» »

Ripanje glasbenega CDja

Ripanje glasbenega CDja

~Panter~ ::

Po dolgem času sm spet hotu ene par komadou iz enga mojga CDja spravt na računalnik pa mi ne ratuje najbol. Sm probou s CDex skopirat v wav ampak sm potem poslušou pa mi je pri vseh komadih delal samo levi par zvočnikou, se pravi je samo en kanal posnelo. Misliu sem da je napaka v programu, in sem probal poslušati cd v WMP ampak je tudi tam delal samo levi kanal. Na cd playerju v radiu dela stvar normalno. Zdej me pa zanima če je kakšna varianta da bi stvar funcionirala. Mam WinXP pa cd teac 32x Probou sem tudi z EAC pa je stvar enaka.
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

CaqKa ::

preveri kak maš balance nastavljen na kompu v windows sound mixerju.
pa preveri če ti še vedno špilata oba zvočnika na tvojem kompu.
pa preveri če se ta napaka pojavlja samo pri tem cdju.

~Panter~ ::

Ok, hvala. Rešu življenje. Res je biu balance naštiman na lev zvočnik. Ampak mi spoloh ni pršlo na pamet da bi v windows sound mixerju pogledou k mam surround mixerja. Je pa mal čudn k mi takoj k premaknem na sredo pa da se kej dotaknem winampa al pa k mi gre na nasledn komad, nastav spet na lev zvočnik. To mi mal smrdi, morm še prevert kaj je to. Hvala
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pc na radio stolp

Oddelek: Zvok in slika
5976 (922) __luka__
»

AC3 na A/V center

Oddelek: Zvok in slika
291955 (1639) gregy
»

Kje je zvok v WinDVDju ?

Oddelek: Zvok in slika
8926 (874) CaqKa
»

zvočna SB 5.1 live

Oddelek: Zvok in slika
5936 (870) CaqKa
»

Šibek avdio signal PC -> TV

Oddelek: Zvok in slika
10802 (709) log2

Več podobnih tem