» »

Philips DVD 625

Philips DVD 625

Dzigi ::

Živjo

Ta player stane 31 ksit v Big bangu v akciji. A ima kdo že kake izkušnje z njim,kak se kaj obense?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovnica

Oddelek: Šola
174442 (3519) McHusch
»

Delo programerja

Oddelek: Loža
137174 (6339) Jure14
»

Delo pismonoše

Oddelek: Pomoč in nasveti
309746 (7985) mojster_joni
»

Postati elektronik

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
74455 (4102) negotiator
»

igra : Vaše življenje z naslovi pesmi

Oddelek: Loža
273538 (2879) reptilia

Več podobnih tem