» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
706 / 1452
»»

Mana ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mana je izjavil:

Nekdo mi je pred kratkim namignil, kako naj napišem, pa sem poskusila podobno. (povedali ste mi, da gre za spletno goljufijo). Takole sem jim napisala v angleškem jeziku.

"Denar sem vam nakazala na vaš račun (prihranke). Ob tem ni bilo nobenih težav. Enako hočem od vas. Provizijo bom plačala, ko bom dobila denar nazaj. To je edini način, da mi dokažete, da ste resni in da to ni šala, da se greste resen posel, ker potem bom vložila še več. Vložila bom 10.000 evrov. Povedala sem vam (temu podjetju), da so mi prijatelji povedali, da moram biti pazljiva. Oni bodo tudi investirali denar, a šele potem, ko jim dokažem, da ste resno podjetje, vredno zaupanja."

Še kakšen predlog? Kaj boljšega? Naj še kako popravim?


Nevem, ce bi bil rug pull, phising preko metamaska je to opravicljivo, to kar pa ti pises, pa polnolnetna oseba ne bi smela poceti ali pa se hecas.


Tvoje mnenje mi je zelo pomembno, ampak če mi nihče ne pokaže kaj boljšega, ne morem vedeti, kaj je boljše. Rada bi se kaj naučila v tem življenju, sita sem, da mi govorijo, da sem glupa (ja glupo je bilo, da sem nasedla, to vsekakor vem že sama), ne pokažejo mi pa, zakaj mi to govorijo. Ok, moj post je glup, kakšen pa potem ni glup? Moraš vedeti, da ti ljudje vdrejo v tvoje življenje na osebno raven in te sprašujejo osebne stvari (to ni tako kot Coinbase, ki je skoraj robotski, neoseben), o tvojih prihrankih, reku, življenjskih vodilih, starših, kje živiš itd. Ko te pokliče te vpraša, kako je tvoja mama itd. Včasih mislim, da tako izvedo za prihranke kakih starejših ljudi (pa tudi drugih, ki so dovolj naivni) in potem ti ljudje čez noč ali dan izginejo in potem jih nikjer nihče ne najde, potem pa jih čudeno najdejo po enem tednu, blizu kraja, kjer so izginili. To zato ker zahtevajo tudi kopijo kreditnih kartic, osebnega dokumenta itd.... Glede na to, čemur sem bila priča, se ne čudim takih dogodkom (če oseba ne investira vseh prihodkov).

Rada bi se še kaj naučila v življenju, sita sem, da mi ljudje znajo samo reči, da sem glupa, nihče mi pa ne pove nič koristnega, da ne bi bila več glupa in pisala glupih postov.

Mato989 ::

Mana je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Mana je izjavil:

Nekdo mi je pred kratkim namignil, kako naj napišem, pa sem poskusila podobno. (povedali ste mi, da gre za spletno goljufijo). Takole sem jim napisala v angleškem jeziku.

"Denar sem vam nakazala na vaš račun (prihranke). Ob tem ni bilo nobenih težav. Enako hočem od vas. Provizijo bom plačala, ko bom dobila denar nazaj. To je edini način, da mi dokažete, da ste resni in da to ni šala, da se greste resen posel, ker potem bom vložila še več. Vložila bom 10.000 evrov. Povedala sem vam (temu podjetju), da so mi prijatelji povedali, da moram biti pazljiva. Oni bodo tudi investirali denar, a šele potem, ko jim dokažem, da ste resno podjetje, vredno zaupanja."

Še kakšen predlog? Kaj boljšega? Naj še kako popravim?


Nevem, ce bi bil rug pull, phising preko metamaska je to opravicljivo, to kar pa ti pises, pa polnolnetna oseba ne bi smela poceti ali pa se hecas.


Tvoje mnenje mi je zelo pomembno, ampak če mi nihče ne pokaže kaj boljšega, ne morem vedeti, kaj je boljše. Rada bi se kaj naučila v tem življenju, sita sem, da mi govorijo, da sem glupa (ja glupo je bilo, da sem nasedla, to vsekakor vem že sama), ne pokažejo mi pa, zakaj mi to govorijo. Ok, moj post je glup, kakšen pa potem ni glup? Moraš vedeti, da ti ljudje vdrejo v tvoje življenje na osebno raven in te sprašujejo osebne stvari (to ni tako kot Coinbase, ki je skoraj robotski, neoseben), o tvojih prihrankih, reku, življenjskih vodilih, starših, kje živiš itd. Ko te pokliče te vpraša, kako je tvoja mama itd. Včasih mislim, da tako izvedo za prihranke kakih starejših ljudi (pa tudi drugih, ki so dovolj naivni) in potem ti ljudje čez noč ali dan izginejo in potem jih nikjer nihče ne najde, potem pa jih čudeno najdejo po enem tednu, blizu kraja, kjer so izginili. To zato ker zahtevajo tudi kopijo kreditnih kartic, osebnega dokumenta itd.... Glede na to, čemur sem bila priča, se ne čudim takih dogodkom (če oseba ne investira vseh prihodkov).

Rada bi se še kaj naučila v življenju, sita sem, da mi ljudje znajo samo reči, da sem glupa, nihče mi pa ne pove nič koristnega, da ne bi bila več glupa in pisala glupih postov.


Pa saj ti je življenje zdaj to povedalo kaj več ne delaj da ne boš glupa...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Kdo kej gleda mino?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

ajfon ::

Mino al mano? :)):))

delavec44 ::

Senior Dev je izjavil:

Do mene je prišla informacija da so institucije zaščitile padec pod 40k. Sreča da sem na 29k šel allin.


Kaj so zatajile institucije?

IgorCardanof ::

Samo se enkrat se zgodi, da institucije unloadajo svoje neuporabne kovancke in nftje na retail, se vrzem preko mostu!

Kaksen poden od folka.

Motion ::

BabyONE je glih kar prišel vn na palačinki

https://poocoin.app/tokens/0x414ab5b084...

Trenutno slabih slabih 500 hodlerjev.

Mana ::

Tole je odgovor. Na pomoč, prosim pameten odgovor!!! Imam 6. čut. Točno sem videla kako so govorili kot "fuck off" in bili ful jezni, kmalu potem, ko sem jih poslala mail, ki sem ga objavila zgoraj.

Dear ,

Thank you for your message! Unfortunately, our last conversation didn't go well because of your behavior. Kindly letting you know that the only reason you still didn't get your withdrawal is due to your unwillingness to communicate.
What is your next step here is to complete the procedure of withdrawal by putting the withdrawal request and paying the commission afterwards. Kindly let me know if you need an assistance in paying the commission.

This is the only one procedure to get your withdrawal approved. If you would like to continue with any further actions here in Capital of Focus, you will be very welcome to do it.

Jaoooo kako so me nategnili, pa še me hočejo nategnit. Čisto sem zgrožena. Prav norca se delajo iz mene. Ko dojameš kako ponižujejo ljudi. PRIJAZNO JIH MORAŠ PROSTI ZA DODATNI NATEG... Čisto sem zgrožena.... Besna sem kot bik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mana ()

Kripto mesi ::

Da si neumna si že dokazala, ni treba potrjevati ponovno.

Aquafriend ::

Bitcoin je med vikendom na bitstampu presegel mejo 40.800/41.000 kar se je zaenkrat izkazalo za vikend fejkout. Zato priporocam spremljanje na cme futures.

IL_DIAVOLO ::

Naivna in se arogantna, ko se je treba dogovoriti za kompenzacijo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Jure14 ::

Mana je izjavil:


What is your next step here is to complete the procedure of withdrawal by putting the withdrawal request and paying the commission afterwards.

Saj so ti lepo napisali.
Oddaj zahtevo za dvig, ti bodo poslali račun za provizijo, jo plačaš, potem pa dobiš svojih 10.000€.

Kripto ::

Mana je izjavil:

Tole je odgovor. Na pomoč, prosim pameten odgovor!!! Imam 6. čut. Točno sem videla kako so govorili kot "fuck off" in bili ful jezni, kmalu potem, ko sem jih poslala mail, ki sem ga objavila zgoraj.

Dear ,

Thank you for your message! Unfortunately, our last conversation didn't go well because of your behavior. Kindly letting you know that the only reason you still didn't get your withdrawal is due to your unwillingness to communicate.
What is your next step here is to complete the procedure of withdrawal by putting the withdrawal request and paying the commission afterwards. Kindly let me know if you need an assistance in paying the commission.

This is the only one procedure to get your withdrawal approved. If you would like to continue with any further actions here in Capital of Focus, you will be very welcome to do it.

Jaoooo kako so me nategnili, pa še me hočejo nategnit. Čisto sem zgrožena. Prav norca se delajo iz mene. Ko dojameš kako ponižujejo ljudi. PRIJAZNO JIH MORAŠ PROSTI ZA DODATNI NATEG... Čisto sem zgrožena.... Besna sem kot bik.



Si poskusila naredit to kar sem ti napisal?

Money is mindset!

Mana ::

Tole sem jim napisala (seveda v angleščini). Poskusila sem na podoben način.

"Denar sem vam nakazala na vaš račun (prihranke). Ob tem ni bilo nobenih težav. Enako hočem od vas. Provizijo bom plačala, ko bom dobila denar nazaj. To je edini način, da mi dokažete, da ste resni in da to ni šala, da se greste resen posel, ker potem bom vložila še več. Vložila bom 10.000 evrov. Povedala sem vam (temu podjetju), da so mi prijatelji povedali, da moram biti pazljiva. Oni bodo tudi investirali denar, a šele potem, ko jim dokažem, da ste resno podjetje, vredno zaupanja."

In potem so mi poslali odgovor, ki je v angleščini. Moram povedati, takoj, da je diplomacija moja šibka točka in da tu pogrnem po dolgem in počez. Enostavno ne znam se iti diplomacije. Ko tale mail še enkrat preberem, mi je nekako jasno zakaj so kleli, ko so ga brali... Šele sedaj.

PrihajaNodi ::

Dobr trola. >:D
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

Močna konkurenca
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Mana ::

Jure14 je izjavil:

Mana je izjavil:


What is your next step here is to complete the procedure of withdrawal by putting the withdrawal request and paying the commission afterwards.

Saj so ti lepo napisali.
Oddaj zahtevo za dvig, ti bodo poslali račun za provizijo, jo plačaš, potem pa dobiš svojih 10.000EUR.


To je scam, tako deluje scam! To je po moje verizja 2.0 te prevare opisane na tej povezavi! Tudi 250 evrov in agresivni marketinški prijemi.
https://www.ostro.si/si/zgodbe/obljublj...

"Ko želijo žrtve dobiček unovčiti, prevara preide v naslednjo fazo. Vrstijo se zahtevki za plačilo navideznih bančnih PROVIZIJ!!!!!! in davkov, podprti s ponarejenimi dokumenti in lažnimi identitetami.

Žrtve pogosto niso dobile povrnjenega niti centa svojega vložka."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mana ()

A. Smith ::

Če uživaš, ko se bodeš z njimi, potem nadaljuj.

Meni se zdi sicer to početje izguba časa. Njihov mail daj v svoji e-pošti pod spam, njihove številke na svojem telefonu blokiraj. Pobrali so ti že kup denarja in živcev, zakaj bi jim dajala na razpolago svoj čas?
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: A. Smith ()

PrihajaNodi ::

So me z klicnega centra klicali. Sem rekel da sem prodal 100 bitkojnov po 10 eur in razmisljam o samomoru. Potem sva se nekih 30 min pogovarjala nato pa sem rekel da imam psihiatra.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Kripto ::

Mana je izjavil:

Tole sem jim napisala (seveda v angleščini). Poskusila sem na podoben način.

"Denar sem vam nakazala na vaš račun (prihranke). Ob tem ni bilo nobenih težav. Enako hočem od vas. Provizijo bom plačala, ko bom dobila denar nazaj. To je edini način, da mi dokažete, da ste resni in da to ni šala, da se greste resen posel, ker potem bom vložila še več. Vložila bom 10.000 evrov. Povedala sem vam (temu podjetju), da so mi prijatelji povedali, da moram biti pazljiva. Oni bodo tudi investirali denar, a šele potem, ko jim dokažem, da ste resno podjetje, vredno zaupanja."

In potem so mi poslali odgovor, ki je v angleščini. Moram povedati, takoj, da je diplomacija moja šibka točka in da tu pogrnem po dolgem in počez. Enostavno ne znam se iti diplomacije. Ko tale mail še enkrat preberem, mi je nekako jasno zakaj so kleli, ko so ga brali... Šele sedaj.



Sem mislil, da hočeš dobiti denar nazaj? Od SCAM-erjev lahko dobiš denar samo tako da jih vržeš na isto finto kot jih uporabljajo SCAM-erji. Enostavno si pretrda, da bi to razumela.

Money is mindset!

Hispartija ::

Sami kripto miljonarji tukaj pa ne spregledate da vas un idiot Senior Dev trolla pod drugim nickom.

Kripto mesi ::

Je pa dobro skrival račun, glede na to, da je iz leta 2011.

Mana ::

Kripto je izjavil:

Mana je izjavil:

Tole sem jim napisala (seveda v angleščini). Poskusila sem na podoben način.

"Denar sem vam nakazala na vaš račun (prihranke). Ob tem ni bilo nobenih težav. Enako hočem od vas. Provizijo bom plačala, ko bom dobila denar nazaj. To je edini način, da mi dokažete, da ste resni in da to ni šala, da se greste resen posel, ker potem bom vložila še več. Vložila bom 10.000 evrov. Povedala sem vam (temu podjetju), da so mi prijatelji povedali, da moram biti pazljiva. Oni bodo tudi investirali denar, a šele potem, ko jim dokažem, da ste resno podjetje, vredno zaupanja."

In potem so mi poslali odgovor, ki je v angleščini. Moram povedati, takoj, da je diplomacija moja šibka točka in da tu pogrnem po dolgem in počez. Enostavno ne znam se iti diplomacije. Ko tale mail še enkrat preberem, mi je nekako jasno zakaj so kleli, ko so ga brali... Šele sedaj.



Sem mislil, da hočeš dobiti denar nazaj? Od SCAM-erjev lahko dobiš denar samo tako da jih vržeš na isto finto kot jih uporabljajo SCAM-erji. Enostavno si pretrda, da bi to razumela.


Ne, ne razumem najbolje, priznam, goljufija mi je res tuja in tudi um goljufov mi je tuj, zadnje čase mi je še moj lastni um tuj (rabim prav baldrijan, mam kapljice (dejansko res pomagajo, pomirjajo), da nekako vozim za silo od vsega slabega v življenju, če bi bila samo ta goljufija). Samo še ena goljufija, v nizu goljufij (tokrat finančna), vse do duševnih.... Mislim, da bom res odnehala, če mi ni uspelo drugih goljufij uspešno dokazat (ali vsaj priti v stanje, ko se ne počutiš oškodovan), potem nobene ne bom.

IgorCardanof ::

Mana, obkrozi se z ljudmi, ki te osrecujejo, druzi se z njimi.

Vecina ljudi je tu, da te nategne ali kako drugace ogoljufa. Tak ke svet vedno bil in tudi vedno bo. Ali je smiselno zaradi tega zgubljat zivce in zdravje ter cas? Ne, najbrz ne.

Preveliko zaupanje oz. naivnost te bo spravilo v samo se vec tezkih in neprijetnih situacij. Nevem od kje si dobila idejo, da ima povprecen clovek zeljo socloveku narediti korist, brez da bi sam dobil kaj v zameno. To ni res. Je nekaj procentov takih. Vecina je pa zato tu, da se na tebi okoristi.

Zgodovina sprememb…

Mana ::

Moj sarkazem izlit v mailu.... Ne mi še govorit, da sem glupa, ker moja angleščina ni najboljša.

Dear...
Of course. You are the best because you are a real, serious business. You would never rob a human. You would never abuse his trust. Thank God, that you are not a piece of pure shit, mother fuckers.. thieves,... like people from the article, who are stealing money from the people. I found this article, to warn you, or to show you, what kind of idiots or thieves exists in this world? How sick some people are. Like thieves from an article. Thank God, that you are not a thief, thank God, that you are a truly honest person a person, a human can trust! You are of course serious business, good, honest, you would never rob a human-like me or people like me, because you are good, not an evil idiot, mother fuckers like thieves!

Here is the article:

From the article www.ostro.si/si/zgodbe/med-ogoljufanimi...
"Eden izmed ključnih ljudi v ukrajinskem klicnem centru je bil moški, ki se je strankam predstavljal kot William Bradley.

Toda novinarji projekta Tovarna goljufij so ugotovili, da gre dejansko za Iranca, ki je svojo identiteto med komuniciranjem z žrtvami skrival za sliko ameriškega motivacijskega govorca Marca Wayshaka. Po pričevanju žvižgača se rad pohvali, da je stranke lani ogoljufal za več kot 3,5 milijona evrov. Na letošnji novoletni zabavi podjetja je kot nagrado za uspešno delo dobil enosobno stanovanje v Kijevu."

or in English

"One of the key people in the Ukrainian center was a man who the party introduced as William Bradley.

But journalists from the Fraud Factory project thus found out that he was an Iranian who hid his identity behind a picture of Marc Wayshak's American motivational speech while communicating with the victims. According to the whistleblower, he liked to brag that the party cheated for more than 3.5 million euros last year.
At this year's New Year's party the company was awarded for successful work got a one-bedroom apartment in Kiev. "

So, I must pay the commission 10 %? No. Look. Give me just my money back. Ok? Keep commission, you have the money, not me.

Sincerely,

ME


P.S: I still can't believe that such mother fuckers as thieves from the article walk this planet... Thank God, that this has nothing to do with you and your company. I would never become a victim of such a scam.
I'm too clever for such a thing. I'm too clever to be a victim of a scam. Thank God, I believe in my intelligence.

delavec44 ::

Ne ne, je kar treba verjeti, da je na svetu več dobrih ljudi kot slabih.

PrihajaNodi ::

Ma trola no
Ce ti kaj pomaga meni so iz metamaska spizdili 3 jurje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

lemur233 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kdo kej gleda mino?


Ne sam gledam, tud na teden je nekaj pridelam z delegiranjem stejka aka zrezka. stakemina.com

IgorCardanof ::

Ne se zajebavat s fursom. V prihodnjih letih pricakujem slednje novice na dnevni ravni in polnenje zaporov z vsemi kripto bogatasi, ki se izogibajo davkom.

https://www.rtvslo.si/crna-kronika/ovad...

Mato989 ::

IgorCardanof je izjavil:

Ne se zajebavat s fursom. V prihodnjih letih pricakujem slednje novice na dnevni ravni in polnenje zaporov z vsemi kripto bogatasi, ki se izogibajo davkom.

https://www.rtvslo.si/crna-kronika/ovad...


Novica nima nič z Cryptom, lep FUD s tvoje strani
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

MaticSLO ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ma trola no
Ce ti kaj pomaga meni so iz metamaska spizdili 3 jurje.


Kako? Si poslal svoje kljuce kaksnem "support agentu", ali kako je to mogoce?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MaticSLO ()

IgorCardanof ::

Mato989 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Ne se zajebavat s fursom. V prihodnjih letih pricakujem slednje novice na dnevni ravni in polnenje zaporov z vsemi kripto bogatasi, ki se izogibajo davkom.

https://www.rtvslo.si/crna-kronika/ovad...


Novica nima nič z Cryptom, lep FUD s tvoje strani


Utaja davka. Samo da vidis kako se to kaznuje. Tu na twm forumu imamo prav namenske teme, kjer se razpravlja kako se bo utajilo davek od kripto dobickov. Furs vas spremlja.

Mato989 ::

IgorCardanof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Ne se zajebavat s fursom. V prihodnjih letih pricakujem slednje novice na dnevni ravni in polnenje zaporov z vsemi kripto bogatasi, ki se izogibajo davkom.

https://www.rtvslo.si/crna-kronika/ovad...


Novica nima nič z Cryptom, lep FUD s tvoje strani


Utaja davka. Samo da vidis kako se to kaznuje. Tu na twm forumu imamo prav namenske teme, kjer se razpravlja kako se bo utajilo davek od kripto dobickov. Furs vas spremlja.


Jap, FURS nas spremlja, kot Jankoviča in njegove sinkota ki sta šla v osebni stečaj :) so jima že pobrali davke ki sta jih utajila?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

MaticSLO je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ma trola no
Ce ti kaj pomaga meni so iz metamaska spizdili 3 jurje.


Kako? Si poslal svoje kljuce kaksnem "support agentu", ali kako je to mogoce?


Jebeno dober phishing je bil. Metamask pa vemo da je nima 2fa ceprav kao najbolj popularen, enako med hekerji.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

IgorCardanof je izjavil:

Ne se zajebavat s fursom. V prihodnjih letih pricakujem slednje novice na dnevni ravni in polnenje zaporov z vsemi kripto bogatasi, ki se izogibajo davkom.

https://www.rtvslo.si/crna-kronika/ovad...


Oškodoval? Kako?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

endelin ::

Mato989 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Ne se zajebavat s fursom. V prihodnjih letih pricakujem slednje novice na dnevni ravni in polnenje zaporov z vsemi kripto bogatasi, ki se izogibajo davkom.

https://www.rtvslo.si/crna-kronika/ovad...


Novica nima nič z Cryptom, lep FUD s tvoje strani


Utaja davka. Samo da vidis kako se to kaznuje. Tu na twm forumu imamo prav namenske teme, kjer se razpravlja kako se bo utajilo davek od kripto dobickov. Furs vas spremlja.


Jap, FURS nas spremlja, kot Jankoviča in njegove sinkota ki sta šla v osebni stečaj :) so jima že pobrali davke ki sta jih utajila?

Saj veš da mata Jankoviča zaslombo v politiki? Kdo pa tebe ščiti? Noben

Mana ::

endelin je izjavil:

Mato989 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Ne se zajebavat s fursom. V prihodnjih letih pricakujem slednje novice na dnevni ravni in polnenje zaporov z vsemi kripto bogatasi, ki se izogibajo davkom.

https://www.rtvslo.si/crna-kronika/ovad...


Novica nima nič z Cryptom, lep FUD s tvoje strani


Utaja davka. Samo da vidis kako se to kaznuje. Tu na twm forumu imamo prav namenske teme, kjer se razpravlja kako se bo utajilo davek od kripto dobickov. Furs vas spremlja.


Jap, FURS nas spremlja, kot Jankoviča in njegove sinkota ki sta šla v osebni stečaj :) so jima že pobrali davke ki sta jih utajila?

Saj veš da mata Jankoviča zaslombo v politiki? Kdo pa tebe ščiti? Noben


Jankovićeva država v državi hoče 10 % zase (toliko kot mafija). Se pol splača razmisliti a je ceneje država ali država v državi. Vem idiotsko ampak cel svet je idiotski. Najslabše je, ko moraš plačati državi, pol pa še državi v državi. Npr. lastniki lokalov ipd. Pa se vprašaš zakaj sploh imamo državo. In pol ti je jasno zakaj vsi goljufajo. Če država sama ni sposobna reda narediti, kako potem lahko od ljudi pričakuje red. In pol se vprašaš, zakaj je cilj države ta, da ni reda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mana ()

IgorCardanof ::

Jankovic ima kritje, mi ostali ga nimamo. Ce se spravijo na nas, smo najebal.

Po eni strani sem vesel, da sem v zadnjem crashu izgubil vse kar sem naredil, ker sedaj nisem pred tezko odlocitvijo ali prijavit dobicek od kripta in placati davek ali ne.

Mnogi tu izmed vas pa bodo prebedeli se veliko noci in razmisljali ali prijavit dobicek oziroma kako najbolje oprati denar.

Mato989 ::

IgorCardanof je izjavil:

Jankovic ima kritje, mi ostali ga nimamo. Ce se spravijo na nas, smo najebal.

Po eni strani sem vesel, da sem v zadnjem crashu izgubil vse kar sem naredil, ker sedaj nisem pred tezko odlocitvijo ali prijavit dobicek od kripta in placati davek ali ne.

Mnogi tu izmed vas pa bodo prebedeli se veliko noci in razmisljali ali prijavit dobicek oziroma kako najbolje oprati denar.


FURS ni baš nek carski urad tipa IRS... En ubogi Snežič ki se okliče za Doktorja Davčnih utaj jebe FURS že cel život pa mu niso baš nekaj mogli, skratka panike ni, loopholes pa nešteto. zakonodaje ni,
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kow ::

Eter vam moona k je jutr hardfork.

PrihajaNodi ::

Poglej mino
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

0.5 milijarde market capa. To je za picke. Ampak ja, lep moment ma trajektorija cene, Nodi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

PrihajaNodi ::

Sej je sam na dveh vecjih borzah sele.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

bozicek ::

Ergo fantje ergo...ze skoz pravim
Darila letos samo za poredne

IgorCardanof ::

Eip 1559 - katalist za nov divji bullrun ali sell the news event?

kow ::

Kratkorocno nimam pojma, verjetno sell? Dolgorocno imo bolj bullrun.

SuperG ::

Mana je izjavil:

endelin je izjavil:

Mato989 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Ne se zajebavat s fursom. V prihodnjih letih pricakujem slednje novice na dnevni ravni in polnenje zaporov z vsemi kripto bogatasi, ki se izogibajo davkom.

https://www.rtvslo.si/crna-kronika/ovad...


Novica nima nič z Cryptom, lep FUD s tvoje strani


Utaja davka. Samo da vidis kako se to kaznuje. Tu na twm forumu imamo prav namenske teme, kjer se razpravlja kako se bo utajilo davek od kripto dobickov. Furs vas spremlja.


Jap, FURS nas spremlja, kot Jankoviča in njegove sinkota ki sta šla v osebni stečaj :) so jima že pobrali davke ki sta jih utajila?

Saj veš da mata Jankoviča zaslombo v politiki? Kdo pa tebe ščiti? Noben


Jankovićeva država v državi hoče 10 % zase (toliko kot mafija). Se pol splača razmisliti a je ceneje država ali država v državi. Vem idiotsko ampak cel svet je idiotski. Najslabše je, ko moraš plačati državi, pol pa še državi v državi. Npr. lastniki lokalov ipd. Pa se vprašaš zakaj sploh imamo državo. In pol ti je jasno zakaj vsi goljufajo. Če država sama ni sposobna reda narediti, kako potem lahko od ljudi pričakuje red. In pol se vprašaš, zakaj je cilj države ta, da ni reda.



Nevem če so tebi stvari v lajfu jasne.

DeeJay ::

https://sweepwidget.com/view/28982-o805...
Še en play. Kr kemajo teli
Don't f with me.

Anney ::

@Mana
A se še nisi umirila, hvala ko se boš.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

perci ::

Mato989 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Jankovic ima kritje, mi ostali ga nimamo. Ce se spravijo na nas, smo najebal.

Po eni strani sem vesel, da sem v zadnjem crashu izgubil vse kar sem naredil, ker sedaj nisem pred tezko odlocitvijo ali prijavit dobicek od kripta in placati davek ali ne.

Mnogi tu izmed vas pa bodo prebedeli se veliko noci in razmisljali ali prijavit dobicek oziroma kako najbolje oprati denar.


FURS ni baš nek carski urad tipa IRS... En ubogi Snežič ki se okliče za Doktorja Davčnih utaj jebe FURS že cel život pa mu niso baš nekaj mogli, skratka panike ni, loopholes pa nešteto. zakonodaje ni,

Jah, tipček je bil pravnomočno obsojen in šel sedet zaradi davčne utaje.
««
706 / 1452
»»