» »

Napoved COVID dogajanja za 3 tedne (4.5-24.5)

Napoved COVID dogajanja za 3 tedne (4.5-24.5)

«
1
2 3 4

111111111111 ::

Torej v tej temi lahko samo oddate svojo napoved, za naslednje 3 tedne in potem bomo 25.5 razglasili zmagovalca.

Prosim vsak samo eno napoved.

Moja napoved za naslednje 3 tedne:
- vlada bo odprla občine po 4 maju, ljudje bodo zbezljali iz povodcev in virus se bo razpršil
- čez 2 tedna bo porast okuženih, ki pa ob vsesplošni zavednosti prebivalstva ne bo več problem, ker se bodo vsi potegnili nazaj samodejno in mobilnost se zmanjša brez prepovedi občin.
- Janša je še vedno na oblasti
- Počivalšek ne odstopi
- Nafta se bliža 25$ na sodček
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

hr_natakar ::

Se moja napoved predvidevanje

Plan A

vlada omili ukrepe, virus se razsiri,
pride 2 val, spet zaprti dokler ne pride cepivo

Plan B

ljudje zacnejo mnozicno protestirat z ukrepi
krsenje ukrepov in nezmoznost izvajat ukrepe
v medijih se pojavijo novice o nezemljanih
ljudi postane strah in se sami zaprejo v karantene

Utk ::

Drugega vala ne bo v treh tednih, ker virusa očitno ni toliko, da bi v dveh tednih eksplodiral. Če bo drug val, bo čez 5 do 8 tednov, kar bo dokaz, da je tudi pred prvim valom se virus en čas kuhal.
Jaz sem že napovedal odprtje občin za ta teden, še zmeraj optimistično vztrajam, imam še dva dneva...
V treh tednih se ne bo zgodilo nič drastičnega, virus bo na 5 do 15 novih primerov še veliko dlje kot to, drugi val bo pa kasneje.

MeGreat ::

Moja napoved:

Vlada omili ukrepe, virus se ne razprši. Septembra dobimo virus nazaj iz tujine. V vmesnem času švedska dokaže, da strožji ukrepi v smislu zapiranja gospodarstva niso potrebni, oziroma niso sorazmerni z nevarnostjo bolezni. V naslednjem valu se ukrepi močno omilijo.

showsover ::

Vlada pade na predvečer dneva mladosti, Šarec se zmagoslavno vrne, kjer obstane do drugega vala jeseni, kjer spet izgubi politični gambit.

Miki N ::

- Do 25.5. se ne dogaja nič posebnega razen splošnega hedonizma in medobčinskega razvrata.
- Na Dan mladosti se odvije velik anti-Janša protest.
- Udeleži se ga tudi Jype, ki je prikolesaril iz Švedske (tako se je izognil mejnim blokadam) in nas vse okuži s super-sevom prekuženih Švedov - kasneje znan kot smrtonosna "Malmöjska gripa".
- V dveh tednih pomre večina udeležencev, med žrtrvami sem tudi sam.
- Ne morem pobrati nagrade iz očitnih tehničnih razlogov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Utk ::

Aja, jaz bi napovedal še, da se bojo v treh tednih okužbe v DSO zmanjšale na minimum, ostale pa malo povečale, zato bo skupna cifra ostala tu nekje kot je zdaj.

GupeM ::

Ne bom nič napovedoval, ker sem slab v tem. Ker je pa Miki ravno omenil Jypeta, kje je ta človek? Ga kar malo pogrešam.

FTad ::

GupeM je izjavil:

Ne bom nič napovedoval, ker sem slab v tem. Ker je pa Miki ravno omenil Jypeta, kje je ta človek? Ga kar malo pogrešam.


jaz ga cisto nic. Me pa vseeno firbc, kam je izginil.

juroz ::

FTad je izjavil:

GupeM je izjavil:

Ne bom nič napovedoval, ker sem slab v tem. Ker je pa Miki ravno omenil Jypeta, kje je ta človek? Ga kar malo pogrešam.


jaz ga cisto nic. Me pa vseeno firbc, kam je izginil.


kaj kam, mesija slotech neckbeardov se je lepo zaprl pa izoliral, za vsak slučaj si je še internet izklopil da mu slučajno po kablu kaj ne pride.

Gejspodar ::

Predvidevam (to za Slo-Tech forum), da se bo porast novih "troll" računov nadaljevala, ter da bodo vsi uporabljali frantično-paničen in neintelekten način pisanja, kot ga npr. uporablja SuperKripto, hr_natakar in drugi heroji...

rabelj5 ::

90000 mrtvih v Sloveniji čez 2 tedna

Zgodovina sprememb…

Kripto mesi ::

Gejspodar je izjavil:

Predvidevam (to za Slo-Tech forum), da se bo porast novih "troll" računov nadaljevala, ter da bodo vsi uporabljali frantično-paničen in neintelekten način pisanja, kot ga npr. uporablja SuperKripto, hr_natakar in drugi heroji...

Se strinjam. Hkrati pa odgovarjajo sami sebi z drugimi trol računi. Vrhunsko!

VaeVictis ::

Malce provokativna napoved:

Počasi se odpre država.

Zgodi se drugi val, Slovenija je pripravljena (zaradi sicer "aferaško obremenjen preplačane" opreme).

Janša dobi naslednje volitve, ker je dobro pripeljal Slovenijo čez krizo (vsaj tako večina Slovenije vidi situacijo).

Zaradi vseslovenskih protestov, ki jih podžigajo mediji, odstopi.

Na novih volitvah zmaga stranka biviših premierjov z novim obrazom na čelu.

MeGreat ::

rabelj5 je izjavil:

90000 mrtvih v Sloveniji čez 2 tedna


Baje je Krek izračunal, da zna biti do 9 milijonov mrtvih slovencev.

VaeVictis ::

MeGreat je izjavil:

rabelj5 je izjavil:

90000 mrtvih v Sloveniji čez 2 tedna


Baje je Krek izračunal, da zna biti do 9 milijonov mrtvih slovencev.


Daj link za to, ker tole me pa res zanima!

TineTone ::

Par ljudi se bo slabo počutilo zato bo nujno da nam vsem pričnejo geografsko slediti in beležiti kaj beremo na internetu in o čemu se pogovarjamo z ožjimi družinskimi člani.

Uvajati se bo začelo obvezno doziranje estrogena za moške, v imenu preprečevanja hujših obolenj.

Estrogen, a possible hedge against COVID-19

Miki N ::

MeGreat je izjavil:


Baje je Krek izračunal, da zna biti do 9 milijonov mrtvih slovencev.


Ja to zato, ker stroka še ni nedvoumno dokazala, da se od COVID-19 ne da večkrat umreti - čeprav podatki s terena so spodbudnejši in gre za pesimističen scenarij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

sesobebo ::

juroz je izjavil:

FTad je izjavil:

GupeM je izjavil:

Ne bom nič napovedoval, ker sem slab v tem. Ker je pa Miki ravno omenil Jypeta, kje je ta človek? Ga kar malo pogrešam.


jaz ga cisto nic. Me pa vseeno firbc, kam je izginil.


kaj kam, mesija slotech neckbeardov se je lepo zaprl pa izoliral, za vsak slučaj si je še internet izklopil da mu slučajno po kablu kaj ne pride.

glavni fasisti slo-techa so mu prepovedali ustvarjanje novih prispevkov, mi je pokazal v zivo da se na zsje ne more odgovora dat

Vazelin ::

V naslednjem valu bo prepovedan seks, ker covid mutira in se prenaša preko seksa. Kondomi ne pomagajo. To poimenujejo kitajska spolna abstinenca
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

BigBoss ::

111111111111 je izjavil:

Torej v tej temi lahko samo oddate svojo napoved, za naslednje 3 tedne in potem bomo 25.5 razglasili zmagovalca.

Prosim vsak samo eno napoved.

Moja napoved za naslednje 3 tedne:
- vlada bo odprla občine po 4 maju, ljudje bodo zbezljali iz povodcev in virus se bo razpršil
- čez 2 tedna bo porast okuženih, ki pa ob vsesplošni zavednosti prebivalstva ne bo več problem, ker se bodo vsi potegnili nazaj samodejno in mobilnost se zmanjša brez prepovedi občin.
- Janša je še vedno na oblasti
- Počivalšek ne odstopi
- Nafta se bliža 25$ na sodček


BRAVO !
Napišeš : Prosim vsak samo eno napoved.
In potem podaš pet napovedi.

Genij.

asdf_jklc ::

Vlada je ugotovila, da so bili ukrepi prestrogi, saj je premalo okuženih. Zaradi tega se je verjetno odločila za sprostitev ukrepov, kar upa, da bo povzročilo ponoven vzpon krivulje. Posledično lahko razlagi izredne razmere, aktivira 37.a člen in dokončno izvede popoln prevzem oblasti.

hr_natakar ::

asdf_jklc je izjavil:

Vlada je ugotovila, da so bili ukrepi prestrogi, saj je premalo okuženih. Zaradi tega se je verjetno odločila za sprostitev ukrepov, kar upa, da bo povzročilo ponoven vzpon krivulje. Posledično lahko razlagi izredne razmere, aktivira 37.a člen in dokončno izvede popoln prevzem oblasti.


Se strinjam. Tako kot na zacetku ko so nam zagotovili, da ni panike, vse je v redu. Potem cez nekaj dni cisto nasprotje in panika. Prevec denarja je v igri. Za cepiva se gre.

rabelj5 ::

tukaj nam stroka kaže, da je treba držat varnostno razdaljo za preprečitev širjenja korone

hator ::

Moja napoved:
Proti koncu maja: Wuhan lockdown v Evropi:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hator ()

PreviousUser ::

Po mojem bo vlada za jutri napovedala odprtje občin, da malo pomiri razkurjene ljudi. Itak je napoved za 1. maj slaba, tako da kaj dosti od kresov in piknikov itak ne bo.

rabelj5 ::

sej za prvi maj je vedno dež

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

PreviousUser ::

To je res, zadnjih deset let sigurno.

Bojda ne bo več omejitve na občine, ampak na upravne enote.

StarMafijec ::

PreviousUser je izjavil:

To je res, zadnjih deset let sigurno.

Bojda ne bo več omejitve na občine, ampak na upravne enote.

Super, sedaj ko poznamo meje občin, se bomo lahko naučili še meje upravnih enot. Naslednja lekcija bodo pa meje statističnih regij.

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Drugi val z mutiranim virusom, ki se prenaša po zraku. Smrtnost 90%. Šala. :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Miki N ::

- Virus mutira v varianto, ki povzroča odpadanje moških genitalij.
- Feministke zahtevajo takojšnjo odpravo ukrepov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

rabelj5 ::

Miki N je izjavil:

- Virus mutira v varianto, ki povzroča odpadanje moških genitalij.
- Feministke zahtevajo takojšnjo odpravo ukrepov.

lp Hipatija

Utk ::

Utk je izjavil:


Jaz sem že napovedal odprtje občin za ta teden, še zmeraj optimistično vztrajam, imam še dva dneva...

Prva točka zame.

K0l1br1 ::

10-15. maja bistveno povečanje okuženih primerkov (x2),
20-30. maja bistveno dnevno povečanje števila smrti (x2).

V glavnem čez 14 dni začne prvi kolpo, v drugi polovici meseca drugi kolpo.

MeGreat ::

Hja, po tretjem ali četrtem valu bo pa prišla na plano kruta resnica.. Pustiti da jih umre 2-3 tisoč ali imeti 300.000 brezposelnih ljudi.

K0l1br1 ::

MeGreat je izjavil:

umre 2-3 tisoč ali imeti 300.000 brezposelnih ljudi.
Bo kar oboje. Brez pustiti. Smo že mimo pustiti.

rabelj5 ::

Mogoče je pa to strategija vlade. Če umre veliko upokojencev, prisparajo.

Miki N ::

K0l1br1 je izjavil:

10-15. maja bistveno povečanje okuženih primerkov (x2),
20-30. maja bistveno dnevno povečanje števila smrti (x2).

V glavnem čez 14 dni začne prvi kolpo, v drugi polovici meseca drugi kolpo.



ČEZ DVA TEDNA!

kuall ::

Maj bo prijeten mesec, ker je že itak prijeten, letos pa bo še posebej zato, ker bo pašalo it v svet po 1 mesecu in pol. Spremembe pašejo. Ravnotako kot je pašala sprememba sredi marca, ko smo se malo odpočili od vožnje v službo in smo delali in doma.
Jaz sem že na začetku epidemije prav napovedal, da bo 1.maja vse po starem in sem skoraj zadel. Danes sem bil prvič v trgovini po 1 mesecu in pol in razen mask ni nič drugače kot prej.
Drgač pa imam občutek že ves čas, da bo virus čisto izginil, ravno tako kot je izginil sars. Mediji so napumpali stvar, ljudje pa nimajo drugega dela kot buljit v šajbe in vsrkavat to propagando.

rabelj5 ::

Miki N je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

10-15. maja bistveno povečanje okuženih primerkov (x2),
20-30. maja bistveno dnevno povečanje števila smrti (x2).

V glavnem čez 14 dni začne prvi kolpo, v drugi polovici meseca drugi kolpo.



ČEZ DVA TEDNA!

90000 mrtvih v Sloveniji

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

asdf_jklc ::

Iz ene skrajnosti - še tri dni nazaj na polno trdijo, kako bomo vsi pomrl od tega virusa in kakšno grozodejstvo se bo zgodilo, če bo eden prdil čez mejo občine, gredo zdej v drugo skrajnost in dovolijo praktično vse. A kino bo tut odprt?

Meni tole močno smrdi po absolutni želji, da se virus nazaj razpase, da bodo smel užival v vojnih razmerah, aktivacijah členov in policijski državi. Sploh recimo zakaj nista rizični občini v karanteni.

Zgodovina sprememb…

kuall ::

Heh sami vraževerni teoretiki zarote.
Vlada je videla, da se pacientom fuzla in ni hotela imeti demonstracij zaradi "diktature".
Drugič raziskava o splošni okuženosti naključnih ljudi je najbrž pokazala, da je okuženih manj kot promil prebivalcev.
Vse to sešteješ in se je logično odločila za odpiranje.

FormerUser ::

Sedaj, ko so zadeve dokaj predvidljive, je brezveze napovedovati, je pa kar nekaj ljudi točno napovedalo, da bodo lahko šli 4. maja na pir v gostilno, takrat, ko so bile stvari še precej bolj nejasne. https://slo-tech.com/forum/t762389/99

Na daljši rok pa napovem, da bo vlada zdržala cel mandat in da bo drugi val epidemije novembra.

GupeM je izjavil:

Ne bom nič napovedoval, ker sem slab v tem. Ker je pa Miki ravno omenil Jypeta, kje je ta človek? Ga kar malo pogrešam.

Še vedno je tu, piše vsaj pod enim drugim vzdevkom, sicer precej bolj zadržano, ampak tisti, ki pozorno spremljamo forum, smo ga seveda spregledali.

Zgodovina sprememb…

sharp126325 ::

asdf_jklc je izjavil:

Iz ene skrajnosti - še tri dni nazaj na polno trdijo, kako bomo vsi pomrl od tega virusa in kakšno grozodejstvo se bo zgodilo, če bo eden prdil čez mejo občine, gredo zdej v drugo skrajnost in dovolijo praktično vse. A kino bo tut odprt?

Meni tole močno smrdi po absolutni želji, da se virus nazaj razpase, da bodo smel užival v vojnih razmerah, aktivacijah členov in policijski državi. Sploh recimo zakaj nista rizični občini v karanteni.



Ja, tudi jaz mislim, da bo tako nekako. Zdaj vse sproščajo z čudnimi izjemami, nakar bo spet panika, da se je kao obolelost povečala, da bodo lahko čimprej nazaj zaprli. Preveč očitno, da bi rekel, da se nekaj ne kuha zadaj.

111111111111 ::

Kaj ste vi ene budale. :D

Najprej se kuha ker nočejo odpreti občin, sedaj se pa kuha, ker so jih odprli.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nomo ::

Kuha se zaradi ene in iste stvari: jebanje vlade državljanov v tikve. Po tej demonstraciji česa so sposobni nihče več ne zaupa, da ne bodo tega ponovili. Sum je upravičen.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

sharp126325 ::

111111111111 je izjavil:

Kaj ste vi ene budale. :D

Najprej se kuha ker nočejo odpreti občin, sedaj se pa kuha, ker so jih odprli.



V redu je fantek, sej si hotu, da napišemo napovedi.

sharp126325 ::

Uporabnik asdfy_jklc sorry, po nesreči pritisnil gumb za izbris.

SuperKripto ::

111111111111 je izjavil:

Kaj ste vi ene budale. :D

Najprej se kuha ker nočejo odpreti občin, sedaj se pa kuha, ker so jih odprli.


Mislim, da niso budale. Le sumljivo se jim zdi taksne skrajnosti v kratkem casu. Najprej ena skrajnost s strogimi ukrepi in "alarmantnimi" novicami. Cez par dni pa kao vse je v redu. Mislim, da je taksno vedenje vsaj nenavadno ce nic drugega.

hr_natakar ::

hr_natakar je izjavil:

Se moja napoved predvidevanje

Plan A

vlada omili ukrepe, virus se razsiri,
pride 2 val, spet zaprti dokler ne pride cepivo

Plan B

ljudje zacnejo mnozicno protestirat z ukrepi
krsenje ukrepov in nezmoznost izvajat ukrepe
v medijih se pojavijo novice o nezemljanih
ljudi postane strah in se sami zaprejo v karantene


Jaz mislim, da se bo uresnicil plan B. Sicer ne taksen opisan zgoraj v citati. Mogoce nekaj drugega. V zadnjih dneh je na internet prislo prevec informacij, tudi uradnih, ki prikazujejo zavajanje v zvezi krizno situacijo. Ima na stotisoce, celo milijone ogledov razlicnih zvizgacev. Morda so uvideli, da je plan A ugrozen in je potrebno drugo taktiko.
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Statistika in COVID-19 (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Loža
1663100714 (73724) BigWhale

Več podobnih tem