» »

Bitcoin pesem

Bitcoin pesem

Ladjar ::

Tako kot v drugih segmentih se tudi v "svetu" kriptografije lahko najde prostor za ustvarjanje glasbe pa naj bo to v smislu programskih "rešitev", procesiranje novih kovancev v podporo glasbeni industriji ali pa preprosto z glasbo oz pesmijo samo. Tako kot umetnost in domišljija nimata meja tako tudi iskanje priložnosti nikoli ne zamre.

Bitcoin pesem - Bitcoin song:




Bitcoin pesem (Besedilo by D.Č.)

Na Blockchain sm pomislu ko sm se Bitcoin zmislu

Na kripto Market zdej cena pada vedno iznenada

nizko kaže ta pravo še vedno laže

še vedno cena pada nekateri so zmagali in dobili

več kot prvi drugi izgubili

panika kripto fenov se širi

Bitcoin bojda bo odšel balon bo počil

in on se odločil da odide in več ne pride

kot da sonce več ne vzide


brez panike kripto feni nikamor on ne gre

tudi blockchain ostane kot stare rane

zato panika bo kasnej če se ne kupi zdej


Morda Bitcoin prinaša razodetje slabega in dobrega na večih nivojih??
1---Je življenje več vredno kot denar? Kaj v bistvu denar sploh je od kje izvira njegova prvo-BITNA ideja? Ali človeštvo res že ve ali bo "ponovno" izvedelo, kar misli da je že spoznalo?! Pesem sama ne pove mojega pogleda na Bitcoin v celoti in je samo "stvar" oziroma tematika pesmi same, ki pa lahko kaj razodene poslušalcu ali pa tudi ne in je namenjena zgolj in samo interpretaciji in poslušanju posamezniku samemu ter globini svojevrstne umetnosti.Pesem in pa zapis teksta v opisu pa sta tudi le del svobodnih misli, ki so se pojavile v mojem razumevanju določenih življenjskih struktur in njihov namen tako pesmi same kot zapisa ni, da bi poslušalcu in bralcu vsiljevalo, svetovalo določeno razumevanje, pogled, namero, obravnavanje ampak je to izključno moja lastna pozicija določenih kontekstov, ki pa so lahko z različnih pozicij tudi spremenljivi. Ne prevzemam nobene odgovornosti za morebiten vtis z drugimi besedami impakt na bralca, poslušalca, ki bi ga ob branju ali poslušanju te pesmi oziroma teksta morda dobil.
2--Bitcoin NI in Je denar, ter v prvi vrsti razčlenjena informacija. Lahko se jo uporabi delno za to čemur mi rečemo denar, ni pa to njeno bistvo in poslanstvo. Vsa "sfera", ki jo živimo je sicer izračunljiva tudi njeni deli vendar pa smo, kot kolektivno človeštvo še daleč ali pa kot vedno "totalno blizu", da bi vse to že tukaj in sedaj razčlenili, odkrili, določili in izračunali. Tudi svetloba- kot žarek je sestavljena iz delcev in vsak delec ima svoj BLOK, če namerno temu tako rečemo, ki ga je potrebno izračunati najprej, da se le ta odkrije in razkrije svoje bistvo in potencial, ki ga nosi. NI pa vsaka svetloba BTC ali barvni spekter oz lasten Bitcoin, ki ga je potrebno izračunati oz dekriptizirati, da se ga lahko koristi. Za same izračune je potrebno vedno več vložka "energije", ker postaja račun vedno težavnejši ob enem pa dešifriranost nekomu, ki ve kaj išče kaže bolj podrobno sliko sfere podatkov katerih išče ter razkriva vsebnost in skrivnosti le teh.
(Bitcoin simbol)
3--Interno Filozofska Teorija Simbolov oz IFTS
Interakcija interno filozofske teorije simbolov nam pogled na simbole, ki jih je ustvarilo in interpretiralo človeštvo skozi svojo zgodovino, odpre popolnoma nove možnosti razodevanja, razumevanja, interpretiranja, dokazovanja pomena določenega simbola in razbiranje ter prenos njegovih informacij v svet družbenega dojemanja sebe in svoje okolice.
Simbolika, kot jo poimenujemo in pregovor, da njeno ime že samo po sebi vse pove, govori ravno to o čemer nas lahko pouči IFTS . Že s samim pogledom na določen simbol takoj razberemo, kar je simbolično možno razbrati v sami konkretni situaciji in na konkretnem nosilcu oz simbolu. Dandanašnje ukvarjanje s kripto valutami vodi človeštvo še bolj v smeri razumevanja kriptografije same, ravno razumevanje slednje pa pomeni nov začetek odkrivanja simbolov in njihove konstrukcije na drug ter povsem razumevajoč način. Moč in vrednost Simbolike sta v njenem prikazanem razumevanju in interpretiranju ter vidnim in nevidnim "impaktom", ki jih simbol lahko doprinaša ali pa odnaša... Simbolizem , kot tak se nahaja povsod okoli nas in v nas samih ter sestavlja celotno konstrukcijo našega sveta. To spoznanje pripelje človeštvo do odkrivanja novih dimenzij percepcije lastnega sebe in Sveta s katerim je obdano ter možnost spreminjanja le tega na svoj način in s svojim odtisom in svojim razumevanjem. (wr.by D.Č.)
  • zaklenil: bluefish ()

tone31 ::

saj ze prej je bla bitcoin pesem

Vazelin ::

Tldr;:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Cruz ::

Super, prijetno presenečen. Sem pričakoval neko slabo parodijo ali pa beden hip hop/trap rap, kjer bi v refrenu ponavljali "bitcoin bitcoin bitcoin" pa mogoče dodali eno dolgočasno rimo zraven.

Edino bi lepo bilo, če bi dodal besedilo, ker se te ne razume čisto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Ladjar ::

Cruz je izjavil:

Super, prijetno presenečen. Sem pričakoval neko slabo parodijo ali pa beden hip hop/trap rap, kjer bi v refrenu ponavljali "bitcoin bitcoin bitcoin" pa mogoče dodali eno dolgočasno rimo zraven.

Edino bi lepo bilo, če bi dodal besedilo, ker se te ne razume čisto.

Hvala za pozitiven odziv. Sem dodal besedilo za lažje razumevanje.

Ladjar ::

tone31 je izjavil:

saj ze prej je bla bitcoin pesem



V to skoraj ne dvomim saj ljudje podobno razmišljamo pa ne glede na to s katerega konca sveta smo. Tudi moja pesem je bila že nekaj časa nazaj izvedena in ni bil moj namen tekmovanje v tem kdo bo prej snoval pesem na to temo saj ima vsak svoj pogled in svoj vtis kar se posledično pozna tudi na zadevi oz pesmi sami. Morda pa sem bil prvi v Sloveniji, ki se je kaj takega polotil posneti. ;)

Senior Dev ::

Ladjar, prijavi se na talenta ker to je definitivno potencial. Ti si nebrušen diamant!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

SuperKripto ::

Ladjar je izjavil:

Tako kot v drugih segmentih se tudi v "svetu" kriptografije lahko najde prostor za ustvarjanje glasbe pa naj bo to v smislu programskih "rešitev", procesiranje novih kovancev v podporo glasbeni industriji ali pa preprosto z glasbo oz pesmijo samo. Tako kot umetnost in domišljija nimata meja tako tudi iskanje priložnosti nikoli ne zamre.

Bitcoin pesem - Bitcoin song:





Pozitivno presenecen. Ful. Ce bi imel ang podnapise bi imel nekaj sans za viralnost

Zgodovina sprememb…

Ladjar ::

Senior Dev je izjavil:

Ladjar, prijavi se na talenta ker to je definitivno potencial. Ti si nebrušen diamant!


Najlepša hvala Senior Dev za vspodbudne besede, če sem odkrit lahko izdam tudi to, da sem nekaj let nazaj to tudi že storil in se udeležil izbora talentov ampak nisem bil izbran v drugi krog. Nekoliko kasneje pa dobil s podobno znanega showa oz ljudi, ki so povezani z njim ponudbo, da me pridejo na dom posneti pa sem se odločil le to zavrniti. Morda pa sem bil takrat celo nebrušen kamen in niti blizu diamanta, da sem sprejel tako odločitev. "Čudna so pota Gospodova tudi v razmišljanju" ;)

janezvalva ::

IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Ladjar ::

SuperKripto je izjavil:

Ladjar je izjavil:

Tako kot v drugih segmentih se tudi v "svetu" kriptografije lahko najde prostor za ustvarjanje glasbe pa naj bo to v smislu programskih "rešitev", procesiranje novih kovancev v podporo glasbeni industriji ali pa preprosto z glasbo oz pesmijo samo. Tako kot umetnost in domišljija nimata meja tako tudi iskanje priložnosti nikoli ne zamre.

Bitcoin pesem - Bitcoin song:





Pozitivno presenecen. Ful. Ce bi imel ang podnapise bi imel nekaj sans za viralnost


Hvala tudi tebi SuperKripto za lep odziv. Mislim, da z angleškimi podnapisi morda ne bi bilo kaj dosti drugače, ker so za prepoznavnost oz viralnost, če povzamem besedo s katero si opisal prepoznavnost in večji odziv večkrat potrebni tudi drugi faktorji in sam prevod ne doprinese kaj dosti, lahko se pa tudi motim in drži tvoja misel.

Machete ::

mal komerciale
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Vazelin ::

Sem poslušal.
Upam da komad rata "viralec"
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Machete ::

A ta pesem od ladjarja pomen konc kripta? Sliš se tako :'(
rip bitcoin
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Ladjar ::

Vazelin je izjavil:

Sem poslušal.
Upam da komad rata "viralec"

Hvala za poslušanje ter lepe želje Vazelin

Ladjar ::

Machete je izjavil:

A ta pesem od ladjarja pomen konc kripta? Sliš se tako :'(
rip bitcoin


Bi bilo zanimivo, če bi moja pesem igrala vlogo v tem ali bo "konec" kripta ali ne :D
Je pa tudi zanimivo, da si iz pesmi povzel zaključek, da pomeni to konec kripta.

Ladjar ::

Prosim moderatorja, če zapre oz izbriše to temo. Hvala

Senior Dev ::

Pa ne da si obupal nad umetniškim delovanjem? Je pa res da se umetnikom v naslednjih letih ne piše nič dobrega, celo pa performerjem tvojega kova. Kakorkoli, srečno!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Ladjar ::

Hvala za lepe besede in enako tudi vam srečno.
Človek kot sem jaz večkrat obupuje in ne samo nad umetniškim delovanjem tudi na drugih področjih.
Morda imate prav, da se umetnikom v bodoče ne piše dobro ne bi pa rekel, da nič dobrega, ker mislim, da prihajajo časi ko pa se bo umetništvo še kako poznalo na Zemlji in bo vedno več ljudi morda spoznalo iz kje ta umetnost in potreba po njej sploh prihajata in se bodo nekatere zadeve, ki se dandanes smatrajo za že odkrite in poznane postavile "na glavo".

1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ladjar ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kripto Jokes (Loža za Kriptovalute) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
25326595 (11350) MrStein
»

Napadi z 51 odstotki postajajo resničnost

Oddelek: Novice / Kriptovalute
1914470 (9397) Eandro5res
»

Bitcoin se je razcepil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
11743412 (35468) DeeJay
»

Indeksnega sklada za bitcoin ne bo

Oddelek: Novice / Kriptovalute
1810624 (7607) mkmorfius
»

Za bitcoinom buren teden (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
9832904 (26153) psickolog

Več podobnih tem