» »

Poškodovana pošiljka in stvar

Poškodovana pošiljka in stvar

bosslipxx ::

Zdravo

Na netu sem v nemški spletni trgovini naročil stvar, ki je bila poslana v SLO z DHLom.

3 dni nazaj sem na sledenju opazil, da se pošiljka nahaja v DHL Naklo. Pokličem tja se dogovorim za dostavo, danes. Uslužbenka mi prijazno pove, da je pošiljka prispela s poškodovano embalažo in da so že obvestili DHL v Nemčijo.

Danes dobim dostavo, škatla grdo strgana, dostavljalec mi preda v potrditev prejema podpis dokumenta, ki že ima zaznamek gor z roko dopisano "Prispelo s poškodovano embalažo, DHL Slovenije".

Ker se že res veselim da stvar sprobam, prevzamem. Dostavljalec ni nič kriv.

Odprem karton, kar je od njega ostalo, v laku e-kolesa 8 odrgnin na tisti strani kjer je bila strgana embalaža.

Slikam vse, poškodbe označim v fotografijah, napišem dopis prodajalcu z zahtevo po odškodnini ali zmanjšanju kupnine.

Kaj mislite, bom dosegel kaj?
slo-fishing.si

PreviousUser ::

Jaz imam tudi eno vprašanje in sicer z Amazona sem nekaj naročil in škatla je bila zalimana s selotejpom, noter pa plastična vrečka, v kateri naj bi stvar bila, strgana. Ali je možno, da pošiljajo že odprte in rabljene stvari?

Se recimo spomnim, ko sem naročil telefon od extreme digital in so bili noter še kontakti od predhodnega madžarskega lastnika. Sicer so vrnili denar, ampak vseeno se počutiš nategnjenega.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta Slovenije - šalabajzerji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8815828 (5899) dice7
»

Kam lahko podam pritožbo za Pošto Slovenije? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5715164 (8581) jocoj
»

Pošta slovenije je "hitra" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10622555 (12991) kixs

GLS dostava

Oddelek: Kaj kupiti
2221320 (16592) kratos
»

Naročanje pri Mimovrste.domenca in pošiljanje z Yellogp 'hitro' pošto !!!

Oddelek: Loža
455697 (3434) dolegar

Več podobnih tem