» »

Napoved COVID dogajanja za 3 tedne (4.5-24.5)

Napoved COVID dogajanja za 3 tedne (4.5-24.5)

1
2
3 4

111111111111 ::

sharp126325 je izjavil:


V redu je fantek, sej si hotu, da napišemo napovedi.

Drži. Ne pa teorij zarote. To ni napoved, da se nekaj kuha. Še navodilom ne znaš sledit, razumem zakaj ti prepoved prehoda občinskih mej dela probleme.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

rabelj5 ::

nomo je izjavil:

Kuha se zaradi ene in iste stvari: jebanje vlade državljanov v tikve. Po tej demonstraciji česa so sposobni nihče več ne zaupa, da ne bodo tega ponovili. Sum je upravičen.

menda jim ne bomo pustili da nas 2x zapored nategnejo?

zarad mene če pride ebola ne bi tega podpiral

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

111111111111 ::

rabelj5 je izjavil:


menda jim ne bomo pustili da nas 2x zapored nategnejo?

zarad mene če pride ebola ne bi tega podpiral

Budalo. pri Eboli bi se samo premaknil, pa bi te vojska ustrelila.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

rabelj5 ::

111111111111 je izjavil:

rabelj5 je izjavil:


menda jim ne bomo pustili da nas 2x zapored nategnejo?

zarad mene če pride ebola ne bi tega podpiral

Budalo. pri Eboli bi se samo premaknil, pa bi te vojska ustrelila.

Preden bi umrl bi še tebe posprical s svojo krvjo, da se okužiš

LeQuack ::

Tole bo še zabavno: Pomerjanje oblačil: razkuževanje kabin za vsako stranko, oblačila v karanteno za dva dni
https://www.24ur.com/novice/korona/pome...

"Nacionalni inštitut za javno zdravje (NIJZ) zaposlene v trgovinah z oblačili in lokalih ter njihove stranke poziva, naj upoštevajo higienske ukrepe za preprečevanje širjenja okužb z novim koronavirusom. Kabine za pomerjanje oblačil bo treba za vsako stranko razkužiti in prezračiti, v lokalih pa bo treba v notranjih prostorih nositi masko."

Se pravi če boš prišel v trgovino popoldne ne boš imel več kaj pomeriti ker bodo vse obleke v karanteni. :oops1:
Quack !

rabelj5 ::

haha, to je totalno neživljensko, če je tako sploh ni smiselno, da je trgovina odprta

111111111111 ::

Obleke gredo v karanteno samo če jih stranka vrne. Če sem prav bral. V trgovini jih pomerja z masko, kar je za puloverje dvorezen meč. To bo še zanimivo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

rabelj5 ::

in kako vejo, da stranka ni dala v garderobi dol maske, da vidi kako ji paše obleka na obraz

rabelj5 ::

111111111111 je izjavil:

Obleke gredo v karanteno samo če jih stranka vrne. Če sem prav bral. V trgovini jih pomerja z masko, kar je za puloverje dvorezen meč. To bo še zanimivo.

https://www.24ur.com/novice/korona/pome...

Trgovine, ki omogočajo pomerjanje oblačil, bodo morale med drugim zagotoviti razkuževanje in učinkovito prezračevanje kabin za pomerjanje po vsaki uporabi. Oblačila, ki jih je stranka pomerila in jih ne bo kupila, je treba shraniti ločeno. Če so na njih dodatki iz plastike in kovine, je treba te razkužiti. Nato se oblačila ločeno shranijo za dva dneva, preden gredo nazaj v prodajo.


totalno neživljensko

MeGreat ::

rabelj5 je izjavil:

in kako vejo, da stranka ni dala v garderobi dol maske, da vidi kako ji paše obleka na obraz


Ja, kamere bo treba zmontirat.

111111111111 ::

rabelj5 je izjavil:

in kako vejo, da stranka ni dala v garderobi dol maske, da vidi kako ji paše obleka na obraz

Ne moreš. :)

Zato pa obleke naročam preko spleta. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

dway ::



Napoved covid dogajanja

Senior Dev ::

Upam da se brezvezno potrošništvo zniža za ene 30%. Večina kupuje ker pač malo razmetava denar in ker so oblačila skoraj zastonj. Neke vrste rekreacija, ki pa ni zdrava.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

To z oblačili je resnično retardirano. Neka teoretična "logična" grožnja - brez enega samega dokazanega uspešnega prenosa. Realnost je "Kup" v Lidlu ves čas epidemije - bolj prešlatati, prekašljati in popluvati cot kot so na Kupu ne moreš niti z namenskimi postopki v laboratoriju. Koliko primerov? Ukrep spominja na tisto dramatično razkuževanje ulic s katerimi so si KItajci pridobili srca paničarjev po vsem svetu.

Čeprav kdo ve, mogoče je pa to mankajoči delček sestavljanke? Kaj če niso bilo smučanje v Dolomitih ampak Kup v Lidlu? Avtisti, raziščite.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

LeQuack ::

Zaprtje trgovin ob nedeljah? Vlada in Levica enotni, trgovci niso navdušeni
https://www.24ur.com/novice/korona/trgo...

Hehe saj ne da je bil že enrkat referendum o tem, ki so se ga potem odločili ignorirati.
Quack !

Miki N ::

Ne pa saj v bistvu je letos idealno: brezposelnih bo itak toliko, da se tistih nekaj dodatnih trgovcev na cesti ne bo poznalo kaj dosti. Pa še Pravičniki bodo srečnejši - javno zdravje se bo izboljšalo.

kow ::

Ista krivulja kot v Koreji. Par novih primerov na dan max, v juniju se bo ze prakticno vse odprlo, tudi kinodvorane. Seveda razna pravila v veljavi razmaki med mizami, vsak drugi sedez v kinu itd.

dexterboy ::

Danes je novi dan. Blagoslovljen bog in sveti oče.
Še smo živi...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

111111111111 ::

dexterboy je izjavil:

Danes je novi dan. Blagoslovljen bog in sveti oče.
Še smo živi...

Ne rabiš več na spletu molit, tvoje cerkve so odprte.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

dexterboy ::

kva je zdej z napovedmi?
kje so kupi trupel?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

111111111111 ::

Še 7 dni, pa se bodo začela kopičit. Kar počakaj. Če bi bile občine zaprte bi bili na nuli, tako bo pa sedaj apokalipsa. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

dexterboy ::

aha, kar apokalipsa da bo?
torej smo zato odprli spodnjo temo;
Če bi bil vaš zadnji živi dan
aha, štekam zdej
:))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

zmaugy ::

Po včerajšnjih dveh pregovornih fuzbal tekmah na peciklih se kaže odlična priložnost, da se test prekuženosti in okuženosti za Ljubljano in Maribor ponovi v roku nekaj dni.

Če se pokaže, da se kljub pecikl rajanju v obeh mestih število okuženih ni povečalo, bi lahko šli v dodatno sproščanje ukrepov, česar bi si vsi želeli. To je odlična priložnost, da dobimo iz tega vsaj kakšno koristno informacijo.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

WizzardOfOZ ::

Če pride naslednji val, naj se samoizolirajo starejši od 65 let in tisti, ki so v nevarnosti zaradi kakšne bolezni, ostali pa naj živijo življenje kot da ni nič ali pa kot takratko razsaja gripa. Bo najbolje za državo in njeno gospodarstvo.

Starejši in bolani pa naj ne hodijo naokoli in naj jim prostovoljci dostavljajo hrano na dom, pa naj počakajo da val bolezni mine.

TineTone ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Če pride naslednji val, naj se samoizolirajo starejši od 65 let in tisti, ki so v nevarnosti zaradi kakšne bolezni, ostali pa naj živijo življenje kot da ni nič ali pa kot takratko razsaja gripa. Bo najbolje za državo in njeno gospodarstvo.


WRONG! Nemčija že gre nazaj v zapiranje (vir: jutubovec ki na slotechu ni dovoljen), ker sta dva v penzionu zbolela po začetku odpiranja. Sicer ni vedel a sta sploh bila v območju ki se je pričel odpirat, edino kar je bil 100% je da je bila okužba in prvi simptomi znotraj 12ih ur. Vsaj če razmišljaš po logiki da javna uprava ni tako butasta da bi nazaj uvedla karanteno ker se je nekdo okužil med karanteno :D

Miki N ::

TineTone je izjavil:


WRONG! Nemčija že gre nazaj v zapiranje (vir: jutubovec ki na slotechu ni dovoljen), ker sta dva v penzionu zbolela po začetku odpiranja.


Upam samo, da ne bo kdo od vladnih genialcev opazil, da so praktično vsi COVID19 bolniki upokojeni. Bodo zvišali upokojitveno starost kot protikoronski ukrep! :))

kow ::

kow je izjavil:

Ista krivulja kot v Koreji. Par novih primerov na dan max, v juniju se bo ze prakticno vse odprlo, tudi kinodvorane. Seveda razna pravila v veljavi razmaki med mizami, vsak drugi sedez v kinu itd.


Sem bil prevelik pesimist.

Miki N ::

Konec meseca je... nehajmo se izmikati: KJE SO MRLIČKOTI?! In zakaj žare niso glavni artikel na mimovrste.com?

PrimoZ_ ::

V tist glavni temi o koroni, sem aprila parkat zapisal kako ljudje množično kršijo karanteno v tistem tedn okoli velke noči, ko je bilo lepo vreme in takrat se mi je zdelo to precej neumno.
Ampak kljub tem kršitvam kakega porasta okuženih ni nikoli bilo, tudi sedaj ko je prektično vse po starem že, še ni nekega buma okužb.

Miki N ::

PrimoZ_ je izjavil:


Ampak kljub tem kršitvam kakega porasta okuženih ni nikoli bilo, tudi sedaj ko je prektično vse po starem že, še ni nekega buma okužb.


Saj to - niti kršitve niti konec ukrepov niso vidni na Krivulji. Saj res, da smo jo tlačili kot graščak tlačane ampak vseeno.. prav nič? Dva tedna vendar! In še malo.

Kak teoretik zarote bo na koncu še pomislil, da ukrepi niso bili tako visok odločilen faktor!! O_o

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

vostok_1 ::

Lepo so vas (nas), ane?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

FireSnake ::

Kdaj se bo javno začelo govoriti, da zdravniki pritiskajo na svojce, da lahko pišejo vzrok smrti Covid-19?
Gredo tako daleč, da ponujajo zastonj pogreb.

Zdaj imam informacije že iz štirih virov.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

vostok_1 ::

FireSnake je izjavil:

Kdaj se bo javno začelo govoriti, da zdravniki pritiskajo na svojce, da lahko pišejo vzrok smrti Covid-19?
Gredo tako daleč, da ponujajo zastonj pogreb.

Zdaj imam informacije že iz štirih virov.


Naredi videjo o tem ny theyTube, boš vrjetno odstranjen v par urah.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

FireSnake ::

Mediji pa potem s temi LAŽNIMI številkami pumpajo narod.
Pa vsi tiho.

Neverjetno, pravzaprav.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Miki N ::

FireSnake je izjavil:

Kdaj se bo javno začelo govoriti, da zdravniki pritiskajo na svojce, da lahko pišejo vzrok smrti Covid-19?
Gredo tako daleč, da ponujajo zastonj pogreb.

Zdaj imam informacije že iz štirih virov.


Tisti, ki so pobasali denar po mojem ne bodo na dolgo in široko razlagali o tem. Rekel bi celo.. da bi marsikdo z veseljem pobasal še enkrat. :D

111111111111 ::

FireSnake je izjavil:

Kdaj se bo javno začelo govoriti, da zdravniki pritiskajo na svojce, da lahko pišejo vzrok smrti Covid-19?
Gredo tako daleč, da ponujajo zastonj pogreb.

Zdaj imam informacije že iz štirih virov.

Jaz pa iz enega. Si koga srečal osebno? Meni je povedal kolega, da je imel tak primer kolega. Nikjer ne dobim informacij iz prve roke.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

GRT ::

111111111111 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Kdaj se bo javno začelo govoriti, da zdravniki pritiskajo na svojce, da lahko pišejo vzrok smrti Covid-19?
Gredo tako daleč, da ponujajo zastonj pogreb.

Zdaj imam informacije že iz štirih virov.

Jaz pa iz enega. Si koga srečal osebno? Meni je povedal kolega, da je imel tak primer kolega. Nikjer ne dobim informacij iz prve roke.

Verjetno zato, ker imaš preveč popečena ušesa.

FireSnake ::

111111111111 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Kdaj se bo javno začelo govoriti, da zdravniki pritiskajo na svojce, da lahko pišejo vzrok smrti Covid-19?
Gredo tako daleč, da ponujajo zastonj pogreb.

Zdaj imam informacije že iz štirih virov.

Jaz pa iz enega. Si koga srečal osebno? Meni je povedal kolega, da je imel tak primer kolega. Nikjer ne dobim informacij iz prve roke.


Da, enega poznam.
Ostali primeri so pa iz druge/tretje roke.

Ampak sem tudi za ostale sem prepričan, da se niso lagali (v takih trenutkih ti ni do takih štosov).

Menim celo, da bi si ta tema zaslužila svojo temo.
Pa tukaj poskusimo zbrati nekaj podatkov.

Kdo plačuje? In kdo denar tlači v žepe? Komu je to interes?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

111111111111 ::

FireSnake je izjavil:



Da, enega poznam.
Ostali primeri so pa iz druge/tretje roke.

Ampak sem tudi za ostale sem prepričan, da se niso lagali (v takih trenutkih ti ni do takih štosov).

Menim celo, da bi si ta tema zaslužila svojo temo.
Pa tukaj poskusimo zbrati nekaj podatkov.

Kdo plačuje? In kdo denar tlači v žepe? Komu je to interes?

Pri mojem primeru, so rekli, da stroške krije država, če napišejo COVID. Malo sem preletaval koronske ukrepe, pa nisem našel, da bi bilo kje zapisano, da pogreb v primeru smrti COVID-19, krije država. Žal pa kaj več od govoric nimam.

GRT je izjavil:


Verjetno zato, ker imaš preveč popečena ušesa.

Iz tebe govorijo praktične izkušnje. Sam ne bi vedel.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

GRT ::

111111111111 je izjavil:


GRT je izjavil:


Verjetno zato, ker imaš preveč popečena ušesa.

Iz tebe govorijo praktične izkušnje. Sam ne bi vedel.

A si že kaj zavohal, ti že kaj smrdi iz glave.
P.S.
Pa to ni bilo vprašanje:P

111111111111 ::

GRT je izjavil:


A si že kaj zavohal, ti že kaj smrdi iz glave.
P.S.
Pa to ni bilo vprašanje:P

Saj od tebe ne pričakujem, da znaš prav postavljati ločila. Si se zmotil in postavil piko namesto vprašaja. Noben problem. Te z veseljem popravim, da ne tavaš v nevednosti naokoli. Ušesa pa le pazi. Eno popaljeno je več kot dovolj.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

val46 ::

Evo, da se še sam oglasim po kakih 20ih dneh... Kje ste zdej vsi "pametnjakoviči", ki ste tako vneto zagovarjali zapiranje občinskih meja, zapiranje gospodarstva, šol, vrtcev, itd itd? In kje je naš veleum Nodi, ki je tako vneto strašil s drugim valom? A je že "spiz..." v Romunijo, ko so mu odprli meje? Če ta korona ni največji nateg v zgodovini človeštva, potem pa res ne vem kaj bi lahko bilo. Upam da je tistih nekaj ljudi ki so zagovarjali vse ukrepe fajn obogatelo, ker da vas en tako "zastojn" okrog prnaša"... ni ravno fajn, a ne?

kow ::

Zakaj domnevas, da bi bila situacija enaka, ce ne bi sprejeli ukrepov? Zdaj je ze jasno, da so bili ukrepi preostri in predvsem predolgi, ampak to ne pomeni, da ni bilo pametno hitro zapreti sol itd. Pri pandemijah se ponavadi pokaze, da so za ekonomijo najboljsi ostri ukrepi, ki trajajo cim krajsi cas.

Trenutno se mi zdi, da se drzava predvsem premalo ukvarja s povecanjem kapacitete testiranja. Vec kot lahko testiras, lazje je hitro zatreti lokalne primere in manj bo vpliva na ekonomijo.

Miki N ::

Imamo torej totalno odsotnost vseh "dva tedna" dogodkov. Niti gubice na Krivulji. Nič-cela-nič. Kako je to možno, če so bili pa ukrepi ODLOČILNI? Kaj smo premalo kršili omejitve in piknikarili? Jaz sem se trudil kolikor se je dalo, ampak dan ima le 24h. :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

GupeM ::

Kar počakaj še malo. Boš videl čez 2 tedna. Krematoriji bodo polni, žar bo zmanjkovalo in pepel bo raznašalo po Sloveniji.

zasekamroz ::

GupeM je izjavil:

Kar počakaj še malo. Boš videl čez 2 tedna. Krematoriji bodo polni, žar bo zmanjkovalo in pepel bo raznašalo po Sloveniji.

V Sloveniji bo 90000000 mrtvih. Pač treba bo umreti večkrat.

111111111111 ::

He, he, he... Ukrepi so bili odlični. Ljudje nosijo maske in se držijo razdalje. To so nas naučili ukrepi.

Sedaj tudi lahko rečemo, da so bili pretirani, ampak celostna slika Slovenije je odlična. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

FireSnake ::

Bolje, da smo malo bolj stisnili zobe, pa je zdaj bolje.

Info iz prve roke iz Belorusije (Minsk): jeba.

Mi pa rahljamo. Smo lahko veseli.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

val46 ::

Sam ti firesnake maš pa infote iz prve roke iz celega sveta...cel svetski človek :)

hr_natakar ::

Nekateri ste dokaj zadeli, sicer za malo daljse obdobje od tega, ampak vseeno. Zanimivo prebrat kako smo razmisljal aprila , ko smo imeli zaprte obcine.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Miki N ()
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Statistika in COVID-19 (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Loža
1663100771 (73781) BigWhale

Več podobnih tem