsekakor dober nasvet. Sam sem hoardal Aion v 2017, ko je bil tisti "interoperability" hajp, čez bear je šel dol 98%, js pa sem še dokupoval in s tem nižal average buy ceno. Seveda je vse skupaj propadlo, od tiste Aion/Wanchain/Icon trojice se solidno drži samo še Icon. Če vidiš, da je stara paradigma passe, prodaš in požreš tisto izgubo ter jo pokriješ z vstopom v "in" kojne.

denabiker ::

kow je izjavil:

Shiba -33% v 7 dneh. Najslabsi kovanec/token v top 100.


pa je večina rekla, da bo top coin:D

kow ::

Top coin je BTC. Edini kratkorocni konkurent, da ga flipne, je eter.

novi 123 ::

Ripel je tudi zanimiv

kow ::

Zanimiva je gologruda soseda, ne pa Ripel.

Mato989 ::

Moram priznat da so tale ICONOMI kar poštimali... glede na nateg ki so ga izvedli 2017 :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Neon87 ::

Mato989 je izjavil:

Moram priznat da so tale ICONOMI kar poštimali... glede na nateg ki so ga izvedli 2017 :P

Res je, meni gre kar lepo gor, najbolj CCC (ne vem pa kak bi bilo v bear marketu)..
Če še kdo ni registriran: ICONOMI

mimii ::

Pozdravljeni,

lepo lepo prosim za pomoč. Na binancah sem imel kupljen kovanec GemVault Coin (GVC) za 1000€. Se vceraj mi je stanje prikazovalo normalno, danes pa denarja ne vidim več temveč samo še kolicino kovancev katere sem imel zakupljene. Tudi na coinmarketcap strani (https://coinmarketcap.com/currencies/ge... sem opazil da pise tole:
Market data is untracked
This project is featured as an 'Untracked Listing'

In sedaj me zanima kaj naj naredim da dobim denar nazaj? Kako in kam jim naj napisem da bi denar vrnili? Ne vem niti kaj se je zgodilo s tem tokenom?

prosim za pomoč iz vase strani

lp

Mato989 ::

mimii je izjavil:

Pozdravljeni,

lepo lepo prosim za pomoč. Na binancah sem imel kupljen kovanec GemVault Coin (GVC) za 1000€. Se vceraj mi je stanje prikazovalo normalno, danes pa denarja ne vidim več temveč samo še kolicino kovancev katere sem imel zakupljene. Tudi na coinmarketcap strani (https://coinmarketcap.com/currencies/ge... sem opazil da pise tole:
Market data is untracked
This project is featured as an 'Untracked Listing'

In sedaj me zanima kaj naj naredim da dobim denar nazaj? Kako in kam jim naj napisem da bi denar vrnili? Ne vem niti kaj se je zgodilo s tem tokenom?

prosim za pomoč iz vase strani

lp


Verjetno si se nategnil z nekim kovancem ki je sleparija =)

Piši binance supportu ti bodo objasnili!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

denabiker ::

en je bil pred kratkim tudi nateg, vse lepo rastlo, folk kupoval, mislim da je prišel na okrog 4000USD, čez noč pa nula, lažen kovanec. Ne spomnim se imena.

Machete ::

Kje si to našel sploh, jaz ga ne vidim na Binance, da bi bil sploh listan. Si ziher, da si na legit Binance strani? Drugače pa upam, da je šlo za manj kot 1% portfolija za tako visko riskanten nakup.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

IL_DIAVOLO ::

Dero in trias lep recovery iz kar deep dipa 8-)

Naslednjega ki bi gledal v tem trenutku, je Uno Re.

https://www.coingecko.com/en/coins/uno-...

Veliko hypea je tudi okoli kovanca Merit Circle, ki ima presale tipa LBP- liquidity bootstrap pool.

https://twitter.com/MeritCircle_IO/stat...

https://twitter.com/godeLives/status/14...

Meni zaradi eth feejev sicer ta ne disi pretirano. Je pa to metaverse zadeva.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

mr_chai ::

Danes se mi pa malo gembla. Očitno sem se nalezu degeneracije tega foruma, pa sem dal neki v shit ponzi. https://theflokiinu.com/

Machete ::

Hvala za tvoj prispevek v shemo. Upam, da jih bo še veliko za tabo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Skylord ::

Ben Dover je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Sicer pa 68% od prodaje SKY z minusom je šlo za buyback. Ostalih 32% sredstev od SKY pa sem vrgel v nove kovance. Prav tako novi naložen denar pred dnevi, je šel za izključno nove kovance.


Bravo, jaz ti predlagam se squid game token, obetavno..

lp

Tam je cash, ja!
@Kamikaza
Ti se še kar oglašaš! Kako te ni sramda se še naprej brukaš, ko pa si tolk folka tle gor nategnu s svojim vedeževanjem!
Kdo misliš, da ti bo verjel, če pa ne znaš še za svojo rit poskrbet.
Take bi bilo treba samo prefukat, da mu nikoli več ne bi palo na pamet, da bi še koga nategnu!

doktorproof ::

PrihajaNodi je izjavil:

DePalmo je izjavil:

Dejansko? Pa sem še pomislil da kolikor je marketinga in kolikor so ljudje neumni in ne na tekočem, se zna kovanec pobrati! Pismo, mar bi not vrgu tistih 100e k nism vedu kam z njimi ... oh, well, next time.

ADA je pa znanec kupil pri par centov za 500 EUR in pozabil na njo. Letos si je pa izplačal avto in pol hiše, pa še nekaj je pustil v kovancu. Jaz sem nad ADA obupal in prodal ter reinvestiral. MINA je naslednji s katerim se spogledujem da ga zavržem, pa sem tako kot Nodi, imel zelo visoka pričakovanja.

Nekdo je tudi omenjal CLV (Clover). Ja ga imam iz Coinlist predprodaje, ampak je še zaklenjen. Upam da nebo prej bear market preden ga dobim.

Mina dumpa miljon na dan…tko da


Kaj to pomeni? Meniš, da bi jo bilo najbolje prodati?

Alien123 ::

mr_chai je izjavil:

Danes se mi pa malo gembla. Očitno sem se nalezu degeneracije tega foruma, pa sem dal neki v shit ponzi. https://theflokiinu.com/


shitcoini so najboljši :)

Mato989 ::

Skylord je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Sicer pa 68% od prodaje SKY z minusom je šlo za buyback. Ostalih 32% sredstev od SKY pa sem vrgel v nove kovance. Prav tako novi naložen denar pred dnevi, je šel za izključno nove kovance.


Bravo, jaz ti predlagam se squid game token, obetavno..

lp

Tam je cash, ja!
@Kamikaza
Ti se še kar oglašaš! Kako te ni sramda se še naprej brukaš, ko pa si tolk folka tle gor nategnu s svojim vedeževanjem!
Kdo misliš, da ti bo verjel, če pa ne znaš še za svojo rit poskrbet.
Take bi bilo treba samo prefukat, da mu nikoli več ne bi palo na pamet, da bi še koga nategnu!


Daj ne bluzi, kolko milijonov si pa ti nardil z tvojimi prispevki nam vsem in sebi?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Skylord ::

Mato989 je izjavil:



Daj ne bluzi, kolko milijonov si pa ti nardil z tvojimi prispevki nam vsem in sebi?

Ti si že dokazal, kolk miljončkov si obrnil. Šc. Nazaj v jamo holdat bitkone. My preciouss Smeagol.
Vedno se oglašajo največji luzerji. Tisti, ki služijo-mo se ne oglašajo vsakih pet minut.;)

Mato989 ::

Skylord je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Daj ne bluzi, kolko milijonov si pa ti nardil z tvojimi prispevki nam vsem in sebi?

Ti si že dokazal, kolk miljončkov si obrnil. Šc. Nazaj v jamo holdat bitkone. My preciouss Smeagol.
Vedno se oglašajo največji luzerji. Tisti, ki služijo-mo se ne oglašajo vsakih pet minut.;)


Jaz ne gnjavim naj bodo drugi tiho kot ti, zato ne rabim ničesar dokazovat... ti na drugi strani pa hočeš pametovat kdo se lahko oglaša in kdo ne

šc šc...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Hepanlol ::

Danes se spremlja listanje Immutable X-a na Huobiju čez 3 ure. Public sale kojni od Coinlist prodaje še niso odklenjeni oz. prenosljivi, niti earndrop nagrade, tako da je verjetno za pričakovati kar agresiven short term moon. Za mid/long term naložbo pa je vprašanje kdaj vstopiti, saj bodo Coinlist odklepi kojnov predstavljali precejšen prodajni pritisk, tako kot pri Mini, Casperju itd. Vsekakor pa je zadeva tier 1 projekt, mogoče bo šel direktno v top 100 po MC-u.

Ben Dover ::

Skylord je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Sicer pa 68% od prodaje SKY z minusom je šlo za buyback. Ostalih 32% sredstev od SKY pa sem vrgel v nove kovance. Prav tako novi naložen denar pred dnevi, je šel za izključno nove kovance.


Bravo, jaz ti predlagam se squid game token, obetavno..

lp

Tam je cash, ja!
@Kamikaza
Ti se še kar oglašaš! Kako te ni sramda se še naprej brukaš, ko pa si tolk folka tle gor nategnu s svojim vedeževanjem!
Kdo misliš, da ti bo verjel, če pa ne znaš še za svojo rit poskrbet.
Take bi bilo treba samo prefukat, da mu nikoli več ne bi palo na pamet, da bi še koga nategnu!


točno tako!ne vem zakaj modi dovoljujejo taksno zavajanje a, katastrofa res...

Vice ::

Hepanlol je izjavil:

Danes se spremlja listanje Immutable X-a na Huobiju čez 3 ure. Public sale kojni od Coinlist prodaje še niso odklenjeni oz. prenosljivi, niti earndrop nagrade, tako da je verjetno za pričakovati kar agresiven short term moon. Za mid/long term naložbo pa je vprašanje kdaj vstopiti, saj bodo Coinlist odklepi kojnov predstavljali precejšen prodajni pritisk, tako kot pri Mini, Casperju itd. Vsekakor pa je zadeva tier 1 projekt, mogoče bo šel direktno v top 100 po MC-u.


Načeloma unlock toknov na coinlistu nima vpliva. Vsaj pri prejšnjih projektih se ni nič pretresljivega zgodilo.
Osebno dvomim v kaj konkretnega pri Immutable. Je pa Phoenix danes prijetno presenetil. Ravno ko človek začne obupavat nad njim. Da ne omenjam SAITO 😊 Na watchlisti je še SWASH, da še konkretno pade za neko pametno investicijo.

Skylord ::

Mato989 je izjavil:

Skylord je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Daj ne bluzi, kolko milijonov si pa ti nardil z tvojimi prispevki nam vsem in sebi?

Ti si že dokazal, kolk miljončkov si obrnil. Šc. Nazaj v jamo holdat bitkone. My preciouss Smeagol.
Vedno se oglašajo največji luzerji. Tisti, ki služijo-mo se ne oglašajo vsakih pet minut.;)


Jaz ne gnjavim naj bodo drugi tiho kot ti, zato ne rabim ničesar dokazovat... ti na drugi strani pa hočeš pametovat kdo se lahko oglaša in kdo ne

šc šc...

Ja,ja. Tako kot ti;) in večina trollov na forumu imam ta račun samo za podjebavanje takih bebčkov kot si ti.
Se poznamo ane8-) To ste hotl in to imate! Samo prilagajam se vam. A je to problem.
Tako da ja, šc, šc...!

Kripto mesi ::

Glupi mandlc se je spet prikazal nazaj, je nadlezen kot korona.

Machete ::

A je luna danes? Dajte si navit enga, da se malo pomirite.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

kow ::

Tale BTC..., pomoje ATH do konca meseca.

A. Smith ::

Kripto mesi je izjavil:

Glupi mandlc se je spet prikazal nazaj, je nadlezen kot korona.


A Shitlord? Mislim, Skylord... Ja, res je nadležen približno toliko, kot je zabit.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

AllStarc ::

Machete je izjavil:

A je luna danes? Dajte si navit enga, da se malo pomirite.

Jap borza ma ta rdečo, in prisotna je dnevna abstinenčna kriza. Če so začeli spet shibo kupovat veš, da je res hudo.

novak-t ::

Skylord je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Skylord je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Daj ne bluzi, kolko milijonov si pa ti nardil z tvojimi prispevki nam vsem in sebi?

Ti si že dokazal, kolk miljončkov si obrnil. Šc. Nazaj v jamo holdat bitkone. My preciouss Smeagol.
Vedno se oglašajo največji luzerji. Tisti, ki služijo-mo se ne oglašajo vsakih pet minut.;)


Jaz ne gnjavim naj bodo drugi tiho kot ti, zato ne rabim ničesar dokazovat... ti na drugi strani pa hočeš pametovat kdo se lahko oglaša in kdo ne

šc šc...

Ja,ja. Tako kot ti;) in večina trollov na forumu imam ta račun samo za podjebavanje takih bebčkov kot si ti.
Se poznamo ane8-) To ste hotl in to imate! Samo prilagajam se vam. A je to problem.
Tako da ja, šc, šc...!


Izvoli igračo in se pojdi igrat

PacificBlue ::

Machete je izjavil:

A je luna danes? Dajte si navit enga, da se malo pomirite.


Luna je bila včeraj, danes je tudi, pa jutri tudi upam da bo:).
Je pa nastopil včeraj mlaj oz prazna luna, se pri nekaterih lahko kaže agresija in depresija. Malce več nemirnosti je v zraku.

Je pa obdobje od prazne do polne lune čas za nove projekte, imamo bolj izostrene instinkte, odpirajo se nam nove poti. Zelo primeren je ta čas tudi za obisk vaše najljubše frizerke.

Lp, vedeževalec Danilo

Sined9 ::

Go go supeeer

TrumpCoin ::

hoj, sem nov v tej temi. Tako da verjetno me boste popljuvali :)
Ima kdo TrumpCoin, ker kot sem opazil je notri kar nekaj Slovencev.

PrihajaNodi ::

Hepanlol je izjavil:

Danes se spremlja listanje Immutable X-a na Huobiju čez 3 ure. Public sale kojni od Coinlist prodaje še niso odklenjeni oz. prenosljivi, niti earndrop nagrade, tako da je verjetno za pričakovati kar agresiven short term moon. Za mid/long term naložbo pa je vprašanje kdaj vstopiti, saj bodo Coinlist odklepi kojnov predstavljali precejšen prodajni pritisk, tako kot pri Mini, Casperju itd. Vsekakor pa je zadeva tier 1 projekt, mogoče bo šel direktno v top 100 po MC-u.


Boš videl ker drop bo še preden odklenejo. Sploh vidiš koliko kovancev je?

Vice je izjavil:

Hepanlol je izjavil:

Danes se spremlja listanje Immutable X-a na Huobiju čez 3 ure. Public sale kojni od Coinlist prodaje še niso odklenjeni oz. prenosljivi, niti earndrop nagrade, tako da je verjetno za pričakovati kar agresiven short term moon. Za mid/long term naložbo pa je vprašanje kdaj vstopiti, saj bodo Coinlist odklepi kojnov predstavljali precejšen prodajni pritisk, tako kot pri Mini, Casperju itd. Vsekakor pa je zadeva tier 1 projekt, mogoče bo šel direktno v top 100 po MC-u.


Načeloma unlock toknov na coinlistu nima vpliva. Vsaj pri prejšnjih projektih se ni nič pretresljivega zgodilo.
Osebno dvomim v kaj konkretnega pri Immutable. Je pa Phoenix danes prijetno presenetil. Ravno ko človek začne obupavat nad njim. Da ne omenjam SAITO 😊 Na watchlisti je še SWASH, da še konkretno pade za neko pametno investicijo.


Phoenix je tokene burnov...zato pa je šlo gor
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

A. Smith je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Glupi mandlc se je spet prikazal nazaj, je nadlezen kot korona.


A Shitlord? Mislim, Skylord... Ja, res je nadležen približno toliko, kot je zabit.

+1

THIS!

Prava driska je. Bogi ljudje okoli njega, da ga morajo prenašati. Si pomoje želijo, da ga nikoli ne bi spoznali.

spegli ::

Ja long BTC, kje ste bli

Hepanlol ::

Zaenkrat trejda Immutable X po 5,2$, torej 52x option 1 cene na Coinlistu. Js sem pa sanjal, da bi vstopil tam pri 1$ haha. Dropnilo že bo, ko se odklenejo kojni, sam tko nizko pa težko. OTC se je kar dolgo prodajal po 6x, tko da se bi tisti deal očitno splačal. Oh well...

spegli ::

A lahko admin te bote da stran upm

PrihajaNodi ::

Hepanlol je izjavil:

Zaenkrat trejda Immutable X po 5,2$, torej 52x option 1 cene na Coinlistu. Js sem pa sanjal, da bi vstopil tam pri 1$ haha. Dropnilo že bo, ko se odklenejo kojni, sam tko nizko pa težko. OTC se je kar dolgo prodajal po 6x, tko da se bi tisti deal očitno splačal. Oh well...


Ne bit presenečen. Tole bo šlo pod 1 usd, gladko.


Total Supply 2,000,000,000 IMX
Max Supply 2,000,000,000 IMX
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Hepanlol ::

PrihajaNodi je izjavil:

Hepanlol je izjavil:

Zaenkrat trejda Immutable X po 5,2$, torej 52x option 1 cene na Coinlistu. Js sem pa sanjal, da bi vstopil tam pri 1$ haha. Dropnilo že bo, ko se odklenejo kojni, sam tko nizko pa težko. OTC se je kar dolgo prodajal po 6x, tko da se bi tisti deal očitno splačal. Oh well...


Ne bit presenečen. Tole bo šlo pod 1 usd, gladko.


Total Supply 2,000,000,000 IMX
Max Supply 2,000,000,000 IMX



Močno dvomim, da bo šel pod 2$, če pa, pa super za tiste, ki hočejo skočiti na vlak. Malo preglej njihova partnerstva in prihajajoče projekte, ki bodo laufali svoje NFT kolekcije na njihovi platformi. Vsaj zaenkrat kaže, da to ni muha enodnevnica, tko kot DREAMS & Co.

Mato989 ::

Predvsem partnerstva ja... kak lep buzzword od teh partnerstev v 99% ni nič =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Hepanlol ::

spegli je izjavil:

A lahko admin te bote da stran upm


Kaj te muči poba, a te motijo večstavčne povedi? Trzaš rajši na uličarski lingo a?

Mato989 je izjavil:

Predvsem partnerstva ja... kak lep buzzword od teh partnerstev v 99% ni nič =)


Prou, pol pa L2 hajp (Starkware tech), brezplačni NFT feeji itd. izberi enega :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hepanlol ()

Mato989 ::

Prvo naj pride do Opensea razširjenosti in publike pol bomo pa vidli če je kaj iz tega hajpa... pa da ne bo pomote, upam da ti rata, samo sem skeptičen.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Hepanlol je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Hepanlol je izjavil:

Zaenkrat trejda Immutable X po 5,2$, torej 52x option 1 cene na Coinlistu. Js sem pa sanjal, da bi vstopil tam pri 1$ haha. Dropnilo že bo, ko se odklenejo kojni, sam tko nizko pa težko. OTC se je kar dolgo prodajal po 6x, tko da se bi tisti deal očitno splačal. Oh well...


Ne bit presenečen. Tole bo šlo pod 1 usd, gladko.


Total Supply 2,000,000,000 IMX
Max Supply 2,000,000,000 IMX



Močno dvomim, da bo šel pod 2$, če pa, pa super za tiste, ki hočejo skočiti na vlak. Malo preglej njihova partnerstva in prihajajoče projekte, ki bodo laufali svoje NFT kolekcije na njihovi platformi. Vsaj zaenkrat kaže, da to ni muha enodnevnica, tko kot DREAMS & Co.


Greš stavit?

Celsisus je dobr dol ruknu. Če bo kaka lepa korekcija še se splača kupt.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Hepanlol ::

Mato989 je izjavil:

Prvo naj pride do Opensea razširjenosti in publike pol bomo pa vidli če je kaj iz tega hajpa... pa da ne bo pomote, upam da ti rata, samo sem skeptičen.


Ja, sam ko oz. če bi dosegel OpenSea nivo adopcije, pol bo prepozno za neke masovne gaine, token bi vmes šel v višave. Pravim samo, da ima velik potencial, kar pa ne pomeni, da ga bo tudi udejanjil.

PrihajaNodi je izjavil:

Greš stavit?


Bi dal roko za 1 BNB, da ne gre pod 1$, samo je trenutno preveč variabil, kar se tiče samega trga, če gremo konec leta v bear, se bo usipalo vse, tudi tale.

PrihajaNodi ::

Ja, sam ko oz. če bi dosegel OpenSea nivo adopcije, pol bo prepozno za neke masovne gaine, token bi vmes šel v višave. Pravim samo, da ima velik potencial, kar pa ne pomeni, da ga bo tudi udejanjil.


pa ne z dvema miljardama kovancev
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Skylord ::

A. Smith je izjavil:


A Shitlord? Mislim, Skylord... Ja, res je nadležen približno toliko, kot je zabit.

To po sebi sklepaš, ja!

novak-t je izjavil:


Izvoli igračo in se pojdi igrat

To ste ste vsi eni in ista a!

PersonaRuda je izjavil:

A. Smith je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Glupi mandlc se je spet prikazal nazaj, je nadlezen kot korona.


A Shitlord? Mislim, Skylord... Ja, res je nadležen približno toliko, kot je zabit.

+1

THIS!

Prava driska je. Bogi ljudje okoli njega, da ga morajo prenašati. Si pomoje želijo, da ga nikoli ne bi spoznali.


Nehaj no. To je vse kar premoreš! Kot pet leten otrok, ko mu igračko vzameš!
Mal si poglejte njegovo trolanje, po celem forumu je najpametnejši, verjetno še pod parimi različnimi imeni. Da ne bom jaz začel limat linkov o njegovih budalaštinah. Obesil se je na eno mojo napako in sedaj ne zna drugega kot to naprej metat.
Ja! Sem pa vedno vračal takim kretenom, samo nikoli nisem začel prvi.
Samo tukaj v tej temi je nametal en kup bedarij, trooolal, zavajal. Da ne bom spet limal dotičnega linka. Njemu je bilo to seveda v veselje in zajebancijo, toda verjetno mu je velika večina tudi nasedla in s tem izgubila določen denar. Zraven pa še za sebe ne zna poskrbet. Take bi bilo treba samo prefukat, da bi se enkrat za vselej naučil, da se ljudi ne jebe v glavo, ne v real lifu ne preko neta! Sedaj pa ves nedolžen, ko neka pičkica tukaj joka! Marš!
Itak podobni držite skupaj!
««
812 / 1489
»»