» »

Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?"

Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?"

Temo vidijo: vsi
««
1044 / 1086
»»

fur80 ::

mikhaair je izjavil:

A niso tej bombniki vedno zunaj?
Oz. saj skorajda v vseh letalskih bazah USSR so letala zunaj.
Nikoli niso pričakovali napadov tako globoko v notranjosti in niso gradili bunkerjev. Sicer pa bunkerjev za bombnike nihče nima kolikor mi je znano.


Ampak govorit o tem, da tile bombniki niso legitimne tarče, tega ne govorijo niti Rusi, samo naši rusofili! ;) Naše rusofile boli, ker s tem baje Ukrajinci jezijo Ruse in Putina. :D

Machete ::

Za vse civilne žrtve v Rusiji je kriva izključno Rusija. Karkoli se je zgodilo po feb. 2022 je njihova krivda. Kdor začne, je popolnoma odgovoren za vse kar sledi, tu ni debate. Določene zvezne usa države tako tudi obsojajo (vse kar se zgodi med nekim vlomom, tudi če soseda kap, je krivda roparjev, ki so potek dogodkov začeli).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-5080 GAMING|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Malidelničar ::

Meni je tudi čudno, da niso imeli bombnikov v zaklonih.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Sheteentz ::

do sedaj ni bilo potrebe, hehe

Chalky ::

Rusi so nekam tiho, ali se samo meni zdi? Nobenih groženj zaenkrat. Da ne bodo tisti okoli Putina to razumeli kot šibkost in ga sami "umaknili".

Drugače pa je potrebno priznati da je Zelinski iz "jekla". Verjetno nihče ni pričakoval da se bo tako dobro upiral Putinu in da se ga niti malo ne boji. Ravno obratno, Putin je tisti ki se očitno boji Zelinskega in mu povzroča neverjetno veliko preglavic. Verjetno igrajo vlogo tudi leta, Zelinski je poln energije, Putin pa iz nekega drugega obdobja tako da Putin tega zagotovo ni pričakoval.

Putin je pričakoval da bo Zelinski v prvih 24 urah pobegnil iz države, zgodilo pa se je ravno obratno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Chalky ()

Sheteentz ::

Če jih dobiš orng po pychki si ponavadi tudi tiho. Z enimi stvarmi se pač ni za hvalit.

Zelenski je pa učbeniški primer državnika, od katerega bi se lahko še Churchill učil.

Chalky ::

Russians have begun installing metal wires on tanks for protection 8-O
https://x.com/front_ukrainian/status/19...

Kaj ti to pomaga, če boš že 10x prej zapeljal na mino. Jaz res ne razumem teh Rusov, naj že enkrat odnehajo ker si resnično delajo izključno sramoto.

fur80 ::

Chalky je izjavil:

Russians have begun installing metal wires on tanks for protection 8-O
https://x.com/front_ukrainian/status/19...

Kaj ti to pomaga, če boš že 10x prej zapeljal na mino. Jaz res ne razumem teh Rusov, naj že enkrat odnehajo ker si resnično delajo izključno sramoto.


Testirajo ali drugače, tole dajo gor in rečejo vojakom, da je to zaščita, in potem lažje napadeš. Vojak ni tam, da razmišlja, pač pa da napada, če mu rečejo, da bo to varovalo pred droni potem bo! :D Če imaš v roki motilec signala pred dronom, čeprav ne deluje, ti je verjetno lažje tisti trenutek, kot če nimaš nič. Ko si mrtev je pa tako vseeno. ;)

Windlass ::

Sheteentz je izjavil:

Če jih dobiš orng po pychki si ponavadi tudi tiho. Z enimi stvarmi se pač ni za hvalit.

Zelenski je pa učbeniški primer državnika, od katerega bi se lahko še Churchill učil.


Saj verjetno bo res čez toliko in toliko let v zgodovinskih knjigah kot figura tipa Churchill, Roosevelt, De Gaulle...

Odvisno od tega kaj se bo dogajalo.. a je to neka vojna, ki se bo počasi izčrpala, a je to samo neka uvertura v pravo svetovno sranje, kjer se bo pojavilo še toliko in toliko Churchillov.. kaj bo s Kitajsko - bo začela osvajat po svetu ali se bo sesedla sama vase..

Pac-Man ::

bm1973 je izjavil:

Kje si bil leta 2014, ko so Ukrajinci bombardirali Ukrajince ruske narodnosti... ?!?!?!


Ukrajinci so izvajali ATO s sredstvi in znanjem, ki so ga imeli na voljo.

Rusi so teroristom pomagali z artilerijsko podporo s svoje strani meje in zraven vztrajno trdili, da gre za državljansko vojno.

Rusko %C4%8Dezmejno obstreljevanje Ukrajine (2014) @ Wikipedia

17. julija 2014 je ruski državljan Dmitri Tljustangelov na družbenem omrežju VKontakte delil YouTube videoposnetek obstreljevanja Ukrajine s sistemom BM-21 v bližini vasi Gukovo v Rusiji. Kasneje je izbrisal svojo celotno stran na družbenem omrežju.[22] 23. julija je vojak ruske 291. topniške brigade na VKontakte objavil slike topov in ostankov streliva, ki ga je pospremil z zapisom »danes smo jih razbili v Ukrajini«. Zapis je bil kmalu preurejen, kasneje pa je izginila celotna stran vojaka.[23][24][25]

Ruske oblasti so vse obtožbe zanikale.[26] Avgusta 2017 je ruski zunanji minister Sergej Lavrov v govoru izjavil »z novim bombardiranjem, novim obstreljevanjem mi ne bomo rešili tega problema (vojne v Donbasu)«, kar so nekateri interpretirali kot posredno priznanje, da obstaja »staro« obstreljevanje.[27]


17. julija je bil sestreljen MH17.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Bici ::

Russia was looking for a valid reason to replace the aging planes anyway.
It's all part of Putin's plan to have Ukraine drain the front of vital resources and manpower.
Soon, the Real Russian Army (RRA) will arrive, we'll see who's laughing when T-14 Armata's roll in to the centre of Paris in ten days time.
You westerners don't even understand how maskirovka works.


Da boste vedeli :))

Pac-Man ::

Če bi se kdo smejal, komentar pod člankom o prvem in edinem srečanju Putin-Zelenski decembra 2019

https://www.rtvslo.si/svet/evropa/v-par...

T&O # 10. 12. 2019, 09:52

Rusi lahko skupaj z Belorusijo v roku 100h zasedejo nekdanjo zahodno mejo SSSR in če jih bo NATO v to silil bodo to tudi storili! Prelomljeno obljubo o ne širitvi na vzhod dano ob združitvi Nemčije bi radi na zahodu vsi pozabili a Rusi nikoli ne bodo pozabili kosti 10 milijonov svojih iz WWII.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

dronyx ::

Malidelničar je izjavil:

Meni je tudi čudno, da niso imeli bombnikov v zaklonih.

Zdaj bodo verjetno vsi po svetu šli delati zaklonišča za vojaška letala. Ukrajini se je akcija dobro posrečila. Pri načrtovanju takih obsežnih akcij je problem v tem, da lahko kje informacije odtekajo, ker veliko ljudi ve za načrte. Očitno rusi teh priprav niso prestregli. Moja ideja izpred več kot enega leta je, da bi drone naložili na vremenske balone in jih potem spustili nad vojaška letališča na vzhodu rusije. Bi pa morali biti potem ti droni avtonomni, torej morali bi sami znati prileteti nad letališče, prepoznati tarče in jih zadeti. Tudi to bi morda bilo lahko izvedljivo.

Windlass ::

Pac-Man je izjavil:

Če bi se kdo smejal, komentar pod člankom o prvem in edinem srečanju Putin-Zelenski decembra 2019

https://www.rtvslo.si/svet/evropa/v-par...

T&O # 10. 12. 2019, 09:52

Rusi lahko skupaj z Belorusijo v roku 100h zasedejo nekdanjo zahodno mejo SSSR in če jih bo NATO v to silil bodo to tudi storili! Prelomljeno obljubo o ne širitvi na vzhod dano ob združitvi Nemčije bi radi na zahodu vsi pozabili a Rusi nikoli ne bodo pozabili kosti 10 milijonov svojih iz WWII.


Uf, te eni in isti komentarji in vztrajanje pri tem, da je nekdo nekaj obljubil imajo očitno že dolgo brado...

Si videl kako se sekirajo v današnji RUS-UKR temi? Morala je kar malo na dnu, jaz se že čez celo dopoldne tu in tam zabavam, pa še moderator je danes presenetljivo radodaren do mojih (in nasplošno pro-ukrajinskih) komentarjev. Mojih par je vse ostalo objavljeno, pa samo en ni šel skozi filter :)

ššš ::

Pred kakšnimi 10imi leti je bil na YT video, kjer dva šleparja s kontejnerji parkirajo pred vojaškim letališčem in iz njih začnejo šibat droni, ki uničjo ne vem kolk 10 kosov F-16ic na letališču. Tolk da, ideja je stara,...ni pa dolg nazaj, ko je blo to še sci-fi.

ššš ::

. Najdu!

ššš je izjavil:

. Najdu!


Filmčka sem se drugač spomnu,....je pa zadeva tam tam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ššš ()

dronyx ::

Če sem prav razumel potek akcije so drone upravljali ročno prek očal za VR. Verjetno danes ni pretežko naredit, da tak dron samodejno prileti nad letališče, prepozna tarčo in jo zadane. Potem ostane samo še problem, kako drone spraviti dovolj blizu letališča oziroma dovolj blizu tarč, da so znotraj dosega.

fur80 ::

Evo danes nov članek na RTV in potem priporočeni komentarji, to so verjetno tisti ki imajo največ zvezdic.

https://www.rtvslo.si/svet/vojna-v-ukra...

(očitno zelo užaljeni), ne pozabit, da je tole RTV in da plačamo pod prisilo članarino. ;) Se pravi, da celo primerjajo Nemčijo med ww2 in danes Ukrajino in to je normalno, da je na 1 stani RTV! :D nekdo pravi, da ta napad presegel vse meje dobrega okusa! :D
1.
Sam vprašam, kakšna bi bila reakcija ZDA, če se to naredi njim?
In mediji še vedno podpihujete to vojno.

2.
Zelenski pohvalil "briljantno" ukrajinsko operacijo, ki so jo pripravljali leto in pol

in zdaj, ko bo ukrajina dobila porcijo nazaj v dimenzijah desetkratnika, pa bo spet tulil...
Ta človek pa res ne zna drugega kot živet za provokacijo, cinizem....
Oko za oko, zob za zob, sem mislil včasih, da je to rdeča nit slaboumnosti.
Prav to počne on! Takšen je, "komik" je bil samo za krinko!


3.A še kar prodajate te pravljice o kao kar 40+ uničenih letal? Čudno da zaradi lepšega, niste dodali še kako ničlo zraven. Tole poročanje me spominja na poročanje o delovanju ukrajinske zračne obrambe, ko se je pisalo da so včasih kao sestrili celo več raket, kot jih je Rusija sploh izstrelila.
Res neverjetno kako brez dokazov, zahodni mediji prodajajo čisto vse kar prihaja iz ust kijevskega režima, kot eno in edino sveto resnico.


4. Ironija pa je, da bodo ti isti mediji ki se danes slinijo nad tem napadom, v bližnji prihodnosti potem spet najbolj jokali, ko bodo Rusi odgovorili z obrestmi.

5. Ne razumem, kako bi naj danes potekala mirovna pogajanja. Bodo nazdravili z Rusi? Jim bodo Rusi čestitali? Kot je že en komentator zapisal: Preseglo je vse meje dobrega in slabega okusa.

6. A gremo stavit, da bo ruski odgovor silovit in da bo Zelenskemu žal, da so storili, kar pač so?

7. Ob koncu druge svetovne vojne je Nemčija vse upanje polagala v raketo V-2 orožje ki so ga izstrelili na stotine in proti kateremu ni bilo mogoče obrambe. Bila je močna, zastrašujoča in vojaško popolnoma neuporabna. Izraz "čudežno orožje", ki ga je navdihnila, danes nosi zgolj ironičen prizvok.

Podobno lahko rečemo za nedavne ukrajinske napade. Vodstvo je postalo vešče v prirejanju dramatičnega vojaškega gledališča. A kljub vznemirljivim prizorom ti napadi verjetno ne bodo spremenili poteka vojne niti Kijevega pogajalskega položaja
,

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Jarno ::

500.000 mrtvih vatnikov in ruski vrh se zadovoljno smehlja.
Nekaj uničenih strateških bombnikov (načrtovanih s strani ujetih Nemcev btw.) in napovedujejo konec sveta.
Chuck Norris je med števili 0.999... in 1 uspel vriniti konstanto imenovano CN.
#65W!

Nachtigall ::

Tole je razlog zakaj so ameriska in ruska strateska letala zunaj in niso zascitena s kako streho, oklepom, ...

New START Treaty

In ta sporzum, ceprav trenutno zamrznjen, se vedno obe strani upostevata.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

UkrFTW!! ::

Saj ga še vedno, bedak.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fikus_ ()

Pac-Man ::

Zdaj je med komentariatom na MMC new hotness, da so bila letala na prostem, ker tako zahtevajo SALT/START sporazumi in je Zelenski to izkoristil blablabla. V zadnjih par urah so tako mnenje izrazili kar trije.

Problem je samo, da je Rusija iz zadnjega takega sporazuma izstopila leta 2023

New START @ Wikipedia

21. februarja 2023 je Vladimir Putin med predsedniškim nagovorom zvezni skupščini napovedal prekinitev sodelovanja Rusije v pogodbi New START in dejal, da Rusija ZDA in Natu ne bo dovolila pregleda svojih jedrskih objektov.

...

Sergej Rjabkov je 30. marca napovedal, da bo "Moskva še naprej obveščala Združene države o vseh izstrelitvah medcelinskih ali podmorniških balističnih raket kljub prekinitvi zadnje pogodbe o nadzoru jedrskega orožja med državama".


P.S.

U glej, tudi tu je prisoten en z lastno glavo razmišljajoč :D
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pac-Man ()

Machete ::

Nato bi moral napasti rusijo, ker se širi proti Nato članicam. (Reverse rustard think)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-5080 GAMING|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

johnnyyy ::

dronyx je izjavil:

Zdaj bodo verjetno vsi po svetu šli delati zaklonišča za vojaška letala. Ukrajini se je akcija dobro posrečila. Pri načrtovanju takih obsežnih akcij je problem v tem, da lahko kje informacije odtekajo, ker veliko ljudi ve za načrte. Očitno rusi teh priprav niso prestregli. Moja ideja izpred več kot enega leta je, da bi drone naložili na vremenske balone in jih potem spustili nad vojaška letališča na vzhodu rusije. Bi pa morali biti potem ti droni avtonomni, torej morali bi sami znati prileteti nad letališče, prepoznati tarče in jih zadeti. Tudi to bi morda bilo lahko izvedljivo.

Hm, kaj če na koncu UKR premaga RU z takšno in drugačno "dronsko taktiko"? Ali lahko to zamaja trenutno vojno industrijo, na način da se ugotovi, da je bolje imeti par 100k dronov, kjer ima vsak eno granato, kot da imaš 100 letal. Se lahko zgodi, da se ugotovi, da so letala, topništvo in ostale zadeve zastarela?

Machete ::

Ne. Dron je dron, spremnili so vojskovanje, niso pa ostali sistemi zato nepotrebni.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-5080 GAMING|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

fur80 ::

Nachtigall je izjavil:

Tole je razlog zakaj so ameriska in ruska strateska letala zunaj in niso zascitena s kako streho, oklepom, ...

New START Treaty

In ta sporzum, ceprav trenutno zamrznjen, se vedno obe strani upostevata.


In kaj ima Ukrajina s tem sporazumom, ali Rusija napada USA ali Ukrajino s temi letali. Ta letala so legitimna tarča za Ukrajince, pa če se na glavo postaviš. ;) Prav tako bi lahko Rusi dali ta letala pod zaščito, ker so bili napadeni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Pac-Man ::

to

https://x.com/ABarbashin/status/1929536...

Rusija prihodnosti bi bila zainteresirana za članstvo Ukrajine v Natu, da bi se izognila bodočim napadom. Ko bo Rusija deokupirala Ukrajino.
to

https://x.com/APHClarkson/status/192953...

Povsem resno je to tudi moje mnenje. Če ne Nato, potem je vsaj Ukrajina v EU za Rusijo veliko varnejši izid kot Ukrajina kot mini Izrael zunaj omejitev evropskega povezovanja, ki razvija varnostno doktrino železnega zidu, ki temelji na neomejenih povračilnih ukrepih.
in to

https://x.com/michaeldweiss/status/1929...

Videli smo veliko odličnih člankov o tem, kako so ZDA pomagale Ukrajini v vojni. Ne vidimo pa, kako so ZDA dolga leta preprečevale, da bi Ukrajina izvajala prav takšne drzne vojaško-obveščevalne operacije, kot jih izvaja zdaj in jih bo v prihodnje izvajala še več. Valerij Kondratjuk, nekdanji vodja HUR, je poln zgodb o operacijah, ki so jih ZDA preprečile po letu 2014.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Nachtigall ::

fur80 je izjavil:

Nachtigall je izjavil:

Tole je razlog zakaj so ameriska in ruska strateska letala zunaj in niso zascitena s kako streho, oklepom, ...

New START Treaty

In ta sporzum, ceprav trenutno zamrznjen, se vedno obe strani upostevata.


In kaj ima Ukrajina s tem sporazumom, ali Rusija napada USA ali Ukrajino s temi letali. Ta letala so legitimna tarca za Ukrajince, pa Äe se na glavo postavis. ;) Prav tako bi lahko Rusi dali ta letala pod zascito, ker so bili napadeni.


Seveda so legitimna tarca, to sploh ni vprasanje.

Enako, kakor so legitimna tarca stavbe SBU ali trening centri, ali vlaki za prevoze orozja, ..., na obeh straneh.

Edini problem, ki ga Ukrajina ima je to, da kaj dosti vojasko s tem napadom ni spremenila!

Rusija ima okrog 80 stratetskih bombnikov, v najvecjem napadu na Ukrajino so sodelovali stirje.

Tako, da seveda boli Rusijo izguba vsakega bombnika in je ogromna PR zmaga Ukrajina, in lahko se hvalijo pred zavezniki, da so oslabili ruske nuklearne zmoznosti, sicer me prav zanima, ce bi kot first strike orozje Rusija uporabila bombnike in ne ICBM ali podmornic, samo tole je debata za drugic.

A s tem napadom Ukrajina ne bo spremenila situacije na terenu, v kateri se fronta premika v napacno smer za njih.

Pa se en problem je, da so sami rekli, da jim je angleska MI-6 pomagala, kar pomeni, da so se Anglezi direktno vmesali v boj proti Rusiji, in tole zna biti na dolgi rok zelo problematicno!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

o0o0o0o0o0 ::

kakšen ruski zmazek si napisal lol

Nachtigall ::

o0o0o0o0o0 je izjavil:

kakĹĄen ruski zmazek si napisal lol


Pa vseeno razen enovrsticnice sam nisi znal bolje? :D

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

fur80 ::

Nachtigall je izjavil:

fur80 je izjavil:

Nachtigall je izjavil:

Tole je razlog zakaj so ameriska in ruska strateska letala zunaj in niso zascitena s kako streho, oklepom, ...

New START Treaty

In ta sporzum, ceprav trenutno zamrznjen, se vedno obe strani upostevata.


In kaj ima Ukrajina s tem sporazumom, ali Rusija napada USA ali Ukrajino s temi letali. Ta letala so legitimna tarca za Ukrajince, pa Äe se na glavo postavis. ;) Prav tako bi lahko Rusi dali ta letala pod zascito, ker so bili napadeni.


Seveda so legitimna tarca, to sploh ni vprasanje.

Enako, kakor so legitimna tarca stavbe SBU ali trening centri, ali vlaki za prevoze orozja, ..., na obeh straneh.

Edini problem, ki ga Ukrajina ima je to, da kaj dosti vojasko s tem napadom ni spremenila!

Rusija ima okrog 80 stratetskih bombnikov, v najvecjem napadu na Ukrajino so sodelovali stirje.

Tako, da seveda boli Rusijo izguba vsakega bombnika in je ogromna PR zmaga Ukrajina, in lahko se hvalijo pred zavezniki, da so oslabili ruske nuklearne zmoznosti, sicer me prav zanima, ce bi kot first strike orozje Rusija uporabila bombnike in ne ICBM ali podmornic, samo tole je debata za drugic.

A s tem napadom Ukrajina ne bo spremenila situacije na terenu, v kateri se fronta premika v napacno smer za njih.

Pa se en problem je, da so sami rekli, da jim je angleska MI-6 pomagala, kar pomeni, da so se Anglezi direktno vmesali v boj proti Rusiji, in tole zna biti na dolgi rok zelo problematicno!


Kako da ne? Že samo danes so bile nepregledne množice tovornjakov, ki so jih preverjali po Rusiji. Kaj to pomeni, da je logistika zastala.

A ko pa ruski državljani z državnim ruskim plutonijem pobijajo ljudi po Angliji je pa vse ok? ;) Odobreno iz samega vrha, menda celo direkt od Putina!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

o0o0o0o0o0 ::

Nachtigall je izjavil:

o0o0o0o0o0 je izjavil:

kakĹĄen ruski zmazek si napisal lol


Pa vseeno razen enovrsticnice sam nisi znal bolje? :D


Boljše ena neumna vrstica kot pa deset

pegasus ::

Ena štorija o čudodelni ruski tehniki:

Skratka, ene 50 let za časom.

Stane2 ::

Nachtigall je izjavil:

Pa se en problem je, da so sami rekli, da jim je angleska MI-6 pomagala


Kdaj in kdo je to rekel? Zakaj tako bebavo lažeš?

Stane2 ::

https://x.com/RALee85/status/1929395896...
Russian Defense Minister Andrei Belousov was shown a model of a hangar for Tu-160 strategic bombers during a visit last week.

"Considering the size of Tu-160, this hangar would be like 100 m wide and 70 m tall. And it needs to be at least somewhat blast-proof, otherwise even relatively small warhead would just collapse the hangar and bury the bomber underneath it."

fur80 ::

Stane2 je izjavil:

https://x.com/RALee85/status/1929395896...
Russian Defense Minister Andrei Belousov was shown a model of a hangar for Tu-160 strategic bombers during a visit last week.

"Considering the size of Tu-160, this hangar would be like 100 m wide and 70 m tall. And it needs to be at least somewhat blast-proof, otherwise even relatively small warhead would just collapse the hangar and bury the bomber underneath it."


Z chatom sma izračunala, da bi tak hangar iz armiranega betona stal okoli 10 mio $$$ na letalo. Rusi ga bi naredili za 2, kar pa kot si rekel bi potem ob napadu naredilo vseeno neko škodo. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

UkrFTW!! ::

Ruzzi bi v svojem slogu pokradli železo, razliko do 10 ali 20 mio pa bi si razdelili.

o0o0o0o0o0 ::

Kakšni kisli obrazi

gozdar1 ::

Ruske "mirovne" zahteve, očitno uporabjajo isti mušter že vsaj od časov stalina. Ampak krivi so johnson, zalenski,....marsovci.

o Full withdrawal of Ukrainian forces from Donetsk, Luhansk, Kherson, and Zaporizhzhia within 30 days of a ceasefire
o International recognition of Crimea, Donbas, and "Novorossiya" as part of Russia
o Ukraine's neutrality
o Elections in Ukraine followed by a peace treaty
o Ban on redeployment of Ukrainian troops except for withdrawal
o Prohibition of nuclear weapons on Ukrainian territory
o Ban on Western arms and intelligence support

https://x.com/NOELreports/status/192957...

Pac-Man ::

Pogledal zgornji video, precej dolgčas, bolj konkretno o napadu in odgovoru nanj govorijo šele @8:00

Margarita @3:00 naklada o pouku ruske zgodovine v šolah, ker da mulariji ni jasno zakaj sploh vojna. Z malo dedukcije bi znala bit ta mularija njena prva hčerka rojena avgusta 2013.
Solovjov bi pa streljal nabornike, ki so snemali napade. Klasična miroljubna Rusija.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

UkrFTW!! ::

Bom še tle napisal, pa za vsaki slučaj še kdaj, da se ne pozabi: nič ni večnega, tudi ruZZija ne bo. Še hujši, če to sploh obstaja, režimi so propadli, pa bo tudi ta.

asda ::

18 mesecev planiranja za največji Ukrajinski podvig.4 letala..lol..predstavljajte si,da planirajo 10 let O_o vsaj 15 komadov zihr.

Utk ::

Zarad 4 letal so Rusi začeli nukice premikat? Kaj je propaganda, 4 letala ali nukice ali oboje?

UkrFTW!! ::

asda je izjavil:

18 mesecev planiranja za največji Ukrajinski podvig.4 letala..lol..predstavljajte si,da planirajo 10 let O_o vsaj 15 komadov zihr.

Si se zbudil?
Minimalizirat škodo.... ne spremeni dejstva, da škoda je!! In veliko jo je!! Dobro so vas nategnili!!
1 dronček 1 avionček, še rima se. Kljub gumam, wtf, na aviončku.

JohnyQ_ ::

Avijon gori, Rus beži :))

asda ::

UkrFTW!! je izjavil:

asda je izjavil:

18 mesecev planiranja za največji Ukrajinski podvig.4 letala..lol..predstavljajte si,da planirajo 10 let O_o vsaj 15 komadov zihr.

Si se zbudil?
Minimalizirat škodo.... ne spremeni dejstva, da škoda je!! In veliko jo je!! Dobro so vas nategnili!!
1 dronček 1 avionček, še rima se. Kljub gumam, wtf, na aviončku.


lol :)) najprej je zmanjkal za penzije, potem krompirja zej pa še vsa 4 letala..zej bojo še sam bicikle pa osle na fronte pošiljal :))
Dobri so nimaš kej

sir_mha ::

Ni presenetljivo, je pa seveda unikum, s kakšnimi pogoji so prišli za začetek "mirovnih" pogajanj. Še pomnite tovariši, skrb za manjšino, za ruski jezik, boj proti imperialistični Ameriki :))

Vse to se je zvedlo na 1) popolna podreditev Ukrajine Moskvi; 2) kraja zemlje in duš.

gozdar1 ::

Koliko časa so rusi planirali 3 dnevno posebno operacijo?

asda ::

gozdar1 je izjavil:

Koliko časa so rusi planirali 3 dnevno posebno operacijo?


18 mesecev

gozdar1 ::

sir_mha je izjavil:

Ni presenetljivo, je pa seveda unikum, s kakšnimi pogoji so prišli za začetek "mirovnih" pogajanj. Še pomnite tovariši, skrb za manjšino, za ruski jezik, boj proti imperialistični Ameriki :))

Vse to se je zvedlo na 1) popolna podreditev Ukrajine Moskvi; 2) kraja zemlje in duš.


Načeloma so to isti pogoji, ko v carigradu...kje je baje johnson preprečil "sporazum".

asda je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Koliko časa so rusi planirali 3 dnevno posebno operacijo?


18 mesecev


Glede na rezultate vsaj 10 let premalo, putin pertovega imperija tako ali tako izgleda ne bo dočakal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()
««
1044 / 1086
»»