» »

Poceni laptopi?!

Poceni laptopi?!

1 2
3
»

aborko ::

Nič ni slabšega kot imeti laptop v postelji po možnosti na rjuhi da zahaja ko stisneš dol in zapreš reže od hladilnega sistema ki je že itak slab overall

Jst ne vem kaj eni delate v postelji z laptopom, ampak jst pogledam kak film, youtube, brskam po netu in ne kompajlam in ne kodiram videjev in ne igram iger, tako da se mi vent sploh ne prižge. Pa imam 6 let starega i5-4200u, undervotanega + liquid metal. Novi 7nm Ryzni se pa itak dolgočasijo ob takih obremenitvah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aborko ()

solatko ::

darkolord - Lahko, o tem se bom prepričal, ko dobim kakšnega v roke, sam pa ne bom reskiral. Tudi Fiat je baje zadnje čase full dober avto, samo tisti, ki smo se mučili s to znamko, ne razmišljamo o nakupu, enako je z Alfa Romeo-m.

FireSnake - Pač izkušnje z raznimi Athloni in predvsem novejši a6.

Mato989 - Še nisi slišal za podlage, na katerih se da čisto lepo delat na nogah, brez, da bi zaprl reže.

Invictus - Seveda boš te trditve podkrepil s konkretnimi podatki. Lahko tovarna motorjev dela tudi za M, vendar ni renojev motor, v A modelu pa je. So pa naredili neke kompromise za znižanje cene določenih serij in vgrajujejo 1,6 in en renojev diezel, vendar je to v katalogu posebej navedeno, model pa v osnovi 10k cenejši. Seveda se ve, kdo to kupuje. Predvsem tisti, ki se morajo domov na dopust pripeljati s trikrako zvezdo, da kaj pomenijo - Balkanci, Romi in Turki.
Delo krepa človeka

WizzardOfOZ ::

Solatko, Mercedes CLA 1.6dci ima na bloku motorja nissanov enblem.

borisk ::

tudi v C160d je renojev 1,6dci. So pa c serija sestavljani v JAR, razen AMG serije. En moj delavec je po vsej sili hotel imeti novega mercedeza, ampak je dal za njega "samo" 28k€ za razred C, potem veste kakšen je... gre se za aktualni model, se pravi 4k cenejši kot najcenejši trenutno na avto.netu ampak je pa mercedez hahahha

Karen ::

Za film pogledat so N4100 običajno čisto zadosti, lepota pa je da nimajo ventilatorja (so pasivno hlajeni) in se mimogrede ne grejejo niti približno tako kot i5, i7 serija :-). Osebno so mi bili pasivno hlajeni notebooki vedno zakon, žal so redki kot tartufi. Zadnji polno zmogljiv pasivc je bil po mojem Dell Latitude X1, vse kasnejše je šepalo v performansah če je bilo pasivno hlajeno.

mtosev ::

Pasivno hlajeni so tudi intel serije s končnico Y. So boljši od teh Celeron cpujev
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Mato989 ::

Mato989 - Še nisi slišal za podlage, na katerih se da čisto lepo delat na nogah, brez, da bi zaprl reže.


Jaz sem ze slisal za to ampak folk ki skrtari na laptopu dvomim da ne skrtari se pri podlogi in ima kar na postelji direkt
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik do 500 EUR (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6611087 (5931) mtosev
»

Prenosnik za cca. 600€

Oddelek: Kaj kupiti
191854 (1464) tony1
»

HP Elitebook 840/850 ali Lenovo Thinkpad T460s/560

Oddelek: Kaj kupiti
121683 (1317) Škorc
»

Programerski laptop

Oddelek: Kaj kupiti
416922 (4931) ragezor
»

Lenovo IDEAPAD vs THINKPAD

Oddelek: Kaj kupiti
4810095 (8001) Invictus

Več podobnih tem