» »

MGTOW filozofija in odvetniki

MGTOW filozofija in odvetniki

1
2
3

Meiniken ::

Bo treba najt nek happy medium med simp-om in mgtow-om :)
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Kdo sem ::

Cruz
Delno imaš prav.
Nikakor pa ne mislim izvajat nikakršnega nasilja v nobeni obliki.
Ne želim poniževat in kazat s prstom.
Ne želim nepoštenosti in laži.
Vse kar si želim, je, doseči pošteno sodbo.
Kjer bo za vse 3 udeležene kar najboljša rešitev.
Trenutno je samo za enega, žensko.

Meineken
Se strinjam. Sam bo moral biti zakonsko odobren.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kdo sem ()

stara mama ::

https://demokracija.si/fokus/nova-velik...

Evo OP, da ti vlijemo nekaj upanja.
Ekologija™ in Trajnost™

tone31 ::

edino je upanje zanj da naredi test dna in pokaze da ni njegov otrok

Kdo sem ::

stara mama je izjavil:

https://demokracija.si/fokus/nova-velik...

Evo OP, da ti vlijemo nekaj upanja.


Uau, ful hvala Stara mama.
Si mi polepšal dan.

Take smeri sem si želel.

Res zelooooo hvaležen.

Kdo sem ::

tone31 je izjavil:

edino je upanje zanj da naredi test dna in pokaze da ni njegov otrok


Čeprav se je res gonila bolj kot zajci :D, mi je otrok dokaj podoben tako po obnašanju kot po fizikalijah.
Poleg tega sem se pa kot poštena, ponižna, prijazna Modra Tabletka, zaj**al še na tem področju.
Prisilila me je, da sem se podpisal še preden ga je izstrelila.

Vem, da lahko zdaj zbijam zadevo, sam zadeve ne delujejo ravno meni v prid.




Ej, iz srca hvala vsem, ki komentirate. Tut če me napadete, hvala. Saj imate veliko prav. In lahko se naučim in uporabim za naprej.

FormerUser ::

Kdo sem je izjavil:


Ali kdo ve, kaj je to MGTOW filozofija? Ali Redpill?


Ja, vemo. Gre za toksično, manipulativno, mizogino gibanje, ki si prizadeva za odvzem krvavo pridobljenih pravic žensk, ki so civilizacijski dosežek družbe.

Kdo sem je izjavil:


Proti tebi delujejo država, zakoni, sodniki, odvetniki (tudi tisti ki si jih najel).
Nikogar ne zanima resnica očeta in dobrobit otroka. Vsi se obračajo samo na zakone in člene in ti jih citirajo.


Trditev, da so v Sloveniji ali kjerkoli drugje moški ali očetje sistemsko zatirani in da so jim kratene pravice je povsem iz trte izvito. Varuh za človekove pravice je pred leti opravil raziskavo, ki je to potrdila. Večina dodelitev skrbništva otrok ženskam je sporazumna, pri tistih, ki se ne morejo dogovoriti in gredo na sodišče, pa je možnost za uspeh očeta ali matere 50:50. Je pa res, da se mnogi moški spomnijo, da imajo otroke šele potem ko so ločeni in jih uporabljajo za kontrolo bivše partnerke.

Kdo sem ::

Bravo gospod Hepatija.
To sem želel.
Tako bogato in iz izkušenj ter mnogih izčrpnih virov povzeto modrovanje.
Ostal sem brez besed.

FormerUser ::

Kdo sem je izjavil:

Ja pol si pa mgtow po default-u.
Si moški, ki gre po svoje.
Moški ki je drugačen kot večina.
Večina je poročena ali v vezah.

Temu se je vedno reklo samski moški, ampak danes rabi vsaka snežinkica svojo spešl poimenovanje, da se počuti pomembnejša. Eni se tako zatekajo v desetine različnih "spolnih identitet", drugi pa v mgtow, redpill... in podobno sranje, vsem je pa skupen orto narcisizem.

Kdo sem je izjavil:

Bravo gospod Hepatija.
To sem želel.
Tako bogato in iz izkušenj ter mnogih izčrpnih virov povzeto modrovanje.
Ostal sem brez besed.

Še ena inkarnacija starega trola, torej, kako neverjetno dolgočasno.

Zgodovina sprememb…

stara mama ::

Gagatronix je izjavil:

MGTOW in REDPILL so drekaci moskega spola, ki krivijo zenske za vse svoje probleme. Po domace povedano seksisticni idioti.

FormerUser je izjavil:


Ja, vemo. Gre za toksično, manipulativno, mizogino gibanje, ki si prizadeva za odvzem krvavo pridobljenih pravic žensk, ki so civilizacijski dosežek družbe.


Men se zdi, da je Gagatronix samo moški profil od hipidijota
Ekologija™ in Trajnost™

FormerUser ::

Furbo je izjavil:

Ni ravno distanciranje, lahko jih uporabljaš tinder style, ne rineš pa v vezo z njimi.

Kako zelo poveden izbor besed. Tole so ti biseri zaradi katerih moraš enostavno imeti rad slotech.

Hipatija2 ::

FormerUser je izjavil:


Kako zelo poveden izbor besed. Tole so ti biseri zaradi katerih moraš enostavno imeti rad slotech.

A še nisi nikoli uporabil drugega moškega kot WC školjko?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FormerUser ()

FormerUser ::

Ne, fantek, nisem, in upam da me sedaj ne prosiš, da se ti podelam v usta.

Hipatija2 ::

Ja prosim, uporabi me, tako kot vse druge uporabljaš.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: marvin42 ()

D3m ::

Šit.

Sedaj vidim celo dva.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Kdo sem ::

Haha, ime Hipatija2 je ful smešno.
Dobr si se spomnu, stari.

Kdo sem ::

Sojin gospod Hipatija, ali lahko razložiš več glede svoje izjave o blaznem civilazijskem dosežku.
Za mene je civilazcijski dosežek polet na luno, imeti postajo izven zemlje, izračunati hudo kompleksne parametre, ki to dvoje omogočijo, imeti jajce, da se podaš prvič v zgodovini človeštva na tako pot, ko ne moreš vedeti kakšni bodo reziltati, dosežek se mi zdi beton, obilje hrane, vsaj v zahodnem svetu, dosežek je, da imamo tople domove, dosežek je, da se nam ni treba več boriti z levi...
Najbrž trdiš tako kot ostali sojini gospodje po svetu, da je chocolate chips cookie izum.
H kakem blagostanju celotne družbe je ta ultra dosežek prispeval?
Z veseljem bom prisluhnil tvojemu modrovanju, gospod Hipatija.

FormerUser ::

Gospod Troll,

tehnični in znanstveni napredek brez napredka človekovih pravic pomeni zelo malo, dokaze za to si lahko ogledaš v državah kot so Iran, Savdska Arabija, Severna Koreja.... Kaj več pa z nekom, ki ne upošteva osnovnih pravil bontona, ne mislim debatirati.

Gospodična Hipatija

c3p0 ::

FormerUser je izjavil:

Furbo je izjavil:

Ni ravno distanciranje, lahko jih uporabljaš tinder style, ne rineš pa v vezo z njimi.

Kako zelo poveden izbor besed. Tole so ti biseri zaradi katerih moraš enostavno imeti rad slotech.


Ženske pa moških ne uporabljajo? OP je ravno idealni primer tega, provider semena in nato preživnine.

FormerUser ::

Ne, jih ne, in tudi iz navedenega primera je razvidno, da ženska uporablja kvečjemu njegov denar, ne pa njega.

mahoni ::

c3p0 je izjavil:


OP je ravno idealni primer tega, provider semena in nato preživnine.

Edino kar tu drzi je pomoje zadnja beseda...

Hipatija2 ::

c3p0 je izjavil:


Ženske pa moških ne uporabljajo?

Identificiram se kot gospodična, in pritrjujem da jih uporabljamo.
Celo zlorabljamo na zelo prikrit način.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Infinity ()

Kdo sem ::

Gospod Hipatija,

Ne vem točno kdo naj bi bil gospod Troll.
Odgovor pa izgleda, kot bi bil napisan na moje vprašanje.
Ne vem točno na kakšen način je gospod Troll kršil pravila osnovnega bontona.
Mogoče nas vse ostale razsvetliš, kako jih je kršil, da tudi mi ostali ne bomo v prihodnosti ogrožali tvoje krhke moške naravice s kršenjem osnovnih pravil bontona in bili s tem ob možnost slišati tvoje velike modrosti.

Ker je v tvojem odgovoru gospodu Trollu tvoj trud, da bi odgovoril na moje vprašanje, si jemljem pravico, da ti povem, da na vprašanje nisi odgovoril.
Trdil si namreč, da je dosežek to, da so si ŽENSKE krvavo pridobile svoje pravice.
V odgovoru pa govoriš o ČLOVEKOVIH pravicah. To dvoje ni eno in isto.

Kdo sem ::

49106 je izjavil:



Z odvetnikom, ki mu bo prisluhnil in na sodišču branil njegov interes, si bo zagarantiral kvečjemu to, da otroka ne bo nikdar več videl? Zakaj že?


Hvala. Tudi meni ni bilo jasno zakaj.

Kdo sem ::

svecka je izjavil:

lahko ti povem samo tole, da je brezveze z odvetnikom se borit, ker v Sloveniji dobi tudi narkomanka otroka, samo da dec ne dobi. Sodišča in vsi so 99,99%$ naklonjena ženskam, tako da razna lažne obtožbe o pedofiliji, pretepanje žene itd z veseljem padajo (še podvetniki to podpirajo). Škoda živcev zato, razen če imaš veliko veliko keša in vez, potem pa sodniki drugače gledajo nate.

BTW, če zdaj iščeš MGTOW odvetnika, si zajebal že v štartu, tako da ti noben MGTOW ne pomaga več. Maš otroka z zmešano babo, moral bi bit prejt pozoren na red flage.


Imaš popolnoma prav, da sem pozen. Sam nimam izbire. Ta ženska me je že dala na sodišče, da me zmlejejo še druge ženske.
Gasim požar kolikor se da.
Nisem bil tolk pameten, da ga ne bi zanetil oziroma, da ne bi pustil da nastane.

Vem, tepec sem, tepec sem bil. Kaj češ. Se trudim zadevo izboljšat.

Red flegov je blo tolk, da je blo vse rdeče. Ampak jaz sem bil prijazen fantek, ki verjame, da so ženskice boginje. In bog ne daj, da izpostaviš red fleg. Sem ga probal. Itak je vedno vse obrnila name.
Jaz sem izpadel ta slab v vsakem primeru. Kljub temu, da mi ni bilo težko priznat za svoje napake, mi je naložila še svoje.
In jaz sem pohlevno kimal.
In skušal vse rdeče zastavice spremenit v drugačne barve al pa jih ne videt.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kdo sem ()

c3p0 ::

FormerUser je izjavil:

Ne, jih ne, in tudi iz navedenega primera je razvidno, da ženska uporablja kvečjemu njegov denar, ne pa njega.


Neprostovoljna osemenitev je pa kaj? Oče ni čustveno vpleten? Ravno tu gre za največjo zlorabo.

Kdo sem ::

DjJuvan je izjavil:

Ravno zato si @KdoSem že izgubil bitko kjerkoli, ker sploh omenjaš MGTOW ali REDPILL. Modroteblaši pač (še) ne razumejo delovanja sveta in opranih možganov, zato boš ravno ti tisti, ki bo pogorel v kakršni koli situaciji, ki se ne sklada s trenutno družbeno ureditvijo.
In BTW, poznam celo en primer, kjer je oče skrbnik in se mati bori za solastništvo otroka. Nisem pa še izvrtal, kako mu je uspelo... ni pa narkomanka, to je 100%.


Hvala za to informacijo. Vsaka majhna lučka upanja in vsaka podobno misleča oseba, zelo pomagata.
Hvala.

Kdo sem ::

c3p0 je izjavil:

Neprostovoljna osemenitev je pa kaj? Oče ni čustveno vpleten? Ravno tu gre za največjo zlorabo.


V mojem primeru je bilo seveda tudi to.
Bil sem tak pussssy, šleva in ponižen cucek... neštetokrat sem ji rekel, da nisem pripravljen na otroka.
Da ga še ne želim. Ne, ne, ne...
In ona je navijala in navijala, bila užaljena, ura ji je tiktakala, bla je že čist na koncu, da se še zadnja jajca posuši, pritiskala name, me sovražila, ker nisem hotel...
Pol sem se pa vdal in rekel, naj ti bo, brez da bi planirala kakšno skupno prihodnost itd.
Razšla sva se dva dni po tem hupacupa.
Nekaj časa kasneje je probala test in evo ga, zlomka. Pa smo tu.

Prevzel sem odgovornost, skušal z njo živet do rojstva in po rojstvu, pa je bila zelo nesramna, drla se je name, ukazovala. Vse sem delal jaz, kuhal, pomival, previjal...
Ona se je pa drla in pizdila.

In koga zdaj to zanima.
Nikogar.
Ne csdja, ne sodišč, ne odvetnikov, ne bank...
Hočejo samo da dam.

Pri čemer sem bil točno to kar ste nekateri napisali, sperm donor.
Bolilo jo je zato, kaj jaz želim.

In povrh vsega je pred tistim usodnim hupacupa odkrito govorila, da me ne mara, da me nima rada, da sem ji dolgočasen, da so drugi moški bolj zanimivi, me neštetokrat zapuščala in prihajala nazaj...

Dragi moji Modro Tabletni fantje, učite se od mene, bedaka, česa ne početi.

Badwolff ::

Saj poznaš rek... Dokler molčiš, izgledaš kot najmodrejši človek na svetu, ko enkrat spregovoriš... Al neki tazga. V tem topic si neke strašne reklame nisi naredil.

Gagatronix ::

"It's better to be thought an idiot than opening your mouth and eliminating all doubt."

In da smo si na jasnem, samo zato ker sem (pravilnega) mnenja da so MGTOW motenci se ne pomeni da sem Hipatija. Tako slabo mi v zivljenju pac ne gre.

FormerUser ::

c3p0 je izjavil:


Neprostovoljna osemenitev je pa kaj?

Posilstvo, ampak tukaj ni šlo za to temveč za zavesten in prostovoljen odnos.

Meiniken ::

Prvo stran komenterjev sem še resno jemal. Not anymore tho.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

SeMiNeSanja ::

Gledam... wtf neki "MGTOW"....

pogledam v Urban Dictionary..... zdaj je vse jasno.....
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

Jarno ::

Sem se že ustrašil, da gre za mentaliteto, primerljivo z naslednjim:

1. MG - Machine Gun



2. TOW

 TOW

TOW



Torej v žargonu za pasivno-agresivno osebo, kateri se je težko približati. :))
#65W!

mahoni ::

Kot smo ti ze povedali. Veliko vprasanje je, ce si ti sploh bil dejansko sperm donor. Po vsem kar si napisal mislim, da je edina tvoja donacija tvoj kes.

Pa ne vem kako ste lahko take pickice? Enostavno zgini od nje. Kdo te pa bo lovil v Mehiki? Vsake toliko casa ji posli razglednico.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FormerUser ()

Meiniken ::

SeMiNeSanja je izjavil:

Gledam... wtf neki "MGTOW"....

pogledam v Urban Dictionary..... zdaj je vse jasno.....


Me je mal šokiral kar sm prebral, ker ko sem prvič slišal za to sem si zadevo razlagal kot "okej, gre za moške, ki jih je sistem pojebal od spredi in odzadi in se več ne grejo teh igrc, razumljivo", nisem pa pojma mel, da gre (očitno)večinoma za moške, ki se ženske niti dotaknil niso in skratka samo jamrajo.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Meiniken ()

FormerUser ::

Pravkar v Dnevniku: sodišče odvzelo 3 otroke materi, razlog: naj ne bi dovolila stikov s partnerjem. Sedaj mati že 4 mesece ni videla otrok, in jih še lep čas ne bo, ampak to je očitno povsem OK. Toliko o tem kako da je sistem nastrojen proti očetom in naklonjen ženskam.

SeMiNeSanja ::

Meiniken je izjavil:

SeMiNeSanja je izjavil:

Gledam... wtf neki "MGTOW"....

pogledam v Urban Dictionary..... zdaj je vse jasno.....


Me je mal šokiral kar sm prebral, ker ko sem prvič slišal za to sem si zadevo razlagal kot "okej, gre za moške, ki jih je sistem pojebal od spredi in odzadi in se več ne grejo teh igrc, razumljivo", nisem pa pojma mel, da gre (očitno)večinoma za moške, ki se ženske niti ne dotaknil niso in skratka samo jamrajo.

Urban Dictionary moraš jemati z precejšnjo mero sarkazma.

Notri 'raja' opiše določene pojme, druga 'raja' pa potem nabija 'lajke' na tiste 'razlage', ki so jim najbolj všečne.
Mogoče je najbolje razumeti zadevo tako, da si misliš, da zelo veliko ljudi na tak način 'vidi' (beri: predsodki) 'pripadnike' tega 'gibanja'.

Skratka, če hočeš nekoliko hudobne razlage urbanih pojmov, jih boš na UD zagotovo našel.
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

SeMiNeSanja ::

FormerUser je izjavil:

Pravkar v Dnevniku: sodišče odvzelo 3 otroke materi, razlog: naj ne bi dovolila stikov s partnerjem. Sedaj mati že 4 mesece ni videla otrok, in jih še lep čas ne bo, ampak to je očitno povsem OK. Toliko o tem kako da je sistem nastrojen proti očetom in naklonjen ženskam.

Milo za žajfo!

Še nago bi morali v kletki tunkat v najbližjo reko, da bi bila kazen še bolj vzgojna.

In čisto prav je, da otrok še lep čas ne bo videla, kajti edino tako se bo zavedla kaj je delala partnerju. Katerakoli druga kazen nebi bila niti približno tako vzgojna.

In kaj ima za jokat? Sama si je zakuhala. Sebi in otrokom. Kje si pa bila, ko je počela to krivico, da bi se takrat bunila?
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

Invictus ::

FormerUser je izjavil:

Pravkar v Dnevniku: sodišče odvzelo 3 otroke materi, razlog: naj ne bi dovolila stikov s partnerjem. Sedaj mati že 4 mesece ni videla otrok, in jih še lep čas ne bo, ampak to je očitno povsem OK. Toliko o tem kako da je sistem nastrojen proti očetom in naklonjen ženskam.

Je bila že prasica, pijankja in narkomanka.

Drugače pa fotri najebemo zaradi sodišč.

Ena lastovka še ne prinese pomladi...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

IL_DIAVOLO ::

:)):D

#toughlife

Gagatronix ::

Invictus je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Pravkar v Dnevniku: sodišče odvzelo 3 otroke materi, razlog: naj ne bi dovolila stikov s partnerjem. Sedaj mati že 4 mesece ni videla otrok, in jih še lep čas ne bo, ampak to je očitno povsem OK. Toliko o tem kako da je sistem nastrojen proti očetom in naklonjen ženskam.

Je bila že prasica, pijankja in narkomanka.

Drugače pa fotri najebemo zaradi sodišč.

Ena lastovka še ne prinese pomladi...


Ena lastovka ne prinese pomladi, samo pticjo gripo. :))

FormerUser ::

SeMiNeSanja je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Pravkar v Dnevniku: sodišče odvzelo 3 otroke materi, razlog: naj ne bi dovolila stikov s partnerjem. Sedaj mati že 4 mesece ni videla otrok, in jih še lep čas ne bo, ampak to je očitno povsem OK. Toliko o tem kako da je sistem nastrojen proti očetom in naklonjen ženskam.

Milo za žajfo!

Še nago bi morali v kletki tunkat v najbližjo reko, da bi bila kazen še bolj vzgojna.

In čisto prav je, da otrok še lep čas ne bo videla, kajti edino tako se bo zavedla kaj je delala partnerju. Katerakoli druga kazen nebi bila niti približno tako vzgojna.

In kaj ima za jokat? Sama si je zakuhala. Sebi in otrokom. Kje si pa bila, ko je počela to krivico, da bi se takrat bunila?

Psiho!

Sodišče bi moralo imeti pred očmi predvsem interes otrok in če je to po njihovem mnenju stik z obema staršema, potem je takšna odločitev povsem nedopustna in skregana s pametjo in pravico.

SeMiNeSanja ::

FormerUser je izjavil:

SeMiNeSanja je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Pravkar v Dnevniku: sodišče odvzelo 3 otroke materi, razlog: naj ne bi dovolila stikov s partnerjem. Sedaj mati že 4 mesece ni videla otrok, in jih še lep čas ne bo, ampak to je očitno povsem OK. Toliko o tem kako da je sistem nastrojen proti očetom in naklonjen ženskam.

Milo za žajfo!

Še nago bi morali v kletki tunkat v najbližjo reko, da bi bila kazen še bolj vzgojna.

In čisto prav je, da otrok še lep čas ne bo videla, kajti edino tako se bo zavedla kaj je delala partnerju. Katerakoli druga kazen nebi bila niti približno tako vzgojna.

In kaj ima za jokat? Sama si je zakuhala. Sebi in otrokom. Kje si pa bila, ko je počela to krivico, da bi se takrat bunila?

Psiho!

Sodišče bi moralo imeti pred očmi predvsem interes otrok in če je to po njihovem mnenju stik z obema staršema, potem je takšna odločitev povsem nedopustna in skregana s pametjo in pravico.

Več kot očitno, je že mati sama presodila, da stik z obema staršema ni potreben. Čemu zdaj jokaš?

Btw: meni rečeš da sem psiho?
Pojdi si pogledat, kaj meni ljudstvo o feministkah.
Ko vidim tvoj nick se vedno spomnim na 3. točko.....
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

Zgodovina sprememb…

FormerUser ::

Mati gleda na zadevo iz svojega zornega kota, sodišča imamo pa zato, da presojajo stvari objektivno. In ja, vsakemu, ki zagovarja torturo, bom v fris povedala, da je psiho.

Zgodovina sprememb…

SeMiNeSanja ::

FormerUser je izjavil:

Mati gleda na zadevo iz svojega zornega kota, sodišča imamo pa zato, da presojajo stvari objektivno. In ja, vsakemu, ki zagovarja torturo, bom v fris povedala, da je psiho.

Edini psiho v celi zgodbi je mati, ki je vse skupaj inscenirala in otrokom bog vedi kaj nakvasila v upanju, da bo naredila tragedijo iz tega odvzema.

Če mati nebi bila psiho, že v osnovi nebi kršila odločitev sodišča.

Mati je že enkrat izigrala sodišče na to 'srce parajočo vižo jokajočih otrok'. Več kot očitno je mislila, da bo to šlo še v drugo skozi. Temu ustrezno tudi ni otrok pripravila na selitev. Psiho pač. Zdaj pa kao jok in stok? In ti to še zagovarjaš, ko baba za svoj ego zlorablja in trpinči otroke!
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

FormerUser ::

Otroci so želeli ostati pri materi, če jih kdo trpinči, so to tisti, ki so jih odvzeli in to na način, da matere še dolgo ne bodo videli. In potem si nekateri še drznejo nabijati kako da je sistem naravnan v korist žensk in da sodnice in CSD-ji delujejo v škodo očetom.

SeMiNeSanja ::

FormerUser je izjavil:

Otroci so želeli ostati pri materi, če jih kdo trpinči, so to tisti, ki so jih odvzeli in to na način, da matere še dolgo ne bodo videli. In potem si nekateri še drznejo nabijati kako da je sistem naravnan v korist žensk in da sodnice in CSD-ji delujejo v škodo očetom.

Otroci so bili 'preparirani' in prestrašeni, tako da nehaj zagovarjati zmešano babo, ki ne spoštuje odločbe sodišča!

Če bi desc ugrabil otroka in mu nakvasil, kaj se mu bo vse hudega zgodilo pri mami, bi bil pa oče pošast, mar ne? Če pa baba isto naredi, je pa kaj? Angel? Wtf!
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Življenje ni potica. Pravica pa se obstaja samo, ko je treba it na drugi svet, pa se to ne pri vseh :)

Zgodovina sprememb…

FormerUser ::

SeMiNeSanja je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Otroci so želeli ostati pri materi, če jih kdo trpinči, so to tisti, ki so jih odvzeli in to na način, da matere še dolgo ne bodo videli. In potem si nekateri še drznejo nabijati kako da je sistem naravnan v korist žensk in da sodnice in CSD-ji delujejo v škodo očetom.

Otroci so bili 'preparirani' in prestrašeni, tako da nehaj zagovarjati zmešano babo, ki ne spoštuje odločbe sodišča!

Če bi desc ugrabil otroka in mu nakvasil, kaj se mu bo vse hudega zgodilo pri mami, bi bil pa oče pošast, mar ne? Če pa baba isto naredi, je pa kaj? Angel? Wtf!

Mati ni ugrabila otrok ampak so ji bili dodeljeni, če je kršila sodno odredbo je odvzem otrok absolutno nesorazmeren ukrep, podobno kot tisto, ko so človeku zarubili bajto ker ni plačal položnice za komunalo.

1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Moški (ki) gredo po svoje (MGTOW) (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5611666 (9733) Mavrik

Več podobnih tem