» »

Kateri sokovnik/blender?

Kateri sokovnik/blender?

KJEŽ ::

Evo, opažam da zadnja leta moje zdravje več ni to kar je včasih bilo, v veliki meri verjetno zaradi prehrane. Sem poskusil razne dodatke itd. pa rezultati niso bili po mojih željah. Drugače opažam odlične rezultate ko sem začel uživati sadne in zelenjavne sokove, v bistvu je samo kup zelenjave, ki leti v sokovnik.

Nekako to lažje spravim dol kot pa če bi moral 5 minut žvekat rdečo peso recimo.

No v bistvu me zanima če še kdo drug to prakticira in v tem primeri kateri sokovnik oziroma blender uporabljate?

Opažam da je moj hudo glasen in ekstremno nepraktičen za umivat in razmišljam, da bi nekaj druga nabavil vendar nimam niti pol ideje kje začeti iskati. Po drugi strani pa so to vse problemi, ki jih opaziš šele po tem ko napravo uporabljaš teden, dva, mesec...

V bistvu mi je vseeno kakšna tekstura je, samo da je zmleto v nekaj tekočega ter da je naprava preprosta za čistiti (če ni preglasna je še bonus).

Se priporočam za konkretne modele in izkušnje.
  • spremenilo: KJEŽ ()

PreviousUser ::

KJEŽ je izjavil:

Evo, opažam da zadnja leta moje zdravje več ni to kar je včasih bilo, v veliki meri verjetno zaradi prehrane. Sem poskusil razne dodatke itd. pa rezultati niso bili po mojih željah. Drugače opažam odlične rezultate ko sem začel uživati sadne in zelenjavne sokove, v bistvu je samo kup zelenjave, ki leti v sokovnik.

Nekako to lažje spravim dol kot pa če bi moral 5 minut žvekat rdečo peso recimo.

No v bistvu me zanima če še kdo drug to prakticira in v tem primeri kateri sokovnik oziroma blender uporabljate?

Opažam da je moj hudo glasen in ekstremno nepraktičen za umivat in razmišljam, da bi nekaj druga nabavil vendar nimam niti pol ideje kje začeti iskati. Po drugi strani pa so to vse problemi, ki jih opaziš šele po tem ko napravo uporabljaš teden, dva, mesec...

V bistvu mi je vseeno kakšna tekstura je, samo da je zmleto v nekaj tekočega ter da je naprava preprosta za čistiti (če ni preglasna je še bonus).

Se priporočam za konkretne modele in izkušnje.


Jaz imam Vitamix blender. Je sicer drag in glasen, ampak zmelje res karkoli in je takorekoč večen. Umivanje preprosto - nalijem noter vodo in vklopim za par sekund. Sem kar zadovoljen z njim.

c3p0 ::

Če hočeš pure sok, so najboljši sokovniki s polžem. Blender je od srednje klase dober Omniblend V.

Gagarin ::

c3p0 je izjavil:

Če hočeš pure sok, so najboljši sokovniki s polžem. Blender je od srednje klase dober Omniblend V.


Ma ja, imam že nekaj let doma Omniblend V (pa še dražji je bil včasih kot je sedaj), pa je tale Philips
https://www.mimovrste.com/blenderji/phi...
, ki sem ga kupil za drugo lokacijo vsaj tako dober če ne boljši...

c3p0 ::

Moč je podobna, tako da ne dvomim. Vitamix in Blendtec pa sta še boljša in seveda dražja.

Pac-Man ::

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri blender? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5728693 (10710) ales85
»

Ožemalnik/sokovnik

Oddelek: Loža
173392 (3006) tikitoki
»

Blender za orescke

Oddelek: Kaj kupiti
124956 (4663) kingsix
»

Sok za razredčit vs. normaln sok

Oddelek: Loža
476119 (4558) RejZoR

Več podobnih tem