» »

easy cd 5.0

easy cd 5.0

branko_bm ::

a je kak lastnik zadovoljen z novim easy cd 5.0 (4.0 ne podpira mojega pekaca), kaksne so izkusnje? ker mam trenutno slab disk (pomozen, ker cakam kaj bo z IBM-om), se mi programcek na pogled zdi kar cool, ampak ker mi z diska bere ful pocasi mi je pac pri nastavitvi 12x write cd zafuralo, pa se copy cd je na drugem (praznem) zanal kao da nekaj ne dela, medtem ko mi nero dela copy cd 12x, z diska pa bere samo sedem, tako pece 4x ker so opcije le 2,4,8,12 (a se da kak flashat bios na pekacu da bi slo pisat tudi 6x?)

Koci ::

sam izkušenj z njim nimam, kolk so mi pa govoril tisti, ki se spoznajo na to, je pa baje najboljši programčel za peko cdejev

Boky ::

Z starim creatorjem(3.5 in 4.0) sem lahko kopiral glazbene cd-je z cd-roma ki ripa glazbo z 4 speed (teac 532E= 32 speed) z 4 kratno hitrostojo brez problema. Ta novi creator pa pogleda kako hiter je CD-rom in mi avtomaticno nastavi kopiranje na 2 speed, ceprav nastavim kopiranje na 4 speed. To mi gre full na zivce. Ce mogoce gdo ve, kako se da to isklopiti se priporocam!:)

zile ::

Kakšen pekač maš. Plextor 12/10/32 ma burn proof tko da ne gre noben cd u večna lovišča, razen če ti doma štroma zmanjka.

BB: kup si plextorja če maš keš, ker ti ripa glasbo z 32 speed in maš cd zripan dol v 2 do 3 minutah. >:D
S Plextorjem je življeneje pri peki cd-jev lažje:D.

Boky ::

Ne mislim kupovat drugega rekorderja. Teac 55s(4 sped) mi je cisto zadosti). Razen tega zna rekorder ripat z cca 11 speed. Lahko pa uporabim tudi dvd- Pioneer 105, ki tudi zmore cca 12 speed, tako da ni panike. Jezi me le, da ne pustijo uporabiku na izbiro teh nastavitev.

Han ::

S Creatorjem so zadovoljni tisti, ki jim slučajo dela "vse" v redu. Vse v narekovaju zato, ker je program malo omejen. Ko enkrat dobiš v roke WinOnCD Power Edition, Nero ali kakšen drug podoben program, Creatorja ne pogledaš več.
Tudi če ti bo firmware po flashanju pokazal možnost 6x, pogon ne bo snemal pri tej hitrosti, ker je mehanizem ne podpira.

Glede hitrosti kopiranja glasbenih plošč lahko Creatorja prelisičiš tako, da mu v test ponudiš "mešani CD" - to je tak, ki ima prvo sled podatkovno, glasbene sledi pa se začnejo po npr. 300 MB...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaše izkušnje z raznimi CD-RW pogoni prosim (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
605527 (4520) ender
»

Pekač do 40k

Oddelek: Kaj kupiti
181505 (1271) TheHijacker
»

buffer underburn

Oddelek: Pomoč in nasveti
251267 (1019) milosm
»

CDRW- ?

Oddelek: Kaj kupiti
281313 (895) [DrAc0]
»

dvd + cdrw

Oddelek: Kaj kupiti
151665 (1435) miranpozar

Več podobnih tem