» »

Dober "popoldanc" za VW v MB/okolica

Dober "popoldanc" za VW v MB/okolica

EEDEEOT ::

Živjo,

dovolj imam uradnih serviserjev, saj lupijo kot zmešani. Povrh je avto letos pihnil 7. svečko, garancije ni, tako da bi rad zmanjšal luknjo v denarnici. Avto je Golf 7 1.4 TSI 2013 Highline, poln opreme in sama elektronika.

Zanima me, če kdo v Mariboru ali okolici vozi svoje VW vozilo h kakšnemu nepooblaščenemu serviserju in je zadovoljen? Na različnih forumih sem našel nekaj imen (vendar so objave stare več kot 5 let, nekatere celo 10), vendar ne specifično za VW, in sicer:
1) Milan Grošeta - okrog treh ribnikov
2) Benjamin Gutman - kungota
3) Darko Celcer - maribor
4) Dušan Golob - zgornja polskava

Vsakršna pomoč bi mi prišla zelo prav. Hvala!

kamiKaZaA ::

Dokler nisem kupil novega avta sem vozil na servis Avto Živčec na Limbuški cesti v MB. Pa nisem imel VW. Servisira pa dobesedno vse avte in dobiš račun, ter poštemplano servisno knjigo. A najbolj važno je, da imaš račun, ko prodajaš avto. Priporočil tudi ostalim sorodnikom, prijateljem in znancem, ter jih je vsaj 5+ vozilo tja avte različnih znamk in so vsi bili zadovoljni z opravljeno storitvijo in ceno. Drugače pa pelješ tja avto, poveš kaj bi rad naredil in ti pove neko okvirno ceno v naprej.
http://www.avto-zivcec.si/

-valvoline- ::

+ za dusana iz polskave.

ps. ce je sla svecka pa ja sam zamenjas. ni to neka jedrska fizika.

Zgodovina sprememb…

starfotr ::

7.svečka = avto star 7 let ;-)

Eni pa res ne razumete ničesar.

HotBurek ::

Če Celje šteje za okolico Maribora: Avtoservis Stojan Danilo Stojan s.p.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

EEDEEOT ::

Hvala za priporočila! V kolikor ima kdo še koga v mislih, bom vesel predloga.

Celje mi je pa nekoliko predaleč. Sem sicer prekmurec, ki živi v Mariboru, ampak okrog Murske je večina stare šole in razen olja in metlice na brisalcu menjat kaj dosti več ne vejo. Težava, ko je dandanes avto sama elektronika in npr. start-stop sistem zafrkava in posledično avto nima pospeškov, kakšna je sploh tu korelacija.

ziga1990 ::

^^ Start stop sistem ne vpliva na same pospeške
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

solatko ::

EEDEEOT - potem boš zaradi računalnika, skoraj moral na pooblaščeni, sicer pa pokliči na ta servis

DELKO, Maribrorska ulica 43a, Zgornja Polskava, telefon 041 318 695, so v redu in niso dragi.
Delo krepa človeka

DamirK ::

Zelo pošten avtomehanik z integriteto je Kaučič nasproti džamije.
Vsi v družini vozimo k njemu avtomobile že desetletja:

Avtomehanika Uroš Kaučič s.p.
Titova cesta 35,
2000 Maribor
tel.: +38641946992

http://www.bizi.si/UROS-KAUCIC-S-P_MARI...

EEDEEOT ::

ziga1990 je izjavil:

^^ Start stop sistem ne vpliva na same pospeške

Saj to je tudi meni logično, ampak se mi naključno ob vžigu prižge EPC lučka in takrat avto nima pospeškov, ampak za error mi pa vrže start-stop sistem - katerega sem pa prek OBDeleven permanentno izklopil (čeprav je to napako ven metalo že pred tem). Ko se sicer motor segreje in znova zaštartam, izgine napaka in vse je ok.

Hvala ostalim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: EEDEEOT ()

ziga1990 ::

Še vedno dvomim da je krivec Start Stop sistem možni vzroki so slabo gorivo, svečke, pumpa za gorivo ali pa vžigalna tuljava, ker sodoben avto ima toliko senzorjev da lahko misliš, da boš moral menjat cel motor v resnici je pa popravilo 35€
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Sparkxl ::

Super, odpri si svojo temo za start stop.

Če se vrnemo na temo, porsche v mb so zlatarji. Vsaka jim čast da jim uspe prodajat po takih cenah.
Jaz svojega čeha vozim na kaass na ptuj. Sicer je uradni za škodo, ampak vw tudi šraufajo, saj je več ali manj vse isto. Cena pa točno polovična proti porsche.
Drugače pa sem vwja vozil pred leti k golobu v poljskavo. Obvlada in je pošten

Klamzi ::

Da malo osvežim temo.

Torej iščem dobrega serviserja za motorje VW, Audi iz okolice Maribora. Kakšno priporočilo?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako izklopiti Start/Stop sistem na novih avtih, Ford (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11717235 (10505) WizzardOfOZ
»

Kakšne izkušnje imate s Porše Slovenija? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21147008 (40134) xmetallic
»

Opel - izklop Start/Stop (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7212791 (11115) Mavrik
»

Ugašanje avtomobila v prostem teku

Oddelek: Na cesti
4315141 (13783) miraldinjos

Več podobnih tem