» »

Teorije zarot, zakaj jih je tako velik?

Teorije zarot, zakaj jih je tako velik?

Slopek ::

Facebook dev je izjavil:

Ladjar je izjavil:

VaeVictis je izjavil:

Ladjar je izjavil:


Nasini "strokovnjaki", ki so govorili za javnost so sami povedali, da so izgubili tehnologijo za let na luno in ne da bi vzrok morda tičal samo v tem, da se ne izplača. In ponovno VPRAŠANJE KI SE NAVEZUJE NA ZADEVE KAR SEM PREJ POVEDAL. Zakaj se pa tukaj reče LET-POLET NA LUNO če pa je vesoljsko PLOVILO?
---
Še ena zanimivost v zvezi s tem in kar sem prej povedal. Saj opažate piramide, da jih rišejo po dolarju itd.,in da je (RA imel barko)


Resno vprašanje, zakaj bi človek danes šel na Luno?

Kje je računica?

Pa, da se ne kregam s tabo, glede tega, zakaj bi dal 500+ milijard USD ali kolikor koli že (verjetno še več, zaradi inflacije), da vse postavimo na novo oz. se naučimo vsega še enkrat, če smo poozabili, kakor ti praviš?

Kaj pridobimo s tem?


Jaz bi dejal da ni treba it na luno. "Mi smo na luni" in nas ta nosi že sedaj pa sploh nismo na njej", ker verjamemo vse kar se servira...
Ne zagovarjam, da bi morali it na Luno in da se splača ampak sami povedo s svojimi besedami da je bistven razlog da ne znajo it. Za finance bi se pa glede na ljudi kako razmišljajo morda našlo več ljudi, ki bi podprli in zagotovili finance za to.


Pokaži še vir, kjer nasa pove, da ne gre na luno, ker ne zna?

to trdi raptor zgoraj. zdaj se pa zmente no, ne bo iskal vaših virov.

Ladjar ::

VaeVictis je izjavil:

Ladjar je izjavil:



Jaz bi dejal da ni treba it na luno. "Mi smo na luni" in nas ta nosi že sedaj pa sploh nismo na njej", ker verjamemo vse kar se servira...
Ne zagovarjam, da bi morali it na Luno in da se splača ampak sami povedo s svojimi besedami da je bistven razlog da ne znajo it. Za finance bi se pa glede na ljudi kako razmišljajo morda našlo več ljudi, ki bi podprli in zagotovili finance za to.


Prepričal si me.

Kdaj boš naredil Kickstarter kampanijo, da se ti pridružimo?

Rabimo samo 500.000.000.000 EUR, da fiananciramo zadevo.

S tem denarjem lahko potem naredimo SVC (Slovenski Vesoljski Center) in akcija.

Morda, če boš šel vse teste čez boš lahko še prvi slovenski Vesoljec.

Daj naredi, z veseljem prispevam svoj 2 EURO centa, pa večina na slo-tech tudi.

Potem nam manjka samo še 499.999.999.999,98 EUR po mojem prispevku, glede na vse ideje in znanje, bomo kmalu tam!


Zdaj pa se mi zdi da že pretiravate, kot so verjetno oni počeli in je sedaj edini razlog da se je vse izgubilo. Kaj pa če zberemo ta denar za vašo idejo in ga IZGUBIMO?

Slopek je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

Ladjar je izjavil:

VaeVictis je izjavil:

Ladjar je izjavil:


Nasini "strokovnjaki", ki so govorili za javnost so sami povedali, da so izgubili tehnologijo za let na luno in ne da bi vzrok morda tičal samo v tem, da se ne izplača. In ponovno VPRAŠANJE KI SE NAVEZUJE NA ZADEVE KAR SEM PREJ POVEDAL. Zakaj se pa tukaj reče LET-POLET NA LUNO če pa je vesoljsko PLOVILO?
---
Še ena zanimivost v zvezi s tem in kar sem prej povedal. Saj opažate piramide, da jih rišejo po dolarju itd.,in da je (RA imel barko)


Resno vprašanje, zakaj bi človek danes šel na Luno?

Kje je računica?

Pa, da se ne kregam s tabo, glede tega, zakaj bi dal 500+ milijard USD ali kolikor koli že (verjetno še več, zaradi inflacije), da vse postavimo na novo oz. se naučimo vsega še enkrat, če smo poozabili, kakor ti praviš?

Kaj pridobimo s tem?




Jaz bi dejal da ni treba it na luno. "Mi smo na luni" in nas ta nosi že sedaj pa sploh nismo na njej", ker verjamemo vse kar se servira...
Ne zagovarjam, da bi morali it na Luno in da se splača ampak sami povedo s svojimi besedami da je bistven razlog da ne znajo it. Za finance bi se pa glede na ljudi kako razmišljajo morda našlo več ljudi, ki bi podprli in zagotovili finance za to.


Pokaži še vir, kjer nasa pove, da ne gre na luno, ker ne zna?

to trdi raptor zgoraj. zdaj se pa zmente no, ne bo iskal vaših virov.


Saj niso naši viri. Ne razumem zakaj si sami ne poiščete. Zakaj bom iskal nekaj kar sem videl da je in ne malo ampak veliko. A če vam rečem da sem se v šoli učil ena plus dva naj zdaj grem ponovno tja po tovarišico-učiteljico in jo pripeljem sem, da še vam pove. Vpišite se v šolo ali pa sami preverite, če želite.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ladjar ()

Ladjar ::

Nate en "hiter" članek iz Forbesa kjer naj bi bil odgovor zakaj so izgubili sposobnost it na Luno.
https://www.forbes.com/sites/quora/2015...

boldleaf ::

Tule pa eden zakaj rinejo na Luno.
Helium-3 @ Wikipedia

Ladjar ::

Imate pa videe, kjer kratko in jedrnato povedo, da so izgubili pa ne samo to povedo tudi da ne morejo it izven Van Allenovih pasov. Kar je spet težka tragikomedija glede na to kar se je prej vse dalo in da astronavti sploh niso vedeli za Van Allenove pasove in take štorije.

boldleaf ::

Ladjar je izjavil:

Imate pa videe, kjer kratko in jedrnato povedo, da so izgubili pa ne samo to povedo tudi da ne morejo it izven Van Allenovih pasov. Kar je spet težka tragikomedija glede na to kar se je prej vse dalo in da astronavti sploh niso vedeli za Van Allenove pasove in take štorije.

Jah lej, saj Hitler je tudi se ziv...

Raptor F16 ::

Slopek je izjavil:


aha, povsod je urejeno, samo pri NASA ne...razumem


Še zdaleč ni povsod urejeno. Predvsem zato, ker se mnogi bojijo za intelektualno lastnino oz. da bo kdo hišno znanje nesel drugi firmi. Komot imaš ti nešteto pogodb ampak kaj ti koristi, če te firma, ki te je vzela pod okrilje pokrije.

Tako kot so alkimisti sebično držali znanje samo zase, čeprav bi lahko z deljenjem znanja zgodaj prispevali k znanosti in splošnem poznavanju kemije.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

Slopek ::

boldleaf je izjavil:

Ladjar je izjavil:

Imate pa videe, kjer kratko in jedrnato povedo, da so izgubili pa ne samo to povedo tudi da ne morejo it izven Van Allenovih pasov. Kar je spet težka tragikomedija glede na to kar se je prej vse dalo in da astronavti sploh niso vedeli za Van Allenove pasove in take štorije.

Jah lej, saj Hitler je tudi se ziv...

a ne moreš več?

Raptor F16 ::

Ladjar je izjavil:



Saj niso naši viri. Ne razumem zakaj si sami ne poiščete. Zakaj bom iskal nekaj kar sem videl da je in ne malo ampak veliko. A če vam rečem da sem se v šoli učil ena plus dva naj zdaj grem ponovno tja po tovarišico-učiteljico in jo pripeljem sem, da še vam pove. Vpišite se v šolo ali pa sami preverite, če želite.


Duck test

If it looks like a Duck, walks like a Duck and sounds like a Duck, I am going to assume it is a Duck.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Ladjar ::

boldleaf je izjavil:

Ladjar je izjavil:

Imate pa videe, kjer kratko in jedrnato povedo, da so izgubili pa ne samo to povedo tudi da ne morejo it izven Van Allenovih pasov. Kar je spet težka tragikomedija glede na to kar se je prej vse dalo in da astronavti sploh niso vedeli za Van Allenove pasove in take štorije.

Jah lej, saj Hitler je tudi se ziv...

Ločujte po stvarnosti jabolka in hruške. Ljudje na videu so iz Nase in znani obrazi javnosti vsaj v Ameriki če ne pri nas. Tudi na balkanu je človek, ki je veliko teh podatkov zbral in jih zapisal in prikazal v knjigi. Elvis Duspara,tudi kanal so mu izbrisali z YouTubea.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ladjar ()

Slopek ::

Raptor F16 je izjavil:

Slopek je izjavil:


aha, povsod je urejeno, samo pri NASA ne...razumem


Še zdaleč ni povsod urejeno. Predvsem zato, ker se mnogi bojijo za intelektualno lastnino oz. da bo kdo hišno znanje nesel drugi firmi. Komot imaš ti nešteto pogodb ampak kaj ti koristi, če te firma, ki te je vzela pod okrilje pokrije.

Tako kot so alkimisti sebično držali znanje samo zase, čeprav bi lahko z deljenjem znanja zgodaj prispevali k znanosti in splošnem poznavanju kemije.

samo pazi...tukaj se gre za stvari, ki so ZELO pomembne. Preveč, da bi se lahko zgodila taka "šlamparija"...ali vsaj priznaš, da je glede na vse, osnova odlična za teorijo zarot?

boldleaf ::

Ladjar je izjavil:

Ločujte po stvarnosti jabolka in hruške. Ljudje na videu so iz Nase in znani obrazi javnosti vsaj v Ameriki če ne pri nas. Tudi na balkanu je človek, ki je veliko teh podatkov zbral in jih zapisal in prikazal v knjigi. Elvis Duspara,tudi kanal so mu izbrisali z YouTubea.


Evo ti znani obras, na nos, JFK ves kdo je bil? No verjel je, da je Hitler se ziv, QED Hitler se ziv. Kaj ne razumes. Da sploh ne omenjamo, da je JFK imel sigurno daljsega in boljse bejbe kot pa neki brezvezniki iz Nase.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: boldleaf ()

Ladjar ::

Koliko bi Hitler bil zdaj star, če bi bil še živ?

Sicer pa tudi ne vidim razloga zakaj bi verjel, da je bilo tako kot so zapisali in nas učilu v šoli pri zgodovini.
Zdrava pamet zna biti skeptična do nekaterih informacij druga morda ne.

Slopek ::

Pa lahko z gotovostjo trdiš, da takrat Hitler ni bil živ? Sam tega nikoli nisem verjel, niti ne vem kakšne podatke je o tem imel JFK, ampak vojna ni bila tako oddaljena, on na vrhu USA...kaj pa vem, ne poznam... Bi moral sam presodit, tako kot o drugih stvareh, če imam na voljo informacije. Operacija paperclip, je pa čisto zaresna stvar.

boldleaf ::

Pa naj mimogrede odgovorim na izvorno vprasanje:

- ljudje ne berejo, se ne izobrazujejo, se za casa srednje sole je velika vecina cistih neizobrazenih bedakov. Dejansko sem srecal tudi 40 letnika, ki se hvali, da v zivljenju se ni prebral knjige.

- ljudje ne razmisljajo ker za to rabis cas, tega pa nimajo. In razmiljanje ni to, da znas zanko napisat, btw, da ne bo kaksen od programerskih fachidiotov zacel tuliti, da on pa razmislja. Mimogrede, toliko popolnih idiotov (ki so razen tega zaradi place - glej spodaj - se napihnjeni, kot sem jih srecal v IT vodah jih nisem v nobeni drugi branzi)

- ljudem je vrednota, da so lepi, da se lahko pokazejo kaj imajo in da lahko pokazejo, da imajo denar in v razmahu vsesplsnega narcizma je intelekt odrinjen na stran, saj se je z njim precej tezje hvalisati kot z audijem ali nabuildanimi prsmi, se toliko tezje, ker nihce vec ne zna prebrati vec kot treh vrstic teksta (si prisel do sem? Cestitam!). Posledica tega je, da ves svoj cas porabijo za grebenje denarja, mozgani pa pocasi pesajo.

- facebook je dal moznost, da lahko v lokalnem, kaj lokalname, svetovnem, merilu blebetajo cepci, ki jih razen za sankom ni nikoli nihce poslusal. In so to zelo dobro izkoristili.

- ljudje ne kupujejo in ne berejo vec tiskanih medijev. Sicer so scasom tudi novinarji postali zahojene opice, so se vedno precej boljsi kot splosna populacija, ki niti med primate vec ne spada. Zato ne pridejo vec v stik s preverjenimi novicami.

In potem pride na youtube lepotec/lepotica z ocali (da bo izgledal pameten in zaupanja vreden - poglejte novinarje zadnje case na 24kur, tako kot so opice natrenirali, da imajo nekaj za pisat ves cas v rokah, so jim nataknili se ocala) in zacne kvasit neunosti. Nanj(o) se prilepi nadaljnih nekaj idiotov in potem to lepo krozi, se medi, postaja pop. Ker je iz zgodovine religij jasno znano, da ne glede kaksno neumnost nabijas, ce imas za sabo veliko kolicino ljudi potem imas prav, pa ceprav je kozlarija kot kreacionizem.

Scasoma stvar pride v main stream in potem se ubogi jaz, trudim zabitim kretenom na slo-techu dopovedat, da naj ne uporabljajo googla ker jim bo na dolgi rok skodilo. Kdo pa sem jaz, da bom govoril miljardi uporabnikov, mar ne? Drugi se trudijo, da bi ljudem dopovedali, da je cepljenje NUJNO in POTREBNO, pa izgleda kreteni se kar dobivajo na stevilkah (zagovorniki googla so nekje na nivoju flateartharjev, antivaxxerjev in podobnih zmedetov, da ne bo pomote).

Ces't la vie.

Ladjar je izjavil:

Koliko bi Hitler bil zdaj star, če bi bil še živ?

Sicer pa tudi ne vidim razloga zakaj bi verjel, da je bilo tako kot so zapisali in nas učilu v šoli pri zgodovini.
Zdrava pamet zna biti skeptična do nekaterih informacij druga morda ne.


U matr... JA, BRAVO!! Kaksna fantasticna prodornost uma, a to, da govorim neumnosti o Hitlerju se ti zdi precej manjsa neumnost, kot govoriti o nepristanku na Luni? Ena in "isti" k*...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: boldleaf ()

Ladjar ::

Jaz sem prebral, kar ste zapisal in se ne izgubim ponavadi po parih vrsticah nekje v svojem umu zato bi bilo morda dobro, da tudi vi storite tako in ne boste mojih besed jemali napačno.

boldleaf ::

Ladjar je izjavil:

Jaz sem prebral, kar ste zapisal in se ne izgubim ponavadi po parih vrsticah nekje v svojem umu zato bi bilo morda dobro, da tudi vi storite tako in ne boste mojih besed jemali napačno.


Seveda, v enovrsticnicah se je tezko izgubiti. Jaz pa rad tipkam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: boldleaf ()

Ladjar ::

Jaz lahko odkrito povem, da ne VERJAMEM, da so pristali na Luni in ne verjamem, da je Hitler umrl tako kot so nas učili v šoli.

boldleaf ::

Seveda, tega materiala je ogromno, zakaj pa ne bi verjeli.

Ladjar ::

Pa tudi ne sprejemam , da je "Hitlerjeva" zadeva enaka z Nasino in poletom na Luno.

boldleaf je izjavil:

Seveda, tega materiala je ogromno, zakaj pa ne bi verjeli.


Verjeli kaj? Ne bom zdaj gledal videa, ker nisem prišel na forum sedaj, da bom filme in dokumentarce gledal.
Povejte bo manj časa vzelo. Lahko pa bi morda pogledal video za dodatno razjasnitev, kaj ste želeli povedati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ladjar ()

Slopek ::

boldleaf je izjavil:

Seveda, tega materiala je ogromno, zakaj pa ne bi verjeli.

Sem ze napisal, da sam recimo ne verjamem, ne vem pa zakaj je to verjel JFK, ki je imel bistveno vec info, ki so bile takrat se "sveze". Bolj sveze, kot danes 11.9.
Ampak ce verjames v obstoj nlp z vesoljci na krovu, zakaj ne bi verjel, da nekdo, ki je zares zivel, ni umrl tako, kot pise v porocilu.

boldleaf ::

Ne, seveda ne, to je nekaj cisto popolnoma drugega. Samo en, dva majhna detajla sta pri obeh skupaj identicna. Oboje je danes cisto nepomembno in obe zgodbi nekaj ljudi napihuje, da se njihove knjige, dokumentarci, ipd. prodajajo.

Slopek je izjavil:

Sem ze napisal, da sam recimo ne verjamem, ne vem pa zakaj je to verjel JFK, ki je imel bistveno vec info, ki so bile takrat se "sveze". Bolj sveze, kot danes 11.9.
Ampak ce verjames v obstoj nlp z vesoljci na krovu, zakaj ne bi verjel, da nekdo, ki je zares zivel, ni umrl tako, kot pise v porocilu.


Ojej... a je bilo prevec teksta, pa se nisi prebil do konca? Ti citiram samo najbolj pomemben del:

Ladjar je izjavil:

a to, da govorim neumnosti o Hitlerju se ti zdi precej manjsa neumnost, kot govoriti o nepristanku na Luni? Ena in "isti" k*...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: boldleaf ()

Slopek ::

Pomembno je predvsem to, da pridno delas, placujes, davke in poloznice in cim manj razmisljas izven okvirjev.

c3p0 ::

Slopek je izjavil:

Pa lahko z gotovostjo trdiš, da takrat Hitler ni bil živ?


Možno, da je res živel še lep čas, tam nekje v J. Ameriki.
Tudi Osamo so baje kar vrgli v morje, kaj boš pa slikal najbolj iskanega terorista vseh časov, nonsense.

Slopek ::

c3p0 je izjavil:

Slopek je izjavil:

Pa lahko z gotovostjo trdiš, da takrat Hitler ni bil živ?


Možno, da je res živel še lep čas, tam nekje v J. Ameriki.
Tudi Osamo so baje kar vrgli v morje, kaj boš pa slikal najbolj iskanega terorista vseh časov, nonsense.

Kje pa so tisti, ki so ga vrgli v morje?

boldleaf ::

Slopek je izjavil:

Pomembno je predvsem to, da pridno delas, placujes, davke in poloznice in cim manj razmisljas izven okvirjev.


Ne, pomembno je, da cimmanj razmisljas o RELEVANTNIH stvareh.

Ladjar ::

boldleaf je izjavil:

Ne, seveda ne, to je nekaj cisto popolnoma drugega. Samo en, dva majhna detajla sta pri obeh skupaj identicna. Oboje je danes cisto nepomembno in obe zgodbi nekaj ljudi napihuje, da se njihove knjige, dokumentarci, ipd. prodajajo.

Slopek je izjavil:

Sem ze napisal, da sam recimo ne verjamem, ne vem pa zakaj je to verjel JFK, ki je imel bistveno vec info, ki so bile takrat se "sveze". Bolj sveze, kot danes 11.9.
Ampak ce verjames v obstoj nlp z vesoljci na krovu, zakaj ne bi verjel, da nekdo, ki je zares zivel, ni umrl tako, kot pise v porocilu.


Ojej... a je bilo prevec teksta, pa se nisi prebil do konca? Ti citiram samo najbolj pomemben del:

Ladjar je izjavil:

a to, da govorim neumnosti o Hitlerju se ti zdi precej manjsa neumnost, kot govoriti o nepristanku na Luni? Ena in "isti" k*...


Jaz vam sploh nisem dejal ne vam in ne komu drugemu, da govori neumnosti tukaj na forumu in ne v tej temi. Vsak kdo ima lahko svoje mnenje. Če je pa to neumno pa je druga "pesem". Sem pa morda kdaj komu nakazal, da govori neumnosti ali mu želel prikazati, da se bo sam zavedal.

Tudi meni večkrat kdo želi kaj takega prikazati ampak mislim, da sem v mnogih zadevah še vedno na realnih trdnih tleh in trezno razmišljam.

c3p0 je izjavil:

Slopek je izjavil:

Pa lahko z gotovostjo trdiš, da takrat Hitler ni bil živ?


Možno, da je res živel še lep čas, tam nekje v J. Ameriki.
Tudi Osamo so baje kar vrgli v morje, kaj boš pa slikal najbolj iskanega terorista vseh časov, nonsense.


Ta je bila tudi zanimiva ja in to ZELO

Slopek je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Slopek je izjavil:

Pa lahko z gotovostjo trdiš, da takrat Hitler ni bil živ?


Možno, da je res živel še lep čas, tam nekje v J. Ameriki.
Tudi Osamo so baje kar vrgli v morje, kaj boš pa slikal najbolj iskanega terorista vseh časov, nonsense.

Kje pa so tisti, ki so ga vrgli v morje?


Kakor se jaz spomnim novic naj bi po zajetju Osame Bin ladna helikopter in posadka zgrmeli na tla al v morje se ne spomnim več dobro. Tako, da naj ne bi bilo trupla , spet hmm.
Lahko pa da se motim

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ladjar ()

Slopek ::

boldleaf je izjavil:

Slopek je izjavil:

Pomembno je predvsem to, da pridno delas, placujes, davke in poloznice in cim manj razmisljas izven okvirjev.


Ne, pomembno je, da cimmanj razmisljas o RELEVANTNIH stvareh.

A to paradoksalno? Bistveno je, da ne razmisljamo bistvenih, pomembnih stvari, saj je moja naloga slediti, placevati in molcati.

Ladjar ::

Slopek je izjavil:

boldleaf je izjavil:

Slopek je izjavil:

Pomembno je predvsem to, da pridno delas, placujes, davke in poloznice in cim manj razmisljas izven okvirjev.


Ne, pomembno je, da cimmanj razmisljas o RELEVANTNIH stvareh.

A to paradoksalno? Bistveno je, da ne razmisljamo bistvenih, pomembnih stvari, saj je moja naloga slediti, placevati in molcati.


Ja če to počnemo se imajo "oni" fajn, drugače imajo pa "delo" z nami.

KAVINSKY ::

c3p0 je izjavil:

Možno, da je res živel še lep čas, tam nekje v J. Ameriki.


Glede na prepoznavno faco bi težko prišel iz Berlina neopažen. Drugo kot drugo, če gledaš dokumentarce lahko vidiš kako bolan je izgledal, roke je držal za hrbtom ker se je tresel. In tretje kot tretje je bil že v svojem svetu, saj je generalom dajal navodila za premike bataljonov, katerih sploh ni bilo. In četrto kot četro, Mossad je lovil precej manjše ribe iz vrst SSa, bi oni poskrbeli, da ne bi bil živ dolgo časa.


Ampak ne, Dolfi je živel v koči nekje v Argnetini skupaj z Evo srečen do konca svojih dni.

c3p0 ::

Slopek je izjavil:


Kje pa so tisti, ki so ga vrgli v morje?


Na istem mestu, žal.

KAVINSKY je izjavil:


Ampak ne, Dolfi je živel v koči nekje v Argnetini skupaj z Evo srečen do konca svojih dni.


Glede na to, kako ga je osebni doktor drogiral že lep čas pred koncem vojne, verjetno res ni daleč prišel. Dokazov vsekakor ni nobenih, niti koščkov telesa očitno niso shranili, ali pa so bili preveč zapečeni, zato je debata brezplodna. Zanimiv članek na temo:

https://berlinexperiences.com/did-hitle...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

Ladjar ::

KAVINSKY je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Možno, da je res živel še lep čas, tam nekje v J. Ameriki.


Glede na prepoznavno faco bi težko prišel iz Berlina neopažen. Drugo kot drugo, če gledaš dokumentarce lahko vidiš kako bolan je izgledal, roke je držal za hrbtom ker se je tresel. In tretje kot tretje je bil že v svojem svetu, saj je generalom dajal navodila za premike bataljonov, katerih sploh ni bilo. In četrto kot četro, Mossad je lovil precej manjše ribe iz vrst SSa, bi oni poskrbeli, da ne bi bil živ dolgo časa.


Ampak ne, Dolfi je živel v koči nekje v Argnetini skupaj z Evo srečen do konca svojih dni.


Merkel... se je tudi tresla pa je še živa a ni?
Ma nč ne veste kaj je bilo. Tud takrat so znal umetno brado narest ali pa se dobro skrit pa švercat. Pa zakaj ste tako naivni povsod. Verjamete čisto vse kar se vam servira. Še tisto o poveljih ne veste če je res, tako je bilo rečeno in zapisano in se je učilo, kaj pa je bilo res okrog tega pa je ostalo v sami zgodovini.

Policist je tudi uradna oseba in tako "kompetentna" za tisto kar napiše v poročilu pa to še ne pomeni da je v poročilu resnica in ne laž.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ladjar ()

Facebook dev ::

Metanje Osame v morje brez kakih slik in dokazov je bila zelo zanimiva zgodba. Tu me ne bi presentilo, če bi bil to samo media prank.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Slopek ::

Facebook dev je izjavil:

Metanje Osame v morje brez kakih slik in dokazov je bila zelo zanimiva zgodba. Tu me ne bi presentilo, če bi bil to samo media prank.

media prank, ko umre vseh 6 specialcev, ki so ga zajeli?

Ladjar ::

Slopek je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

Metanje Osame v morje brez kakih slik in dokazov je bila zelo zanimiva zgodba. Tu me ne bi presentilo, če bi bil to samo media prank.

media prank, ko umre vseh 6 specialcev, ki so ga zajeli?


No ane? hh, Tako naj bi bila ja. Zajeli so ga potem pa so skupaj kreširali v morje in se "izgubili". Teoretično je seveda mogoče, ampak verjetnostno pa niti ne.

nevone ::

Pa zakaj ste tako naivni povsod. Verjamete čisto vse kar se vam servira.


Nihče ne verjame vsega, ampak vsak izbira svoj nabor stvari v katere bo verjel, če nima neposrednih dokazov, da obstajajo. To je precej lažje, kot verjeti nič. Saj ni problem, če nekaj verjameš, kar ni res, glede na to, da nimaš načina, da bi se do dokazov dokopal neposredno. Dvom v vse je bistveno bolj naporen, zato ti čisto dobronamerno svetujem, da verjemi stvarem, ki so ti všeč in s tem se da že veliko narediti. Da bi pa vsi za vsako stvar imeli toliko informacij, da bi lahko s 100% gotovostjo trdili, da je res ... tega trenutno ni.

Je pa problem, če si tako kritičen, da nobena stvar ni dovolj dobra, da te izpolnjuje in če misliš, da je treba dvomiti v čisto vse. Tega si nobeden ne more privoščiti.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Ladjar ::

nevone je izjavil:

Pa zakaj ste tako naivni povsod. Verjamete čisto vse kar se vam servira.


Nihče ne verjame vsega, ampak vsak izbira svoj nabor stvari v katere bo verjel, če nima neposrednih dokazov, da obstajajo. To je precej lažje, kot verjeti nič. Saj ni problem, če nekaj verjameš, kar ni res, glede na to, da nimaš načina, da bi se do dokazov dokopal neposredno. Dvom v vse je bistveno bolj naporen, zato ti čisto dobronamerno svetujem, da verjemi stvarem, ki so ti všeč in s tem se da že veliko narediti. Da bi pa vsi za vsako stvar imeli toliko informacij, da bi lahko s 100% gotovostjo trdili, da je res ... tega trenutno ni.

Je pa problem, če si tako kritičen, da nobena stvar ni dovolj dobra, da te izpolnjuje in če misliš, da je treba dvomiti v čisto vse. Tega si nobeden ne more privoščiti.

o+ nevone


JOJ. Seveda seveda je problem, če verjameš nekaj kar ni res. OGROMEN problem je lahko in tudi zato jih imamo toliko na svetu. Hvala za dobro namero resnično, ampak se mi pa ne zdi dobro verjeti v nekaj, ker ti je pač všeč. Jaz ne opozarjam na nekatere stvari, ker so mi pač všeč. Všeč bi bilo meni, da mi ne bi bilo treba tega početi in bi lahko mirno živel ne pa da moram krepko paziti kako delujem v svojem življenju, ki so mi ga mnogi zaradi laži in njihovih verovanj uničevali, PA DA NE BO POMOTE NE MISLIM NA VAS.

Izkušnje sploh s tistimi, ki imajo avtoritete in za moje pojme zelo lažne in so zame gnus človeštva. Jaz sem jih spoznal in prepoznal in dojel, kako in na kakšen podel način delujejo. Tudi drugim počnejo to in to sedaj že dolgo opažam in se tudi nekako borim proti temu. Nisem pa uspešen kot bi želel biti.

Slopek je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

Metanje Osame v morje brez kakih slik in dokazov je bila zelo zanimiva zgodba. Tu me ne bi presentilo, če bi bil to samo media prank.

media prank, ko umre vseh 6 specialcev, ki so ga zajeli?


Film Iron man lepo pokaže kaj bi v sami realnosti bil lahko Osama Bin Laden. Tudi v filmu je primer kako nekdo samo glumi nekega glavnega terorista in grozi predsedniku ZDA, na koncu se pa izkaže da je model samo igralec s čisto drugačnim realnim karakterjem. Vse Holywood....Sam da se zavede pa pride do keša in drugih zadev...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ladjar ()

vostok_1 ::

KAVINSKY je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Možno, da je res živel še lep čas, tam nekje v J. Ameriki.


Glede na prepoznavno faco bi težko prišel iz Berlina neopažen. Drugo kot drugo, če gledaš dokumentarce lahko vidiš kako bolan je izgledal, roke je držal za hrbtom ker se je tresel. In tretje kot tretje je bil že v svojem svetu, saj je generalom dajal navodila za premike bataljonov, katerih sploh ni bilo. In četrto kot četro, Mossad je lovil precej manjše ribe iz vrst SSa, bi oni poskrbeli, da ne bi bil živ dolgo časa.


Ampak ne, Dolfi je živel v koči nekje v Argnetini skupaj z Evo srečen do konca svojih dni.


Kaj imajo vsi tako obsesijo s tem Dolfejem.
Zadeva je precej fejk.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

nevone ::

JOJ. Seveda seveda je problem, če verjameš nekaj kar ni res.


Seveda, če poznaš resnico, potem ni potrebe da bi verjel nečemu kar ni res. Vendar psihologija človeka je malo bolj komplicirana in se včasih splača verjeti tudi kaj kar ni res, sploh če nimaš načina, kako bi prišel do resnice. Dovolj je, če ti je všeč. Vem, sliši se čudno, ampak je lahko koristno. Veliko ljudi to počne in jim je zaradi tega lažje, ker se tako ne obremenjujejo preveč, ampak na ta način nekako sledijo sebi in tistemu, kar je njim všeč. Absolutna resnica ni dosegljiva, zaradi tega, ker v okviru družbe imamo različni ljudje različno videnje stvari. Dovolj je, če se toleriramo do te mere, da si pustimo različne interpretacije.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

K0l1br1 ::

Moraš biti res bebav, da neke teorije zarote, ki jih niti ne sproduciraš sam, ponavljaš okoli. Kot ovčka.

vostok_1 ::

Haha.
Jaz se samo smejem.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Ladjar ::

nevone je izjavil:

JOJ. Seveda seveda je problem, če verjameš nekaj kar ni res.


Seveda, če poznaš resnico, potem ni potrebe da bi verjel nečemu kar ni res. Vendar psihologija človeka je malo bolj komplicirana in se včasih splača verjeti tudi kaj kar ni res, sploh če nimaš načina, kako bi prišel do resnice. Dovolj je, če ti je všeč. Vem, sliši se čudno, ampak je lahko koristno. Veliko ljudi to počne in jim je zaradi tega lažje, ker se tako ne obremenjujejo preveč, ampak na ta način nekako sledijo sebi in tistemu, kar je njim všeč. Absolutna resnica ni dosegljiva, zaradi tega, ker v okviru družbe imamo različni ljudje različno videnje stvari. Dovolj je, če se toleriramo do te mere, da si pustimo različne interpretacije.

o+ nevone


A ni boljše, da če ne poznaš resnice, da si priznaš, da ne veš? Če ne veš je stvar zaključena lahko tudi tako in se ti ni treba obremenjevati.
Vzamiva primer: Nekdo vam reče,da je na poti po kateri boste šla/šel ponoči velika luknja in da pazite, ker lahko padete vanjo, nekdo pa vam reče, da ni res in da te luknje ni.
Vi ste imeli priložnost slišati da je luknja in da ni luknje. Lahko verjamete eni ali drugi strani in se tudi odločite za tisto, ki vam je bolj všeč, da ji verjamete ampak najboljša izbira za vas bo, če si priznate, da sami še ne veste, kaj je res in boste glede na slišano vse skupaj vzeli v obzir in boste sami previdni pri hoji po poti skozi temo. Po prehojeni poti boste pa že sami lahko vedeli, ali se je bilo bolje sam prepričati v nekaj ali pa nekomu kar tako verjeti. Dokler se pa ne prepričate in če se ne morete prepričati v resnico pa si je dobro priznati, da jo ne poznamo. Res, da ljudje sebi tudi kaj verjamemo ampak nas tudi to verovanje včasih popelje v dobro včasih pa v slabo. Pri sebi si tega skoraj da ne moremo odreči in za bistvene zadeve v našem življenju, lahko si pa odrečemo, da ne bomo verovali v nekaj kar neposredno sploh nima vpliva na nas razen skozi to, da to vpliva na nas, če nas drugi gnjavijo s svojimi verovanji.

Recimo ponovno za primer: Kaj na vaše življenje pa ima to vpliv kot smo se danes pogovarjali o nekaterih stvareh tu v temi, ali so bili na Luni ali ne? NIč. To nesporednega vpliva na vaše življenje ne bi smelo imeti. Ali je Hitler bil še živ ali ne po koncu vojne? NIČ, to na vas ne bi smelo vplivati neposredno in se vas ne tiče. Verjemite ali ne verjemite le stvari, ki se vas osebno dotikajo in so pomembne za vaše življenje nimate pa se možnosti prej prepričati. Vse ostalo to pa je moje dobronamerno za vas sedaj od mene pa odvrzite in si priznajte da ne veste, če niste prepričani in pustite verovanja taka in drugačna kar tistim, ki vas hočejo na slepo na nekaj nagovoriti sploh, če se vas to ne "tiče".

Kaj pa imamo mi Slovenci od tega a so bili tisti tam na Luni ali ne, kaj pa imamo mi od tega, če oni pošiljajo rakete v zrak ali ne? Nič. Mi smo še vedno tukaj primorani delati za lasten kruh in življenje kot so to bili primorani naši predniki, starši in verjetno bodo primorani tudi otroci. Da se mi z nečem ukvarjamo kar nima smisla za našo bit je potratno in nam jemlje energijo, ki bi jo lahko uporabili zase in za bližnje. Tisti tam, to pa jaz trdim pa to počnejo zato, da se vi z njimi ukvarjate in ne s seboj. Zato tudi poznate mnogo obrazov iz tujine in medijev itd., kateri VAS ne bi prepoznali, mogočega bližnjega soseda pa ne prepoznate. Poznate Brada Pitta verjetno po obrazu, kaj pa mene?
To zadnje je bilo malo za hec malo za res ampak tako je.

vostok_1 je izjavil:

Haha.
Jaz se samo smejem.


To je pa lepo veseli bodite :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ladjar ()

Raptor F16 ::

K0l1br1 je izjavil:

Moraš biti res bebav, da neke teorije zarote, ki jih niti ne sproduciraš sam, ponavljaš okoli. Kot ovčka.


To počno ljudje brez lastnega mnenja, ki se jim niti ne da razmišljati. Nato govorijo samo da imajo nekaj za povedat.

Gre se bolj za defekt pri socializaciji.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Slopek ::

K0l1br1 je izjavil:

Moraš biti res bebav, da neke teorije zarote, ki jih niti ne sproduciraš sam, ponavljaš okoli. Kot ovčka.

Ovcka, katera ne sprejema samo enega pogleda? Si si ti izmislil vesoljce, ali si jih gledal ze kot otrok v risankah, pa si zdaj trdno preprican, da ne moremo biti sami v tej neskoncnosti. In potem bos mene oznaceval za teoretika zarot in mi pridigal o obstoju zelenih mozicev. Ne se smesit.
Pa glede na to, da odgovarjam na tvoj post, ne leti vse nujno tudi na tebe. Sam ves v kaj verjames, koliko nam pa zaupas, je pa spet odvisno od tebe. Ampak zaljivke, so pa v takih debatah ponavadi kar dovoljena stalnica.

Raptor F16 je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Moraš biti res bebav, da neke teorije zarote, ki jih niti ne sproduciraš sam, ponavljaš okoli. Kot ovčka.


To počno ljudje brez lastnega mnenja, ki se jim niti ne da razmišljati. Nato govorijo samo da imajo nekaj za povedat.

Gre se bolj za defekt pri socializaciji.

Ne, problem je, ker si ti sprejel eno in edino mnenje, drugo zavracas ze v osnovi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Ladjar ::

Raptor F16 je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Moraš biti res bebav, da neke teorije zarote, ki jih niti ne sproduciraš sam, ponavljaš okoli. Kot ovčka.


To počno ljudje brez lastnega mnenja, ki se jim niti ne da razmišljati. Nato govorijo samo da imajo nekaj za povedat.

Gre se bolj za defekt pri socializaciji.


Trenutno točno to kar ste napisal vidim pri VAS pa sploh ne mislim bit žaljiv, nasprotno. Ampak ste dobro povedal.
DEFEKT socializacije. Vidiš samo eno mnenje drugačnega sploh ne moreš vzeti v premislek. To vidim pri vas.

nergac ::

Logi, ne boš jih premaknil.
Samo tisti, ki je okusil "druga stanja duha", lahko to razume.
Pač trdno stojijo na tleh.

Ljudje smo si različni. To ni nič slabega.

Ladjar ::

nergac je izjavil:


Ljudje smo si različni. To ni nič slabega.


Slabo je, če se ljudi napada zaradi različnosti.
Zato ni vedno dobro, da smo si različni.
Drugače pa kar drži kar ste povedali.

Slopek ::

nergac je izjavil:

Logi, ne boš jih premaknil.
Samo tisti, ki je okusil "druga stanja duha", lahko to razume.
Pač trdno stojijo na tleh.

Ljudje smo si različni. To ni nič slabega.

ne res jih ne bom...pa niti jih zares ne poskušam premikat, saj nikogar nikjer v nič ne prepričujem, niti nikogar ne pozivam na žaljiv dvoboj...Ne razumem pa, zakaj se moram vedno samo branit, ko povem kaj mislim. Ne razumem, zakaj folk samo bevska in v bistvu sploh ne pove kaj SAM misli o vsej stvari. Kot da to, kar jaz mislim, čutim mora vsak teptati in mi razlagati o tem, kaj smo se učili in kakšen bebec da sem, ker sploh upam pomislit na drugo plat zgodovine? A razumeš? Tukaj je recimo na forumu mnogo takih. Nic ne izves o njih samih, pa ceprav se pogosto oglasajo, se imajo za nad pomembne, nikoli zares ne svetujejo, ker samo kritizirajo. Pa kakšni ljudje so to?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

PacificBlue ::

Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

MrStein ::

Ladjar je izjavil:


Bojda pošiljajo razno razne zadeve globoko stran v daljno vesolje pa ni kao ene fotke Zemlje ob vseh milijonih kamerah, ki so jim na voljo.

Seveda so. Samo moraš nehati mižati. Pa jih boš lepo videl.

Ladjar je izjavil:


Ah dejte no, teh posnetkov je malo morje. So si jih sposojali kot po tekočem traku ljudje s kanali na YouTube, da so lahko potem sami razglabljali o tej temi. Mate internet zapišite ključne besede pa boste prej ali slej našli.

Zanimivo, malo višje nisi znal najti slik Zemlje, zdaj pa druge okoli pošiljaš?

PS: Iz slovarja: "ljudje s kanali na YouTube" == "največji bulšit v zgodovini človeštva"

PPS: Ostalo nisem bral, zmanjkalo časa in aspirina... ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sojuzova raketa odpovedala, astronavta varno ušla

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
3721385 (17696) jerry_p

Moon, hoax or real? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16218451 (15473) Loocas

Več podobnih tem