» »

Flashu 4

Flashu 4

msmiha ::

kako bi v Fleshu 4 naredu, da bi en gumb na katerega bi klknil zagnal en določen program (recimo Windows Commander). Podobno stvarco ma naret SiOL, na tistem CDju. Ko klikneš, da bi rad recimo namstil Internet Explorer
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Sergio ::

sistemski klic v Flashu? ne verjamem...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

msmiha ::

Pol mi pa razloži kako je SiOLovci tist naredl???
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Tjulenj ::

pomojem dokaj tezko, ker v nasprotnem primeru bi ti vsak bizgec zalaufal kaksen BO v ozadju.

flashu, fleshu flash :D

yimi ::

Jak.....
Naj vam namignem. Flash ima funkcijo getURL, ki odpre določen url. In če ti predvajaš animacijo v samostojnem Flash Playerju na računalniku, se ti bo, ko boš klical en url pač odprl default brskalnik.
Slutim, da mora biti nekaj podobnega tudi za ostale datoteke. Malo se poigraj.

dexter ::

Hello!

To se naredi z FlashJester Jugglor-jem (samostojna aplikacija) ali z ProjectorLauncher-jem dodatkom.

Poglej si www.flash-jester.com in www.mories.com

LP

Freak ::

Mislim da se ne da!

msmiha ::

dexter ta link ne dela! www.flash-jester.com on drug je pa nek čuden program.;((
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

dexter ::

Hello!
JEb`ga mal so spremenil www naslov.Zdej je se nekaj novih orodij tko da mal poglej,verjetno pa je jugglor kar taprav.

http://flashjester.com/software/jugglor...



The command exec launches an application program from the Flash projector. If the program is in the same directory as the Flash projector, it is not necessary to provide a path to the application. However, if the program is located outside of the directory the Flash projector resides in, a relative or full path is required to launch the application.

Exec is not capable of opening a specific file, only an application. However, there are some third party tools which can open a specific file with an associated application. One such tool is available from Flashjester.



http://www.flashjester.com/software/jto...

"JStart can run almost any file such as:"

Avi's, PDF, Doc, Programs, Bitmaps, Tiffs, JPEG's, MP3, HTML, etc

msmiha ::

thenx dexter
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Jst ::

msmiha:

Jst sm vcasih delal s flashom in se to DEFINITIVNO DA narediti, samo sedaj se ne spomnim kako..
jst sm tok naredil dosti Autorunov za mp3cdje in sem zagnal winamp tako...

Ce mi das 2 dni casa, da dobim flash ti bom povedal. Aja pa se pis mi na jst@nofx.com, da se bom spomnu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Posodobitev biosa (težava z navodili) (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
888798 (7810) Miha20
»

Težava niprave frekvence procesorja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1028592 (7342) Miha20
»

Nov članek: "All your firmware are belong to us" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
13816023 (12863) arrigo
»

Apache - localhost JA, IP naslov NE

Oddelek: Omrežja in internet
182617 (2476) ManDriver
»

Kako zagnati program v želeni prioriteti?

Oddelek: Operacijski sistemi
101691 (1550) tha_man

Več podobnih tem