Forum » Kaj kupiti » Philips DVD 625
Philips DVD 625
Dzigi ::
Živjo
Ta player stane 31 ksit v Big bangu v akciji. A ima kdo že kake izkušnje z njim,kak se kaj obense?
Ta player stane 31 ksit v Big bangu v akciji. A ima kdo že kake izkušnje z njim,kak se kaj obense?
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | SlovnicaOddelek: Šola | 4442 (3519) | McHusch |
| » | Delo programerjaOddelek: Loža | 7174 (6339) | Jure14 |
| » | Delo pismonošeOddelek: Pomoč in nasveti | 9746 (7985) | mojster_joni |
| » | Postati elektronikOddelek: Elektrotehnika in elektronika | 4455 (4102) | negotiator |
| » | igra : Vaše življenje z naslovi pesmiOddelek: Loža | 3538 (2879) | reptilia |