» »

Nasveti - priprave na razgovore

Nasveti - priprave na razgovore

Vazelin ::

odpiram temo preden jo odpre Mitchoo...;) Tema zna biti kar aktualna (v naslednjih mesecih...) za marsikoga od forumske klientele. Zanima me, kako se, če sploh, pripravljate na razgovore? Se pripravite ali zadevo pustite toku dogajanja?

Primer: znate govoriti prosto dve minuti o preteklih delovnih izkušnjah v stilu:
"Prve karierne korake sem pridobival še v okviru študentskega dela pri X Y, kjer sem se izkazal v Z. Kmalu so mi dodelili tudi zahtevnejša dela."
in
"Sledilo je dobrih pet leta dela pri istem podjetju, kjer sem opravljal kontrolo..."
in
"Zadnja leta delam kot F v podjetju U..., kjer sem se izkazal na..."

To je imo eno res takšno vprašanje, kjer si lahko izpišete nekaj talking points in potem jezik steče. In zelo verjetno, da vas bo kdo to vprašal, če ima CV pred sabo, da malo opišete preteklo delo. Recimo, da je to vprašanje, kjer se ne rabi izgubljati slabega vtisa s tem, da se nekaj momlja in jeclja.

Kakšne so vaše priprave:
- se pripravljate samo recimo temu tehnične vidike razgovora
- upoštevate tudi dejstvo, da je zelo verjetno na razgovoru lahko prisoten tudi izučen HR kadrovnik(ica) in se zna znajti na menuju tudi kakšno bolj klasično hrmjevsko vprašanje v stilu vaših močnih strani, kje se vidite čez X let in podobno?

Discuss

ps: ste vedeli, da je na Havajih havajska srajca proper obleka za na razgovor?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...
  • spremenilo: Vazelin ()

Meizu ::

Meni to osebno ne dela problemov. Ti mi povej kaj moram delat in zacnemo. Referenc mi ne manjka, imam sicer pripravljen obsiren CV z dodanimi vsemi referencami in referencnimi materiali, ce slucajno kdo rabi.

PreviousUser ::

Pripravim se tako, da si pogledam bistvene stvari o firmi na internetu in ponavadi na podlagi tega postavim nekaj vprašanj na koncu razgovora. Včasih te pa že tudi tekom razgovora vprašajo, koliko kaj poznaš firmo. Velikokrat te prosijo, da se predstaviš, zato si vedno preden na razgovor, preberem naštete izkušnje v CV-ju in potem malo bolj na dolgo opišem te izkušnje. Kar se tiče teh kadrovnikov pa vsaj po mojih izkušnjah postavljajo kar realna vprašanja, ne neko bluzenje, tam kjer bluzijo, gre pa ponavadi za kakšne new-age firmice. :D Za reference je pa tako da velikokrat sami poznajo koga iz mojih prejšnjih zaposlitev in potem kar sami pokličejo tja.

Vazelin ::

Mitchoo: enkrat je bilo tako, ko sem switchal... sem mel en razgovor, na katermu je razgovor vodila ena (sem pač posearchal glede na ime in priimek iz maila), ki je imela med frendi v Facebooku mojega takratnega bossa s kerim se nisem ravno zastopil na koncu lol. Tko out of fuckin nowhere ko pogledam pod "Friends" takoj na prvi strani tudi ta boss.:)) Slovenija je res majhna. Človek se boji že spati s kero, da ti kakšen "having a good time" ne pojebe kariere.

Za research se naredi naslednje:
1. če dobiš vabilo preko maila se pogleda ime in priimek osebe, ki je poslala mail in bo zelo verjetno prisotna na razgovoru.
2. posearcha se linked in kot prvo s to osebo in morebitne povezave.
3. posearcha se vse ostalo, od Facebooka in liste frendov naprej.
4. ostalo, kar se dobi na netu v zvezi z osebo, ki je poslala mail. Naredi se proper research. *
5. dobi se finančne podatke podjetja (kak ajpes, ...), kjer zveš tudi marsikatero sladko ali kislo, tudi to, kako sladko je jabolko, katerega lahko ugrizneš (razmerje med stroški dela in povprečno število zaposlenih).
6. vneseš ime podjetja in klikneš recimo na news v googlu da vidiš kako pa kaj.

* poslovna ideja: servis, ki to naredi namesto tebe. Dobiš zgeneriran PDF, kjer imaš vse to že notri.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

bajsibajsi ::

Bolj kot ne offtopic...
Podobna tema je pred casom ze bila na ST:
https://slo-tech.com/forum/t732754/p639...

Preveri vsebino dveh linkov, ki sem ju podal tam. Poleg nekaj nam popolnoma neprimernih nasvetov, je nekaj izjemno dobrih tudi za nas trg dela.

Šimpanz ::

V firmi kjer delam kandidatu radi postavljajo ''neumna'' vprašanja kot so opišite vsebino vaše torbice, kaj mislite koliko restavracij je v Ljubljani, koliko vozil lahko pelje čez Kravanški predor v eni uri... . Cilj teh vprašanj je videti kako se znajde kandidat v čudni situaciji ali zna najti rešitev ali preprosto pregori (zadnjič je ena bejba na vprašanje koliko restavracij misli da je v ljubljani rekla, da ne ve ampak da misli da jih je nekje med 30-40).

mahoni ::

Šimpanz je izjavil:

V firmi kjer delam kandidatu radi postavljajo ''neumna'' vprašanja kot so opišite vsebino vaše torbice, kaj mislite koliko restavracij je v Ljubljani, koliko vozil lahko pelje čez Kravanški predor v eni uri... . Cilj teh vprašanj je videti kako se znajde kandidat v čudni situaciji ali zna najti rešitev ali preprosto pregori (zadnjič je ena bejba na vprašanje koliko restavracij misli da je v ljubljani rekla, da ne ve ampak da misli da jih je nekje med 30-40).

Se vidi po nicku kaksni ljudje tu delate. Meni, ce bi kdo tako vprasanje postavil, bi ga vprasal ce ve mogoce koliko imam dolgega. Ce ne bi vedeli tocnega odgovora, bi ga jim pokazal.

Alien123 ::

Šimpanz je izjavil:

V firmi kjer delam kandidatu radi postavljajo ''neumna'' vprašanja kot so opišite vsebino vaše torbice, kaj mislite koliko restavracij je v Ljubljani, koliko vozil lahko pelje čez Kravanški predor v eni uri... . Cilj teh vprašanj je videti kako se znajde kandidat v čudni situaciji ali zna najti rešitev ali preprosto pregori (zadnjič je ena bejba na vprašanje koliko restavracij misli da je v ljubljani rekla, da ne ve ampak da misli da jih je nekje med 30-40).


Kam smo te prišli :D cjoj, seveda je raje folk doma kot pa da bi na razgovore hodil.

Facebook dev ::

Kaj pa je narobe s takim vprašanjem? Noben od tebe ne pričakuje pravilnega odgovora, želi pa videt kako razmišljaš. Ker to je to kar na šihtu rabiš, nekoga, ki zna razmišljat.

Če nima nobene ideje, veš, da si z lepo verjetnostjo stran vrgel slabega kandidata. Če pa vsaj malo razmišlja, naredi kake predpostavke itd, pa veš da si na dobri poti.

Verjamem pa da tistim, ki so samo nadudlani kako kucat html kodo ali pa napisat webapp, da so taka vprašanja lahko problem.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Vazelin ::

Facebook dev je izjavil:

Kaj pa je narobe s takim vprašanjem? Noben od tebe ne pričakuje pravilnega odgovora, želi pa videt kako razmišljaš. Ker to je to kar na šihtu rabiš, nekoga, ki zna razmišljat.

Če nima nobene ideje, veš, da si z lepo verjetnostjo stran vrgel slabega kandidata. Če pa vsaj malo razmišlja, naredi kake predpostavke itd, pa veš da si na dobri poti.

Verjamem pa da tistim, ki so samo nadudlani kako kucat html kodo ali pa napisat webapp, da so taka vprašanja lahko problem.

Kako bi potem ti kot prestižni facebook dev odgovoril na zgoraj navedena vprašanja?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PreviousUser ::

Facebook dev je izjavil:

Kaj pa je narobe s takim vprašanjem? Noben od tebe ne pričakuje pravilnega odgovora, želi pa videt kako razmišljaš. Ker to je to kar na šihtu rabiš, nekoga, ki zna razmišljat.

Če nima nobene ideje, veš, da si z lepo verjetnostjo stran vrgel slabega kandidata. Če pa vsaj malo razmišlja, naredi kake predpostavke itd, pa veš da si na dobri poti.

Verjamem pa da tistim, ki so samo nadudlani kako kucat html kodo ali pa napisat webapp, da so taka vprašanja lahko problem.


In kaj imaš za razmišljat pri številu restavracij v Ljubljani? Ali veš ali pa ne. Očitno se testira tu sposobnost blefiranja, tudi to je pomembna lastnost bodočega zaposlenega konec koncev.

-valvoline- ::

Šimpanz je izjavil:

V firmi kjer delam kandidatu radi postavljajo ''neumna'' vprašanja kot so opišite vsebino vaše torbice, kaj mislite koliko restavracij je v Ljubljani, koliko vozil lahko pelje čez Kravanški predor v eni uri... . Cilj teh vprašanj je videti kako se znajde kandidat v čudni situaciji ali zna najti rešitev ali preprosto pregori (zadnjič je ena bejba na vprašanje koliko restavracij misli da je v ljubljani rekla, da ne ve ampak da misli da jih je nekje med 30-40).

Pod firma si mogoce hotu rect stranka? Pa se iscejo strankarski vojscaki, pa taki cimbolj neumni?

ziga1990 ::

jaz sem tudi slišal za zanimiv trik na razgovorih:

skodelico kave postavijo tako, da jo kandidat ponesreči prevrne in polije kavo reultat tisti ki poskušajo to pospravit so padli prvi razgovor razlog: to ni tvoje delo
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Facebook dev ::

PreviousUser je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

Kaj pa je narobe s takim vprašanjem? Noben od tebe ne pričakuje pravilnega odgovora, želi pa videt kako razmišljaš. Ker to je to kar na šihtu rabiš, nekoga, ki zna razmišljat.

Če nima nobene ideje, veš, da si z lepo verjetnostjo stran vrgel slabega kandidata. Če pa vsaj malo razmišlja, naredi kake predpostavke itd, pa veš da si na dobri poti.

Verjamem pa da tistim, ki so samo nadudlani kako kucat html kodo ali pa napisat webapp, da so taka vprašanja lahko problem.


In kaj imaš za razmišljat pri številu restavracij v Ljubljani? Ali veš ali pa ne. Očitno se testira tu sposobnost blefiranja, tudi to je pomembna lastnost bodočega zaposlenega konec koncev.


V Ljubljani imaš X stalnih prebivalcev, Y dnevnih migrantov. Od X stalnih prebivalcev jih recimo 5% hodi jest 1krat na teden v restavracijo. Od dnevnih migrantov pričakuješ da večina hodi za kosilo v menzo/restavracijo. Restavracija ima prostora za Z oseb naenkrat. Povprečen čas obroka je 1h. Restavracije se odprte od neke ure do druge ure. Potem pa butneš ven cifro.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PreviousUser ::

Facebook dev je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

Kaj pa je narobe s takim vprašanjem? Noben od tebe ne pričakuje pravilnega odgovora, želi pa videt kako razmišljaš. Ker to je to kar na šihtu rabiš, nekoga, ki zna razmišljat.

Če nima nobene ideje, veš, da si z lepo verjetnostjo stran vrgel slabega kandidata. Če pa vsaj malo razmišlja, naredi kake predpostavke itd, pa veš da si na dobri poti.

Verjamem pa da tistim, ki so samo nadudlani kako kucat html kodo ali pa napisat webapp, da so taka vprašanja lahko problem.


In kaj imaš za razmišljat pri številu restavracij v Ljubljani? Ali veš ali pa ne. Očitno se testira tu sposobnost blefiranja, tudi to je pomembna lastnost bodočega zaposlenega konec koncev.


V Ljubljani imaš X stalnih prebivalcev, Y dnevnih migrantov. Od X stalnih prebivalcev jih recimo 5% hodi jest 1krat na teden v restavracijo. Od dnevnih migrantov pričakuješ da večina hodi za kosilo v menzo/restavracijo. Restavracija ima prostora za Z oseb naenkrat. Povprečen čas obroka je 1h. Restavracije se odprte od neke ure do druge ure. Potem pa butneš ven cifro.


Aha in ta odgovor imaš pripravljen v sekundi. Kdo pa pravi, da je število restavracij tako optimalno? Mater, pa res podcenjujem inteligenco povprečnih ljudi.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Aha in ta odgovor imaš pripravljen v sekundi. Mater, pa res podcenjujem inteligenco povprečnih ljudi.

Jebat ga. Zato eni delajo za fejsbuk, drugi furajo sufer pri nas :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PreviousUser ::

Vazelin je izjavil:

Aha in ta odgovor imaš pripravljen v sekundi. Mater, pa res podcenjujem inteligenco povprečnih ljudi.

Jebat ga. Zato eni delajo za fejsbuk, drugi furajo sufer pri nas :D


Verjetno je bil to predstavljen kak Facebook algoritem za določanje števila restavracij. :D Kaj pa zdaj v razmerah korone, je pa tak način izračunavanja čisto neprimeren...

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Moje naslednje vprašanje na intervjuju bi bilo: zamislil sem si eno število. Katero število sem si zamislil? Prosim, če naglas razmišljate o rešitvi
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PreviousUser ::

Še boljša je una, katera žival bi bil. Po moje je najboljši odgovor pes, ker pridno uboga gospodarja, je zvest in se pusti dresirat. :D

Zgodovina sprememb…

Facebook dev ::

Vazelin je izjavil:

Moje naslednje vprašanje na intervjuju bi bilo: zamislil sem si eno število. Katero število sem si zamislil? Prosim, če naglas razmišljate o rešitvi


Recimo, da si si zamislil število od 1 - 50. Če gledamo kako povprečen človek izbira števila, hoče si izbrat neko posebno število. Sodo število ni posebno, tako da te damo stran, števila deljiva s 5, tudi delujejo zelo normie števila. Ko izločiš vsa ta števila ti ostane še nekaj kandidatov deljivih s 3, 7 ali pa so praštevila. Zbral boš nekaj od tega, po možnosti bo to praštevilo kot recimo 31, 37, 43.

Ampak seveda, v povprečju boš tako zadeval bolje kot po naključju, možno pa je seveda, da pri osebi popolnoma fališ.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PreviousUser ::

Facebook dev je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Moje naslednje vprašanje na intervjuju bi bilo: zamislil sem si eno število. Katero število sem si zamislil? Prosim, če naglas razmišljate o rešitvi


Recimo, da si si zamislil število od 1 - 50. Če gledamo kako povprečen človek izbira števila, hoče si izbrat neko posebno število. Sodo število ni posebno, tako da te damo stran, števila deljiva s 5, tudi delujejo zelo normie števila. Ko izločiš vsa ta števila ti ostane še nekaj kandidatov deljivih s 3, 7 ali pa so praštevila. Zbral boš nekaj od tega, po možnosti bo to praštevilo kot recimo 31, 37, 43.

Ampak seveda, v povprečju boš tako zadeval bolje kot po naključju, možno pa je seveda, da pri osebi popolnoma fališ.


Kaj pa če si oseba zamisli necelo število? Recimo pi do šestdesete decimalke?

kuall ::

jaz bi ga na neumna vprašanja začel spraševat nazaj, zakaj me sprašuje neumna vprašanja. to je edini pravi odgovor. bleferjev ni dobro imeti za sodelavce.

Nazz ::

ziga1990 je izjavil:

jaz sem tudi slišal za zanimiv trik na razgovorih:

skodelico kave postavijo tako, da jo kandidat ponesreči prevrne in polije kavo reultat tisti ki poskušajo to pospravit so padli prvi razgovor razlog: to ni tvoje delo

To ni noben trik, to je debilizem. Če kateri od zaposlenih zajebe delo, pričakujem da ga popravi. Pomagamo, ampak je na njem da se loti zadeve.

kuall ::

ljudje imajo zelo radi, če pospraviš za seboj

EpiH ::

Šimpanz je izjavil:

V firmi kjer delam kandidatu radi postavljajo ''neumna'' vprašanja kot so opišite vsebino vaše torbice, kaj mislite koliko restavracij je v Ljubljani, koliko vozil lahko pelje čez Kravanški predor v eni uri... . Cilj teh vprašanj je videti kako se znajde kandidat v čudni situaciji ali zna najti rešitev ali preprosto pregori (zadnjič je ena bejba na vprašanje koliko restavracij misli da je v ljubljani rekla, da ne ve ampak da misli da jih je nekje med 30-40).

Drugace tale koliko vozil se pelje cez predor je kar uredu. Rabi se upostevat varnostno razdaljo 3 sec in zanemarit dolzino avta. Glede na to da vozijo 80+km/h(nevem omejitve na pamet) traja manj kot 0.2sec, da z zadnjim delom avta pride do tocke, kjer je bil sprednji del avta. 3600 / 3 = 1200/pas, x2 (2pasovnica, se mi zdi?) 2400.

PreviousUser ::

Kaj a ima pri nas Nasa izpostavo, da dajejo taka vprašanja?

smacker ::

Pravilen odgovor na takšno vprašanje je, da se jim zahvališ za čas in jim zaželiš veliko sreče pri iskanju kandidata. To sprašujejo, da se potem ob kavi lahko delajo norca iz kandidatov. Dokaz:

Šimpanz je izjavil:

zadnjič je ena bejba na vprašanje koliko restavracij misli da je v ljubljani rekla, da ne ve ampak da misli da jih je nekje med 30-40

PrihajaNodi ::

Pa so ta vprasanja za "Naso" res potrebna?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

smacker ::

Seveda. Kaj če na Marsu srečaš vesoljčka, ki ga bo zanimalo koliko avtov gre čez tunel :D

PrihajaNodi ::

A mislite da so tisti pri go optiju tudi na leteli na taksna vprasanja?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

A mislite da so tisti pri go optiju tudi na leteli na taksna vprasanja?

Ne, so pa verjetno na take: S koliko obrati voziti Renault Trafica, da je najnižja poraba bencina*? Koliko je optimalna nastavitev klime, da je kombi varčen in potniki niso prešvicani?



* vprašanje ima še dodaten hakelc. Ne gre za bencin ampak dizel!

SEDAJ PA DOVOLJ Z OFF TOPIC :)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

otago ::

Eno taksnih debilnih vprasanj sem imel na razgovoru. Ker sem bil brezposeln sem, brez izkusenj sem podal odgovor, kot so zgoraj navedli. Ob upostevanju tega in tega, teh trendov, ocenjujem da je odgovor tole. Tocen odgovor se da najti tam in tam.

Vmes sem imel opravljal 2 sluzbi, dva poklica v Nemciji. Zadnja je bila se posebej lukrativna, vendar sla v maloro s trendom avtomobilske industrije.

Ko sem iskal sluzbo januarja in februarja, bi novo sluzbo dobil. Neumnih vprasanj nisem dobil. V primeru debilnega vprasanja, bi rekel, da nisem poklican za taksno vprasanje oz je vprasanje neprimerno za razgovor. Morebiti bi jih prosil, ce oni vedo pravilen odgovor.

Ob iskanju službe v prihodnje, sem v dvomih. Ce mi podjetje, kjer zelim delati, postavi idiotsko vprasanje, ali zelim tam delati? Dati tehnicen pogovor ali se na hitro zahvaliti in odditi. Idioti se najdejo vsepovsod. Delodajalci oz HR bodo postali arogantni ob vecji izbiri kadrov.

Na enem razgovoru v JU so me vprasali, kdo je aktualen papež in od kdaj. Februarja 2020.

Šimpanz ::

Sploh ni fora v pravilnem odgovoru. Išče se človek, ki ne bo pregorel od prvem problemu, kajti gre za dobro plačane prodajnike, ki so velikokrat soočeni s tem da stranka recimo reče vaš proizvod je slabši od konkurenčenga, ali kaj podobnega. Se pravi iščejo se ljudje ki se znajdejo v nepredvidenih situacijah in znajo odreagirati.

Vazelin ::

Še sedaj nisi povedal, kakšen je dober odgovor?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Pinzl ::

Šimpanz je izjavil:

Sploh ni fora v pravilnem odgovoru. Išče se človek, ki ne bo pregorel od prvem problemu, kajti gre za dobro plačane prodajnike, ki so velikokrat soočeni s tem da stranka recimo reče vaš proizvod je slabši od konkurenčenga, ali kaj podobnega. Se pravi iščejo se ljudje ki se znajdejo v nepredvidenih situacijah in znajo odreagirati.


no sam sedaj delam v prodaji, in mi velikokrat stranke rečejo da ma pa firmax,Y,Z to pa ono boljše.

Odgovor na to, da se znebiš slabe energije je: To je res da so boljši, ampak smo mi dražji..
99% ta "fora" naredi pozitivno klimo na pogovoru in gre zadeva dalje ker ma vsaka firma nekaj bolje kot druga..

Šimpanz ::

Karkoli logičnega je ok. Recimo rečeš da si pred novim letom slišal na radiju da je šlo skozi karavanški predor 20k avtomobilov v enem dnevu. Ali da misliš da je v Ljubljani cca. 1.000 gostiln. Ne smeš na zmrzniti ali reči kaj norega kot una bejba ki je rekla da je 40 gostil v Ljubljani. Skoraj polovica kandidatov pri takih vprašanjih zmrzne in sploh ne izdavijo nobenega odgovora.
Podobno fora je bila v Volku iz Wall Streeta, ko je Leonardo prosil ljudi naj mu prodajo kuli.

spam321 ::

Če se gre za IT firmo in je šefko družboslovko, se zna zgoditi, da te bo vprašal, kolikokrat si med razgovorom prdnil in ali si prdec zadrževal. Če si se fajn odplinil in so vonjave dosegle šefkotov nosek, se zna zgoditi, da dobiš službo. Razlog. Se počutiš zelo domače, takšne družboslovkoti rabijo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Vazelin ()

ranko123 ::

spam321 je izjavil:

Če se gre za IT firmo in je šefko družboslovko, se zna zgoditi, da te bo vprašal, kolikokrat si med razgovorom prdnil in ali si prdec zadrževal. Če si se fajn odplinil in so vonjave dosegle šefkotov nosek, se zna zgoditi, da dobiš službo. Razlog. Se počutiš zelo domače, takšne družboslovkoti rabijo.

zakaj tok hejtaš IT firme?

Inventorista ::

Pinzl je izjavil:

Šimpanz je izjavil:

Sploh ni fora v pravilnem odgovoru. Išče se človek, ki ne bo pregorel od prvem problemu, kajti gre za dobro plačane prodajnike, ki so velikokrat soočeni s tem da stranka recimo reče vaš proizvod je slabši od konkurenčenga, ali kaj podobnega. Se pravi iščejo se ljudje ki se znajdejo v nepredvidenih situacijah in znajo odreagirati.


no sam sedaj delam v prodaji, in mi velikokrat stranke rečejo da ma pa firmax,Y,Z to pa ono boljše.

Odgovor na to, da se znebiš slabe energije je: To je res da so boljši, ampak smo mi dražji..
99% ta "fora" naredi pozitivno klimo na pogovoru in gre zadeva dalje ker ma vsaka firma nekaj bolje kot druga..


Aha, torej v stilu... Res je, da imam majhnega, a mi hitro pride!
Sam osebno sem jo že uporabil, ko sem zagovarjal svoje sodelavce... res da niso najhitrejši, a delajo precej napak!
Prvo čuden pogled, potem ko sem se pa pričel smejat, pa je prišla zadaj sprostitev. :D

smacker ::

Niste smešni, ste pa glupi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dobra vprasanja za novo delovno mesto (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8112370 (8694) Invictus
»

Certifikati iz Microsofta? Kdo v Sloveniji?

Oddelek: Pomoč in nasveti
288054 (3722) c3p0
»

Kako se obnašati do arogantnega ''bodočega'' šefa? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6112710 (10173) MIHAc27
»

Je kdo bil prijavljen na ZRSZ in CSD?

Oddelek: Loža
369661 (8594) jalovec09

Več podobnih tem