» »

CDRW-drag & drop?

CDRW-drag & drop?

||_^_|| ::

s kerim programom se da narest da bi CDRW uporablju a'la drag&drop, pa da bi loh tut brisu iz njega fajle...tko k disk?

TESKAn ::

Hm, v whistlerju naj bi se tko delal...cd burning vdelan v OS...mas CD - R(W) ku disketo.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

||_^_|| ::

ja, sej to piše tm pr installu k prebiraš globokoumne dodatke in si "krajšaš" čas. Tm piše da lohka DVD-rw formateraš s FAT32. Ampak jst nikjer ne najdem nč podobnga za CDRW:((

Boky ::

Adaptecov DirectCD ? Nisem 100% ker nimam CDRW-ja

birra ::

To nardiš z Adaptec directCD, kjer najprej sformatiraš cdrw in potli maš cdrw kot dodaten disk. Ko daš ta disk v navaden cd se najprej naloži adaptecov directCD reader in ga lahko gledaš in dolvlečeš na navadnem cd-ju.

Deluje ker sam delam tako!!!!:))>:D>:D

||_^_|| ::

dankešon.
A to je edina opcija?

Cr00k ::

ne ni lohka uzamež kladu

ferjan ::

Ej samo za opozorilo: men je namestitev Adaptecovega Direct CD-ja popolnoma sesula Winse2000. V vinse sem lahko prišel le tako da sem odklopil CD in CDRW...potem je bil direct CD jasno takoj odinštaliran!

Boky ::

Zdaj obstaja nek update, ki baje med drugim odpravi tezave z win2000, mapka ko sem updejtal mi ni creator ni vec hotel brati muzike z CD-jev. Jaz sem ga kar dol vrgu, ker ful cudno dela (oz ne dela). Gor nazaj verzijo 4 pri kateri vsaj vecina stvari dela.

capitanoss ::

sem mel tega kot pravte sam je sranje najboljši je WinOnCD ali CeQuadrat (to je isti program sam ma dve imeni )
:D:D:D8-)

MadMax ::

WinOnCD je program proizvajalca CeQuadrat (po novem Roxio).

andrej ::

||_^_||: Enostavno uporabis drag& drop, ali pa Send To -> Write CD. Potem ko pa hoces fizicno zapisat pa enostavno CD ejectas, ali pa izberes Write to CD na web view-u.
Na dolocenih sistemih se to ni cisto delalo, se posebej v pre-beta 2 buildih...

Boky ::

Tudi Easy cd creator 5 je od Roxia.

tejo ::

Priporočam ti program PacketCD, ki ga dobiš poleg pragram WinOnCD. :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri program za peko?

Oddelek: Programska oprema
222061 (998) Kriko
»

RW berljiv s cd romom?

Oddelek: Pomoč in nasveti
91127 (990) su37
»

Ker program, najboljši,najuporabnejši za peko CD-jev

Oddelek: Programska oprema
476969 (6156) Klemenn
»

Udf

Oddelek: Strojna oprema
111424 (1266) matevzm
»

pisanje cd-r-ja na cd-rw disk??

Oddelek: Strojna oprema
91381 (1239) kljukec

Več podobnih tem