» »

Kateri blender za zelenjavne smoothije?

Kateri blender za zelenjavne smoothije?

jypeepyj ::

Kateri blender oz. mešalnik je dober za pripravo smoothijev. Npr iz mlade špinače pa zelene, to so zelo vlaknaste zelenjave in baje se splača da imaš dober aparat.
Nekateri "trgajo" drugi pa "sekljajo".
Videl sem blendtec, verjetno je res najboljši ampak cena je v nebo.

Predidevam, da kateregakoli bi že izbral bo sigurno tudi za proteinske šejke dober.
Izognil bi se delimanotu - najbrž some rebrandan kitajski shit za visok rvc.

m0lnar javi se pliz, ti si prodajalec pa še zdravo živiš.

jypeepyj ::

Bump. Zdaj sem videl da eni delajo proteinske šejke z zdrobljenim ledom kar spet ni za vsak aparat.

Kvinta ::

OPTIMUM 9200A je vse kar rabiš skratka to je cela umetnost mi mamo doma enega prejšnjega pa dela že 5 let v eno brez problema.Skratka pod 30000 obrati sploh ne glej posoda pa nima veze eni pravijo da je steklena kao boljša samo jaz ne vidim razlike.
Maš tud neko slovensko stran froothie al nekaj takega se ji reče kjer maš vse test itd prav zaprav je tega malo morje ..... mi smo kr kupli pa gremo naprej
A.C.A.B

Scaramouche1 ::

Jaz imam Nutri bullet, zelo močan, mogoče bi bilo za kaj takega kar nočeš čisto vse u nulo zmiksat, vzet paličnega, ker lahko res dobro kontroliraš...

PreviousUser ::

Jaz imam Vitamix, mašina kot se šika. Je pa res, da je bil kar drag, ampak naj bi bil pa praktično večen...

Scaramouche1 ::

naj bi bil pa praktično večen...

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Nutri bullet je vredu ja.

c3p0 ::

Za omeniti je še Omniblend, ki je cenovno in po moči nekje vmes met Nutribullet in Omniblend/Vitamix. Ga imam in ga lahko le priporočam.

Kaj bo pa m0ln4r z blenderjem? Ne vem, če je primeren za mlet meso. Morda za domač pink slurry.

TheBlueOne ::

Mi imamo predhodnika tega "Krups KB403D Perfectmix":

https://www.amazon.de/Krups-KB403D11-Pe...

1200W 28.000rpm

jypeepyj ::

Tnx, kar dosti vas ima nutribullet. Morda ni toliko napačen ampak topshop izdelka res ne bi ...
Zadnjič je bil nek Braun aparat v akciji pri bigbangu.
Blueone, ste zadovoljni? Koliko časa približno imaš že to, je dejansko dosti v pogonu, si kaj več dodal zelenjave v prehrano?

c3p0 je izjavil:

Za omeniti je še Omniblend, ki je cenovno in po moči nekje vmes met Nutribullet in Omniblend/Vitamix. Ga imam in ga lahko le priporočam.

Kaj bo pa m0ln4r z blenderjem? Ne vem, če je primeren za mlet meso. Morda za domač pink slurry.

Hehe, sem mislil da je on tut nutri čistun ampak pol sem se spomnu da je v prvem korona klipu takoj šnops/vodko pil. Najbrž ma drugačno videnje zdrave prehrane :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jypeepyj ()

Scaramouche1 ::

Če vzemate mašino mora imeti low rpm da se vitamini ne uničijo! 47-60 RPM
https://www.amazon.de/Entsafter-Edelsta...

TheBlueOne ::

jypeepyj je izjavil:


Blueone, ste zadovoljni? Koliko časa približno imaš že to, je dejansko dosti v pogonu, si kaj več dodal zelenjave v prehrano?



Imam prehodnika, kaksne pet let. Moja ga nonstop uporablja ima pa varovalo proti pregrevanju motorja, tako da ga ne mores skurit. So zelo robustni, je pa res, da ga nisem kdaj razdiral in lahko recem samo za kar vidis.

Posoda je steklena, plastika na kritcnih delih je menda ojacana s steklenimi vlakni, tako, da na prvi pogled deluje kakor je treba.

Kar se tice delovanja, pa menda gledas W in obrate, kar pri njemu stima. Je pa res, da ga nisem testiral vzporedno s kaksnim Vitamixom. Drugace "utekocini" prakticno vse kar vrzes vanj. Moja dela ogromno teh sladoledu podobnih zadev, kar pomeni, da v njega vrze zamrznjene banane in ostalo zamrznjeno sadje.

Meni so hipster blenderji precenjeni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri blender? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5727908 (9925) ales85
»

Projektor

Oddelek: Kaj kupiti
262046 (870) Argonavt
»

Kateri sokovnik/blender?

Oddelek: Problemi človeštva
52408 (2357) Pac-Man
»

Ožemalnik/sokovnik

Oddelek: Loža
173198 (2812) tikitoki
»

Blender za orescke

Oddelek: Kaj kupiti
124715 (4422) kingsix

Več podobnih tem