» »

Cel kup problemov, obupal sm. HELP

Cel kup problemov, obupal sm. HELP

boom-bar ::

WIN 2000 pro
Tko je v podstavki services(administrators tools) sm izklopu ene par stvari da se mi ne zaganjajo ob zagonu(messenger!- ne tisti MSN al pa Windows).
Nato sm resetiru mašino in težave se začnejo. Najprej se zaganja celo večnost, nato ne morm gledat nobenega fileja w WMP kr mi javlja da je premal memorije(to ni res kr je je blo zasedene par mega od 1024Mb) nato se mi isto zgodi ko hočm dt create new meil v Exspressu.
Probam spet vklopt diseblane stvari pa mi ne odpre okna propertis, ikone na vrhu so neaktivne, itd.
Vse skup se mi zdi sumljivo grem v safe mode da bi spet vklopu izklopljene stvari pa isto.
Dam repare winsov in neverjetno-spet nč.
Pogledam control panel, ne zaznava USBjev in podobnega. Ne vem več kaj naj naredim.
Če že ne drugo bom instaliru windowse čez stare sam se bojim za maile in ne vem kako jih exportat iz Expressa.

Prosim pomagite.:O
Legalizirajte mehke droge!!!

Slowenc ::

Outlook express:

Kot že stokrat povedano. Maili se nahajajo v mapi ki se nahaja v Documents And Settings/User/Local Settings/Application Data/Identities/. Samo prej moraš še v expressu stisnit (compile-se mi zdi) mape. File->Map->compile all.

Win2k:

Na tvojem mestu bi naredu reinstall. Boš vsaj za drugič vedu, da se ne igrat s stvarmi, ki jih ne obvladaš.
Skiny gate.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Outlook Express težave s prejemanjem priponk

Oddelek: Programska oprema
123142 (548) huwi
»

outlook express - problem

Oddelek: Programska oprema
161288 (1052) fosil
»

ohranitev podatkov

Oddelek: Pomoč in nasveti
132487 (2239) chrush
»

Outlook ekspress 6 - izguba podatkov na mejlih - pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
142829 (2829) Izi
»

Netscape Mail 7.02

Oddelek: Programska oprema
12987 (905) Jeebs

Več podobnih tem