» »

Kripto trading in davki 2020

Kripto trading in davki 2020

««
13 / 14
»»

finatina ::

Midva sva malo preračunala in sva iz vseh airdropov skupaj naredila okoli 25.000€ dobička. Je pa to zaradi holdanja, drugače so bili drobi par 10 ali 100 vredni. Kako bo zdaj Furs reagiral na to? Problem je ker sva imale te drope vsak na vsaj 10 sorodnikov in je to zdaj problem.

Jerry000 ::

finatina je izjavil:

Midva sva malo preračunala in sva iz vseh airdropov skupaj naredila okoli 25.000€ dobička. Je pa to zaradi holdanja, drugače so bili drobi par 10 ali 100 vredni. Kako bo zdaj Furs reagiral na to? Problem je ker sva imale te drope vsak na vsaj 10 sorodnikov in je to zdaj problem.

Ene 2-3 poste nazaj sem prilepil zakon od FURSA kjer je tocno to opisano od airdropiv ter koliko je davek, poglej si

finatina ::

Jerry000 je izjavil:

finatina je izjavil:

Midva sva malo preračunala in sva iz vseh airdropov skupaj naredila okoli 25.000€ dobička. Je pa to zaradi holdanja, drugače so bili drobi par 10 ali 100 vredni. Kako bo zdaj Furs reagiral na to? Problem je ker sva imale te drope vsak na vsaj 10 sorodnikov in je to zdaj problem.

Ene 2-3 poste nazaj sem prilepil zakon od FURSA kjer je tocno to opisano od airdropiv ter koliko je davek, poglej si

Hvala. Naju zelo skrbi, ampak po drugi strani sva prepričana da naju Furs ne more odkriti kar tako.

IgorCardanof ::

Preberi si uvodno novico na slotech strani. Furs ti ze leta prisluskuje.

GupeM ::

Ma FURS te komot odkrije ko enkrat nakažeš na TRR, če je le kaj od zneska. Bolj gre za to, ali si trgoval, ali si "holdal". Pa odvisno od zneska, a se jim da ukvarjat s tem al ne.

IgorCardanof ::

Da ne bomo skoz eno in isto, resno vprašanje:

Si ti dolžan FURSu povedat za vse transakcije, ki si jih delal, ali je dovolj to, da razložiš znesek, ki si ga dvignil.

Za primer: Imaš trading portfolio in hodl portfolio. S trejding portfolijom aktivno trejdaš in delaš nekaj plusa in s tem hitro prihajaš v teritorij, ko naj bi bila to dejavnost. S hodl portfolijem si nakazal na menjalnico, kupil kripto in ga enkrat kasneje prodal in potegnil dol.

Ko potegneš dol svoj zaslužek iz hodl portfolija, si tehnično samo "investitor" in nisi trejder in zato nisi dolžan plačat davka. Če te FURS vpraša odkod ta denar, jim tudi lahko pokažeš nakazilo na menjalnico, nakup kripta in kasneje nato prodaja. To se vse točno izide.

Je to dovoljeno in v tem primeru rešitev iz problema za marsikoga? Ali je potrebno prikazat vse transakcije, ki si jih počel. Po eni strani se to ne zdi logično, po drugi pa bi bilo fer. Kaj menite?

Senior Dev ::

Naslednjih 20 let vse plačuješ z Binance kartico in imaš lahko komot 1000 trejdov vsak dan, rudariš s 100 grafičnimi, prodajaš vse vrste robe in storitev in sprejemaš kripto. Čisto preprosto lahko na tak način utajiš tudi 100k in več. Tako bi vsaj jaz naredil če bi imel tako težavo. Logično da ne bi državi dal 30% težko prigaranega denarja.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

RockyS ::

In če furs zahteva podatke od binance tako kot zahteva od n26, airbnb itd?

IgorCardanof ::

Binance ni Sloveniji ali pa katerikoli drugi državi nič dolžan. Se zavedajo, da bi s tem hudo posegli v svoj v svojo bazo uporabnikov in naredili dost nejevolje, tako da mislim da o kakih takih stvareh ne razmisljajo.

Sploh se pa Binanceu dosti gre za "kripto" vrednote in poročanje trading podatkov random državam ne sodi med te.

RockyS ::

Pa kje ti živiš? Enako bi lahko rekel za vsa podjetja, ki fursu (na zahtevo le tega) dostavljajo podatke.

Če hočejo poslovati v EU so pač neka pravila, in izmenjava podatkov s finančnimi uradi posameznih držav pač spada med njih.

Zakaj misliš da banke v ostalih državah dajejo podatke fursu? Npr Švica in Avstrija? Ker imajo preveč časa ali ker morajo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

IgorCardanof ::

Torej kako potem komentiraš, ko Apple noče narediti backdoora v Iphone? Kako komentiraš, ko facebook ne dovoli, da bi whatsappu naredili backdoor, da bi lahko prisluskovali tistim najbolj nevarnim teroristom? Pa kje ti živiš? Če država to zahteva, potem se mora ureničit. wtf res.

In Binance ni banka, če je bil to tvoj komentar.

Zgodovina sprememb…

RockyS ::

Ne vem kaj imajo backdoori v programski opremi veze s finančnimi institucijami ampak mislim da mešaš jabolka in hruške.

Jaz sem mnenja, da se lahko zgodi, da bo binance (in ostali) morali poročati finančnim uradom v EU.

Če se bo to zgodilo ne ve nihče, dejstvo pa je, da ima FURS 9 let časa da te kaznuje za nazaj.
Torej se lahko zgodi da boš leta 2030 moral dokazovati da 2021 nisi trgoval, medtem ko si plačeval z binance kartico.

Ne mislit, da so to morske sanje fursa, tudi imetniki švicarskih računov so tako mislili.

IgorCardanof ::

Čez 9 let ne vemo kaj bo. Ampak pri teh stvareh ali boš poročal podatke državi, ali boš ugodil zahtevi države je odvisno od podjetja do podjeta. Lahko ob prvem pozivu greš na kolena in spušiš kurac, ali pa se pa upiraš in se ne daš na prvo zahtevo.

Zgornja primera sta dva, kjer recimo podjetji že dolgo let uspešno klubujeta zahtevam državnim organom in jim ne ugodita pri zahtevi, da bi v Applovo naprave in njihovo enkripcijo naredili backdoor ali pa v Whatsapp. Čeprav je razlog izjemno dober in sicer boj proti najhujšemu kriminalu, terorizmu in pedofiliji. Pa se pač ne dajo. In še zmeraj lahko vidiš, da se Facebook uporablja povsod, Whatsapp pravtako, Iphone pa ima vsak 10. prebivalec.

Tako da očitno se da rečt "Ne". In tu mislim, da je Binance tudi eno izmed teh podjetij, ki bo reklo "Ne" in se borilo za to v interes seveda svojim strankam.

Ena izmed prvih menjalnic za katero pričakujem, da bi šla na kolena ob prvem pozivu, je seveda Bitstamp. Naslednja po vrsti je najbrž Coinbase. (Revolut ne štejemo tukaj kot menjalnico, čeprav se da kupovati kripto.)

Zgodovina sprememb…

RockyS ::

Bitstamp, Kraken in Coinbase so registrirani v EU (kraken sicer v UK). In zaradi tega že morajo upoštevati določena pravila.
Binance pa še ni. Zato pa lahko listajo vse shitcoine in scame. Ker vejo da jim potrošniki nič ne moremo, ker so registrirani na Sejšelih.
Če zdaj zaprejo pipico je to to od njih.
In zanašati se na renome oz pokončno držo podjetja je naivno.

Senior Dev ::

Binance so Meka za vse vrste kriminala. Nihče jim ne more nič.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Jerry000 ::

Torej zdaj očitno tudi Binance kartica ni varna kot večina pripoveduje :D Ja najbolje je, da se ne trejda in da se holda, hraniš vse transakcije na disku ali pač v nek dokument in je to to. Pa ne pozabit priložit dokazilo o pologu denarja.

IgorCardanof ::

Zakaj ni varna oz. kdo je to rekel?

Jerry000 ::

Nekateri, tko kot poteka ta debata. Predpostavke samo.

Imam pa eno eno vprašanje (saj nekako že vem odgovor ampak double check). Ko je govora o trgovalnih dni, kako se to šteje? 1 buy = 1 trgovalni dan? 1 buy + 1 sale = 1 trgovalni dan? Ali se prenos med borz (deposit/withdrawal) tudi šteje kot trgovalni dan?

IgorCardanof ::

St. dni na katerih si naredil vsaj 1 transakcijo.

Deposit/Withdraw pomoje ne steje.

Mato989 ::

Dajte nehat nabijat proaim dokler mi nekdo nedvoumno pokaze kako je nek fbi dobil btcje preko hekanja v wallet je vse skup bv
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

endelin ::

Ja a niso restavriral mašino na cloudu z denarnico?

Meridian ::

Coinbase Transparency Report — H2 2020


The goal of this report is to keep our customers informed about requests for customer information we receive from government agencies and law enforcement, along with where they come from, and how we respond to them.
>Slovenia: 2

Jerry000 ::

IgorCardanof je izjavil:

St. dni na katerih si naredil vsaj 1 transakcijo.

Deposit/Withdraw pomoje ne steje.

Torej potemtakem se šteje tudi tako, če je v okviru enega dne 3 sell + 5 buy = 1 trgovalni dan?
Torej se dejansko gleda na dneve ko so opravljeni trejdi bili, in ne število posameznih trejdov?

Mato989 ::

Jerry000 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

St. dni na katerih si naredil vsaj 1 transakcijo.

Deposit/Withdraw pomoje ne steje.

Torej potemtakem se šteje tudi tako, če je v okviru enega dne 3 sell + 5 buy = 1 trgovalni dan?
Torej se dejansko gleda na dneve ko so opravljeni trejdi bili, in ne število posameznih trejdov?



Oboje... ti načeloma ne smeš met več kot 100 trgovalnih dni in več kot 1000 tradov...

Če nardiš v enem dnevu 1050 tradov pač LAHKO padeš v dejavnost
po oceni FURSa

Pa če tradaš 300 dni vsak dan 1 trade enako
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Jerry000 ::

Torej ko grem v pregled po mojih trade logih, moram štet prav vsak sell in buy posebej, in če je ta cifra na letni ravni manjša od 100, sem "safe".
Withdrawal in deposit se pa tu ne šteje smo rekli?

IgorCardanof ::

Število dni ob katerih si trejdal mora biti manjše kot 100. Skupno število trejdov buy+sell mora biti manjše kot 1000.

m0LN4r ::

Meridian je izjavil:

Coinbase Transparency Report — H2 2020


The goal of this report is to keep our customers informed about requests for customer information we receive from government agencies and law enforcement, along with where they come from, and how we respond to them.
>Slovenia: 2

Mja sej, zdaj pa racunaj to na 9 let. Casa imajo dovolj in interes raste. Jaz bi se samo zajebaval, ce bi imel dovolj obstrani nakdano placati utajene davke in obresti.

Mene je furs dobil ze 1x 2 leti nazaj zaradi studentskega dela, pa se je slo samo za 150 evrov. Drugi so me pokasirali za nazaj, za fuking 3 mesce v tujini, ker nisem imel odjavljenega davcnega rezidenstva.

Ko bojo hotl pobrat denar za nazaj, ga bojo intenzivno. Takrat pa bos ti moral dokazovati za nazaj.

Glede na to, da zakonu v EU drzavah gredo od zgoraj navzdol. Ti bom povedal, kaksno je trenutno stanje v DE.
1. 699 evrov nepojasnjenega dohodka ne rabis prijavljat, za pare je to malo vec.
2. Nad 700 evrov moras prijaviti vse, vkljucno s temi 700 evri, nema veze ali si trejdal vsak dan ali si samo hodlal manj kot 12 mesecev, razlika je samo v % davka. Trejderji dobijo konkretno po picki.
3. Ce utajis, ni panike.
- Lahko pa potem 10 let trepetas, ker neves kdaj bo prispelo pismo v kateremu bo pisali, da pojasnite 10k dohodka v letu 2021, grozi ti lahko kazen+obresti ali zapor.
Njih ne zanima, ce jim posljes miljon transakcij, ker te bodo preusmerili na racunovodjo, ce neves sam skup zracunat koliko dobicka in s cim si ga ustvaril.

Lp, v Bruslju se ze pogovarjajo, da bo podobno uvedel tudi nas FURS. In ja, ce oni hocejo izpisek ga dobijo, pise v drobnem tisku coinbase, binance and co.

Samo vprasanje casa je kdaj te dobijo. Tudi na vrata ti lahko potrkajo in ce imas sumljive stvari, recimo kak drag avto pred bajto in se ta ne ujema s tvojimi dohodki, bos pac moral pokazati racun za avto in gremo dalje, od kod si vzel, da si placal.

Sem prebral ene par zgodbic, kako so jih za nazaj ze polovili. Ampak vecje ribe first.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Kripto mesi ::

Koga briga tvoja posrana nemčija, tam vas tudi stiskajo za vrat za piratstvo, v Sloveniji pa ne. V vsaki temi nabijaš svoje zgodbice iz nemčije, ki za 99% ljudi na forumu niso relevantne.

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Jaz si bom odprl binance card in večino tekočih stroškov pokrival preko kartice.
Preko coinbasove ne moreš met preko stable coina kar je minus.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

endelin ::

Jerry000 je izjavil:

Torej ko grem v pregled po mojih trade logih, moram štet prav vsak sell in buy posebej, in če je ta cifra na letni ravni manjša od 100, sem "safe".
Withdrawal in deposit se pa tu ne šteje smo rekli?

Odpreš loge vseh borz na katerih si trgoval v določenem času in grupiraš po dnevih. Če je teh več kot 100 potem kao presežeš dovoljeno.

Čeprav je teh 1000/100 spet tko baba čupa baba kazala info?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

m0LN4r ::

Kripto mesi je izjavil:

Koga briga tvoja posrana nemčija, tam vas tudi stiskajo za vrat za piratstvo, v Sloveniji pa ne. V vsaki temi nabijaš svoje zgodbice iz nemčije, ki za 99% ljudi na forumu niso relevantne.
To samo pomeni, da si ponosen nato, da si lopov, tat, kriminalec. Tudi posten slovenec ne hodi po torrentih in placuje svoje davke.
Zdaj ker si ti lopov, mislis da so/smo vsi?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Kripto mesi ::

To pomeni, da na podlagi druge države sklepaš o tem kako bo v Sloveniji. Btw pošten človek se tudi ne vozi 120 po regionalki, a ker se ti, pomeni, da se vsi? Pa glede na to, da te je furs že dvakrat zahaklal se ne bi ravno hvalil o poštenosti.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Ok mi je jasno zdaj. Skupno stevilo vseh borz in trejdanja je komaj 50 v enem letu, v ostalih letih pa okoli 20, tudi ce potegnem vseh 5 let skupaj ne presezem niti 200, sem na "varni strani 😄

Imam pa malo obcutek, da smo v fazi medota? Se mi zdi da vsak teden gremo nizje

MasterKiD ::

RockyS je izjavil:



Če se bo to zgodilo ne ve nihče, dejstvo pa je, da ima FURS 9 let časa da te kaznuje za nazaj.


Za 5 let, ne 9.

Jerry000 ::

MasterKiD je izjavil:

RockyS je izjavil:



Če se bo to zgodilo ne ve nihče, dejstvo pa je, da ima FURS 9 let časa da te kaznuje za nazaj.


Za 5 let, ne 9.

Za 10, informacije odvetnika

Jerry000 ::

endelin je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Torej ko grem v pregled po mojih trade logih, moram štet prav vsak sell in buy posebej, in če je ta cifra na letni ravni manjša od 100, sem "safe".
Withdrawal in deposit se pa tu ne šteje smo rekli?

Odpreš loge vseh borz na katerih si trgoval v določenem času in grupiraš po dnevih. Če je teh več kot 100 potem kao presežeš dovoljeno.

Čeprav je teh 1000/100 spet tko baba čupa baba kazala info?

Mislim da sem spregledal, trading dnevi se šteje buy/sell, kaj pa deposit/withdrawal, se tudi to šteje v to cifro 100? Mi pa še ni jasni, kaj pomeni 1000 in 100? Torej do 100 trejdov letno da si holder, kaj pa pomeni 1000? Malo sem zmeden

IgorCardanof ::

Joj Jerry. To pa res ni tako težko.

(Te številke so morda izmišljene, ampak v kolikor držijo je sledeče)
100 trgovalnih dni - Skupno število dni na katere si naredil vsaj eno izmed transkacij (buy, sell) ne sme biti večje kot 100.
1000 skupnih menjav - Skupno število menjav (buy, sell) ne sme preseči številke 1000.

Torej če v 1 dnevu narediš 1500 menjav, si trejder.
Če 200 dni vsak dan narediš po 1 menjavo, si trejder.
Če 50 dni vsak dan narediš po 3 menjave, si "ok".

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Hvala Jeff Tezos, me je malo zbegalo vseskup :)

Mato989 ::

Jerry000 je izjavil:

MasterKiD je izjavil:

RockyS je izjavil:



Če se bo to zgodilo ne ve nihče, dejstvo pa je, da ima FURS 9 let časa da te kaznuje za nazaj.


Za 5 let, ne 9.

Za 10, informacije odvetnika


Ne za 5 + 5... ampak v 5 morjo sprožit preiskavo da lahko še 5 let za nazaj tisto 5 letno obdobje preiskujejo...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

GupeM ::

Jerry000 je izjavil:

Mi pa še ni jasni, kaj pomeni 1000 in 100? Torej do 100 trejdov letno da si holder, kaj pa pomeni 1000? Malo sem zmeden

Resno? Zdaj pa ne vem, a si troll al samo malo počasne pameti?

Dan je dan (24 ur).
Trade je trade (recimo nakup bitcoinov, menjava iz BTC v ETH in podobno).

Lahko v enem dnevu narediš 1001 trade in si trader, ker število tradeov v tistem letu presega 1000.

Lahko pa v 101 dnevu narediš samo po en trade in si ravno tako trader, ker imaš več kot 100 trgovalnih dni.

Torej, če hočeš bit na (mogoče izmišljeni) meji, trguj samo 99 dni na leto in vsak dan ko trguješ, naredi 10 tradeov. Tako boš imel 99 trgovalnih dni in 990 tradeov in posledično ne boš trader.

Točne številke 100 in 1000 sicer niso nikjer zapisane, se pa iz FURS primerov da sklepati na to.

m0LN4r ::

Za 1000 evrov zasluzka te FURS ne bo lovil, zaenkrat. Ce imas pa 500k dobicka, pa tudi davek ne bo problem ane.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Senior Dev ::

endelin je izjavil:

Jaz si bom odprl binance card in večino tekočih stroškov pokrival preko kartice.
Preko coinbasove ne moreš met preko stable coina kar je minus.

Točno tako. Tako delam tudi sam in mi vsak mesec 3000€ od plače ostane nedotaknjenih.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Jerry000 ::

GupeM je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Mi pa še ni jasni, kaj pomeni 1000 in 100? Torej do 100 trejdov letno da si holder, kaj pa pomeni 1000? Malo sem zmeden

Resno? Zdaj pa ne vem, a si troll al samo malo počasne pameti?

Dan je dan (24 ur).
Trade je trade (recimo nakup bitcoinov, menjava iz BTC v ETH in podobno).

Lahko v enem dnevu narediš 1001 trade in si trader, ker število tradeov v tistem letu presega 1000.

Lahko pa v 101 dnevu narediš samo po en trade in si ravno tako trader, ker imaš več kot 100 trgovalnih dni.

Torej, če hočeš bit na (mogoče izmišljeni) meji, trguj samo 99 dni na leto in vsak dan ko trguješ, naredi 10 tradeov. Tako boš imel 99 trgovalnih dni in 990 tradeov in posledično ne boš trader.

Točne številke 100 in 1000 sicer niso nikjer zapisane, se pa iz FURS primerov da sklepati na to.

Raje izpadem neumen in počasen pa sem ziher kot pa da rečem razumem da bojo drugi srečni :)
In ja, imam polno glavo. Hvala za objasnilo

Orbit89 ::

Je kakšen vodič kako plačat davek na kriptu ali pokličem Furs?

Vice ::

RockyS je izjavil:

Bitstamp, Kraken in Coinbase so registrirani v EU (kraken sicer v UK). In zaradi tega že morajo upoštevati določena pravila.
Binance pa še ni. Zato pa lahko listajo vse shitcoine in scame. Ker vejo da jim potrošniki nič ne moremo, ker so registrirani na Sejšelih.
Če zdaj zaprejo pipico je to to od njih.
In zanašati se na renome oz pokončno držo podjetja je naivno.


Naštej te shitcoine in scame ki jih omenjaš.

Orbit89 ::

Kaj rabiš bit SP za rudarit?

Yeezes ::

Mogoče ni čist crypto related, pa vseeno.
Cca 1 mesec nazaj sem si nakazal ~10k, zaenkrat nobenih težav s strani fursa, tut nisem si mislu nakazovat vsaj nekaj mesecev.
Izkazal se je, da bom moral kolegu posodit cca 5k, in sem mel namen kr na bankomatih dvignit teh 5k (mal dle bo trajal, pa vseeno, se ne mudi spet tok). Zdj pol pa ko bi mi on vrnil (verjetno septembra-oktobra), bi jaz raje videl, da mi kar direkt nakaže na račun (načeloma naj nebi bilo davka na darila do 5k, bi izpolnila tudi tisto pogodbo al kaj je), a mislite, da bi se znal kj Fursu zaluštat, da je kaj sumljivega, glede na to, da bi mel v roku 3 mesecev nakazilo 10k (Binance) in 5k (kolega)? al se to "darilo" načeloma ne upošteva tle? (da nebo pomote, ne gre le za dvigovanje denarja in potem nakazovanje na račun prek drugega računa, kolega se bo pač poroču in rabi mal pomoči).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Yeezes ()

GupeM ::

Al pa če kolegu nakažeš na njegov TRR z namenom "posojilo za poroko" on ti pa čez tri mesece nazaj vrne z namenom "vračilo posojila".

Ce bosta zneska enaka, FURS ne bo težil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

IgorCardanof ::

Fora je, da on hoce na ta nacin oprat dodatnih 5000 evrov. Ta del so zgresil ...

5k potegne dol z binancea na bankomatih po 300EUR dnevno, kolega mu kasneje nakaze kes vracilo na bancni racun.

Zgodovina sprememb…

Yeezes ::

Yeah, na grobo neki tazga ja...
Sam bom vrjetno kar prenakazal brez te Binance kartice vmes pa je.
Also, a je možno od Fursa "zahtevat", da ti preverijo transakcije? Recimo, da si zdaj prenakažem preostanek kriptovalut (par 10k), pošljem Fursu in rečm naj pregledajo, če vse štima? Težko je po Fursovih pravilih sklepat a gre za dejavnost al ne (ok ja 1000 transkacij pa 100 dni, sam je pa razlika a nardiš 1000 transakcij v 10 mescih al v 1), tok da se tega rešim zdj, ne pa da se čez 5 let spomnejo gledat za nazaj in potem od nekje privlečt, da gre za dejanvost.
««
13 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov predlog za obdavčitev kriptovalut (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
9516767 (9640) Jerry000
»

Obdavčitev kripovalut - kako spraviti na minimum? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
993167875 (78361) CaqKa
»

Obdavčitev kriptovalute vprašanje

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
197213 (6108) Cubaka
»

Kako FURS in ATVP regulirata kriptožetone in kriptovalute (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
507147296 (111442) Aquafriend

Več podobnih tem