» »

Mi PC Suite problem

Mi PC Suite problem

chelsea boy ::

Pozdravljeni

Imam problem noce mi povezati telefon Xiaomi 9SE z računalnikom, vedno napiše na app MI PC SUITE: You need to update your device to use mi pc suite. Update your device before connect, ceprav imam vse posodobljeno. Kje bi lahko bil problem, hvala ..

chelsea boy ::

nihce nic ne ve? :D

njyngs ::

Si ziher da je to še aktualno? Podpira še katera znamka telefona sploh te PC suite?

chelsea boy ::

ja kako ne...xiaomi

Gejspodar ::



Kaj točno bi pa rad dosegel s tem spyware programom?

darkolord ::

Če želiš to uporabljati, moraš namestiti Beta verzijo. Tukaj je na voljo v kitajščini z neuradnim angleškim prevodom.



Uporabno je kvečjemu za backup in restore.

chelsea boy ::

kako naj dobim slike iz telefona dol..ce odprem mapo fotografij slikanih s kamero pod Moj racunalnik je zelo cudna kvaliteta slik..ostrina zelo mocna.Zakaj to? :S

brbr21 ::

MyPhoneExplorer

Pa pusti mu kak cent, ker je nadvse uporabno in za razliko od hujaveja ne služi s tvojimi podatki.

e-marko ::

Tudi sem ne morem usposobiti tega MiPCsuite, da bi prepoznal Mi9. Poskusil sem ta MyPhoneExplorer, ki je bil priporočan in ne gre. Očitno imam drugje težavo...
PC (Win10) prepozna telefon, lahko brskam po direktorijih in kopiram na PC. Ta MyPhoneExplorer pa ne zazna telefona. Piše: "Connecting to phone via USB cable" in potem "Connection could not be established!"
Ja, developer options je aktiviran in tudi usb debugging. Res ne vem več v čem bi lahko bila težava? Hvala.

Lp
...somebody, somewhere...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: e-marko ()

darkolord ::

Pozabi na Mi PC Suite. Zakaj ga rabiš?

e-marko ::

Saj sem poskusil tudi z MyPhoneExplorer. Ni MiPCsuite nujen.
Rad bi napravil backup določenih stvari na PC tako kot sem vedno počel in se je obneslo.
Saj sedaj sem napravil lokalni backup na telefonu in tisto datoteko potem prenesel na PC. Še vedno pa me muči zakaj se MyPhoneExplorer ne more povezati...

Lp
...somebody, somewhere...

stroy ::

xiaomi MIiPCSuite je že od nekdaj hroščata zadeva, tuji forumi so polni opisov teh težav. moj nasvet je da ne uporabljaš tega...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenos SMSov iz stare Nokie na Android

Oddelek: Mobilne tehnologije
7707 (513) AC_DC
»

Kako iz mobitela prenesti sporočila sms

Oddelek: Mobilne tehnologije
62611 (2437) s6c-gEL
»

Renior KC910I = zablokiral

Oddelek: Mobilne tehnologije
171238 (971) marjanmb
»

Sony Ericsson S312 PC Suite Problem

Oddelek: Mobilne tehnologije
5806 (744) popster
»

SMS sporočila na PCju

Oddelek: Programska oprema
5901 (800) jan01

Več podobnih tem