» »

Na slo-tech sem 11 let

Na slo-tech sem 11 let

srus ::

Na slo-tech sem prisoten 11 let, napišem takole dva do tri komentarje na teden, nikoli nisem imel pripomb nad njegovimi administratorji, zadnje tedne pa mi Veliki Kit briše komentarje kot po tekočem traku.

Daleč od tega, da bi bili moji komentarji neprimerni ali celo žaljivi, so na enakem nivoju kot vsa leta do sedaj.

Ko ga povprašam zakaj, dobim za lase privlečen odgovor. Morda kdo ve kaj se dogaja?

mailer ::

Omejitev gibanja in odvzem popolne svobode zaradi virusa pripelje do kemičnih reakcij v možganih, ki potem rezultirajo v sproščanju frustracij na različne načine. Nekateri to predelajo v sebi in pustijo druge pri miru, tisti, ki mislijo, da imajo vedno prav pa se spravijo na druge. Še dobro, da je samo admin in ne policist, sodnik, zdravnik, vojak ali politik.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

BigWhale ::

Dogaja se to, da sem ti od prvega februarja do danes pobrisal tocno stiri prispevke:

Prvi je bil one liner brez dodane vrednosti pod novico o avtomobilih brez mobilnega omrezja.
Drugi je bil paketno izbrisan pod novico o Googlu.
Tretji je bil dvobesedni one liner pod novico o prepoznavanju govora.
Cetrti je bil pa omenjanje talibanov pod novico o NASA.

Vsi ti prispevki se ne morejo steti kot kakrsnakoli argumentirana debata. Lahko ti dam se povezave do teh prispevkov, da bos videl tocne datume in vsebino, ce te res zanima.

srus ::

Hvala za pojasnilo, tudi sam v seznamu svojih prispevkov vidim, da si mi v zadnjem mesecu in pol izbrisal več komentarjev kot prej v letu in pol.

Žal mi je, da ne moreš prepoznati humorja v tistih dveh enovrstičnih komentarjih. In to ne humorja kar tako, ampak povezanega s temo. Drugače si pa verjetno opazil, da je forum poln enostavčnih komentarjev. Neizbrisanih.

Glede "omenjanja talibanov pod novico o NASA". Morda ne veš, da je bil eden od glavnih razlogov ustavitve programa Apollo omejitev proračuna NASA, tudi zaradi stroškov vojne v Vietnamu. Situacija je sedaj podobna. Vlada poizkuša doseči dogovor v Afganistanu z donedavnimi smrtnimi sovražniki in milijarde, ki jih za vojsko zmečejo v obrambo afganistanskega kamenja, usmeriti na koristnejša področja.

anketar ::

in kaj je narobe z one-linerji?

vostok_1 ::

Načeloma nič, ker sami počnejo ravno isto. Razen, če si na hit-listi teh 4 jezdecev.
Potem pa hitro zdradirajo temo, v kateri si jih peljal scat. (Sorry guys, you know i had to mention it ;))

Žal forum ni tisti kot je bil 10 let nazaj. Nekateri krivijo uporabnike. Perhaps.
Nacizem kot vidite je drastično upadel odkadar so izobčili "he who shall not be named aynmore".
In je forum kar stabilen. Sedaj pa moderatorji iz nekega čudnega razloga se spravljajo na povsem benigne reči.

Imam eno teorijo. Glede na to, da je praktično forum v lasti Googla, jim je ta naročil, da ga morajo ohraniti "čistega" za namene text recognition AI sistema. Saj pomnete sfiženega MS-jevega poskusa "Hitler was a good guy"?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Bwaze6 ::

Vostok_1, tvoje izjave so pogosto daleč od benignih, scat si pa peljal (upam da) le sebe. Si človek, ki lepi popolnoma random povezave in zraven kriči, da je s tem dokazal nekaj popolnoma drugega kot članek na povezavi trdi. Ponavljajoče. Ne vem, ali imaš težave z razumevanjem teksta, disleksijo ali kakšni drugo, bolj obskurno motnjo, a tvoji prispevki pogosto ne prispevajo popolnoma ničesar, razen seveda vedno prisotne lastne hvale o večvrednosti.

vostok_1 ::

[Citation needed]
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Bwaze6 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bwaze6 ()

vostok_1 ::

You know nothing Jon Snow.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vilicarist ::

kolk imate kj že bananih accountov na stju
bmw = brings me women

Vazelin ::

I got 99 problems but big whale aint one :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

bluefish ::

srus je dobil odgovor, ostalo je Vostokov šum. Zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

24ur onemogoča nočno komentiranje, po novem sistemu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7718317 (14774) Kenpachi
»

Parodija oglasa MPAA (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
555392 (5392) Dead_Eye
»

kmetijstvo na obzorju (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
534159 (3278) darh

Več podobnih tem